Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
879. szimba (válaszként erre: 878. - C.Hajni)
2009. márc. 10. 06:37
Férjem érdeklődött tegnap, és azt mondták (most már a második helyen), hogy Pesten csak az outlet üzletben... Pontosabban: vannak kifutó modellek a többi üzletben is, de ott nem adhatják akciósan!
878. C.Hajni (válaszként erre: 871. - Szimba)
2009. márc. 9. 13:05
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem csak az outlet-ben vannak kifutó cipők. Én jó néhányat láttam sima MBT-ben is, valószínű, hogy az outlet-be gyakrabban szállítanak inkább kifutó modelleket és ezért ajánlották. Telefonon érdeklődj az üzletben a keresett modell után, én ezt tenném! :)
877. szimba (válaszként erre: 872. - Ejmi)
2009. márc. 9. 10:15
Ez Pesten volt vagy vidéken?
876. 58e24d9fd2 (válaszként erre: 874. - Szimba)
2009. márc. 9. 08:32
Nagyon valószinű, hogy csak az Outletben lehet megvenni. Az lehetséges, hogy leviszik esetleg vidékre, de Pesten nekem is azt mondták az összes boltban, hogy menjek az outletbe kifutó modellekért. Tehát nem hülyék, csak mi nem vagyunk jól informálva.
875. emagdi (válaszként erre: 874. - Szimba)
2009. márc. 8. 15:02
nem lehet, hogy esetleg csak vidékre szállítják le?
874. szimba (válaszként erre: 872. - Ejmi)
2009. márc. 8. 14:57
Én is így gondoltam, viszont a férjem bement az egyik boltba (ami a Nyugati környékén van), ott meg azt mondták, hogy csak az outlet-ben vannak ilyenek... Hülyék ezek! :)
2009. márc. 8. 14:30
Sziasztok! Anyukámnak kb. 1 éve van ilyen cipője. neki azért kellett, mert csípőprotézise van, és ezzel meg tudják azt előzni, hogy a másik csípőjébe ne kelljen protézis. Mielőtt megvette a cipőt rengeteget fájt a háta, és mióta még a munkahelyén is ezt hordja azóta sokkal ritkábban fáj neki! szóval én mindenkinek javaslom!
872. ejmi (válaszként erre: 871. - Szimba)
2009. márc. 8. 13:51
A sima MBT boltokban is van ilyen akció! Én legalább is ilyenben vásároltam cipőt akciósan!
871. szimba
2009. márc. 7. 09:00
Mit tudtok arról, hogy a kifutó (leárazott) modelleket valóban csak az outlet boltban lehet megtalálni?
870. emagdi (válaszként erre: 869. - Mathayus)
2009. márc. 6. 15:07

gondolom vehet mást is a 60e forintjából, de biztos neki bakancs kell...

mást, meg nem árulnak csak cipőt... azaz vannak még apróbb dolgok, felfújható székpárna, labda stb, de ezekből meg gondolom nem kell neki 60e forint értékű:)

869. mathayus (válaszként erre: 866. - Irisz83)
2009. márc. 6. 14:04
Másra nem lehet beváltani az utalványt?Én vennék más modellt helyedben, nekem több, MBT-m van, még soha semmi problémám nem volt, és nagyon szeretem.Sokkal könnyebb az életem, amióta van.
868. mathayus (válaszként erre: 841. - Marc)
2009. márc. 6. 14:01
Marc, én több, mint 1 éve hordok MBT-t és nekem majdnem 1 teljes számmal lett kisebb a lábam azóta.Ez csoda kategória?:-)
867. emagdi (válaszként erre: 866. - Irisz83)
2009. márc. 4. 15:27

értem.

végülis akkor azért annyira sokat nem buktatok rajta, max a pénzetek fél éves kamatát. ez azért sokkal jobb eset, mint amikor valaki semmit sem kap, csak elhajtják, hogy az ő hibájából ment tönkre a cipő.

866. irisz83 (válaszként erre: 862. - Emagdi)
2009. márc. 4. 10:59

kaptam vásárlási utalványt, de tavasszal nem akarunk venni bakancsot, mert nem tudjuk kipróbálni,

ősszel vettünk volna, még akkor is, ha a pénzt vissza adják. Viszont most 60 ezer forint áll az utalványba, ami másra is költhető lett volna őszig...

865. viva70 (válaszként erre: 864. - C.Hajni)
2009. márc. 3. 19:29

Nekem sport black-em van, vagyis ugyanaz a modell.

Még viszonylag keveset hordtam a tél miatt. Szandálom is van, azt is nagyon szeretem. Eleinte furcsának éreztem a szandál után a cipőt, de most már kezdem megszokni. Remélem neked is beválik a cipő, és jól fogod magad érezni bent.

864. C.Hajni (válaszként erre: 860. - Viva70)
2009. márc. 3. 15:27
A sport white-ot, olyan cipőt szerettem volna venni, amit már ilyen időben is lehet hordani és ősszel is, majd szeretnék nyárra egy szandált, de az még odébb van! :)
863. mazsi88 (válaszként erre: 841. - Marc)
2009. márc. 3. 14:26

Szia! 1 éve vásároltam a szandálomat, rengeteget hordtam, nagyon szeretem. Októberben amikor mentem cipőt venni, akkor megcsinálták a talpvizsgálatot. Már fél év elteltével is jelentős javulást tapasztaltak. :)

A softy-ról mit hallottatok?? Én MBT párti vagyok, csak öcsémnek szeretne anyukám venni, de arról nincs semmi tapasztalatom, csak annyi hogy olcsóbb...

862. emagdi (válaszként erre: 861. - Irisz83)
2009. márc. 3. 11:43
de akkor ezek szerint visszakaptad az árát vásárlási utalványban? így akkor azért tudtál venni rajta egy új cipőt, ugye? reméljük az nem fog szétmenni:)
861. irisz83 (válaszként erre: 852. - Emagdi)
2009. márc. 3. 10:14
Sajnos erre már nincs mód, azáltal, hogy az ember elfogadja a vásárlási utalványt, elfogad egy szerződés módosítást, ebben az esetben nincs vissza út. Így már az is érthető, miért erőltetik a boltokban a vásárlási utalványt, hátha belemegy a vásárló, az nekik meg csak jó!
860. viva70 (válaszként erre: 853. - C.Hajni)
2009. márc. 2. 21:28
Melyik modellt vetted meg?
859. C.Hajni
2009. márc. 2. 19:10
Mindenképp beszámolok majd! :)
858. 1366d1807f (válaszként erre: 856. - C.Hajni)
2009. márc. 2. 17:17
És hogy volt-e izomlázad, azt is írd meg.
857. emagdi (válaszként erre: 856. - C.Hajni)
2009. márc. 2. 16:51
majd írd meg hogy sikerült az első út:))
856. C.Hajni
2009. márc. 2. 16:37
Köszönöm, nagy kő esett le a szívemről, már láttam magam, ahogy fel s alá mászkálok órákon át a lakásban. :) Szerintem szerdán avatás lesz!:)))
855. emagdi (válaszként erre: 853. - C.Hajni)
2009. márc. 2. 15:39

én sem szoktattam magam a cipőhöz, csak elkezdtem hordani simán:)))

szerintem ahogy érzed, azért nem kell akkora misztikumot az mbt köré képzelni, végeredményben ez is csak egy cipő, csak könnyebb benne menni:)

854. szimba (válaszként erre: 853. - C.Hajni)
2009. márc. 2. 15:02

Semennyire... Ahogy érzed. :)

Nekem is mondták, hogy szoktassam magam hozzá (időintervallumot nem adtak meg), de én rögtön egész nap hordtam, utcán, és semmi (negatívat) nem éreztem.

853. C.Hajni
2009. márc. 2. 14:58

Sziasztok!


Nem olyan régen érdeklődtem nálatok a cipőkkel kapcsolatosa, végül is úgy döntöttem kipróbálom és pénteken vettem egy MBT cipőt, azt mondták a boltban, hogy 2 hétig szoktassam magam, csak utána menjek ki az utcára benne. Most a lakásban sétálok, de ahogy telnek a napok és egyre tovább lehet a lábamon azt gondolom, hogy kinövöm a lakást, annak + nem látom értelmét, hogy csak üljek benne.

A kérdésem az lenne mennyire kell betartani ezt a 2 hetet?

852. emagdi (válaszként erre: 851. - Irisz83)
2009. febr. 27. 17:00

és a fogyasztóvédelemnél mit sikerült elérned végül?

visszakaptad a pénzed?

851. irisz83
2009. febr. 27. 16:39

Szeretnénk megosztani Önökkel csalódottságunkat, és felháborodottságunkat, akivel hasonló történik ne hagyja magát!

Miután egy szuper MBT szandál illetve egy cipő birtokosai vagyunk, és közeledett a tél, vásároltunk egy téli bakancsot 60 ezer forintért. Az egyetlen probléma vele az volt, hogy beázott. Miután garanciás volt, visszavittük az üzletbe, ahol vásároltuk, gond nélkül felvették a jegyzőkönyvet, bevizsgálás, javítás, ahogy kell, 15 nap múlva meg lesz az eredmény. A 15 nap elteltével senki nem keresett minket, hogy visszaért volna a bakancs a szervizből. Érdeklődni kezdtünk…

A szervizes hölgy bevallotta, hogy nagyon sok hasonló probléma van, és teljesen jogosan vagyunk felháborodva, hogy 3 hét elteltével nem tudnak mit mondani lábbelink helyzetéről, és telefonálni fog, amint megvan a bakancs. Eltelt megint pár nap, semmi…gondoltuk felkeressük a szervizes hölgyet ismét, mégis mi tart ennyi ideig, akit 4 napon keresztül próbáltunk elérni, s még az sms-ben írt „kérem, hívjon vissza”-ra sem volt képes megkeresni minket.

A bolti üzletvezető, szegény, Ő látszólag tehetetlen volt, egy e-mailt tudott csak írni, hogy ennyi idő után, mi már inkább szeretnénk, ha visszatérítenék a lábbeli árát, a címzettnek megadta az elérhetőségünket, aki az óta sem hívott minket. Adott még egy telefonszámot, hogy hívjuk fel (mi, nem Ő) és érdeklődjünk a bakancs után.

Az ügyfélszolgálat száma volt, persze nekik is kellett idő, mire kiderítették, jaaaa, egy másik boltba érkezett vissza a lábbeli. Végül a csattanó, összesen 5 hét elteltével megszületett a szerviz eredménye, a beázás helyett hámlással vizsgálták a lábbelinket, valószínűleg az írni és olvasni nem tudó munkatársaknak, vagy pusztán a véletlennek köszönhetően.

Mindezek után, plusz, hogy a télnek is vége, nem tartottunk igényt sem a bakancsra, sem az újabb vizsgálatra, szerettük volna, ha visszatérítik az árát, de ők pénzt vissza nem adnak. Arról nem is beszélve, hogy a vásárlók könyvébe írtakra sem jött reakció…

A történtek után felkerestem a Fogyasztóvédelmi Felügyeletet, ez mindenkinek fontos lehet:

A jog úgy rendelkezik, hogy javítás 15 napra törekvéssel, csere ugyan arra, ha ez nem lehetséges, pénzvisszafizetést ír, utalványt nem adhatnak!!!

2009. febr. 27. 15:11
Szerintem egyszerűbb lenne neked végig olvasni ezt a topikot, mint mindannyiunknak még egyszer leírni a tapasztalatainkat. :-)))
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook