Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MBT - Az anti cipő fórum

MBT - Az anti cipő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
969. emagdi (válaszként erre: 966. - Klarika5)
2009. ápr. 25. 10:53

lehet, viszont közben sorra nyílnak az új mbt pontok. szóval biztos vásárolják az emberek, máskülönben nem terjeszkednének ennyire.


az meg, hogy az embereknek nincs pénzük.. igen, sokaknak sajnos valóban nincs. de ennek ellenére tele vannak mindig a plázák, és nagy szatyrokkal közlekednek az emberek, szóval vásárolnak ezerrel.


akinek meg nem divatból, hanem egészségügyi okokból kell az mbt cipő, annak nem kérdés, hogy megveszi-e.


egyébként ha belegondolunk, 2 másik jó minőségű hagyományos cipő árába kerül egy mbt. ha így nézzük, nem ANNYIRA durva különbség. max mbt-ből nem 10 pár cipője lesz valakinek, hanem csak kettő, egy nyárra és egy télre.

2009. ápr. 23. 18:46

Én csak ismételni tudom magam, hogy enélkül már nem tudnék gyalogolni. Próbáltam a régi jól bevált cipőmben, de szinte négykézláb mentem haza, annyira fájtak a térdeim.


Mivel nem támogat az MBT, nem is reklámozom őket :))))))


Erről jut eszembe, a múltkor voltam könyvesboltban és megkérdezte a nő, hogy blokkolhat-e hozzá szatyrot. Kérdeztem, hogy még én fizessek azért, hogy reklámozom magukat? Majd ha reklám nélküli szatyrot adnak. Nevetett a nő.

967. viva70 (válaszként erre: 966. - Klarika5)
2009. ápr. 23. 18:40
A jövőkép már most is érződik, mert az utóbbi időben alig van új hozzászóló. Régebben pörgősebb volt ez a fórum. Egy hozzászóló anyagi okok miatt árulta az új MBT cipőjét nemrég, de hamar törölték is innen.
966. klarika5 (válaszként erre: 964. - Emagdi)
2009. ápr. 23. 17:57
emagdi-kell is nyomulniuk, szerintem.Ilyen jövőkép, és ilyen árak mellett kevesen szánhatják rá magukat a vásárlásra, bármennyire is megváltás lehet számukra a cipő.Akárhányszor bementem a RYN, mbt üzletbe, a kisasszonyok rám vetették magukat, nem sok vendégük lehet naponta.Nekem is van lelkifurdalásom, mert úgy érzem, más helye is lett volna.De én még nem láttam itt plakátokat.Szép?
965. szimba (válaszként erre: 964. - Emagdi)
2009. ápr. 23. 17:41
a metrókocsikban is mindenütt hirdetik...
964. emagdi
2009. ápr. 23. 17:30

láttátok, hogy tele a város mbt-s óriásplakátokkal?:)

úgy látszik nyomulnak nagyon...

963. 1366d1807f (válaszként erre: 962. - Emagdi)
2009. ápr. 18. 19:57

Természetesen fekete, azon nem látszik annyira a piszok :-)))

A fehér nem tetszett, mert szürke-fehér volt. Meg aztán általában fekete nadrágban járok, ahhoz meg nem nézne ki jól a szürke-fehér. A sima fehér sem.


Valahogy már nagyon nehéz lett nekem a félcipő, vagyis másképpen mondva a szandálban sokkal könnyebben járok.

962. emagdi (válaszként erre: 961. - 1366d1807f)
2009. ápr. 18. 19:19
milyen színű szandálod van, fehér v fekete?:)
961. 1366d1807f (válaszként erre: 960. - Emagdi)
2009. ápr. 18. 19:16

Szandált már tavaly nyáron vettem, azzal tanítottak meg járni az ORFI-ban. Utána vettem a félcipőt.


De tényleg nem tudok már más cipőben járni, mert akkor fájnak a térdeim.

960. emagdi (válaszként erre: 959. - 1366d1807f)
2009. ápr. 18. 18:50
wow, neked szandálod is van?:))
2009. ápr. 17. 21:26
Már alig vártam, hogy szandálban lehessen járni. Könnyebb benne menni, mint a félcipőben.
958. virkina (válaszként erre: 957. - Tódika)
2009. ápr. 17. 20:30
Először nekem nagyon fájt a talpam, most pedig akkor fáj, ha nem abban járok. szeretem a cipőm. a férjem szerint azért találták, hogy megszokjuk és utána mást ne tudjunk felvenni. nem tudom, de nagyon szeretem.
957. Tódika
2009. ápr. 2. 20:14

ja, az lesz. elment az ortopédiára, azt mondták neki, hogy tegye le egy hónpra, adtak neki egy kenőcsöt, azzal kenegesse és meglátják mi lesz.

Mondtam neki, menjen vissza az MBT-be, és ott is azt mondták a lányok, hogy vigye a csukát megtanítják benne járni.

el voltak hűlve, hogy fáj az összes izülete, ráadásul kijött egy csomó visszere is, ami eddig nem volt. mindez az MBT óta.


faterom dettó. pedig úgy bíztak benne, hogy megint gyalogolhatnak km-eket naponta. úgy látszik, ők lesznek a kivételek, akik erősítik a szabályt... :(

956. emagdi (válaszként erre: 954. - Tódika)
2009. ápr. 2. 11:53
szerintem nézzessétek meg valakivel, hogy jól jár-e a cipőben, mert pont hogy ezeknek a panaszoknak kellene javulniuk (nemhogy romlani).
955. 1366d1807f (válaszként erre: 954. - Tódika)
2009. ápr. 1. 21:23
Nekem pont azóta nem fáj, hogy ezt hordom.
954. Tódika
2009. ápr. 1. 18:51

Sziasztok!


tapasztalt valaki olyat a cipőben, hogy elkezdett fájni a térd és csípő izülete?

az édesanyám kb. 2 hónapja hordja, szereti meg minden, de már írtózatosan fájnak a térdei, és a forgója csípőben. eddig azzal bíztattam, hogy majd csak elmúlik, ha hozzászokik a cipőhöz, de egyre jobban fáj szegénykémnek.

lehet, hogy rosszul jár a cipőben?

953. emagdi (válaszként erre: 952. - Klarika5)
2009. márc. 28. 12:46
:)))
2009. márc. 28. 11:13
emagdi, egyszerű esetben! De a 35 év együttélés megtanított bizonyos stratégiákra. Ha két olyan ember kerül össze, ahol az egyikben az működik: jó még a régi, minek az?/mellesleg jobban néz ki a 20 éves pulóverében, mint én a a vadiújban/, a másik meg a vásárlással kompenzál, tehát elkíséri a sírig, ott nem működött, hogy vágytam rá, megvettem.A véremben van, hogy maszatoljak, pedig lehet, már nem is kellene.
951. emagdi (válaszként erre: 950. - Klarika5)
2009. márc. 28. 08:49

öööö... és ha csak simán megmondanád, hogy nagyon szerettél volna egy ilyet, és vettél, akkor nem lenne egyszerűbb?:) és akkor hordhatnád is:)))

egy mbt azért elég feltűnő az ember lábán, elég valószínűtlen, hogy egy ilyet el tudsz úgy marketingelni, hogy "á, már régi" :)))

2009. márc. 28. 07:18
Gyakorlatom van benne:á, régen vettem. Meg jön valahonnan valami pluszpénz, s arra fogom.De az feltünő lenne, hogy télen a lakásban slattyogok MBT-ben.Kár, hogy a párom is tájékozott ez ügyben, mert egyébként azt mondanám:egy vacak, "óccó" kis kínai.
949. 7130b15964 (válaszként erre: 948. - Klarika5)
2009. márc. 27. 20:59

Klárika, ne csináld már, hogy otthon sem veszed fel a szandit!

Nyáron mit fogsz mondani, honnan van?:))

2009. márc. 26. 16:05
Ez az mathayus,én RYN-ben kezdtem, most, hogy jó idő van, csak abban járok.Egy az, hogy a talpam, lábam feje nem fáj, pedig korábban egy kavicstól,egyenetlen járdától a csillagokat láttam.A lábszárammal érzem, hogy dolgozik - de ezt a cipő áldásos működésének fogom fel. Az a "valamit" én is érzem a talp közepén, néha megcsusszanok rajta, ilyenkor eszembe jut, hogy gördíteni kell.De a férjem tudta nélkül vettem egy MBT szandált,így még otthon sem merem felvenni, de a nyáron letesztelem a különbséget. Nekem is szebb az MBT, meg könnyedebbnek látom, de a RYN-t elfogadtam olyannak, amilyen, azt hiszem, hogy ilyennek kell lennie.
947. mathayus (válaszként erre: 942. - Klarika5)
2009. márc. 26. 14:00
Nekem az MBT nagyon bevált és totálisan megvagyok vele elégedve.Próbáltam a Ryn-t is, mert kíváncsi voltam mit tud. Nekem a járás volt borzasztó benne, fél órát volt a lábamon, és iszonyatosan rossz volt a járás.Olyan volt, mintha a közepén lenne valami nagyon kemény rész, amin szinte "átestem" nem léptem. Ezt 30 perc alatt sem lehetett megszokni. Persze nyilván mindenki máshogy éli meg, nekem az MBT után volt óriási a kontraszt.
946. C.Hajni (válaszként erre: 935. - Szimba)
2009. márc. 24. 21:29
Én láttam kifutó modelleket az Arénában, az Örsön, de csak egy-egy típust.
2009. márc. 23. 19:32
Igen,nekem sem volt még Mbt-m,de nem is hiszem,hogy lesz,minek váltanék,ha a Ryn bevált?!
944. klarika5 (válaszként erre: 943. - 6149f2753c)
2009. márc. 23. 13:29
Nekem is könnyű benne a járás, de lehet, hogy az MBT-ben még könnyebb?A különbséget csak az ismeri, aki mindkettőt hordja.
2009. márc. 23. 13:18
Én rengeteget hordom a Ryn-t,és nagyon meg vok vele elégedve!
942. klarika5 (válaszként erre: 941. - Mathayus)
2009. márc. 21. 07:09
mathayus-benéztem mindkét helyre.Világos színűt akartam mindenképpen,29ért olyan fazonok voltak outlet áron, hogy koromnál fogva szó sem lehetett róla. A többi meg az 50et súrolta.Így a RYNben vettem, olcsóbban. Én december táján vettem egy fekete RYN-t, bár alig volt jó idő a folyamatos viselésére, mert vagy esett az eső, vagy havazott, vagy jég volt, vagy sár, és féltettem:)Viszont mikor felvehettem, akkor nagyon könnyed járás volt benne.Tény, hogy nem próbáltam még az MBT-t járásra. Szerinted van különbség? A belső kiképzés, a talp gurulása? Amit nem próbál az ember,nem érzi a két lehetőség különbségét.Biztos, hogy szebb az MBT, nekem nem tetszik a RYN-nek az a "szegecses" kiképzése.Viszont nem szeretném, ha a minőség megbízhatatlan lenne. Egy vagyon. Nekem.Miért nem vált be Neked?
2009. márc. 20. 14:21

Klarika5,


Szerintem nem olcsóbb a Ryn, mert MBT-ből kapsz outlet modellt 25-39.000-ért.Szerintem ez egy tévhit, hogy olcsóbb.Nekem ráadásul a Ryn semmilyen szempontból nem vált be..igaz csak pár órát volt a lábamon, bár ne lett volna...

940. Napra_forgó (válaszként erre: 939. - Klarika5)
2009. márc. 20. 08:51

Igen, én is a cserelehetőség miatt mertem bevállalni. :o)

Meg azért,mert a 200 euro nekem is sok egy cipőért... Majd gyűjtögetek... ;o)


De nagyon jó olvasni, hogy mindenkinek mennyire bevált... :o)

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook