Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikroham során mennyire gyorsul a pulzus? fórum

Pánikroham során mennyire gyorsul a pulzus? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
8. 937a2a883a (válaszként erre: 3. - Diuuuusssss)
2016. aug. 21. 00:12
Akkor menj el szakemberhez, mert hiába nyitottad már a 6. fórumot tökre ugyanez miatt, senki nem fog tudni segíteni. Amúgy szerintem sem pánikrohamod van, hanem csak épp a pulzusod figyeled állandóan és ideges leszel, amitől szaporább lesz. Ördögi kör. Hidd el, tudom miről beszélek.
2016. aug. 20. 22:57
Oké...Azt szögezzük le,hogy pánik rohamba még az életben nem halt bele senki! Pulzus ide,vagy oda.
2016. aug. 20. 22:29

Hát, ez nagyon érdekes. Hogy van lelkierőd azon nyomban a pulzusoddal foglalkozni? Amikor elvileg alig élsz?!

Én olyankor levegőt is alig kapok, a rosszullét kerülget és csak arra tudok gondolni, hogy valamilyen módon jobban legyek. De, hogy pulzust mérjek?!

Akkor ez nálad nem pánikroham, hanem egyszerűen szapora szívverés, ami időnként jelentkezik. Kardiológust keress fel.


Itt több infót találsz:

[link]

5. b4b1d52444 (válaszként erre: 3. - Diuuuusssss)
2016. aug. 20. 22:15
Mármint mitől tartasz a legjobban? A haláltól? Meglepődnék, ha a szőrös lábtól jobban tartanál, mint a haláltól. Mindannyian meghalunk egyszer, ezt el kell fogadni, de én például nem vagyok hajlandó még évtizedeket végigidegeskedni emiatt. Ha eljön az én időm, hát eljön, ennyi, nyista, nincs miről beszélni.
4. globus (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. aug. 20. 21:35
Ha pánikbeteg vagy, és ezt pontosan tudod, miért nem kérsz szaksegítséget? Életed végéig félelemben szeretnél élni?
2016. aug. 20. 21:21
Mert etől tartok a legjobban ... 😔😔 Nem direkt csinálom belemászott ez a cikk a fejembe és azóta ezen kattogok ...
2016. aug. 20. 21:14

Hát, te sem vagy egyszerű eset.

Nem csoda, ha pánikrohamod van, hiszen semmi másra nem tudsz gondolni csak a magas pulzusra és a hirtelen halálra.

Nincs jobb dolgod?

2016. aug. 20. 20:29
Nektek rohamkor mennyire megy fel a pulzusotok ?? És olyankor nem féltek hogy annyira fel gyorsul hogy megáll a szív ??? Tegnap mértem rohamkor 155 volt a max pulzusom mondanom se kell alig kaptam levegőt és nagyon szèdültem ..
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook