Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spermavezeték elkötése (vasectomia) fórum

Spermavezeték elkötése (vasectomia) (beszélgetős fórum)


63. aznoglii (válaszként erre: 60. - Meryenn2)
2010. szept. 24. 22:20
Az elején (10. hozzászólás) írja Kiflee, hogy 20 e Ft körül van az ára.
62. 145c12406b (válaszként erre: 53. - 099c0bed40)
2010. szept. 24. 22:19

Szia!


Azt írod láttál here műtétet.

Megkérdezhetek Tőled valamit?

Milyen szine van a herének?


A párom erénye megsérült nemrég vizsgálgatta és a meleg víz után más színünek tünik mint előtte volt.

61. 145c12406b (válaszként erre: 57. - Balek1962)
2010. szept. 24. 22:14

Ez elég szörnyen hangzik amit leírtál.

A műtét után már nem fájt?


Ez tényleg furcsa hogy egy orvos enyire benéz rgx műtétet.

Azt irod felvégta x cm-en

Ez gondolom azt jelenti hogy zacskót felnyitják

Így még érthetetlenebb a dolog mer gondolom a műtét alatt látja a heregolyót.

Az meg gondolom Én egy zsinóron lóg.

Mit tudott volna ennél nagyobat tévdni?

Levágja a golyót?

Ez borzasztó

2010. szept. 24. 19:00
Tud valaki körülbelüli árat mondani? Mert sajnos nem találom sehol az árát.
2010. szept. 21. 14:29

Kedves Férfiak! Köszönöm (majdnem) mindenkinek a pozitív hozzáállást...azoknak meg akik féltik a férfiasságukat csak annyit üzenek, hogy ne legyenek már annyira hiúak, hisz ezzel nem vesztik el a FÉRFIASSÁGUKAT!!!

Mi most várjuk 3. babánkat és a férjemnek teljesen természetes, hogy ő fogja magát sterilizáltatni. Szerinte nincs ebben semmi különös! Amúgy nem csak Angliában és az USA-ban, de Svájcban és Németországban is teljesen természetes ez a fajta fogamzásgátlás! Meg még biztos egyre több helyen...

Hajrá fiúk! :)

58. 0961bae255 (válaszként erre: 57. - Balek1962)
2010. júl. 19. 19:33
Làtod, Balek, nem is vagy te annyira Balek, inkàbb egy mintaférj. Ha a vége jó, minden jó, és ez a vas deferens jól lekötött végére is vonatkozik. Nem fogsz valoszinû visszamenni a januàri barbàr orvoshoz, de màr nincs is miért :-) Te is csak a nozokomiàlis statisztikàt rontottad vele... Jobb minél elôbb elfelejteni...aztàn mindent bele :-)
2010. júl. 12. 20:26
Hál Istennek begyógyult a sebem és működik minden remekül, ahogyan kell.Egy nagyszerű, nagy szaktudású orvos műtött, másodszorra remélem sikeresen is. Nagyon gyorsan rendeződtek a dolgaim, már nem is nagyon érzékeny, és hát jobban működik mint előtte. Egyáltalán nincs semmi mellékhatás, minden ugyan olyan jó mint előtte volt. Igaz a januári műtétem után is így éreztem, remélem most minden tekintetben sikeresebb volt a beavatkozás. Hosszú távon ez a jó megoldás, bár már sokkal előbb rászántam volna magam, a feleségemnek nem kellett volna mérgeznie magát.
56. 4anya
2010. júl. 6. 11:52
mennyibe kerül most az elkötés?
2010. jún. 13. 22:21
Adott helyi érzéstelenítőt számolatlanul mégis nagyon fájt. Az igaz az első alakalommal kb 1cm-es nyiláson operált, most meg jó 3-4 cm-es vágás van mindkét oldalon. De elsőre nem találta el, vagy rossz vezetéket vágott el, amit nem értek, mert ott nincsen csövek tömkelege, vagy amit mondott magyarázatként, hogy újra összeforrt, de hát ezt sem értem hiszen ez még mikrosebészetileg sem visszaállítható, Magyarországon. Megtörtént a baj, pedig kivártuk a 3 hónapot. Abortusz lett a vége. Amikor ezzel szembesítettem, csak vállvonogatás volt a válasz, pedig 3 hónap után kellett volna a kontroll vizsgálat is. Én akartam menni, de nem tartotta fontosnak. Ez a műtéti kockázat a balekoknak. Ezt csak azért írom le, hogy aki ilyenre vállalkozik tanuljon az esetemből, föltétlen kell a kontroll, mert baj lehet. Nekem az fájt mindkét alkalommal amikor az ondóvezetéket húzta ki, a többit tényleg el lehet viselni, de nem fájdalmatlan. Vagy az is lehet ott ahol Önnek végezték más eljárást alkalmaztak. Láttam videót egy ilyen műtétről, ott a fickó még fel sem szisszent, egyfolytában pofázik. Sok szerencsét kívánok azoknak akik követnek, én nagyon megfizettem az árát.
54. 0961bae255 (válaszként erre: 52. - Balek1962)
2010. jún. 13. 20:59
Csak megerôsiteni tudom, sajàt tapasztalatom alapjàn, amit öregnéneőzikéje irt. Tényleg kis és fàjdalmatlan mûtét. Balek, te a kivétel lehetsz, aki megerôsiti a szabàlyt. Egyébként 2010-ben szerintem elég barbàr orvosnak kell lenni ahhoz, hogy fàjdalmak kiséretében operàljon. Nem?
53. 099c0bed40 (válaszként erre: 52. - Balek1962)
2010. jún. 13. 12:21

Nem vagyok sem andrológus, sem férfi, viszont mint hajdani eü-s volt szerencsém látni egy napon át ilyen műtéteket a saját szememmel.

A legtöbb 10-15 percig tartott, és a páciensek közben vicceket meséltek illetve politizáltak, ebből gondolom hogy intenzív fájdalmaik nem nagyon lehettek, vagy ha igen, jól titkolták.

Hogy szövődménye lett-e valakinek, és hogy mi, arról nem tudok nyilatkozni.

Bocsáss meg, de én csak azt írtam amit anno saját szememmel láttam és tapasztaltam.

Sajnálom hogy Nálad nem volt ennyire egyszerű menet, gyors és teljes gyógyulást!

52. Balek1962 (válaszként erre: 46. - 099c0bed40)
2010. jún. 13. 11:46
10 perces beavatkozás? Fél óra tömény fájdalom.Még egyszer biztosan nem mennék bele.
2010. jún. 13. 11:44
Nekem is végeztek ilyen műtétet, állami intézményben. Egyáltalán nem nagyon tudom ajánlani, mert most voltam másodszor, ugyan is az első beavatkozás nem sikerült. Valamit lekötöttek, de nem azt amit kellett volna, pedig egy nagyszerű, szakmailag nagyon is elismert orvos kezében voltam,. Nagyon utána kell nézni hol végezteti el az ember mert egyáltalán nem fájdalommentes beavatkozás. Nekem most másodszorra pokolian fájt. Csak olyan orvossal érdemes végeztetni akinek nagy gyakorlata van a beavatkozás végzésében. Sajnos itt Magyarországon pár 10 db ilyen műtétet végeznek,nagy szerencse kell ahhoz, hogy a legmodernebb eljárást alkalmazzák. Míg tőlünk nyugatabbra bevett gyakorlat.
2010. jún. 8. 06:24

Hali!

Tud valaki ajánlani olyan budapesti orvost és kórházat ahol, a no-scalpel módszerrel végzik a vasectomiát? Lehetőleg államit. Köszi

E-Mail címem: infopook@gmail.com

49. kiflee
2009. aug. 29. 00:01
A szőrösödés nem változik. Semmi különbség nem lesz, illetve ami lesz, az csak mikroszkóp alatt látható. A sperma tárolásról a www.krio.hu oldalon érdemes tájékozódni.
2009. aug. 20. 08:33

Sziasztok!

Nekem kérdésem lenne?

A vasectomia után, mennyire indul be a szőrösödés?

Mennyibe kerül a sperma tárolás?

Köszi előre is.

47. dobai.anita (válaszként erre: 16. - Lauraa)
2009. ápr. 15. 11:35
nNa ezt jól megszívta a nő
46. 099c0bed40 (válaszként erre: 45. - 0961bae255)
2009. márc. 2. 20:37

Valóban csak ennyi, hisz Nálatok egy alig 10 perces ambuláns beavatkozás, a férfitársak nagy többsége mégsem hajlandó még hallani se róla, mondván védekezzen az, aki a következményeket is kénytelen majd viselni.


Ennek--e ritka és becsülendően pozitív hozzáállásodnak--szólt a "le a kalappal", amit továbbra is fenntartok.

45. 0961bae255 (válaszként erre: 44. - 099c0bed40)
2009. márc. 2. 17:35
Köszi, de végûl is nem nagy dolog: egy kis spermaadàs, két nyisszantàs és kész..... utàna meg lehet gondtalanul hancirozni egy életen keresztûl
44. 099c0bed40 (válaszként erre: 43. - 0961bae255)
2009. márc. 1. 10:37

Le a kalappal Előtted!

Mivel magam nő vagyok,( papíron legalábbis), a petesejtjeim meg kutyának sem kellenek, mert nem annyira jó minőségűek, számomra maradt a véradás, meg az esetleges csontvelő donorság.

Erre a kettőre hála istennek orvosilag is alkalmas vagyok, segíteni pedig lételemem.

43. 0961bae255 (válaszként erre: 42. - Kiflee)
2009. febr. 28. 22:42
Persze, de nem olyan bonyolult az a sperma levétel. Nekem pl elôtte ajànlottàk, hogy vetessek le a vazektomia elôtt, arra az esetre, ha még ujra gyereket akarok. Meg azt is ajànlottàk, hogy adjak spermàt, mint ahogy vért is lehet adni, ràszorulo pàroknak, és ha adok, akkor nekem is ingyenesen fogjàk tarolni a sajàt célra feltartott spermàt. Igy is lett, igy most tudom, hogy 5 ismeretlen gyerekem szaldgàl valahol. Meg a lefagyasztasban az is jo, hogy ha tôled fiatalon vesznek le spermàt, az jobb minôségû lesz lefagyasztva is, mint az idôs korban a természetes.... legalàbb is igy hallottam
42. kiflee (válaszként erre: 21. - 00daeee455)
2009. febr. 23. 00:21

Pontosítok: A vasectomia nwem állítható vissza. Vannak kísérletek, mikrosebészeti eljárással a spermavezeték két végét össze lehet varrni, de a hegesedés miatt nem biztos, hogy átjárható is lesz. Néhány link ami ezzel foglalkozik:

[link]

[link]

A beavatkozásnak (vasectomia) nem része a sperma levétele és tárolása. Ezt külön kell intézni.

2009. jan. 30. 17:46
A kellemes szexhez nygodt légkôr kell, és sztem még mindig a lekôtés és az Implanon azok a modszerek, amik a legmegbizhatobbak és a legkevesebb gondot okozzàk. Most irt agica35 az Implanon kedvezô tulajdonsàgairol. A lànyom is ezt hasznàlja és még nem vagyok nagyapa. én meg a lekôtés ota nem félek, hogy lesz egy ujabb gyerekem... de mindenkinek meg kell talàlni a maga modszerét...
40. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 39. - Mr.az)
2009. jan. 27. 15:44

de nálunk visszavonták sajna a lekötést...


nem azt mondtam, h az országnak szülnénk....

csak nagyon nehezen lehet megélni normálisan ha elmegy az ember gyesre.


a tesóm a részleteket nem tudja pl fizetni rendesen mióta gyereke van....

39. mr.az (válaszként erre: 36. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 27. 15:40

Azért van még néhány ilyen ország.

Álltalában,mindenkinek az ahol él.



A nők meg a legritkább esetben szülnek az országnak.

38. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 37. - 0961bae255)
2009. jan. 27. 09:30
igen régi: 2007 es és rég vissza is vonták, h 18 év felett el lehet köttetni magunkat!!!
37. 0961bae255 (válaszként erre: 35. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 26. 21:54
...ha az ujsàgcikk màr régi, akkor bocs, én csak tegnap olvastam. De a lényegen nem vàltoztat: az eredmény 100 %-os és nincs prosztataràk veszély :-)
2009. jan. 26. 08:06

hivatkoznak itt a népességre a cikkben meg minden...


leszarom..ebbe az országba vétek gyereket szülni és én nem is fogok!


gyűlölöm ha helyettem döntenek.

a faszuk rohadjon le a vén öregjeinek akik döntenek a nők felett.

35. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 34. - 0961bae255)
2009. jan. 26. 08:03

de szivecske ezt azóta vissza is vonták elég hamar!!!!


nézd mikori a cikk..

erről már egy hasonló témában beszélgettünk vkivel....


2007. január 23. 07:00 | Utolsó módosítás:2007. január 23.


tehát azóta vissza is vonta pár vén korú öregember ... holott had döntsek már a saját

életemről!

had basszam el én ha akarom nem?!


gyűlölöm mikor vén öregemberek döntenek nőkről mikor nekik fogalmuk sincs az egészről...

már ők azt sem tudják mi a szex....a többiről nem is beszélve...

főbe lö...ém őket úgy ahogy vannak, h miért döntenek ők rólam és főleg milyen jogon!!!!

34. 0961bae255 (válaszként erre: 33. - Fawzi)
2009. jan. 25. 23:00
Persze a legnagyobb tudosok kôzôtt is megoszlanak a vélemények, igy valoszinû a vasectomia kérdésével is ez lehet. En a francia weblapokon nem talàltam olyan tudomànyos értekezést, ami azt mondta volna, hogy novekszik a prosztataràk vsszélye a mûtéttel. Egyébként ujabban nem engedélyezték volna Magyar honban sem, ha veszélyes lenne: egy a szo szoros értelmében ide vàgo cikk: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook