Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg ennyien a párjukat? fórum

Miért csalják meg ennyien a párjukat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
616. Magdalénia (válaszként erre: 613. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 11:31
Ha Téged egy szoknyás férfi izgalomba hoz...?! :D
615. Magdalénia (válaszként erre: 612. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 11:21
Mondom én! Mint egy dacos gyerek, aki így vág vissza. Nem lehet rá haragudni. :D
614. Magdalénia (válaszként erre: 609. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 11:19

Talán elszigetelve élsz. Elvileg foglalkoztat a külvilág. Még szerencse, hogy nem egy idős korban lévő ember vagy, aki már úgy marad. Még van időd a gyakorlathoz is. :)


Amikor már a saját családomban élek, s nem apukával és anyukával, akkor már nagyon sok mindenhez közöm van, vagy legalábbis érdekelnie kell. :)

613. Mutáns Jane (válaszként erre: 612. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 11:15
Különös tekintettel arra, hogy ebben az országban valamiért ismeretlen az "androgün megjelenés" fogalma. Itt csak nőies férfiak vagy férfias nők vannak. Átmenet nélkül.
612. Mutáns Jane (válaszként erre: 599. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 11:13
Figyelj, erre a hozzászólásodra csak annyit tudok írni, hogy be kellene kereteztetni, és mutogatni, mint az egybites gondolkodás patika tisztaságú példáját.
611. Mutáns Jane (válaszként erre: 600. - Bekacomb)
2016. júl. 25. 11:13
Bocs, de kinek a nevében beszélsz, amikor többes szám első személyt használsz?
610. Mutáns Jane (válaszként erre: 603. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 11:11

"Egy másik hsz-edben írod, hogy a „magatok fajtájából”…. Ha a szó valódi, nemes értelmében lennél liberális, ezt így nem is használnád és gondolnád."


Te ezt össze akarod mosni valamiféle rasszizmussal, a szóhasználatom miatt? Te is tudod nagyon jól, hogy a gondolkodásotokra értettem. Azt pedig mindenki maga választja meg magának, nem veleszületett.

609. Mutáns Jane (válaszként erre: 606. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 11:07

"Attól még létezik és hatalmas nézőtáborhoz jut el, melyet befolyásol."


Viszont nem értem, hogy nekem ehhez miért lenne bármi közöm is.

608. Mutáns Jane (válaszként erre: 603. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 11:06

Milyen médiát védek én? Tévét? Mondtam már, hogy gyerek tévé adót (Bumeráng) leszámítva nem nézem. Utoljára kb. 3 éve néztem huzamosabb ideig tévét: a Spektrumon egy geológiai témájú sorozatot (nagyon érdekes volt, még ma is emlékszem egy csomó meghökkentő tényre, amit megtudtam belőle), továbbá az akkori M2-n néztem a Nils Holgersont meg az Eszes Jess-t, meg egy rövid ideig a Maja a méhecskét, mert megnyugtatónak találtam ezeket a műsorokat. Ezen kívül semmi mást.

A hagyomány az én életemből nem hiányzik. Az egyetlen, amit szeretnék elkerülni, hogy akármilyen enyhe formában is kívülről rám erőltessék. Más célból nem szándékozom foglalkozni vele. Nem gonosznak tartom amúgy, hanem alapvetően idejétmúltnak és primitívnek. Azokat meg, akiknek a hagyomány gondolata egyfajta mentsvár, a legkevésbé sem irigylem. Pocsék lehet, ha valaki odáig jut, hogy kívülről mások által másik korban megalkotott viszonyítási pontokat vár saját maga számára belső kapaszkodónak, ahelyett, hogy saját magának gyártana önmagára szabottakat.

607. Specially (válaszként erre: 602. - Bekacomb)
2016. júl. 25. 10:33
Őszintén szólva én kíváncsi lennék arra hogy a sok kalandorból mennyi tudja milyen az a szex mikor lélekben is ott vagy és felolvadsz a másikban nemcsak a testi kielégülés van meg hanem a lelki is.Ahhoz egy mélyebb kapcsolat kell de pár napos kalandokban ez nem hinném hogy kialakulhat.Vagy nem vagyok elég tapasztalt :D Én nem feküdtem le fűvel fával de azt kellett észrevennem hogy néznek bogyó szemekkel ha erről beszélek és sosem éltek át hasonlót.Az előjaték az orális szex max és kifújt.Tehát részemről pár nap után szexelni valakivel nem is lehet kielégítő úgy igazán de ez csak én vagyok.Az a baj ha manapság egy fiú udvarolna egy lánynak hosszabb távon kb 90%ban a csaj tojna rá pár hónap után ha nem lenne szex.Pedig én jópár olyan pasit láttam aki jobban értékeli azt aki nem dobja oda magát.De valahogy a lányok is azt hiszik így tudnak megfelelni nem akarnak prűd puncinak látszani.
606. Magdalénia (válaszként erre: 605. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 10:27

Most úgy reagálsz, mint egy dacos gyerek. :)

Attól még létezik és hatalmas nézőtáborhoz jut el, melyet befolyásol.

Struccpolitikus vagy. :D

605. Mutáns Jane (válaszként erre: 598. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 10:21
Ja, igen, amikor az unokahúgommal játszom, akkor néha szoktunk Bumerángot nézni, majdnem elfelejtettem. Érdekes módon onnan hiányoznak ezek a reklámok, pedig ott gyerekműsorokat adnak :-)
604. Mutáns Jane (válaszként erre: 598. - Magdalénia)
2016. júl. 25. 10:19
Nem nézek tévét. De ha néznék, akkor sem szutyok bulváradókat.
603. Magdalénia (válaszként erre: 584. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 10:04

Vesd össze az 579-es hsz-t, a 584-es hozzászólásoddal. Te aztán tudsz riogatni rendesen! :D


Ez a liberalizmusnak nevezett katyvasz sem jobb a rendpárti szélsőségnél. Egyik véglet, másik véglet.

Szerinted a „gennyes kelés kifakad”.

Szerintem nem. Terjed és előszeretettel terjeszti a média, melynek ilyen harcos védői vannak, mint pl.Te is.

Elutasítod a hagyományt és valami rossznak, gonosznak állítod be.


Egy másik hsz-edben írod, hogy a „magatok fajtájából”…. Ha a szó valódi, nemes értelmében lennél liberális, ezt így nem is használnád és gondolnád.

602. Bekacomb (válaszként erre: 601. - Specially)
2016. júl. 25. 09:37
Sajnos így van. Most sokan utálni fognak, de szerintem nekünk nőknek is nagy szerepünk lenne ebben a kérdésben. Tudom, hogy manapság már egy nőt is annyi szabadság illet meg, mint egy férfit a szex terén. Mégis azt gondolom, hogy ha jól tudnánk élni ezzel, és nem feltétlenül feküdnénk le az első randin a pasival, annak ellenére hogy megtehetnénk, talán más lenne a helyzet. Ezzel nem szeretnék senkit megbántani vagy elítélni. Ez csak egy gondolat, és nem is biztos hogy teljes mértékben megállja a helyét, millió irányba tovább lehet gondolni a témát. Mi nők mindig is "kiszolgáltatottabbak", sérülékenyebbek vagyunk mind érzelmileg, mind fizikailag. Ezért sem jó a túl nagy szabadosság irányába elindulni. Persze ez is biztos személyiség kérdése is. Vagy nem tudom. Ti mit gondoltok? Tudom, piszkosul régimódi vagyok. :-)
601. Specially (válaszként erre: 600. - Bekacomb)
2016. júl. 25. 09:25
Egyet értek veled már az sem egyszerű hogy olyan embert találjunk aki nem mondja azt három vita után hogy keress mást ha nem tetszik.Az meg még szomorúbb mikor a fene nagy szabadságot arra hasznalják hogy átverjék a másikat mert kb egyenlő azzal hogy szabad vagyok ismerkedek ha jön jobbnak látszó lecseréllek.Kevés ember van aki arra törekszik hogy elfogadja a másikat úgy ahogy van pedig ez lenne az alap.Van pár kiégett 30as pasi a környezetemben,nem tudnám megmondani mi tenné őket boldoggá de ők maguk sem:(
2016. júl. 25. 08:28
Miért van az, hogy ennyi szabadság ellenére mégis rengeteg a boldogtalan ember? Nekem fura, hogy milyen hamar váltanak kapcsolatot az emberek, de a sok partnerrel sem tudnak mit kezdeni. Illetve igen. Szex, szex és szex. Annyira üresnek látom az ilyen embereket, pedig ők váltig állítják, boldogok, nekik jó így. Szerintem ez pillanatnyi boldogság. A mély, tartós szeretet nem itt kezdődik. Nekem azért is furcsa még ez a habzsoljuk az életet mentalitás, mert egy irányba vezet, kiégéshez. Valódi kielégülést, élvezetet hogy nyújt-e, nem tudom, de gyanítom, hogy egy idő után már azt sem. Közben nem tanulja meg, hogy bánunk a másikkal egy normális kapcsolatban, nem tanul meg hosszú távú, egymás kölcsönös tiszteletén, alkalmazkodáson alapuló kapcsolatot kialakítani. Direkt emeltem ki az alkalmazkodást. Mert ez valami szitokszó lett mára, alkalmazkodni gáz, az már lemondásokkal jár, és az nem kell senkinek. Pedig ez nagyban hozzájárul, meddig marad együtt egy pár. Ha szeretjük a másikat, nem érezzük katasztrófának, ha bizonyos dolgokról lemondunk. Nyilván ez akkor jó, ha kölcsönös. De manapság csak elvárnak az emberek, a lényeg, hogy nekik legyen jó, persze mindig a másik a hibás, ha ez nem így alakul. Rögtön rásütik a bélyeget, "nem hozzám való". Pedig nem biztos, hogy így van. Elvárjuk a másiktól a nekünk való folyamatos megfelelést, de magunk semmit nem adunk hozzá, mi nem teszünk semmit. Hihetetlenül önző világot élünk. Nagyon nehéz is komoly partnert találni.
599. Magdalénia (válaszként erre: 593. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 01:04

Miért baj az, ha a férfiak zöme szereti a nőies nőket? Miért kellene kedvelniük a nem nőies nőket? Férfi szemmel semmi nőies nincs bennük. A férfi életében az első nő az anya és ez a minta.

Ismertem férfias nőt, semmi vonzó nem volt benne még női szemmel sem.

Mi nők sem kedveljük a nőies férfiakat. Ez van.

Én elhiszem, hogy ez kellemetlen lehet, de az emberi természetet nem lehet megerőszakolni, csak manipulálni.

598. Magdalénia (válaszként erre: 582. - Mutáns Jane)
2016. júl. 25. 00:37

Hidd el, hogy néha nagyon hasznos dolog, mert időt nyer. Néha meg kell gondolnunk, hogy mit válaszoljunk, nem lehet ösztönből. :)


Ma gondoltam Rád. :) Feltehetően egyetértesz vele, hogy milyen egészséges, nyílt társadalomban élünk, ahol mindent lehet: gyermekműsor idején a TV-beli reklám kérdezi, hogy láttad-e a hónaljadat borotválkozás után?

Neked nem tűnik fel semmi Mutáns Jane? :)

597. 91b90b2588 (válaszként erre: 593. - Mutáns Jane)
2016. júl. 24. 21:17

Nem tartom sosem gyári hibásnak a másként gondolkodókat, élőket. Ha így tennénk, még a barlangban ülhetnénk, tök egyformán. :)))

Tulajdonképpen meggyőzni sem szeretnélek semmiről, a gondolat, vagy véleménycsere pozitív, én kihámozok a mondandódból dolgokat, amik számomra jók.

596. Mutáns Jane (válaszként erre: 595. - Mutáns Jane)
2016. júl. 24. 21:16
Eszedbe se jusson magadat hibáztatni emiatt.
595. Mutáns Jane (válaszként erre: 594. - 91b90b2588)
2016. júl. 24. 21:16

"Talán, mert azok táborát gyarapítom, akihez hűtlen volt a férje és máig nem tudom igazán miért."


Szerintem erre a legvalószínűbb válasz az, hogy mert megtehette, a társadalom a férfiaknak az ilyesmit mindig is jobban elnézte, mint a nőknek, sőt, ideológiákat gyárt(ott) arra, hogy a férfiaknak miért elengedhetetlen szükséglet ez, ó, szegényék.

594. 91b90b2588 (válaszként erre: 589. - Mutáns Jane)
2016. júl. 24. 21:11

Nem a kettő közti hasonlóság miatt, mert nincs hasonlóság.

Egyszerűen viccnek szántam, oldandó a kialakulni látszó feszültséget. ( ne köss belém légyszi, lehet csak én vagyok feszült :)) ). Próbáltam a mosolyt odapöttyinteni.

Érdekes és érdekel amit írsz.

Nem ragaszkodom hagyományokhoz.

Nyilván én is felnőttem valahol, kaptam és aztán magamnak is kialakítottam egyfajta értékrendet. Próbálok aszerint élni. Mivel eredetileg a fórum témája a hűtlenség, csak keresgetem én is a választ. Talán, mert azok táborát gyarapítom, akihez hűtlen volt a férje és máig nem tudom igazán miért.

593. Mutáns Jane (válaszként erre: 591. - 91b90b2588)
2016. júl. 24. 20:59

Igen, azt elismerem, hogy ha úgy tetszik, kötözködök, viszont próbálok kínosan ügyelni arra, hogy az itt elhangzott MONDANIVALÓDAT vegyem górcső alá, ne pedig a személyedet. Ezért idézlek, és írom alá, ami arról nekem eszembe jutott, ahogyan én azt tovább gondoltam, viszont úgy érzem, lehetőséget is adok egyúttal arra, hogy te az én "továbbgondolásomra" reagálj, vagyis próbálom viszonylag kulturált keretek között tartani a vitát.

Figyelj, azzal semmi baj nincs önmagában, ha te elvagy ezzel a "férfias férfi mellett nőies nőnek lenni" dologgal. A problémám azzal van, amikor jó néhányan, nem feltétlenül ezen a fórumon, mondjuk férfiak, a hozzád hasonlóan gondolkodókra hivatkozva gyári hibásnak minősítik azokat, akik viszont nem ilyenek. Nekem ezzel a rendszerrel van bajom.

592. 91b90b2588 (válaszként erre: 590. - Mutáns Jane)
2016. júl. 24. 20:58
Igen, jól értetted, elírtam. Telefon, szemüveg... :))
591. 91b90b2588 (válaszként erre: 588. - Mutáns Jane)
2016. júl. 24. 20:49

Párszor te is megszólítottál, idéztél. Én eltekintenék ettől, engedelmeddel.De elismerem, nem neveztél maradinak, nem írtál rólam. Talán ma rosszabb napom van és úgy éreztem kötözkötsz. Ezért bocs!

Nekem, hiába hangzik hülyén, van női szerepem. Szeretek nő lenni egy férfi oldalán, szeretem, hogy az lehetek. Ettől én nem vagyok kevesebb egy kapcsolatban.Az anyaság is beletertozik nálam ebbe, de a szerető szerepe is. Lehet rossz a kifejezés, amit használtam. :) Csak nekem nem kell ehhez színészkedni. Sem jól, sem rosszul.

590. Mutáns Jane (válaszként erre: 586. - 91b90b2588)
2016. júl. 24. 20:45

"Erre a következmények felvállalásáról, a néha már túlzott szabadosságról, vagy a családfő tiszteletéről firkált véleményemből követeztettél? :)"


Nem, és nem is egy személyben rólad írtam, többes számot használtam. Na persze, nem fejedelmi többes számot, pláne nem mások nevében nyilatkozva a megkérdezésük nélkül, mint ahogyan itt azt megtették már előttem többen.

Arra gondoltam, és lehet, hogy hibás a következtetésem, hogy a magatok fajtából, akik a hagyományok hanyagolását nehezményezik, válhatnak egy esetleges szélsőjobbos hatalomátvétel során annak hallgatólagos támogatói. Mégpedig a rendpártiság felé tendáló gondolkodásuk miatt.


"De ha nem tisztítják és fertőtlenítik letohad az is amin rajta van."


Remélem, jól értem, és "lerohad"-ot akartál írni. Az egész dolog szerintem egy TÜNET, valaminek a tünete, ami a mélyben zajlik. Úgy gondolom, hogy a tisztítás-fertőtlenítés valóban fontos, de ha te ezt a hagyományokhoz való visszatéréssel azonosítod, akkor a mai viszonyok között működésképtelen módszerrel próbálkozol.

Ti "hagyomány pártiak" mintha mind azt hinnétek, hogy "kemény neveléssel" rá lehet venni a mai embereket (pl. huszon-harmincéveseket) arra, amire mondjuk a 20. század első felében születetteket rá lehetett / lehet. Akkor ezennel felhívnám rá a szíves figyelmeteket, hogy már a 40-es évek második felében született generáció (bébibumm) elkezdett tojni a kedves szüleik értékrendjére, és csinált helyette olyat, ami nekik egyrészt jobban megfelelt, másrészt pedig jóval áramvonalasabb választ adott a technikai fejlődés következtében kialakuló kihívásokra, mint arra az apáik nemzedéke valaha képes lett volna. A volt Jugoszlávia kivételével sem a keleti blokk többi országában, sem Nyugat-Európában, sem Észak-Amerikában, sem Ausztráliában nem volt háború a második világháború óta. Rengetegen fikázzák a "nagy generációt", elfelejtve, hogy ez elsősorban az ő érdemük.

589. Mutáns Jane (válaszként erre: 587. - 91b90b2588)
2016. júl. 24. 20:34
Bocs, de arra vagy kíváncsi, hogy a weimari köztársaság hogyan nézett ki köznapi szemmel, akkor a Kabaré című film első felét ajánlanám figyelmedbe: igen, ennyire liberális és szexuálisan szabados volt. Az eredeti regény szerzője a berlini tapasztalatait írta meg a könyvben, amiből aztán a film készült. Viszont, és lehet, hogy bennem van a hiba, de nem látom a párhuzamot azzal a Stepforddal, ahol a kényes ízlésű férfiak kiirtják a feleségüket, hogy a helyükbe a saját értelmezésük szerinti tökéletes feleségnek való robotnőket tegyenek. Szóval, ha a kettő közötti hasonlóságot lennél szíves elmagyarázni, mert én ehhez, úgy látszik, kevés vagyok.
588. Mutáns Jane (válaszként erre: 585. - 91b90b2588)
2016. júl. 24. 20:19

"Nem vagyok maradi."


Én egy szót sem írtam rólad, de ha tévednék, kérlek, mutasd meg azt a hozzászólásomat, ahol megtettem.


"El tudom fogadni a saját női szerepem."


Hát, ha neked van olyan... mert nekem nincs. Különben is pocsék színész vagyok, úgyhogy inkább meg sem próbálkozom ilyesmivel.

2016. júl. 24. 19:48
Weimar? Stepford! :D
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook