Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikroham során mennyire gyorsul a pulzus? fórum

Pánikroham során mennyire gyorsul a pulzus? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2016. okt. 25. 20:39
Hát beteg is vok megfázás fáj a torkom.l meg előtte pont azon agyatlam h dejó h nem jönnek elő ezek a rohamok meg nincs olyan érzés amitől meg ilyednék....
187. csikil4ny (válaszként erre: 185. - Diuuuusssss)
2016. okt. 25. 20:28

Mi váltotta ki? Gondold át a napod, mert ez nem véletlenszerűen jött.


Az ember soha nem lesz a régi egy ilyen periódus után, már csak azért is, mert azóta sokat fejlődtél, átalakultál. Vannak visszaeséses periódusok is, ez is természetes folyamat. Csak most azt is tudod, hogy egyszer már kijutottál belőle, tehát következőben szintén ki fogsz és hamarabb, mint azelőtt, mert már tudod, hogy mit kell tenni. Nyugalom és kitartást!

2016. okt. 25. 20:18
Kezdem feladni h sosem lehetek a régi aki voltam ... 😔😔😔😔😔 Azt hittem tényleg teljesen elmúlt minden ... 😕😕
2016. okt. 25. 20:16
Sziasztok .. Kezdek félni h ujra vissza esek ebbe a pánik szorongásba!!! :( Egy jó ideje semmi bajom nem volt kb 3-4 hónapja semmi rohamom .. Most ma jött ez a rohadt erős fura érzés ami után persze 15-20 percre rá jött a roham magas pulzussal és félelemmel ... Azt hittem teljesen meg gyógyultam a psziologusom is azt momdta h jól vagyok , de akkor miért jön rá, !!!!!!!!!??????
184. csikil4ny (válaszként erre: 183. - Ca6273a8a5)
2016. okt. 25. 19:06
Az is ideig-óráig, akkor meg miért is ne természetes úton. :)
183. ca6273a8a5 (válaszként erre: 182. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 19:00

dehogy prédikálsz:)

teljesen igazad van: a lelki problémákat nem fogja a bogyó eloszlatni. bár talán a kedélyjavító, de én olyat nem kaptam.

182. csikil4ny (válaszként erre: 180. - Ca6273a8a5)
2016. okt. 25. 18:45

Egészen biztos, hogy pszichiáternél voltál, de nem kell elhinned (a gyermekeknek is mindig ezt mondom), meg is lehet guglizni. :) Még a klinikai szakpszichológus sem írhat fel gyógyszert, mert ő sem orvos. :)


Azért kísérleteznek, mert minden ember más és más. Másként reagálunk a különböző gyógyszerekre. Az agy betegségeit meg pláne nem ismerjük, egy gyógyszerről csak kipróbálás útján lehet megállapítani, hogy jó-e az egyénnek vagy nem. Nincs mit tenni, nincs egy egységes pirula, amelyre mindenki egyformán reagál. A fájdalomcsillapítókkal is ugyanez a helyzet, én pl. az aszpirint észre sem veszem, 4-et kellene bevegyek, hogy hassanak, de ugye azt nem szabad úgy kapkodni, mint a cukorkát.


De ami egészen biztos: egyetlen gyógyszer sem tünteti el az ember lelki problémáit, azokat így vagy úgy fel kell dolgozni és nem minden esetben megy az egyedül. Na jó, megint nem kezdek prédikálni. :)

2016. okt. 25. 18:34
..sem kísérleti nyúl.
2016. okt. 25. 18:34
nekem az nem tetszett, hogy a doki, amikor elmondtam a tünetemeit, kb. 3 éve, akkor kinyitott egy könyvet, gondolom orvosi szakkönyvet, és abból nézte ki, hogy milyen gyógyszert írjon fel. majd kitalálta, hogy próbálkozzunk: reggel többet vegyek be, este kevesebbet... na, hát én nem vagyok próbababa.
2016. okt. 25. 18:33
én soha nem fogok tudni különbséget tenni a pszichiáter és a pszichológus között, de biztos így van, ahogy írod. oly' rég volt, már nem is emlékszem, lehet, hogy akkor pszichiáternél voltam. de ideggyógyászaton tuti!
178. csikil4ny (válaszként erre: 177. - Ca6273a8a5)
2016. okt. 25. 16:17
A pszichológus biztos nem töm gyógyszerrel, nem orvos. A pszichiáter orvos, ő gyógyszerez - ezért küldlek én is pszichológushoz, ő beszéltetéssel és rávezetéssel segít a problémák megoldásában. Minden gyógyszeres kezelés mellé nagyon ajánlott a pszichoterápia.
177. ca6273a8a5 (válaszként erre: 172. - Beata1985)
2016. okt. 25. 16:05

ugyanilyen pánikos tüneteim voltak nekem is, csak nálam még a közlekedési fóbia is közrejátszott + hasmenés, és nem mertem emberek közé menni emiatt. dobogott a szívem, féltem, hogy eláljulok. az ideggyógyász walkman használatát javasolta, hogy tereljem el a figyelmem, de pl. metrón csak az utolsó kocsiba szállok be, vagy fel kell hívjam a párom, ha épp rámjön a rosszullét. pszichológusnál is voltam, de csak gyógyszerekkel tömik az embert.

remélem sikerül kigyógyulnod ebből!

176. csikil4ny (válaszként erre: 175. - Beata1985)
2016. okt. 25. 15:47
Ha szimpatikus, akkor igen.
175. beata1985 (válaszként erre: 174. - Csikil4ny)
2016. okt. 25. 15:45
Szia,meg nem szantam ra magam...kicsit tartok h sikrul e megnyilni elotte...
174. csikil4ny (válaszként erre: 172. - Beata1985)
2016. okt. 25. 13:34
Voltál-e pszichológusnál?
173. csikil4ny (válaszként erre: 171. - Tipitapi)
2016. okt. 25. 13:34
Szia, a tüneteiddel érdemes orvoshoz fordulni!
172. beata1985 (válaszként erre: 171. - Tipitapi)
2016. okt. 25. 10:27
Szia,nagyon ugy tunik h ez sajnos panik tunetek,legalabbis magambol kiindulva...mikor nalam kialakult eloszor tenyleg azt hittem valami bajom van a szivemmel,aztan kiderult h rendben van,jol is voltam egy darabig....aztan jottek mas tunetek,es aztan mar enis attol feltel h valami bajom van,a szedulestol elajulok,mert nekem ajulaserzetem is volt/van,mig nem kezdtem el gyogysuert szedni a munkahelyemre se mertem egyedul mennni,sot mindig itt ult velem valaki...ezt sokan irtak h mikor jon a panik ugy erzik h menekulniuk kell a helyszinrol,en nem magyon ereztem,mert nalam utana is tartott...talan mikor a munkahelyemen jott ram,volt olyan h muszaj volt hazamenjek es valamivel jobb volt mar otthon.de ha otthon jott ram ki se mertem menni,csak lefekudni...nekem mar eleg ha egy kicsit felidegesitem magam es mar szedulok,de olyan is van h olyan szituaciokban tor ram a semmibol,amilyenekbe mar elojott korabban is,hiaba nem gondolok ra,es vagyok tok nyugodt...Probalj valami b vitaminokat szedni,magneziumot.bar meg nekem sem sikerult,de sajat magad kell "legyozd".en mondogatni szoktam olyankor,h ez csak a panik,csak az agyam produkajla a tuneteket.enis egyfeszt goggleztam mindent,nem szeretem hallani mas betegsegeit,tv ben is ha tudom kerulom a hireket,csak a rosszat lehet hallani.ha varni kell,vagy sorba allni,nah hat nskem olyankor is elojon,gondoltam h lehet azert mert a sok allastol leesik a vernyomasom,de ha ulok akkor is ez van...szoval kitartas.mondjuk en a sajat megnyugtatasomra csinaltattam ver analizist,kezd ezzel szerintem,csak h megnyugtasd magad.
2016. okt. 24. 22:54
Sziasztok! Meg uj vagyok itt..olvastam az irásaitokat és sajna egyre jobban érzem h magam is panikbeteg vagyok. Fogalmam nincs h miért igazabol mert tök jo eletem van es egy csodálatos parom csudijo gyerekeim...es megis. Szeretnem megosztani veletek es szeretnem ha segítenétek nekem vagy csak a tapasztalaitokat elmondanatok. Nem is tudom hol kezdjem...rettegek mindentől föleg attol h beteg leszek h olyan beteg h kiszolgalratottá valok pl rákos v ilyesmi..csak eszembe jutnak ilyen dolgok mar 120 a pulzusom . Aztan nem merek egyedul boltba sem elmenni az mar jo erzesel tolt el ha 10 eves lanyom velem van . Sokszor ram tor h izzadok pedig hideg van es epp ezert lazan oltizom ami miatt folyton megfazom remegek es kenyszert erzek h kirohanjak a boltbol szedulok hatalmas önerő kell hozza h ott tudjak maradni es veghez vinni amiert bementem . Szval nagyon rossz.. es ugy erzem dgyre rosszabb...Eleg annyi h rohamom legyen h egy ismerősnel mondjuk rákot diagnosztizaltak en mar kerdezek körbe h mi a baja es keresem a tuneteket magamon...
2016. okt. 22. 20:09
Sziasztok hogy vagytok?
2016. okt. 14. 13:55

örülök, hogy jók lettek az eredményeid.

sajnos ezeket a gyógyszereket nem lehet egyik pillanatról a másikra letenni.

2016. okt. 13. 20:01

Sztem ne gyogyszerezetek semmit se old meg ..

Én most voltam terheléses EKG-n mimden tökéletes sőt meg is dicsérték h milyen edzett a szivem Kise fáradtam a terhelésnél a max 168 pulzust kellet elérnem el is értem minden probléma nélkül . 😊😊😊 Igy le is zártam ezt a fejezetet minden tökéletes a szivemmel ... Pussziiii és jobbulást és kitartást nektek és ne feledjétek minden agyban dől el... 😊😊

2016. okt. 4. 12:23
igen, de most beálltam egy fajta gyógyszerre, úgyhogy elég jól közlekedem, mert nekem közl. fóbiám is van – egyben:(
166. beata1985 (válaszként erre: 165. - Ca6273a8a5)
2016. okt. 2. 19:00
Szia bogyoka,te is szenvedsz a paniktol?:-(
2016. okt. 2. 14:44
hát most az enyém felment ezerre, az tuti!
164. Panna.33 (válaszként erre: 153. - Beata1985)
2016. szept. 27. 13:11
ft3, ft4-et és TSH-t nézettem. Az első kettő volt magas, a TSH meg normális.
163. csikil4ny (válaszként erre: 161. - Beata1985)
2016. szept. 27. 12:46
Persze megértelek. Én is erdélyi vagyok. Érzelmek terén nagyon ajánlott anyanyelvű szakember. Esetleg ha privátban megírod a várost segíthetek keresni, valamelyik kolléganőmnek biztos van a lakhelyeden is pszichológus ismerőse.
162. beata1985 (válaszként erre: 155. - Csikil4ny)
2016. szept. 26. 20:11
Jobbulast kivanok neked :-)
161. beata1985 (válaszként erre: 155. - Csikil4ny)
2016. szept. 26. 20:09
Nem voltam pszihilogusnal,de nagyon gondolkodom rajta,en romaniai vagyok amugy,de meg nem talaltam magyart.....nem azt mondom h nem tudok romanul,de nem tudom ugy kifejezni magam mint az anyanyelvemen :-(
160. beata1985 (válaszként erre: 158. - Diuuuusssss)
2016. szept. 26. 20:06
39 eves volt,voltak csak nem vette komolyan,es a stressz csak ratett egy jo nagy lapattal,de sajnos hallottam mar olyanrol akinek 20evesen volt,es nem tudrak megmenteni ...:-(
2016. szept. 26. 17:12
Ok
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook