Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
895. Zakika
2012. ápr. 9. 13:26
sziasztok, én is nagyon gondolkozom a kavitációs kezelésen. Az az egy bizonytalanít el, hogy idén terhességet tervezek, és nem tudom, h mennyi időnek kell eltelnie a kezelés vége és a terhesség kezdete között. Esetleg ezt meg tudná valaki mondani? Tudnátok ajánlani (tudom, csak priviben lehet) szalont az V. vagy a XIII. kerületben vagy esetleg Csepelen?
894. Muci18 (válaszként erre: 889. - Lakiandi)
2012. ápr. 8. 17:07

Szia, köszi, hogy válaszoltál. Elhízásról nem beszélnék (162 cm és 53 kg vagyok), a lábam "adottság" :(


Nyáron szokott vizesedni a lábam, ha nagyon meleg van, akkor aztán tényleg gyász, ahogy kinéz, és borzasztó, hogy pont a legnagyobb melegben nem tudok rövid nadrágot vagy szoknyát hordani.


Mozgok is, tornázom heti-kétszer egyszer évek óta és sokat gyalogolok, de a térdem, a bokám és a vádlim továbbra is vastag, és ha leguggolok, csupa gödör.

Nem tudom, hogy mit tehetnék :(

893. lakiandi (válaszként erre: 892. - Vikica1)
2012. ápr. 7. 08:49
És beszéltél neki a kavitációról is? A nyirokmasszázzsal a keringés felgyorsul, ezáltal a méregtelenítés is. Szerintem beszélj vele.
892. Vikica1
2012. ápr. 6. 17:10
Az orvosom amúgy is azt mondta, hogy napi 3 liter vizet kell innom, mert akkor lesz minden oké, így én mindig annyit iszom, szóval ez nem okoz gondot nekem.
891. lakiandi (válaszként erre: 890. - Vikica1)
2012. ápr. 5. 21:53

Szia!

Valószínűleg olyan magas frekvencián kaptad a kezelést, hogy az már elég gyenge erősségű ahhoz, hogy ne halld a kavis hangot. Ami miatt így döntött a kezelő, az több ok is lehet. Vagy azért, mert nem vagy vastag, nincs elég zsírréteg a kisebb frekvenciás beállításhoz, vagy mert az ő kezelőgépe nem tud alacsonyabb frekvencián dolgozni.

Amiért fontos, hogy a vesék rendben legyenek, az az, hogy a megemelkedett folyadék fogyasztás, a kiválasztás ne okozzon gondot. Napi 3 liter folyadék megterhelő annak a szervezetnek, ami nem szokott ehhez hozzá. Nem gondolom, hogy ez olyan probléma lenne, amit egy kezelő egyedül el tudna dönteni, megengedhető-e a kavitáció, vagy nem. Konzultálnod kéne az orvosoddal, és ha ő rábólint, akkor mehetsz a további kezelésekre.

890. Vikica1
2012. ápr. 5. 18:48

Sziasztok!

Az egyik vesém 80%-osan működik kb, és kicsit arrébb van, mint kéne. Voltam kavitációs zsírbontáson (has), de nem adott semmilyen hangot a gép, nem ciripelt. A kitöltendő nyomtatványban veseproblémáról szó sem volt, hogy kizáró ok lenne, most viszont olvastam itt a fórumon. Pontosan mi bajom lehet tőle? A bónuszt ajándékba kaptam, de a második kezelést nem használom fel semmiképpen, ha veszélyes lehet, bár nem érzem hogy bajom lenne tőle.

889. lakiandi (válaszként erre: 888. - Muci18)
2012. ápr. 3. 21:39

Szia!

A combodra megoldás a kavitáció, de vádlira, bokára nem. Láttatlanban nem nagyon lehet mit mondani. Nem mindegy, hogy a boka, alsólábszár miért vastag. Más kezelés kell, ha tényleg elhízásról beszélünk, és más, ha ödémásodásról.

888. Muci18
2012. ápr. 3. 20:45
Sziasztok, nem olvastam végig az összes hozzászólást, így nem tudom, hogy kérdezte-e már valaki: eléggé vékony vagyok deréktől felfelé, viszont olyan a lábam, mint egy elefánté. Vastag a bokám és a vádlim, ez utóbbi narancsbőrös is :( A kavitációs zsírbontás megoldás lehet erre? Vagy tud valaki valami mást javasolni?
887. lakiandi (válaszként erre: 881. - 0814c5807c)
2012. ápr. 2. 22:10
Tekercseléshez a paprikakrémek, vagy fahéjas krémek, vagy ezek kombinációi mind jók. A tekercsnél mindenképp kérdezd meg, hogy növényi fólia-e. Az kell neked.
886. lakiandi (válaszként erre: 883. - 0814c5807c)
2012. ápr. 2. 22:07

Szia!

Ezek jó alternatívák lehetnek egy térdkezelésre, de mindenképp lassúak. A testtekercselés - először- 10 alkalom, így megindul a méregtelenítés. Ez nagyon hasznos a szervezetnek, de nem lesz látványos a térdeden. Én mindenképp valami célirányos, lokalizált kezelést javasolnék.

Ha ennyire vékony a kötőszövet, a vákumot tényleg el kell felejteni, felesleges roncsolódásokat okozna csak. Még mndig a rádiófrekvencia, vagy az iontoforézis mellett lobbiznék, valami zsírégető hatóanyagos géllel.

Ez a nadrág csak egy sima neoprén nadrág, vagy valami spec fogyasztónadrág? Ha sima búvárruha, akkor nem lesz jó.

885. 0814c5807c (válaszként erre: 884. - Angie's)
2012. ápr. 2. 14:56

Szia!

Jajj dehülye vagyok....

Nem Őt akartam írni, hisz' tudom, hogy Ő zsírleszívást végez, valaki mást, de most már nem ugrik be.

Én voltam a hülye, tisztában vagyok vele mi a különbség a kettő között.

Bocsánat!!!

884. angie's (válaszként erre: 871. - 0814c5807c)
2012. ápr. 2. 12:46

Szia!


Dr. Lányi Cecília ultrahangos zsírleszívást hirdet. Ez teljesen más, mint a kavitációs zsírbontás. Apró vágáson keresztül egy kanült helyeznek a kezelendő területbe,amelynek végén ultrahangfej van. Ezzel folyósítják el zsírt, amelyet vákuummal kiszippantanak onnan. Teljesen más frekvencia, teljesen más eljárás. Ez invazív eljárás, a kavitáció non-invazív.

883. 0814c5807c (válaszként erre: 876. - Lakiandi)
2012. ápr. 2. 09:20

Illetve még az merült fel bennem kérdésként, hogy tekercselés helyett a neoprén, izzasztó, térd alatt érő nadrág is megfelelő?

Van itthon ilyen, csak a rövidebb, de tegnap kipróbáltam aromax cellulit elleni olajjal. Egy órát viseltem és kellemes meleg volt alatt a bőröm.

A térdem miatt viszont gondoltam beszerzek egy hosszabb változatot.

Köszi a segítséget.

882. 0814c5807c (válaszként erre: 881. - 0814c5807c)
2012. ápr. 1. 15:40
a webáruház címét nem adhattam meg.
881. 0814c5807c (válaszként erre: 876. - Lakiandi)
2012. ápr. 1. 15:39

Ezt esetleg ismered?

SBS_THERMO_BODY_krem_500_ML

Itt kapható tekercselő is.

Vagy van sok más zsírbontó/cellulit elleni krém itt tekercseléshez.

Ezt a krémet narancsbőr ellen is be lehet vetni, vagy arra testvérét, a cellulit ellenit kellene venni?

Köszönöm!

880. 0814c5807c (válaszként erre: 876. - Lakiandi)
2012. ápr. 1. 14:47

Szia!

Köszi a segítséget!

Professzionális krémet és tekercselőt hol tudnék beszerezni?

A vákumtól én extrán kék-zöld lennék, mivel olyan a bőrö, hogy pikk-pak meglátszik rajta egy kis ütődés is és sajnos sokszor maradandóak is. Pl. télen véletlen megkarmoltam magam kicsit mélyebben és a heg nem múlt el a kézfejemről azóta sem.

Nem voltam még ilyen vákumos kezelésen, nem tudom mennyire lehet fájdalmas.

Nekem a cél lenne, hogy nyárra formába hozzam a térdem.

879. 0814c5807c (válaszként erre: 873. - Angie's)
2012. ápr. 1. 14:41

Köszönöm a segítséget.

Viszont tartok tőle, hogy max ezt csak pesti szalonban találnám meg, vidéken biztosan nem.

878. lakiandi (válaszként erre: 877. - Z. Betti)
2012. ápr. 1. 11:57
Tényleg, ne haragudj.:))))))
2012. ápr. 1. 11:44

Szia Lakiandi!


Köszönöm a tanácsaid. Kissé azonban elnézted a dolgot. Nem nekem vannak zsírpárnáim a térdem környezetében, sőt máshol sincs. Olyan vékony vagyok, hogy csak na!

Én csak "kishobbit" Anikónak próbáltam tanácsot adni. Remélem Ő is olvassa az üzid!

Üdv: Betti

876. lakiandi (válaszként erre: 872. - Z. Betti)
2012. ápr. 1. 11:18

Szia Betti!


A tekercselés tényleg jó megoldás, otthon is elvégezhető, csak akkor ne csak a krémet vedd profeszionális minőségben, hanem a fóliát is, ugyanis arra nem alkalmas a háztartási fólia.

Amin még gondolkodtam, hogy neked megoldás lehetne még a vákumos kavitáció mellett az iontoforézis alkalmazása. Azt mondjuk nem tudom, mennyire lehet kibírni a térd közelében, és a térden a vákumot, de hát ez egyéni tűrőképesség függvénye. A lila foltokkal viszont mindenképp számolj, azt eddig egy vendégem sem úszta meg a vákumnál.

875. Z. Betti (válaszként erre: 874. - Angie's)
2012. ápr. 1. 09:45
Megnéztem, jól hangzik. Van már tapasztalata valakinek ezzel a technikával kapcsolatban? Itt a bizonyíték, hogy a fejlődés a kavitáció területén sem áll meg.
874. angie's (válaszként erre: 873. - Angie's)
2012. ápr. 1. 09:22

Megtaláltam.

[link]

873. angie's (válaszként erre: 871. - 0814c5807c)
2012. ápr. 1. 09:13

Szia !

Létezik egy kavitációs uh gép, aminek a kezelőfeje úgy lett kialakítva, hogy a kezelendő területet vákum beszippantja, így a gép csak és kizárólag abban a szöveti részben tud kezelni.Én ezt ajánlanám térdre, ha már mindenáron kaviban gondolkodsz. A nevét sajnos nem tudom.

872. Z. Betti (válaszként erre: 871. - 0814c5807c)
2012. ápr. 1. 08:43

Szia Anikó!

A lelkiismeretességet, mindig a tények ismeretében, mindenki maga itélje meg!

A szalon kezelés, és az otthoni ápolás egyaránt eredményes. A professzionális zsírégető krémek, folyadékok is hozzáférhetőek lakossági kiszerelésben. Így otthon, heti több alkalommal is végezhetsz zsírégetést a térd területén.

871. 0814c5807c (válaszként erre: 870. - Z. Betti)
2012. márc. 31. 19:42

Szia!

Köszönöm.

Akkor az mind lelkiismeretlen szakember, aki úgy hirdeti, hogy térdnél is végez k.zsírbontást?

pl. Lányi Cecília?

A zsírégető kérem dolgot otthoni műveletként írtad, vagy szalonban történő kezelésként?


Üdv: Anikó

870. Z. Betti (válaszként erre: 869. - 0814c5807c)
2012. márc. 31. 18:58

Szia!

A térd mellett tilos kavitálni. Tehát ebben kár gondolkodni. Korábban "angie's" leírta, hogy miért ellenjavalt: "Háát, igen. Részemről soha nem kezeltem térdet, lebeszéltem a vendéget. Túl közel a csont, ízület, túl pici a terület. Mi van, ha az ízületi folyadékba kavitálok? Mi van, ha eléri a csontot a buborék? (Mert azt azért nem szabad elhinni, hogy a gép intelligens, megkülönbözteti a szöveteket, akármit is mond a forgalmazó vagy a gyártó). Nincs azonnal érezhető károsodás, de évek múltán lehet probléma. Az ott futó erekről meg ne is beszéljünk."

A zsírégető krémek tekercseléssel kombinálva, ha nem is azonnali, de biztos eredményt hoznak.

Zsírleszívás ügyben sajnos nincs tippem.


Üdv: Betti

2012. márc. 31. 09:05

Sziasztok!

Térdről szeretném eltüntetni a kiálló zsírpárnáimat, amit vagy zsírleszívással vagy kavitációssal tudnék megoldani.

Privátban tudna nekem valaki segíteni, ha Székesfehérváron élek, hova fordulhatok a problémámmal? Tudtok olyan helyet ajánlani, ahol nem vernek át?

Pestre is szívesen mennék, ha nem kellene heti 3x végezni a kezelést, mivel sajna csak havonta járok fel.

Előre is köszönöm!

868. lakiandi (válaszként erre: 867. - Zitesz)
2012. márc. 30. 22:07

Szia Zitesz!


Valószínű, hogy nem láttam a bejegyzésed, mivel sajna nem vagyok mindig gépközelben, nem tudok minden bejegyzést elolvasni. Nem tudom mikor írtad, olyan régen én nem vagyok még itt a fórumon. Bár úgy gondolom, nem kötelességem, hogy minden kérdést én válaszoljak meg.

Nem írhatom ide neked, melyik szalont válaszd, ugyanis benne van a portál szabályzatában, hogy nem írhatok le semmi reklámnak minősülő dolgot.

Logikus, hogy azt mondom, gyere hozzám, tuti nem hagyok ki semmi fontosat, főleg nem a nyirokmasszázst.

Kérdezz nyugodtan, de általánosságokban, mert konkrét szalont nem javasolhat itt senki, csak priviben. Ha tanácsot kérsz, azt is szívesen adok, ha konkrét kérdésed van, arra is megpróbálok válaszolni. Hidd el, nem direkt nem írt neked senki, csak egy ennyire konkrét kérdésre monkrét válasz így itt nem érkezhet.

Soha senkit nem vágtam át, és ha figyelmesen elolvasod ezt a kis szóváltást, itt is pont az ellen szólaltam fel, hogy ne történjenek ilyen dolgok.

867. zitesz
2012. márc. 30. 14:25

Kedves Lakiandi és Rubellit!


Jópár nappal ezelőtt tettem fel a kérdést vajon melyik szalont is válasszam Bp. területén, pontosan azért hogyne fussak bele kellemetlen dolgokba, például nyirokmasszázs hiánya, ha tényleg szükséges...


Erre semmilyen válasz nem érkezett, viszont annak ellenére, hogy hangoztatjátok, hogy a szakmai nézeteltéréseket SZAKMAI fórumon kellene megbeszélni, pont ti vagytok azok akik nem igazán tudjátok ezt megtenni.


Egy öncélú vitát folytattok. Viszont azt észre sem veszitek, hogy egy potenciális páciens/kliens tett fel egy kérdést, hogy vajon hová is menjen...


Na erről van meg az én véleményem, nem arról, hogy a naív embereket ki hogyan vágja át.


üdv


zitesz

866. lakiandi (válaszként erre: 863. - Rubellit)
2012. márc. 29. 21:37

A kérdést én is lezártam, a véleményem megvan róla.

Találkoztam én is hajmeresztő megoldásokkal, mint pl. a veszélyesebb anyajegyek fehér szemceruzával történő lefedése, heti 3-4 kezelés, stb... Sajnos vannak olyan forgalmazók, akik boldog boldogtalannak osztogatják a jogosultságokat, és nagyon nem érdekli őket, hogy spec egy titkárnő fogja kezelni. Apuci megveszi otthonra anyucinak, addig sincs probléma vele, csak az a baj, hogy anyuci nem csak magát teszi tönkre, hanem a fél várost is, mondván, ha már itt van ez a gép, ne álljon kihasználatlanul. Én úgy tudom a szakmai kontárkodást a törvény még bünteti. Vagy nem?

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook