Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg ennyien a párjukat? fórum

Miért csalják meg ennyien a párjukat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2016. júl. 13. 17:43

Túl bonyolítjátok az egészet! Nincs séma, amit rá lehetne húzni az egész emberiségre, hogy ha ez és ez történik a kapcsolatodban, akkor megcsaló vagy megcsalt leszel! A hűség döntés! Az egyik nemet mond, a másik meg azt, hogy miért ne!

Ennyire egyszerű :)

495. 6496c360f6 (válaszként erre: 494. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 17:18

Attól nem feltétlen aszexuális, mert nem k*r össze vissza minden jöttmenttel. Nálunk ezt úgy hívják, hogy van tartása.


De ha akkora lotyó lennék, hogy a szex fontosabb lenne, mint megoldani akár egy szexuális problémát a kapcsolatomban, akkor inkább szingli lennék, azt akkor azzal csinálom és úgy ahogy akarom. De nem bántom meg a párom megcsalással.

Szerintem ő is így értette és tökre igaza van. De már úgy összerágtátok ezt a témát, hogy nincs is már miről beszélni csak ismételgetjük magunkat. Nem is ez volt a kérdés.

494. gribedli*** (válaszként erre: 493. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 16:22

"ha olyan lettem volna, most is szingli lennék..."


Hát ez egyáltalán nem biztos, más dolog, hogy neked nem volt rá igényed, mert mondjuk aszexuálisabb vagy mint valaki más. De az, hogy emiatt maradjon szingli valaki a mai világban, elég téves hozzáállás, mert ugye azt mondjuk, hogy aki nem éli ki magát az biztos csalni fog, de ha meg kiéli magát, akkor szingli marad.


Hát szerintem egyik sem. Attól, hogy valaki nem éli ki magát (mert mondjuk nem érzi szükségét), nem biztos, hogy idősebb korában ez hiányozni fog neki, de aki kiéli magát és kipróbálja azokat a dolgokat, amikre kíváncsi, vagy amiket meg akar élni (mert ennek érzi szükségét), az még ettől nincs örökre szingliségre ítélve, mindössze esetleg többet látott/próbált így legalább közelebb kerül a válaszhoz, hogy mit is akar ő egy pasitól.


Persze, az se rossz, ha valakinek soha nem volt senkije és mégis pontosan tudja, hogy milyen a teste, vagy hogy mit akar egy párkapcsolattól szexuális és más téren is és ezt csak egy embertől, és pont összetalálkozik azzal az eggyel elsőre, mert neki azt dobta a gép. Ez mondjuk annyira a véletlen kategória, létezik, de a nagytöbbségnél nem így működik és szerintem az a jó, hogy ma már lehet választani anélkül, hogy ez valami büntetendő dolog lenne és a fejüket vennék.


Mit gondolsz az erényövről, visszasírod? Azok voltak a szép idők, mi?:)

493. Magdalénia (válaszként erre: 490. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 15:36

Sokan harcoskodtok, hogy a nőknek is éppen ugyan olyan joga van, mint egy férfinek. Holott a férfinél sem a jog kategóriájába tartozik.


Én is voltam egyedülálló nő, de nem kufircoltam csak azért, mert kéznél volt egy szexis pasi. Ha olyan lettem volna, még ma is szingli lennék.


Szerinted mindent szabad, ha mindketten elfogadják. A nyitott kapcsolattól, - itt én teszem hozzá, - egészen a társas összejövetelig stb.

Szerintem mindent lehet, de nem volna szabad. Támogatni meg egyáltalán.


Elkanyarodtam a megcsalástól, ami szinte már közhely és vagy kidobja az egyik a másikat, vagy még a sokadikat is megbocsátja.


S miért csalják meg ennyien a párjukat?

A szex miatt. :D

492. Panna.33 (válaszként erre: 482. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 14:28
Ennyi. Teljesen egyetértek.
491. Panna.33 (válaszként erre: 488. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 14:28
Nagyon nem ezt írta.
490. gribedli*** (válaszként erre: 488. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 13:15

Mi van?


"Szingli" a te szótáradban azt jelenti, hogy a férje távol van?


"Független" a te szótáradban egyenlő azzal, hogy a férje távol van?


Nyilván, ha valaki férjnél van és a férje távol van, ki fogja bírni a szexhiányt valahogy, mert az érzelmek is kötik a másikhoz, ez döntés kérdése, nem akarja megbántani a másikat, ki fogja bírni. Ha túl sokat van távol a férj és ezzel ellehetetleníti a kapcsolatot, mert a nőnek több közös időre lenne szüksége, akkor pedig lehet ezt megbeszélni, hogy ez így nem megy, vagy megpróbálják összehangolni a munkát úgy, hogy ne legyen annyit távol, vagy ha a nőnek annyira nehezére esik hűségesnek lenni, ilyenkor jobb külön utakon járni mintsem hazudni. Vagy ha olyan a mentalitásuk, akkor lehetnek nyitott kapcsolatban is.


Nem tudom, miért kell ezt túlbonyolítani. Mindenkinek mások az igényei, és van, aki huzamosabb ideig is kibírja szex nélkül, nem fogja megcsalni, van, hogy hónapokig is. Ha valaki nem bírja ki, bele kell nyugodni, hogy ők ketten nem illenek össze mert a megcsalás nem a megoldás. Nem kell hülyének nézni a másikat. Ez persze csak az én véleményem, van, aki megcsalással vigasztalódik.

489. Magdalénia (válaszként erre: 481. - 328e1b30ab)
2016. júl. 13. 13:14
Egy férfi felizgul egy csinos popsi látványától is. Ugyan ez elég egy nőnek is? Ugyan már! :)
488. Magdalénia (válaszként erre: 482. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 13:06

Akkor szerinted normális egy nőnek a szexuális igényét kielégíteni egy pasival, ha a férje éppen távol van. A hűséget felülírja a szex utáni vágy.


Ha így van, akkor miért csodálkozunk a sok félrelépés miatt?


Szerintem az egy férfitől is elvárható, hogy ne csupán a szexualitása irányítsa más partner felé.

487. gribedli*** (válaszként erre: 466. - 525242e01f)
2016. júl. 13. 09:10

De. Ha azt mondod, mindenki, akkor te is benne vagy.


Úgyhogy vagy te is ilyen kapható vagy, vagy el kell fogadnod, hogy rajtad kívül vannak mások is, akik nem csalnak.


Ha meg nem látsz a fejébe, honnan tudod, hogy hűtlen?

486. 6496c360f6 (válaszként erre: 485. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 09:09
:DD
485. gribedli*** (válaszként erre: 475. - Unom)
2016. júl. 13. 09:08

Hagyd, előtte ismeretlen az ún. eü dugás fogalma, azt csak férfiaknak szabad.


A nő, amikor szingli, varrja be, mert különben ribi!:D

484. gribedli*** (válaszként erre: 481. - 328e1b30ab)
2016. júl. 13. 09:05
:DDDD
2016. júl. 13. 09:04

Azt akarom mondani, hogy a kettő nem zárja ki egymást. Bárki, aki képes futó kalandokra, képes lehet komoly kapcsolatban hűségre is, a vágyai ugyanúgy megvannak, de azzal az egy emberrel fogja kiélni, mert hozzá szexuálisan is jobban vonzódik meg van érzelmi kapocs is.


Ahogy vannak olyanok is, akik csak futó kalandokat akarnak vagy pl csak tartós kapcsolatokat.

482. gribedli*** (válaszként erre: 474. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 08:59

Nem. Mindenkinek számít az érzelem is, de ettől még lehetnek futó kalandjai ahol erős a testi vonzalom, de még nem alakult ki az érzelem, és szex van.


Ebből is kialakulhat később együttjárás, stb. De az is lehet, hogy nem.


Viszont ne fordítsd ki a szavaimat, ha egy embernek van egy tartós partnere, a szexhiányát normális esetben vele fogja kielégíteni, mert ott van.


Az, hogy az emberek tudnak erős szexuális vonzalom esetén már érzelmek kialakulása előtt is szexelni csak az élvezet miatt, nem jelenti azt, hogy amikor párban vannak, okvetlenül folytatják ezt. Ez döntés kérdése.


Továbbra is azt gondolom, hogy elég sok feldolgoznivalód van a témával kapcsolatban...


És igen, a férfiaknak is számít az érzelem, a közhiedelemmel ellentétben.

481. 328e1b30ab (válaszként erre: 474. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 07:22

Ez hülyeség.


Tehát összefoglallak: a férfiak úgy szexelnek, ahogy akarnak, az rendben van. Ezért kell anyucinak csinimininek lennie, nehogy mást kettyintsen meg.


Egy nő meg csak érzelmekkel szexelhet, különben egy nyüves ribi, aki a szerelmét, azaz a hormonális kötöttségét is meg fogja csalni.


Most azért nagyon röhögök.

480. 328e1b30ab (válaszként erre: 470. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 07:19
Sőt, orvosilag és anatómiailag is rendben van.
479. 328e1b30ab (válaszként erre: 459. - 525242e01f)
2016. júl. 13. 07:18

Ennyire igazolni akarod, hogy téged megcsaltak, akkor mást is?


Nincsenek hűséges emberek? Egyet máris tudok: én. És ha én létezem, akkor többen is. Így máris nem igaz, hogy mindenki megcsal mindenkit.

478. 328e1b30ab (válaszként erre: 450. - Mutáns Jane)
2016. júl. 13. 07:09

Zárjuk rövidre. Kb. 6000-en voltak az általad említett korszakban.


Mellesleg ezt a történészek és nem a néprajzosok tudják.

477. Panna.33 (válaszként erre: 466. - 525242e01f)
2016. júl. 13. 06:57

Értem. Tehát mindenki kapható, csak te nem.

Érdekes megközelítés.

476. Panna.33 (válaszként erre: 474. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 06:55
Miért ne számítana az érzelem?
475. unom (válaszként erre: 474. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 00:56

Tényleg azt hiszed?

A szexuális vágy természetes, nem csak a házasságban van jelen. Ha egy nő nem frigid akkor is vannak nemi vágyai ha épp egyedül van. Ennek viszont semmi köze ahhoz, csal-e. A csalásnak a gerincességhez van köze.

474. Magdalénia (válaszként erre: 473. - Unom)
2016. júl. 13. 00:13

Az egy rendes pasi.

Az ilyen nő viszont akkor is fog szexelni mással, ha kapcsolata van, hiszen az érzelem nem számít nála.

473. unom (válaszként erre: 472. - Magdalénia)
2016. júl. 13. 00:04
Se a férfiak, se a nők nem egyformák. ismerek pasit, aki csak kapcsolatban szexel, ha vannak érzelmek, és nőt, akinek ez nem feltétel.
472. Magdalénia (válaszként erre: 471. - Unom)
2016. júl. 13. 00:03

Gribedli írta, hogy nem feleségekről beszél. Erre reagáltam és arra, hogy a nőknek inkább van szükségük az érzelmi részre is a szexuson kívül, ha pasiznak. Szerinte meg nem.


Nincs szó a segédeszközökről, vagy szexmentes életről. :)

471. unom (válaszként erre: 470. - Magdalénia)
2016. júl. 12. 23:52

Ha nem így lenne nem gyártanának vibrátorokat :) Amik eredetileg orvosi eszközök voltak, a női hisztéria kezelésére.

Miért lenne mindegy, van-e férje? A hűség döntés kérdése, nem ösztöné. De egy független nő miért ne szexelhetne, ha kívánja?

470. Magdalénia (válaszként erre: 449. - Gribedli***)
2016. júl. 12. 23:45

Szóval akkor ezek szerint van olyan, hogy akkora szexhiánya van egy nőnek, amit érzelem nélkül is képes kielégíttetni egy pasival? És ez mind rendben is van? Ezt talán az ösztönnel lehet megmagyarázni, de mással nem.


Egy ilyen vérmes nőnek olyan mindegy, hogy van-e férje, vagy nincs. :)

469. Mutáns Jane (válaszként erre: 467. - 525242e01f)
2016. júl. 12. 23:12
Bocs, de elég csekély emberismereted lehet, ha ilyeneket írsz. Belelátni tényleg nem lehet a másik fejébe, viszont van testbeszéd, hangsúly, mimika, és abból pl. elég gyorsan nyilvánvalóvá válik az ezeket ismerők számára, hogy az illető pl. igazat mond, vagy nem, vagy éppen egyetért-e azzal, amit valaki más a jelenlétében mond, avagy nem.
468. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 467. - 525242e01f)
2016. júl. 12. 23:10
Csak látod valakin, hogy kitartó, becsületes, erős jellemű, nem megvesztegethető stb... ők valószínűleg a párkapcsolatukat is komolyan veszik.
467. 525242e01f (válaszként erre: 465. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 12. 23:07

Nem kell belelátni.

Erre csak arra utaltam,hogy sosem lehetünk biztosak mások cselekedeteiben,szavaiban stb..

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook