Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
715. szofigabi (válaszként erre: 714. - Szoszatyar)
2012. jan. 19. 10:38
az szupi akkor.mennyi ideig kezelnek?
714. szoszatyar (válaszként erre: 712. - Szofigabi)
2012. jan. 19. 09:54

Sajnos erre simán ráillik, hogy bálnazsír :). Viszont máshol meg tényleg nem nagyon van fölösleg (fenéken persze igen, de az nem zavar). Természetesen nem vagyok csont-bőr, de nekem az az igazi csont-bőr nem is tetszik.

Mit mondanak? Ultrahangos zsírbontás. És zúg, vagyis fütyül.

De ma elkezdtem megnyugodni, mert határozottan lazább a farmerem. Ma éreztem ezt először. Talán valami elindult. Az az igazság, hogy én pont januárban nem tudok fogyni. Még soha nem sikerült. Most meg valamit azért igen. Hát, ma optimistább vagyok, mint pár napja.

713. szofigabi (válaszként erre: 709. - Szoszatyar)
2012. jan. 19. 09:47

most látom van pár vélemény ,naná hogy mindenki mást mond.

de hidd el az lesz a legjobb ha te magad utána olvasol,mi mire jó!

712. szofigabi (válaszként erre: 709. - Szoszatyar)
2012. jan. 19. 09:44

szia,

a monopolár ,tripolár szintén ultrahang.

de a kavitáció,mi úgy hívjuk bálna zsírra való.

a mélységét kell nézni,nem összefogva.

olvass utána aneten,sok helyen találsz dolgokat ezekről.

ha máshol vékony vagy ,nem lehet a combodon bálna zsír!!!!szerintem

és mit mondtak mivel kezeleik a combodat?mennyi ideig?????

márta

2012. jan. 19. 06:22

Szia Rubellit, köszi a választ!


Megnézted már azóta a "ch mentes" diétát, amit kaptál valakitől, hogy mennyi benne a ch? Kíváncsi vagyok. Azóta is azon töröm a fejem, milyen lehet a ch mentes. Nem mintha ch nélkül akarnám tölteni minden hét felét, csak mint háziasszonyt érdekel, hogy milyen is az... (Létezik-e egyáltalán)...

710. Rubellit (válaszként erre: 709. - Szoszatyar)
2012. jan. 18. 22:45

Szia Szószátyár!

A monopolár és tripolár rádiófrekvenciás kezelések. Régebbi technológia mint a kavitációs zsírbontás, de nem ezért nem ajánlanám Neked. Csak a zsírraktárak kiürítésére képesek a zsírsejtek számának csökkentésére nem. Egy ilyen kezelés eredménye kevésbé tartós és sokkal könnyebb visszahízni. Neked helyi fogyasztásra van szükséged, a lefogyhatatlan zsírpárnáidtól szeretnél megszabadulni. Ma a legbiztonságosabb és leghatékonyabb kezelés erre a kavitációs zsírbontás.

709. szoszatyar (válaszként erre: 708. - Szofigabi)
2012. jan. 18. 12:25

Mi az a monopolár? És a tripolár?

Egyébként nekem úgy van, hogy egy helyen nagyon vastag a zsír (comb felső belső része, kb 10-15 cm hosszan, és nem 2 cm a vastagsága, hanem biztos több, de izomba ágyazódva :(...), máshol nincs sok, meg máshonnan könnyen fogyok, elég két nap bicajozás hozzá.

Szóval most ezzel nem célom úgy általában fogyni. Sőt, kimondottan nem akarok pl mellből fogyni, de ha diétáznék, onnan menne le először. De nem akarom, hanem csak azt a nagy párnát akarnám eltüntetni combról, hogy farmert hordhassak, ne csak szoknyát végre. (Ezért is télen járok, mert nyáron ugye nem fázom szoknyában, mint télen...)

708. szofigabi (válaszként erre: 693. - Szoszatyar)
2012. jan. 18. 10:42

szia,

én is fogyasztással foglalkozom és én úgy gondolom,hogy nálad a diétát nem kell figyelembe venni.

Amire viszont figyelj ha kezelésre mész,mivel te nem vagy kövér,neked nem jó a kavitáció,mert az csak nagyon vastag zsírra jó.

olyan helyet válassz ahol van monopolár , tripolár és vákum.

ezekkel tuti hatás lesz ,kombinálva sok vízzel és mozgással.

márta

2012. jan. 17. 15:59
EGyébként a méricskélés (minden kezelés előtt van cm-zés a kezelt területen) úgy lenne az igazi, ha a nem kezelt helyeket is mérnénk, hogy onnan nem fogy-e véletlen a delikvens ugyanannyit (a diéta hatására), mint a kezelt területről. Mert ha igen, akkor ugye... :(
706. eracica (válaszként erre: 705. - Szoszatyar)
2012. jan. 16. 14:11
Köszönöm!
705. szoszatyar (válaszként erre: 704. - Eracica)
2012. jan. 16. 12:43
Kedves Eracica! Ha eltűnnek a zsírpárnáim, és utána nem jönnek vissza, én megígérem, fogok ide írni. Leszek tőle annyira boldog (már akkor is, ha eltűnnek végre, hát még ha tartósan), hogy eszembe fog jutni naponta többször is :)... Évek óta várom, hogy nyugodtan merjek farmernadrágot hordani. Ma voltam a harmadik kezelésen. Még elég sok van előttem szerintem. Állítólag max három hónapig lehet csinálni, heti egyszer. Ha nem eresztették volna le az árát, nem csinálnám, de így már megéri. Olyan régóta vágyom már rá, hogy eltűnjön onnan a fölösleg! Össz 15 cm hosszan, a combom felső részéről. Egyéb területeken semmi bajom magammal, nincs háj, de ez a rész ez ordít, még a fotókon is. Ha végre eltűnik, tuti, hogy megosztom veled itt az örömömet! De ez még sajnos nem mostanában lesz...
704. eracica (válaszként erre: 701. - Rubellit)
2012. jan. 16. 12:02

Szia!

Szerintem nem olyan drága ez a kezeléssorozat, ha tényleg hatásos, mint pl 10 e Ft-ért megvásárolt hatástalan fogyasztó tabletták....Ezekhez mérten értettem.

Továbbra is csak azt kérem, jelntkezzenek a fórumon olyan hölgyek/urak, akik mondjuk több hónapja végigcsinálták a kezeléseket és még mindig nem tértek vissza a nehezen eltüntetehető zsírpárnák...szerintem nem kérek lehetetlent, hisz a hoxa elég ismert oldal, bárki könnyen rábukkanhat és beírhat.

703. b0sz1
2012. jan. 16. 11:34

Sziasztok!

Holnap megyek egy kavitációs kezelésre, de olvasgatva a fórumot, egy kicsit elbizonytalanodtam.

A Fat System nevű gépet használják, 40-50 kHZ teljesíménnyel. A kezelés után vákumos masszázs van, de a gép tud még Bioelektromos kezelést is.

Heti két alkalmat javasolt a hölgy, az szerintetek nem túl sok? A kezelés 8000 ft, ami tartalmaz 30 perc kavitációs ultrahangot és 40 perc vákuumot. Ismeri valaki ezt a gépet? Lehet eredményes? Nagyon köszönöm a válaszokat!

702. Rubellit (válaszként erre: 696. - Szoszatyar)
2012. jan. 14. 22:59

Szia Szószátyár!

Na most fognak megkövezni a kolléganők, de 72 órán keresztül a vendégek nagy része nem képes szénhidrát nélkül étkezni és a munkáját elvégezni.

Még hónapokkal korábban kaptam privát levélben egy diétát ami a kozmetikus szerint nem tartalmaz szénhidrátot. Ő azt mondta a vendégnek, hogy attól függ majd, hogy lesz-e a kezelésnek eredménye, hogy pontosan tartja-e be a diétát. Napok óta készülök kiszámolni, hogy mennyi szénhidrát van a szerinte szénhidrát mentes diétájában.

A kavitációs zsírbontás helyi zsírpárnák eltüntetésére találták ki. Hiába nem eszel lesznek olyan területek ahonnan nem megy le a felesleg. Csökkentet szénhidrát bevitel és sok víz, ami legalább 3 liter és nem csak az első 72 órában. Mindig ezt tanácsolom a vendégeknek és az eredmények szerintem engem igazolnak.

701. Rubellit (válaszként erre: 692. - Eracica)
2012. jan. 14. 22:47

Szia Erecica!

Szerintem ha rákeresel a kavitációs zsírbontás kifejezésre akkor találsz majd olyan honlapokat ahol ezzel a kezeléssel foglalkoznak. Ahol csak "burkolt" hirdetések és nem konkrét eredmények vannak azon én a helyedben elgondolkoznék. Nem tudom, hogy milyen árakra írod, hogy nem vészes. Sajnos sokan a kuponos, nagy kedvezményes árakat veszik alapul, pedig tudjuk, hogy olcsó húsnak... Általában több testrészben kell gondolkozni és változó de átlagban testrészenként hat kezelésben. Ezért nem csinálja mindenki. Arról nem is beszélve, hogy sokan csalódtak, mert azt hitték , hogy a 87% kedvezménnyel is olyan minőséget kapnak majd mint teljes áron.

2012. jan. 14. 08:57

Szia szoszatyar !


Szerintem egy obezitológus orvost kellene megkérdezned vagy egy belgyógyászt, aki megnyugtató választ tud adni Neked ezekre a kérdésekre. A www.orvostudakozo.hu oldalon lehet kérdéseket feltenni orvosoknak, akik néhány napon belül válaszolnak. Egyébként teljesen egyetértek Veled, a megoldást hosszú távon nem a megvonás, hanem a mértékletesség hozhatja meg. :)

2012. jan. 14. 08:08

Köszönöm a válaszokat. Anikó, láttam ezeket a hsz-ket, de nem gondolom, hogy a szénhidrát-fogyasztás egyenlő lenne azzal, hogy a szervezet nekiáll tartalékolni. A sima egyszerű napi tevékenységhez is kell a szénhidrát, persze módjával. Na de én mindig módjával fogyasztom. Egyébként ahová járok erre a kezelésre, ott ch mentesség szóba sem került, hanem a lúgosításra hívták fel a figyelmemet (a víz mellett), vagyis hogy két napig ügyeljek arra, hogy semmit, ami savasít. Vagyis húst se. Ch lehet, de barna kenyér. A cukor és a fehér liszt kerülése is ajánlott persze, de szerintem ezek eléggé alap dolgok (nem csak ilyenkor). De a 0 ch (amit én értek "mentesség" alatt), az szerintem kivitelezhetetlen, ráadásul egészségtelen is. A paleo diéta a leg-"szénhidrátmentesebb", fogynak is vele azok, akik csinálják, de azt hiszem, nagyon kétségbeesett fogyókúrázónak kéne ahhoz lennem, hogy ilyen diétába fogjak. Aki azt be bírja tartani, az általában akkora aszkéta, hogy nem is szorul fogyókúrára amúgy sem. És az élet igazolja a környezetemben ezt a feltevésemet. Három ismerősöm próbálta ki eddig, és mindhárom igazi aszkéta sovány ember volt, már eleve, s-es, xs-es ruhamérettel (hogy minek kezdtek diétázni, ne kérdezzétek).

Szóval ezt a "szénhidrát-mentességet" én egy elnagyolt megfogalmazásnak gondolom. Nálam a fogyókúra sem "mentességet" jelent. Na de a kérdés az, hogy kell-e egyáltalán fogyókúrázni közben. Azért ha valakinek van tapasztalata ezügyben (mi van, ha normál, szokvány, nem hizlalós életformánk mellett járunk kezelésre), akkor ossza meg velem.

698. aniko8888 (válaszként erre: 696. - Szoszatyar)
2012. jan. 13. 18:35

Szia Szoszatyar !


Azok a hozzászólók, akik az ultrahangos kezelést végzik, azt írták, hogy azért kell szénhidrátmentesen étkezni 2-3 napig, - legalábbis minimális legyen a bevitel - mert a felszabadult zsírsejteket a bevitt szénhidrát megköti és visszaépül a kavitációval nem kezelt területre.

697. cornflower (válaszként erre: 696. - Szoszatyar)
2012. jan. 12. 19:47

Szia!


Nekem több ismerősöm is csinálja a kavitációs zsírbontást és nem tartanak nagyon erős diétát, szerintem enni kell, mert az anyagcsere leáll a marha nagy koplalástól

Egyszerűen csak betartják azt, hogy nem esznek cukrosat, fehérlisztes, keményítős dolgokat, de ami a legfontosabb, hogy inni kell naponta 3-4 liter vizet! A napi mozgást sem viszik túlzásba, gyalog mennek az emeletre lift helyett és kevesebbet buszoznak :)

Ennyi náluk a lényeg, szóval nem kell/nem is lehet 0 ch-n élni.Így is szépen formálódnak :)

2012. jan. 11. 19:09

Hát, pont azt kérdezem, hogy amennyiben nem étkezem szénhidrát-mentesen (amúgy sem tudnék két napon át szénhidrát mentesen étkezni, de nem is szeretnék), akkor is hat-e. Ha csak simán keveset eszem (kiegyensúlyozott összeállítást), ahogy máskor is.

Ezt a szénhidrát-mentes étkezést úgy mondjátok, mintha annyira egyszerű lenne. Ha heti 3 napot szénhidrát mentesen étkeznék, már attól lefogynék, ha ez megoldható lenne, már zörögnének a csontjaim. Illetve nem, mert számomra nem is lehetséges ennek betartása (nem javítható bél-problémák miatt).


Szóval a kérdés még mindig, hogy fogyókúra nélkül is hat? Szénhidrát-megvonás nélkül is hat?

695. Dork-a (válaszként erre: 693. - Szoszatyar)
2012. jan. 11. 14:37
A kavitációs kezelés tényleg pont erre jó.Kifejezetten leszedi azt,amit szinte lehetetlen lefogyni, pl.oldalat a combokon a lovaglót.Utána teljes testes nyirokmasszázst kell kapnod.A kezelés napján és még két napig kell szénhidrátmentesen étkezned, 3 liter vizet innod és naponta 30 percet mozognod (lehet egy lendületes séta is).Ennyit kell tenned, a többi a gép(ek)dolga.Én ezzel dolgozom, jók a tapasztalataim.
694. selah (válaszként erre: 693. - Szoszatyar)
2012. jan. 11. 12:48

szerintem neked találták ki az ultrahangos zsírbontást:)mivel pont a lokális zsírpárnákra van kitalálva, nem arra hogy vele-általa fogyjon az ember 20 kilókat. mondjuk az egész egy mankót nyújthat azoknak akik szeretnénk fogyni is,mivel az ember magának is, a kezelést végzőnek is bizonyítani akar, plusz ki is ad rá jó sok pénzt, tehát komolyan is gondolja. csak így működhet a kezelés-fogyás dolog.

amúgy ilyen életmód mellett amit írtál szerintem nem szükséges a diéta, hiszen kordában van tartva az étkezésed, a vízivás viszont elengedhetetlen, és ha mozgás is van szerintem garantált a módszer-siker.

az engem mindig érdekelt hogy pl. hason történik a kezelés, akkor a csizmás nyirokserkentés mennyiben hatásos.erre tud valaki válaszolni?

2012. jan. 10. 19:47

Megpróbáltam elolvasni az összes hsz-t, de annyi van, hogy feladtam, szerintem egy harmada kimaradt. Konkrét kérdésem van: ha én nem fogyni szeretnék ezzel a módszerrel, hanem két db konkrét zsírpárnát eltüntetni (amit semmilyen fogyókúrával sem sikerült), akkor mennyire fontos, hogy a szokásoshoz képest diétázzak? Én alapból mérsékelt evő vagyok, már sok-sok éve, és nem szeretek "fogyókúrázni", mert nekem tartós fogyásra a tartós kisfogyasztás jött be. Nem számolgatok kalóriákat, nem hagyok el semmit drasztikusan (nem hiszem, hogy jó lehet szénhidrát nélkül élni akár csak két napig is), stb. Tehát ha járok hetente a kezelésre, betartom a napi 3 liter víz elfogyasztását, a napi 30 perc mozgást, megvolt a nyirokmasszázs is (csizmás), akkor hatásos lehet a módszer? Még csak az elején járok, még hónapok lehetnek hátra, de nem szeretnék rászokni a fogyókúrázásra. (Nincs is rá szükségem, mert a problémás területtől eltekintve nem vagyok kövér, meg eddig sem fogyókúráztam, mert nekem hosszú távra korábban sem a kampány-szerű diéta vált be, mint írtam, hanem a tartósan és kiegyensúlyozottan alacsony kaja-fogyasztás, amibe belefér egy szelet süti is, vagy pár szem keksz, kis kocka csoki, vagy pár falat szalonna, kevés pörkölt - de soha semmiből se sok.)

A kérdés tehát az, hogy kiegyensúlyozott mérsékelt evés mellett, sok vízzel, némi mozgással várhatok-e eredményt?

És még valami: a nyirokkeringést serkentő teák, valamint a rozmaring krém segíthet a kívánt eredmény elérésében?

692. eracica
2012. jan. 7. 21:03
Azért jó lenne tapasztalatokról és a hosszú távú eredményekről, nem a "burkolt" hírdetésekről olvasni.......először nekem is nagyon szimpi volt ez a módszer, de ha végiggondolod sok folyadék+torna+diéta önmagában fogyaszt és miért nem csinálja mindenki ezt, ha annyira eredményes a dolog, hisz nem olyan vészes az ára....van akinek tartósan bevált a dolog, hisz ezt ígérik.....
2012. jan. 5. 20:41

Tudja valaki, hogy a kavitációs kezelésnél normális-e az, ha fáj a kezet területen a csont??

Miért lehet ez??

Tapasztalt valaki ilyet?

2012. jan. 2. 16:22
Sziasztok! NAgyon el szeretnék menni kavitációs zsírbontásra, de iszonyatosan drágának tűnik... Szerintetek megéri? Esetleg akciósban nincs most valahol?
2012. jan. 2. 00:00
B.Ú.É.K.!!!! Jó alakot, kitartást, akaraterőt, egészséget, sok pénzt és minden jót mindenkinek! :D
2011. dec. 30. 21:17

Sziasztok!

Igérem, januárban újra kezdjük. Ez az ünnepi evészet aztán rakja fel a centiket.

687. frici7
2011. nov. 25. 18:10

szia!


írnál részleteket, mit rejt az, hogy "kedvezményesen"? :)

2011. nov. 25. 14:04

Köszi Dork-a a választ, ahogy utána olvasgattam, én is ilyesmire gondoltam. Bár nem teljesen értem hogy akkor azt miért hirdetik meg így. Na mindegy.


Még egy kérdés, esetleg Ti nem tudtok valami jó helyet ajánlani, ahol tuti nem botlok ilyenbe megint?!

Köszi

❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook