Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
745. lakiandi (válaszként erre: 738. - Garandi)
2012. febr. 7. 22:27

Szia garandi!


Hat hét alatt, ha betartasz minden kritériumot, elkezdődik a zsírbontás, látszani is fog, csak hát azt így megmondani nem lehet, számodra mennyi alkalom kellene. A rádiófrekvenciás kezelés a zsírbontás levezetésének egy módja. Megindítja a lebontott zsírsejteket a nyirok felé, plussz a bőrödet is serkenteni fogja, hogy kicsit lépést tudjon tartani a fogyással. Maga a feldolgozás a májban történik, ezért van szükség a szénhidrátmentes napokra és a min. 3 liter folyadékra. Amit én javasolni szoktam még, hogy ezt a folyadékmennyiséget a kezelés teljes idején próbálják tartani, ne csak a kezdő három napban, segít a bőrnek is.

744. lakiandi (válaszként erre: 741. - Jeva)
2012. febr. 7. 22:20

Szia jeva!

A kavitáció része rendben van. A szövegből nem derül ki, hogy a levezető masszázs milyen módon történik, ugyanis sokféleképp lehet. Amiket én alkalmazok, az is többféle. Lehet nyirokmasszázs, hullámmasszázs technikával. Lehet RF kezelés, ez feszesíti a bőrt, minimálisan bontja a bőr alatti zsírréteget is. Lehet kombinált Rf kezelés vákummal, szerintem ez a leghatásosabb, csak épp nem fájdalommentes, és lilul is a bőr rendesen.:) Mondjuk még nincs bikiniszezon.:)

Az öt alkalom nekem kicsit kevésnek tűnik, az egy óra rendben van. A kavitálás egy alkalommal max 40 perc lehet, több nem. Egy héten egyszer alkalmazható ugyanarra a testrészre. Lehet négynaponta kavitálni, de! De más testrészt kell választani, tehát ha hétfőn has, akkor pénteken comb, és utána kedden jöhet újra a has. És rettentő szigorúan be kell tartani a szabályokat.

743. szoszatyar (válaszként erre: 742. - C0c88e77c0)
2012. febr. 7. 12:06
Miért?
742. c0c88e77c0 (válaszként erre: 740. - Szoszatyar)
2012. febr. 6. 18:04
kavitációt alkalmazni arcon,tilos!
741. jeva
2012. febr. 4. 12:42

Sziasztok

Új vagyok a témában és segítséget szeretnék kérni. Bemásolom ide, hogy mit olvastam az egyik oldalon, szerintetek ez a kezelés rendben van? (5X1 órás)


"Az első lépésben az ultrahang lebontja a zsírcellákat, célzottan távolítja el a zsírlerakódást. Az ultrahang a testbe hatolva, klinikailag bizonyított módon, a környező ereket és egyéb szöveteket érintetlenül hagyva, csak a zsírsejteket bontja meg. A második lépésben eloszlik a zsír, serken a nyirokrendszer működése, ami fokozza a méregtelenítést. A következő lépés az Elektro Stimuláló Rendszer – ez javítja a narancsbőrös szövetek állapotát, fogyaszt és formálja alakod"

2012. febr. 3. 20:02
Kérdeznék valamit azoktól, akik tudnak válaszolni. Az arcomon van egy kis zsír-halom (nem zsírcsomó, hanem egy "táska" vagy mi), ami engem nagyon zavar. Van olyan kavitációs gép valahol, amelyik szem alatti részt is képes veszélytelenül és hatékonyan kezelni? Az egész kis izéke kb 1 cm lehet, nem is túl mély. Igazából azért zavar, mert csak az egyik oldalon van, és emiatt aszimmetriát okoz. El szeretném tüntetni, de nem tudom, hogy lehetne. (Ahová járok, az a gép arcra nem alkalmas.)
739. szoszatyar (válaszként erre: 732. - Zoli1979)
2012. febr. 3. 19:59
Kedves Zoli! Az mit jelent, hogy "veszélyes"??? Milyen veszélye van ennek a dolognak?
738. Garandi
2012. febr. 2. 18:19
Sziasztok! A héten kaptam ajándékba egy 6 alkalmas kavitációs kezelést valami rádiófrekvenciás méregtelenítéssel kombinálva.Ez utóbbival nem igazán vagyk tisztában,hogy mit is takar. :) Ha mozgok mellette rendszeresen illetve odafigyelek az étkezésre akkor ezalatt a 6 hét alatt fog látszani valamiféle változás?
737. Akemi22 (válaszként erre: 736. - Rubellit)
2012. febr. 1. 20:43

Szia!

Sajnos, a bőröm nem nagyon tudta követni a fogyásom ütemét, így főleg a karomon és a combomon feltűnő. A hasamon mér nem, mivel nyáron kénytelen voltam hasplasztikáztatni, mert ott volt a legjobban kinyúlva. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy inkább a diétára támaszkodtam és nem a sportra. Ezt most minden fogyókúrázónak Üzenem: előbb a sport aztán a diéta.

736. Rubellit (válaszként erre: 728. - Akemi22)
2012. febr. 1. 18:15

Szia Akemi!

A Te esetedben először feszesíteni kellene a bőrt és csak utána fogyasztani tovább. Így látatlanban nagyon nehéz bármit mondani. Milyen most a bőröd? Meg van ereszkedve vagy jól viselte a közel 37 kg fogyást?

2012. jan. 31. 22:56
Sokat nézelődtem, és ahogy már írtam is so helyen jártam, de jelenleg szerintem ez a legkedvezőbb ajánlat :))))
2012. jan. 31. 22:55

Sziasztok!

Én nagyon sok kozmetikában jártam már és rengeteget csalódtam is. Most találtam végre egy nagyon jó alakformáló gépet amitől már az első két alkalom után látványos volt. Folyamatosan járok 4 naponta alkalmanként 2cm leadok van, h csak 1 et, de azt mindig. Szépen feszesedik a bőröm is és a narancsbőröm is kezd eltünni!! Nagyon Boldog vagyok!!!! :) Nem csinálok semmi extra étkezést, csak a zsiradékokra figyelek meg igyekszem mindenből light-ot enni és sok folyadékot iszom!!! Szerintem ez nagyon tuti!:)

733. Zoli1979 (válaszként erre: 731. - B0sz1)
2012. jan. 31. 17:37

Szia Boszi,

heti kétszer ne menjél! Bár ha gondolod, van még ismerős a SOTE Transzplantációs Klinikán... mikor fogja a májad eldolgozni a felbontott zsírt? Amúgy annyit érdemes a forgalmazóról tudnod, hogy aki azt hirdeti, hogy "a tökéletes és feszes alakért", mindezt egy kavitációs ultrahang készülékkel... ettől nem lesz feszes alakod, pontosabban nem ettől lesz feszes tested...

Üdv,

Zoli

732. Zoli1979 (válaszként erre: 730. - B0sz1)
2012. jan. 31. 17:33

Szia Boszi,

a készülék Kínában készült, ettől függetlenül még lehet jó. A kezelő hölgynek illene tudnia, amit Te is tudsz, azaz a kisebb frekvencia hatékonyabb (és ugyanakkor veszélyesebb is). A gyártó szerint a készülék 40kHz / 50 kHz / 1MHz-en dolgozik... bár ettől függetlenül lehet, hogy van más beállítás is. Ha van kedved, írj priviben, szívesen küldök még néhány információt.

Üdv,

Zoli

731. b0sz1
2012. jan. 31. 15:17
És még annyi, hogy heti 2x kell mennem.
730. b0sz1
2012. jan. 31. 14:53

Sziasztok!

Segítsetek kérlek! Már voltam háromszor kavitáción, de semmi eredmény pedig mindent betartok(diéta, mozgás, folyadék). A Fat System nevű gépet használják,30 perc a kavitáció és a kezelés után van egy 40 perces vákuumkezelés is. Nézegette a kezelő hölgy a programokat és elkértem tőle a kezelő könyvet. Engem P03 nevű programmal kezel 100 kHz frekvencián, mert a fenekemen mélyre kell menni a vastag zsír miatt. (65 kg vagyok). Ez lehet igaz? Nem úgy van, hogy minél alacsonyabb a frekvencia annál hatékonyabb a kezelés? A zsirbomba.hu oldalon megtaláltam a gépet, de nekem semmit nem mondank az infók. Kérem, aki ért hozzá, segítsen légyszíves!

Köszönöm

729. angie's (válaszként erre: 728. - Akemi22)
2012. jan. 31. 10:20

Szia!

Ha jól számolok, 37 kg-tól szabadultál meg ezidáig. Az nem semmi, gratulálok! A bőröd, gondolom, nehezen követte ezt a fogyást, így szerintem egy külön csak rádiófrekis kezelést vállalj be, 40-50 percben, plusz a nyirokserkentés.Ettől is fogsz még karcsúsodni is, igaz, a zsírsejtekből ez esetben csak a zsír távozik, a sejtecske megmarad...ergo belehízhatsz újra.Mégis azt mondom, sztem ebben gondolkodj.

728. Akemi22
2012. jan. 29. 18:12

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert nem igazán tudok dönteni, milyen kezelést válasszak. Majdnem 100 kg-ról fogytam le 63 kg-ra és még szeretnék leadni párat valamint a bőrömnek is feszülnie kéne. Szerintem végignéztem az összes ezzel foglalkozó kozmetikák, egészségközpontokat és egy kicsit össze is zavarodtam. Van olyan ahol 45 perc/3 testrész + 30 perc hullámmaszás. A másik pedig tartalmaz kav. ultrahang + rádiófrekvencia+ vákumos nyirokmasszás ez az egész 50 perces. És így tovább. A hullámmaszás, a nyirokmaszás, vagy a vákumos nyirokmaszáas a jobb? 15 perces ultrahang elég? A rádiófrekvenciáról az előbb olvastam, hogy feszesíti a bőrt, enélkül nem fog? Esetleg tudtok ajánlani jó helyeket amit érdemes lenne felkeresni és árba sem olyan durva? Szeretnék minél több részt kezeltetni ha belefér, de a combom az első, mivel szoknyamániás lettem.

Köszi

727. szoszatyar (válaszként erre: 725. - C0c88e77c0)
2012. jan. 29. 17:52
Nem összesen vagyok ott 40 percet, hanem összesen kb másfél óra szokott lenni, és abban sokminden van benne. Amúgy meg egyelőre nincs olyan látványos fogyás, hogy a bőröm feszessége ne bírná követni :D. Sajnos :(...
726. Rubellit (válaszként erre: 723. - Szoszatyar)
2012. jan. 29. 14:58

Szia Szószátyár!

Arra a gépre vonatkozik csak amit az oldal hirdet.

A 80 percet é is soknak találom, de nem a 40 a határ.

2012. jan. 29. 11:18

nem is igazán szabad csak kavitációra járni, hisz az zsírbontó, a bőrnek pedig szüksége van legalább a rádiófrekvenciára, hisz az segíti a bőr feszesedését, illetve a kollagén termelődését, annak érdekében, hogy követni tudja a bőr, a kavitáció általi fogyást.

ezt pedig tényleg nem tudom hogy tudják kivetelezni mások 40 perc alatt két külső és két belső comb esetében.

724. c0c88e77c0 (válaszként erre: 723. - Szoszatyar)
2012. jan. 29. 11:14

nálam nem csak kavitáció van, hanem van lézer-rádiófrekvencia és kavitáció.

ez így két comb esetében, hisz van külső comb méghozzá kettő, és van belső comb, abból is ugyebár kettő,ha lelkiismeretesen zajlik a kezelés, nem tud egyszerűen kevesebb lenni 80 percnél.

és utána még 30 perc infrával egybekötött nyirokmasszázs.

az furcsa lenne,ha a 4 terület max 40 perc lenne, mert akkor az 10 perc/ testrész, és az biztosan nem elegendő.

723. szoszatyar (válaszként erre: 722. - C0c88e77c0)
2012. jan. 27. 20:40
Hm... Ez a 80 perc érdekes, a gépeket hirdető oldalakon azt írják, 40 percnél nem lehet hosszabb egy-egy kezelés (nem per comb, hanem per ember).
722. c0c88e77c0 (válaszként erre: 716. - Szoszatyar)
2012. jan. 27. 10:57
nálam 80 perc minimum a két comb kezelése, és utána infrával egybekötött teljes testre nyirokmasszázs talptól-csuklóig.
2012. jan. 23. 12:03

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: vettem 4 alkalmas kavitációs kezelést kuponnal egy pesti kozmetikába. Az ajánlatban az szerepel, hogy 20 perc kavitáció és utána 30 perc infraszauna. Elolvastam az egész topicot, arra már rájöttem, hogy ez nem a legjobb megoldás, az infra nem helyettesíti a nyirokmasszázst. Érdemes így megcsinálni a 4 kezelést? Arra gondoltam, hogy veszek mellé egy 4 alkalmas bérletet, amiben van nyirokmasszázs is, így lenne 4 alkalom kavitáció infrával, 4 kavitáció nyirokmasszázzsal, plusz mellé van 2 infraszanua még. Ez így egy kezeléssorozatnak megfelelő lenne? Köszönöm a válaszokat!

720. Rubellit (válaszként erre: 711. - Szoszatyar)
2012. jan. 22. 16:53

Szia Szószátyár!


Most készülök kiszámolni, hogy a szénhidrát mentes diétában mennyi szénhidrát van. Létezik, de az a tapasztalat, hogy amit a forgalmazó cégek mondanak oktatáskor az nem igaz. Nem kell szénhidrát mentesen étkeni 72 óráig, csak csökkenteni kell a bevitelt. Itt a fórumon kaptam meg valakitől ezt a diétát és aki őt kezelte azt mondta neki, hogy attól függ a kezelés sikeressége, hogy mennyire tartja be.

2012. jan. 19. 11:13
ok.akkor jó helyen vagy!!!!
718. szoszatyar (válaszként erre: 717. - Szofigabi)
2012. jan. 19. 11:06
csizmás masszázs van, előtte is, utána is. Nagyon jó!
2012. jan. 19. 10:52

na szupi!

azért csak összeraktuk!az sokat fog rajta dobni!ha tudod kérjrd minden alkalommal!

utána van válum,vagy masszázs???

716. szoszatyar (válaszként erre: 715. - Szofigabi)
2012. jan. 19. 10:41

Fél óra/comb.

Megnéztem a tripolárt a neten, mert gyanús volt, hogy használnak azt is ott, ahová járok, és én is kaptam már belőle a legutóbbi alkalommal a kavitációs után. És igen, tényleg. De most érzem is az eredményt végre!

❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook