Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikroham során mennyire gyorsul a pulzus? fórum

Pánikroham során mennyire gyorsul a pulzus? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2016. szept. 26. 17:11
Agyvérzésnek fiatalon kicsi sztem az esélye .. Meg vannak előtte tünetei nem tudom de ettől én sose féltem.. Vagy nem tudom hányévesen hunyt el a sógorod .. De azt hiszem ennek is vannak kockázati tényezői...
157. csikil4ny (válaszként erre: 156. - Diuuuusssss)
2016. szept. 26. 17:11
Nem szeretem ha sajnálnak, attól betegnek érzem magam. Van egy megoldandó feladatom, hát megoldom. :)
2016. szept. 26. 17:09
Sajnálom.. 😕
155. csikil4ny (válaszként erre: 146. - Beata1985)
2016. szept. 26. 16:19

Azt nem írtad, hogy voltál-e pszichológusnál. Ha nem, menj el! A gyógyszer csak a tüneteket tompítja, az igazi segítség ha a szakemberrel megbeszéled.


Nekem újra begyulladt a gerincem, alig értem el a munkahelyemig a reggel. Mire felértem szúrt a szívem is, de nem ijedtem meg, mert tudtam, hogy csak kisugárzik a gyulladás. Tavaly tavasszal ettől pánikoltam és bénulásig jutottam. Most meg megúszom pár darab gyulladáscsökkentővel. :)

154. beata1985 (válaszként erre: 152. - Diuuuusssss)
2016. szept. 26. 15:22
Sogorom agyverzesbe,apukamnak elzarodott a kezeben egy er,azt kidugaszitottak,de a gyogyszertol nagyon felhigult a vere es o is agyverzest kapott,de o nem kerult komaba,hanem naprol napra legyengult a korhazba,de beteg volt par eve komaba esett a cukortol,cukorbeteg is volt :-(
153. beata1985 (válaszként erre: 151. - Panna.33)
2016. szept. 26. 15:15
En a ft3 es ft 4et nezettem akkor az normalis volt,a tsh nal volt elteres csak,de van a tt3 es tt4,te azt csinaltattad?
2016. szept. 26. 14:52
Meg szabad kérdezni miben hunytak el szereteid?? Ha persze nem veszed tolakodásnak a kérdést .
151. Panna.33 (válaszként erre: 149. - Beata1985)
2016. szept. 26. 14:41
A TSH-m normális volt, a T3, T4 meg magas. Ritkán, de ilyen is van.
150. beata1985 (válaszként erre: 149. - Beata1985)
2016. szept. 26. 14:37
Egy eve nezettem ugy akartam irni
149. beata1985 (válaszként erre: 147. - Panna.33)
2016. szept. 26. 14:36
Igen a tsh 0,40el tert el a felso ertektol,tehat nekem pont h akkor alulmukodes kene legydn,aminek megint mas tunetnek kene lenni,de most megakarom azt is csinaltatni,egy nezettem...
2016. szept. 26. 13:45
Nem hittem h egyszer én fogom ezt írni .. De ne félj a haláltól ! Abból te már semmit sem érzel es h utána mi lesz azt meg senki se tudja , de valamibe hinni kell .. :) Sokáig atól féltem h míg eljutok a halálig addig milyen rossz lesz de igazából rájöttem h csak max 2-3 perc az egész vagy annyi se .. Ha menni kell menni kell .. Nem tudsz vele mit tenni ha félsz aggódsz miatta akkor is bekövetkezik egyszer, igy is le élhetek az életed de van a másik is h boldogan élsz es nem kattogsz és félsz mindentől... Nyugiii fiatalon teljes egészségesen semmi bajod nem lehet ... Nem olyan egyszerű meghalni ... 😊😊😊
147. Panna.33 (válaszként erre: 146. - Beata1985)
2016. szept. 26. 12:46
Pajzsmirigyedet nézték? A túlműködés is csinálhat ilyen tüneteket. Én alapvetően eléggé nyugodt vagyok, így nálam a doki ki is zárta a pánikot, annak ellenére, hogy a pszichológus próbálta belém beszélni. Aztán a vérvétel igazolta, hogy túltoltam a hormonpótlást ( alapból alulműködésem van)
2016. szept. 26. 11:33
Sziasztok,en meg uj cagyok a forumon,elolvastam az irasaitokat,sajnos enis panikbeteg vagyok,nalam sogorom elvesztese fiatalon,aztan ot honapra apukam elvesztese okozta,de az gesz azt hiszem azzal kezdodott h parom kulfodre ment dolgozni,kamionozik,marciusba fejezi be de mar ugy erzem nem birom mar azt a keveset.ot hinapig szedtem gyogyszert,jol ereztem magam,kezdtem a regi lenni,elhgytam a gyogyszert,de most megint erosebben elojott a stressz miatt,noverem huzatot kapott es felre memt a szaja nagyin megijedtem azt hittem h mas lett :-(,de hal istennek jol van.amugy enis voltam tavaly kardiologian meg azt is megneztek h nincs e az erekbe lerakodas,azt mondta az orvos h "beperelhetem" mert ugye draga mulatsag volt,de a biztonsag erdekeben kellettet.enis folyton ragodok h mi bajom lehet,most megint elkezdtem jarni az orvost,es azt hiszem h kardiologiara is kerek megint,mert mi van ha azota valtozott valami,mostanaban ugy erzem mi tha a torkomba verne a szivem,elkezdtem szedni magnerotot de meg var egy vervizsgalat ram es azt mikor visszaviszem rakerdezek a haziorvosnal.regebben is volt ilyen tunetem csak mostanaban surubben,es mivel megijedek azis lehet h csak produkalom es nincs is baj.olvastam h elme az nagyon sok betegseget tud am produkalni,most pl azt talaltam ki h lehet refluxom is van,szoval.....tudom enis h agyban dol el,van amikor napokig semmi bajom,kisebb stressthelyzet es kesz vagyok.nagyon nagy akaratero kell,van amikor tudatositom magamban h ezt csak az agyad csinalja,de van amikor ram tor az erzes h es ha azota gyengebb lett a szivem?!?!?tavaly ugy jartam h megnyugodtam miutan lejott az eredmeby h a szivem rendben van,egy hinapig jol voltam,aztan kezdodott a gyomrombol a a rossz erzes,szoval....szar,nah ez hosszura sikeredett,de mindig felbatorkodom mikor latom h masnak sikrult felallni,es jo olvasni :-),erot ad,ha csak ideig oraig is :-)
145. csikil4ny (válaszként erre: 143. - Diuuuusssss)
2016. szept. 19. 07:37
Nagyon helyes! Jó úton haladsz! Ha jársz még egy darabig a pszichológushoz helyre fogsz jönni teljesen, ahhoz azért tarts hozzá, hogy hajlamos vagy a szorongásra, előbb-utóbb lehetnek még ilyen visszaesések, de már tudod, hogy mit kell tenned. Minden rendben van és lesz!
2016. szept. 18. 20:30
Mondjuk nem mondom h teljesen jól vagyok mint a régi mert most is bennem van a szorongás és a félsz .. A rerheléses EKG-tol is tartok nehogy vmi baj legyen .. :( De azért érzem h jobban vagyok ... :)
2016. szept. 18. 20:28
Igen járok.. 😊 De már ezek a "rohamok" se olyan erősek már a szivem is max 120 ig gyorsul be és pár mp és elmúlik .. Assziszem kezdem megérteni h nem olyan egyszerű meghalni teljes egészségesen .. 😊😊 Kicsit agyatlam h senki a körömbe de ismerőseim közül se de még a faluba sem és senkitől se hallottam h meghalt mert fel gyorsult a szíve (de persze a interneten találni ilyet ) ... Perszee kiváncsi lennék mi a valóság alapja.. Mimdegy a lényeg h próbálom tudatosítani és elfelejteni azt amit a neten össze olvasgattam ...
142. csikil4ny (válaszként erre: 141. - Diuuuusssss)
2016. szept. 18. 20:15

Akkor lassan abbahagyhatod a pulzusod megfigyelését, attól függetlenül rendesen ver a szíved, hogy te figyeled vagy sem. :)


Jársz-e még a pszichológushoz?

2016. szept. 18. 20:12
Sőt mostanába azon ilyedtrm meg h ilyen lassú alig érzem... 😀😀😀 Asszem kezdek helyre jönni végreeee...... 😉😉😉😉😉
2016. szept. 18. 20:12
Comcort és a panangint mondta h szedjem de nem érzem szükségét.. Mikor ennyi a pulzusom ...
2016. szept. 18. 20:10
Nem nem szedem a gyógyszert .. Mai gyógyszer ellenes vagyok ..😏😏 Am nézzem a pulzusom és átlagba 80-85 most pl 73 .. Akkor 100-110 amikor feszült ideges vagyok .. 3-hét múlva lesz terheléses EKG ott minden kiderül ha lenne vmi..
2016. szept. 18. 09:58
Dius, hogy vagy? Elkezdted a gyógyszer szedését?
137. Panna.33 (válaszként erre: 133. - Diuuuusssss)
2016. szept. 16. 14:07

Akkor menj el egy woodoo paphoz, vagy keresd fel Tihanyi Tamást.

Be ne szedd a gyógyszert...

Ehhh...

136. gizus58 (válaszként erre: 133. - Diuuuusssss)
2016. szept. 16. 11:36
Ha nem szeded, nem is fog javulni!Nem hülyeségből írta az orvos a gyógyszert!Minden rendben van nálad, ennél jobban már nem lehet kivizsgálni, akkor nem értem mi a gond??Ott a lehetőség hogy gyógyszerrel kordában tartsák a gyors pulzust, de nem élsz vele.Felesleges volt akkor orvoshoz menned!Szeretsz szenvedni??Ha nekem bajom van akkor elmegyek orvoshoz, és amit ad, azt beveszem hogy jobban legyek,ennyire egyszerű!Itt a fórumon nem fogsz meg gyógyulni !
135. 937a2a883a (válaszként erre: 133. - Diuuuusssss)
2016. szept. 15. 20:02
Nem értelek. Több fórumot nyitottál, hogy félsz a szívbetegségektől a (szerinted nagyon) magas pulzusod miatt. Kiderült, hogy semmi komoly baj nincs, de azért a biztonság kedvéért kaptál gyógyszert...most meg azt nem akarod szedni, azért aggóds... Akkor mi értelme volt bármilyen irányban elindulni és orvoshoz menni?!
134. csikil4ny (válaszként erre: 133. - Diuuuusssss)
2016. szept. 15. 18:55
Nincs miért tarts tőle. Utánaolvastam, hozzájárulhat, hogy jobban érezd magad. Egyébként is magas pulzusra panaszkodsz, így ártani nem fog.
2016. szept. 15. 18:49
Voltam kardiologusnál is EKG ,szív ultrahang mindent rendben talált annyi h magasabb volt a pulzusom de izgultam naon , ez miatt irt rá conort meg menjek vissza 3-hét múlva EKG ra.. De nem akarom szedni ezt a conort tartok tőle .. :/
132. csikil4ny (válaszként erre: 130. - Regin_a)
2016. szept. 15. 05:04

Tudom, de Dius nem panikbeteg, meg csak "panikol", innen meg siman visszaallithato a dolog. Ezert jo, hogy jar szakemberhez es hamarosan feldolgozza a kivalto okot.


Aki elvesziti onmaga felett az uralmat annak szinte lehetetlen. Akarat nelkul meg teljesen az.

131. Regin_a (válaszként erre: 124. - Diuuuusssss)
2016. szept. 14. 20:51

Tudod háényszor voltam orvosnál EKG-n amikor a "halálomon" voltam? Számtalanszor és mégis rendben volt minden a műszer és az orvos szerint

Nyilván igaza volt, legalább is idáig :)

130. Regin_a (válaszként erre: 121. - Csikil4ny)
2016. szept. 14. 20:48

Nem becsülöm le a fizikai betegséget sem, de jó esetben gyógytorna és erős akarat a tornára, mozgásra, segithet

A pánik egész más, itt szinte 0 az erős akarat

2016. szept. 14. 18:23
Ne köszönd, csak legyél jól! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook