Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Spermavezeték elkötése (vasectomia) fórum

Spermavezeték elkötése (vasectomia) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
2012. ápr. 3. 20:47
Szia, kívánom hogy mihamarabb olvashassuk eme bejegyzést. :)
182. csgybzs (válaszként erre: 181. - 099c0bed40)
2012. ápr. 3. 12:39
Köszönjük. Ha megtörtént, tapasztalat gyanánt majd írok ide....
181. 099c0bed40 (válaszként erre: 180. - Csgybzs)
2012. ápr. 3. 12:37

Örülök ha segíthettem....:)


Készséggel elfogadom hogy sokan akadnak akik nem bírják az ilyesmit, én igen, viszont egészen hétköznapi dolgoktól meg legszívesebben világgá szaladni, nos igen, ennyire mások vagyunk.


Sok szerencsét a kereséshez, és járjatok sikerrel!

E

180. csgybzs (válaszként erre: 179. - 099c0bed40)
2012. ápr. 3. 12:32

Naa, ez tetszik.... szedálás, mint a fogászaton.. magánúton szerintem simán lehet... vagy egy Dormicum... én is azt kaptam műtét előtt... vigyorogtam, mint a tejbetök, pedig elég gáz állapotban voltam.....

Meg is próbálok utána nézni, köszi a tippet.


Á, nem csak a férfiakra jellemző, nekem olyan fóbiám van minden ilyesmitől, hogy még a Dr. House részeket is letakart szemmel nézem, pedig az elég lightos.....

2012. ápr. 3. 12:28

Igen, hát ez az amitől tartottam....:(


Az én férjem is sikoltozva menekül ha valami operáció vagy ilyesmi téma megy a tévébe, igen, ez ismerős.


Én még arra is gondoltam, lehet hogy van olyan hely az országban ( igaz leginkább magánklinikákon és jó summáért) ahol enyhe bódításban végzik, így aztán biztos hogy semmi kellemetlen élménye nem marad a műtétről onnantól fogva hogy becsukódott a szeme.

178. Anitaaa03 (válaszként erre: 176. - 099c0bed40)
2012. ápr. 3. 12:01
én megnéztem megmutattam páromnak is és még jobban ellene van:)
177. csgybzs (válaszként erre: 176. - 099c0bed40)
2012. ápr. 3. 11:57

Hohóó... mi mind a ketten hátast dobnánk, kb egyszerre.... de köszi.... mi inkább a "nem akarjuk tudni hogy, csak gyorsan legyen vége" típusok vagyunk....


Én napról napra feszültebb vagyok, annyi rémhírt olvasok a terhesség közbeni normális menstruálásról, stb.... meg fogom sürgetni, mert felőrlődnek az idegeim......

2012. ápr. 3. 11:49

Sziasztok, nem tudom elrettentés vagy segítség-e de a youtube-on több vazektomia is megtekinthető elejétől a végéig.

Sajnos magyar nyelvűt nem találtam, és olyant sem ami teljesen "vérmentes", így átgondolva lehet mégse annyira jó ötlet, mert a férfiak többsége egy csepp vértől is képes eldobni magát.

( igaz a vért Ők a műtét közben nem látnák, mivel a delikvens hanyatt fekszik egész idő alatt).

175. VEE1 (válaszként erre: 174. - Anitaaa03)
2012. ápr. 2. 16:18
Azért nem tud dönteni, mert nincs az információk birtokában. Ebben segítettem volna...
174. Anitaaa03 (válaszként erre: 172. - VEE1)
2012. ápr. 2. 16:08
köszönöm,de mint írtam már nem akarom rábeszélni az nem megoldás neki kell eldönteni
173. csgybzs (válaszként erre: 172. - VEE1)
2012. ápr. 2. 15:57
Köszi, de az én férjem már eldöntötte, hogy ez lesz, csak a "mikor" a kérdéses. Azt "üzente" Neked, hogy a fogtömést is utálja.. :) Persze nem vicceljük el, ez nagyon fontos dolog, már rajta vagyunk..
172. VEE1 (válaszként erre: 171. - Anitaaa03)
2012. ápr. 2. 15:55

Küldtem Neked privát üzenetet, hogy szívesen mesélek a műtétem óta eltelt több mint negyedszázadról, hátha meg tudom győzni a férjedet.

De ha ezt csgybzs is igényli a döntés meggyorsításához, neki is írhatok.

2012. ápr. 2. 14:21
hát igen én is eztmondtam h itt is a nőknek nehezebb jól kicseszett velünk a természet.az én párom sem engedi de mondtam neki hogy több lehetőség nincs ha ő nem vállalja akkor megyek én.
170. csgybzs (válaszként erre: 169. - 099c0bed40)
2012. ápr. 2. 14:16
Hát ez az. Az én férjem nem is engedné, hogy én csináltassam meg. Ha az enyém annyi lenne, mint a pasiké, már holnap rohannék.... :)))) Na de nem kiabálom el, még mi sem jutottunk el orvoshoz...
2012. ápr. 2. 14:12

Tudjátok ebben az egészben csak az a szomorú, hogy míg a férfiaknál a művi sterilizáció egy alig 15 perces igen kis kellemetlenséggel járó ambuláns műtéttel megoldható, ugyanez nálunk altatásos, jó egy órás hasműtét, aminek persze összehasonlíthatatlanul több szövődménye lehet, nem beszélve a gyógyulási időszakról.

Az én párom se volt rávehető erre a dologra, pedig mindenhez pozitívan áll hozzá, még óvszert is hajlandó volt éveken át használni, azaz kivette a részét a fog. gátlásból, tehát nem szólhatok rá egy rossz szót sem.

168. Anitaaa03 (válaszként erre: 167. - Csgybzs)
2012. ápr. 2. 13:31
én is mondtam neki hogy marad a magömlés meg olvastattam is vele 1-2 dolgot.nincs 3. megoldás én tudom és ő is csak nem akarja belátni.én tudom hogy jobb lenne neki elmondtam az érveket is de rábeszélni tényleg nem akarrom mert mi van ha vmi lesz fáj utána begyullad bármi akkor én érezném magam rosszul hogy ha én megyek akkor neki nincs baja
167. csgybzs (válaszként erre: 166. - Anitaaa03)
2012. ápr. 2. 13:02

Ehhehe..... jaj de jót nevettem magamon! :D Bocsáss meg! :)



Mi azt csináltuk a férjemmel, hogy leültünk és elolvastuk a menetét és, hogy mi ez úgy egyáltalán. Sokan azt hiszik, hogy onnantól nincs magömlés, pedig van, ugyanúgy férfi a férfi, csak a spermiumok maradnak ki a "cuccból"... még mi is várakozó állásponton vagyunk, de ő úgy eleve benne van, csak halogatja olyan pasisan.... :)))

Akkor sok sikert a harmadik alternatívához, ha találsz valami tutit, feltétlenül szólj!

166. Anitaaa03 (válaszként erre: 165. - Csgybzs)
2012. ápr. 2. 12:58
nem szélütés szülés:).aztmondta hogy engem sem enged de én meg nem fogok évekig gumizni és mindig aggódni hogy jön-e baba.szóval megyek én.aztmondta ha legalább ismere olyat akinek megcsinálták és elmondaná hogy mi van utána erre én mondtam hogy fórumokon keressen aztmondta az nem olyan hogy egy idegen leírja.ezen nem fogok veszekedni és persze ráerőszakolni sem fogom.
165. csgybzs (válaszként erre: 164. - Anitaaa03)
2012. ápr. 2. 12:52
Cucc ugyanúgy jön ki, tehát ez nem érv. Másodsorban meg hagyná, hogy Te mérgezd magad, vagy altassanak és vagdossanak össze téged, mikor neki tíz perc? Főleg két szélütés után......
164. Anitaaa03 (válaszként erre: 163. - Csgybzs)
2012. ápr. 2. 12:47
szerintem a büszkeség.őt ne vagdosság meg hogy az nem normális hogy nem jön ki aminek jönnie kell stb.igazából sejtettem hogy ez lesz a válasz de ha két szülést túléltem akkor remélem ezt is:)
163. csgybzs (válaszként erre: 162. - Anitaaa03)
2012. ápr. 2. 11:59
Ez szomorú. És miért nem?
2012. ápr. 2. 11:48
nálunk marad nálam párom nem akarja vágatni magát.igaz ezt sejtettem:)
2012. márc. 30. 17:42

Andrológushoz ( férfigyógyász) kell menni, és előtte valóban nem árt ismerősöktől tájékozódni, vagy ha ilyen lehetőség nincs, több klinikát és szakembert felkeresni, majd személyes szimpátia és szakmai előélet alapján dönteni, ehhez mindenkinek joga van.

Az sztk többek között azért sem annyira nyerő, mert az ott használt műszerek nagy része régi, másrészt a sterilitásuk finoman szólva sem garantáltan 100%-os, egy magánrendelőben viszont ezt a szarvashibát már csak a késöbbi jó hírük miatt sem követik el.( meg azt sem hogy bunkók illetve szakmailag ne hozzáértők legyenek.)

160. VEE1
2012. márc. 30. 14:19

Túl sokat senki nem csinál, mert országosan is kevesen kérik ezt a műtétet.

Valóban urológushoz kell menni, de nekem negyedszázada sebész végezte az akkor még állami Széher úti kis kórházban.

159. Anitaaa03 (válaszként erre: 158. - Csgybzs)
2012. márc. 30. 12:24
hát ez az.honnan lehet egyálltalán ezt megtudni
158. csgybzs (válaszként erre: 157. - Anitaaa03)
2012. márc. 30. 11:37
Igaz. Akkor olyan orvost kell találni, aki erre van ráfeküdve, sokat csinál.... na de ki tud ilyet? :)
157. Anitaaa03 (válaszként erre: 156. - Csgybzs)
2012. márc. 30. 11:36
sztk-ban lehet nem túl sok ember csináltat ilyet így nem olyan tapasztalt az orvos
156. csgybzs (válaszként erre: 154. - 099c0bed40)
2012. márc. 30. 11:33

Így van, ezzel egyetértek. Szerintem a legfontosabb, hogy az orvos jól képzett legyen és kialakuljon a bizalom az orvos felé... még akár egy sztk-ban is, bár ott inkább a leterheltség miatt kimerült orvosoktól tartanék....

Én azt mondtam a férjemnek, egyelőre csak beszéljünk pár orvossal és akihez nagyobb bizodalma lesz, oda menjünk...

2012. márc. 30. 11:30
azért ha valaki tud ajánlani rendelőket akkor várjuk:)vagy hogyan lehet jól választani?ott egy orvos egy ár de ettől még kitudja mennyire jó?!
2012. márc. 30. 11:22

Szerintem nem kell a legdrágábbat választani, a 30 ezres is nagyon jó és fájdalmatlan technikával dolgozhat.

Mióta a kauter meg az endoszkóp létezik, nem kell méteres krátert vágni ahhoz hogy bármilyen szervhez hozzáférjenek, és ez a lényeg, hogy minél kisebb legyen a bemetszés, ezzel arányosan pedig a fájdalom.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook