Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror. fórum

Lelki terror. (beszélgetős fórum)


175. 348d05d3be (válaszként erre: 171. - Nempanik)
2013. febr. 3. 16:53

Azért lennék beteg, mert Te ezt állítod?:)

Ez sok emberre jellemző nem csak rám, de hogy mi az igazság....? Ami a hugomat illeti, az átkozódás rossz dolog, úgy tudom visszaszáll a küldőre.

Ne aggódj nem írok ide többet. Reméljük, hogy a fórumod továbbra is ilyen mozgalmas lesz mint most. Tegnapig halottnak tűnt, de éjjel megtörted a csendet, de meddig?:)

Az exed között és köztem, csak egyetlen különbség van. Őt ismered, mi az utcán elmennék egymás mellett, így az összehasonlítás sántít.

174. 130454e42d (válaszként erre: 169. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 16:38
Persze, hogy egy idő után kihúzzátok a gyufát.Na, ha ez neked elfogadható akkor nagy gáz van veled. Ugyanolyan aljas vagy, mint más bántalmazó. Idő kérdése, mikor ütsz.
173. 348d05d3be (válaszként erre: 170. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 16:38
igazad van, valószínűleg nem a megfelelővel:)
172. nempanik (válaszként erre: 170. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 16:38
csak egyetérteni tudok.
171. nempanik (válaszként erre: 168. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 16:35

te tök olyan vagy mint az expasim. de tényleg. Isten óvjon mindenkit az ilyentől! és tűnj el a fórumomból ha megkérhetlek.nem azért nyitottam, h még itt is bántsák egymást az emberek. kívánom, hogy csak egyszer de egyetlen egyszer hívon fel tged a hugicád zokogva, hogy a pasija be akarja törni a fejét a kocsiban, netán le akarja köpni, vagy az elhunyt szüleit ócsárolja. tapasztald meg. hidd el annyira nem funny.

és többet nem óhajtok veled társalogni.

te is egy beteg ember vagy.

170. b8103f009a (válaszként erre: 169. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 16:22

Nem a véleménykülönbséggel van baj, hanem azzal, ahogy kinyilvánítod, és szándékosan bántasz valakit, aki amúgy is rossz passzban van. Ha kételkedsz annak igazságában amit leír, minek olvasod, és főleg minek szólsz hozzá?! Milyen jogon feltételezed róla, hogy nem igaz amit leír? Nekünk nem dolgunk itt feltételezgetni. Arra lehet reagálni, ami le van írva. Amit Ő leírt, az bőven kimeríti a lelki terrort. Ilyen kapcsolatból ki kell lépni.

Hogy nálatok, hogy volt, azt te tudod. Kényszeríteni egy kapcsolatban nem lehet egyik felet sem semmire. Ha nem egyformák az igények, mások a célok, az életszemlélet, az igények, akkor váltani kell, és nem erőszakkal a magunk ízlésének megfelelőre akarni formálni a másik embert, főleg nem kényszeríteni dolgokra. Ez általában amúgy sem jön össze. Ha nem érzünk összhangot, nem egyeznek az igényeink, akkor valószínű nem a megfelelő emberrel vagyunk együtt.

169. 348d05d3be (válaszként erre: 166. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 16:10

Őszintén? Valóban nem értem, mert sok az ellentmondás. Azt sem értem,ha valaki próbál dolgokat másként is látni és nem úgy ahogy ti, akkor az már aljas. Látok ellentmondás, és nem szórakozom. Segíteni akartam, hogy a fórum indító esetleg gondolkozzon, mert lehet rosszul dönteni.


Ez volt a cél. Amikor elkezdte az írást, erős volt és határozott a végére, pedig bizonytalan és elesett, ahogy jöttek a hozzászólások. Az a baj,hogy van véleményem, ami nem egyezik a nőkével. Honnan tudod, hogy a fórumindító milyen valójában a kapcsolatában, ki, mit és hol hibázott, mert nem csak mi pasik vagyunk aljasok, ha ezt is terjesztitek. Nők is tudnak terrorizálni elég sokan, vannak olyan barátaim, akik rettegnek is,mert gyengébbek. Én sem ütöttem - vertem a barátnőmet, csak több időt akartam eltölteni vele, és többet szexelni. Ez miért baj? Persze, hogy egy idő után kihúzzátok a gyufát. Na nálunk ez volt a terror a párom szerint a részemről, hogy értsd.:) És Neked mi a lelki terror?

168. 348d05d3be (válaszként erre: 163. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:59

"szerintem soha nem fogok tudni ezután magamból adni senkinek, vagy akár megbízni valakiben..:("


Én is inkább olyannak látlak a beírások alapján, mint a barátaid. Nem kell téged félteni, csak néha jól esik ha sajnáltatod magad és ezt is meg is kapod:). És ezt Te is tudod.

167. nempanik (válaszként erre: 165. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 15:56
igyekszem ;)
166. b8103f009a (válaszként erre: 164. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 15:56

Te élvezed ezt, hogy itt kötekedsz szándékosan, vagy tényleg nem tiszta még előtted amit leírt?

Itt gyakorlod most azt, amit addig a barátnődön, amíg el nem hagyott? Szánalmas....

165. b8103f009a (válaszként erre: 163. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:50
Ó, dehogynem! Jön majd egy olyan valaki, aki tényleg a lelki társad lesz, és lassan megnyílsz majd akkor. Akkor fogod majd látni a különbséget a szerelem, szeretet között, amikor majd úgy szeretnek, ahogy az neked is jó. Az jó, hogy vannak még barátaid. Sokan számolnak be arról, hogy ilyen helyzetben elmar mellőlük mindenkit a "kedves", hogy teljes uralmat, hatalmat élvezhessen. Jó, hogy eddig ti nem jutottatok el. Sok szerencsét a továbbiakban, és tényleg vissza se nézz, nehogy hatással legyen még rád!
164. 348d05d3be (válaszként erre: 161. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:50

Állj! Figyelj arra, amit írsz és amit válaszolok. Nem nevettem ki senkit. Hugim csak azon mosolygott, hogy nem tudtam eldönteni fiú írta vagy lány, ugyanis a megszólítás kínos lehet, ahogy lett is. Véleményt kértem és Ő mosolyogva mondta, ezzel mi a baj? Miért kellene Őt lesavazni? Hol tartasz te ember?

Fogadd el, hogy nem látsz, nem hallasz, csak olvasol, és képzelegsz, de ez nem biztos, hogy igaz.!! Nem kell téged sem félteni, ahogy látom, ki tudja mi az igazság, bárki írhat bármit, ellenőrizni a valóságot nem lehet.

163. nempanik (válaszként erre: 162. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 15:33

aranyos vagy, köszönöm a bátorítást, tényleg nagyon jól esik.

őszintén szólva nem tudom mihez fogok kezdeni egyedül. a barátaim nem féltenek ami kedves tőlük, azt mondják a jég hátán is megélek, és nem fogok egyedül megöregedni..:D

de igazából tudom, hogy belül nagyon is gyenge vagyok, és szerintem soha nem fogok tudni ezután magamból adni senkinek, vagy akár megbízni valakiben..:(

162. b8103f009a (válaszként erre: 159. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:29
:( Te biztosan túl jó lélek vagy, az a típus, aki ha problémák adódnak először mindig magában keresi a hibát. Ami teljesen normális is egy bizonyos szintig, mert egészséges lelkületű ember ezt is teszi, de amikor már egyértelmű, hogy nem ott a bibi, hanem a másikban, akkor sajnos muszáj meglátni, beismerni azt is. És ha nem tehetünk semmit, azt is. Ha ő is ennyire önzetlenül szeretett volna téged, ahogyan te őt, akár boldogok is lehettetek volna. Ne sajnáld, hogy vége, ha múlik majd a fájdalom, akkor már csak a rá pazarolt éveidet fogod sajnálni. Megérdemled, hogy boldog lehess egy normális kapcsolatban, add meg az esélyt rá magadnak.
161. nempanik (válaszként erre: 158. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 15:26
miért jössz ilyen fórumba? hogy röhögj azokon, akik leírják a dolgaikat? szerintem ez kicsit gyerekes, de tényleg. amikor normálisat írtál, én is azt írtam. nem savaztalak, hogy te mekkora szemét stb vagy. de azért z, hgy röhögsz rajtam a Hugicáddal együtt az már kicsit sok. kívánom, hogy a te Hugocskáddal soha ne történjen meg ilyesmi, mert szerintem kb te lennél az első aki letépné az arcát annak a baromnak, aki kicsinálja. legalábbis, ha nekem lenne bátyám tuti ezt tenné.
160. b8103f009a (válaszként erre: 157. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:24
Ne foglalkozz velük. Ha meghallgatnak, mondd el miben éltél a kicsifiúk mellett évekig. Ha nem, tojd le! Valószínű tudják egyébként, hogy milyen ember, de jobb mást hibáztatni. Ez lesz majd a következő kapcsolatában is, és azután, meg azután is. De az legyen az ő bajuk, ha nem néznek tükörbe.
159. nempanik (válaszként erre: 156. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 15:23

én már hónapok óta nem éreztem mellette harmóniát. harmónia? az mi?:D ...:S

és valahogy magamnak is nehezemre esett bevallani, hogy ő egy végtelenül nárcisztikus személyiség. nem akartam bevallani, mert nem akartam bántani. és ha gond volt, inkább mindig az ő barátját hívtam fel, nem a sajátomat, mert tudtam, hogy az én barátnőm elküldené a fenébe, vagy nekem mondaná, hogy fussak amerre látok. de én tudtam, hogy mindig kettőn áll a vásár, és inkább vittem volna én el a belhét, csak ne menjünk szét...ez olyan szánalmas. mármint ahogy viselkedtem. :(:( csak amikor a legjobb barátja (!) is azt mondta nekem, hogy a saját egészségem miatt meneküljek, és vissza se nézzek, az már valami...talán ez kellett, hogy észhez térjek.

158. 348d05d3be (válaszként erre: 154. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:19

Köszi viszont:D

Tudod itt sokan nevetgélnek sok félén, szerintem nem tiltott.:)

Nekünk sok minden okoz örömet, pl. a keresztfiam mosolya, aki itt ül az ölembe és együtt pötyögünk:).

157. nempanik (válaszként erre: 148. - Acuko)
2013. febr. 3. 15:19
már megszakítottam. csak még mindig picit félek, hogy majd felhív az anyja/testvére, nem tudom kije,hogy tönkretettem az ő icipici fiucskájukat, mert ráadásul otthon mindig előadta, hogy én mekkora szemét vagyok, az anyukáján meg rendesen látszódott, hogy egy ideje már nem kedvel. tehettem bármit, a barátom mindig megmondta, hogy szégyell a szülei előtt. és nyilvánvalóan panaszkodott is rám. nagyon felnőttes dolog. miközben én soha nem panaszkodtam senkinek róla. tényleg soha.
156. b8103f009a (válaszként erre: 152. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 15:17
Pont ez a 3 nincs meg egy ilyen alárendelt függőségi kapcsolatban amit leírtál. A szeretet önzetlen, nem tesz rabszolgává. Az ilyen típusú emberek pedig akik terrorban tartják a párjukat, végtelenül egoisták sokuk nárcisztikus személyiségű. Hogy lehetne egy ilyennel kiegyensúlyozott, harmonikus, szeretetteljes kapcsolatban élni? Az ilyenektől menekülni lehet csak.
155. 348d05d3be (válaszként erre: 140. - Acuko)
2013. febr. 3. 15:17

Jó érzéssel tölt el, amikor ismeretlenek elmondják egy beírás alapján, hogy én milyen aljas férfi vagyok:)

Mióta és honnan ismerjük ilyen alaposan egymást, hogy részletes véleményt alkottál. Esetleg egy ágyban futottunk össze, ahol kitárulkoztam. És Te milyen vagy, ha már itt tartunk. Hidd el nem vagyok olyan tragikus,hogy minden nőnek menekülnie kellene:D Kérdezd meg tőlük, talán többet tudsz:)

Elfogadom a hozzászólásodat, de miért személyeskedsz, ezzel akarsz imponálni a barátaidnak?:)

154. nempanik (válaszként erre: 150. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 15:17
üdvözlöm a Hugodat, egészen szimpatikusak vagytok, hogy így nevetgéltek. örülök, hogy örömet okozhattam..:S
153. nempanik (válaszként erre: 150. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 15:16

olvasd vissza a fórumindító hozzászólást. az is én vagyok. egész más. mert akkor mgé féltem. már nem félek tőle. és nem, nem akarom magamra felhívni a figyelmet, egész egyszerűen csak ez az én fórumom, én csináltam anno, hogy segítséget kérjek. és most meg visszatértem, hogy leírjam a történetem.

nem hiszem, hogy egós lennék, de köszönöm a "bókot", nem igazán ilyen beszólásokra van szüksége szerintem egy lelkileg bántalmazott lánynak. de mindegy.

152. 348d05d3be (válaszként erre: 146. - Nempanik)
2013. febr. 3. 15:06

Ha az ember szeret és viszonozzák, akkor nincs szükség orvosi beavatkozásra. Nem old meg semmit, csak rászoksz a gyógyszerekre, és bódult leszel:)

Szeretet, harmónia, kiegyensulyozottság.

Ennyi kell:)

151. 348d05d3be (válaszként erre: 148. - Acuko)
2013. febr. 3. 15:03

Jó tanács, de amikor az ember szerelmes a szakítás a legnehezebb:)

Mivel szereted, tőle is félsz, de attól is, hogy elveszíted. Nehéz helyzet.:)

150. 348d05d3be (válaszként erre: 137. - Nempanik)
2013. febr. 3. 14:57

...nem értem, hogy ennyi idő után miért egy néma fórumba írtad ki, ahol senki nem jár, csak aki konkrétan tudja, hogy beírás lehet a részedről.


Valóban férfinak gondoltalak a fogalmazásod alapján, elég egós. Hugomnak is mutattam, nevetve mondta, hogy ez egy pasi, aki fel hívja magára a figyelmet valamiért. Pedig Ő lány és 24 éves. Elnézést a tévedésért, legközelebb pontosíts előre.

149. b8103f009a (válaszként erre: 146. - Nempanik)
2013. febr. 3. 14:56
Igen, lelki segítségre gondoltam, hogy legyen erőd lépni. Azért ez a fajta életforma, elnyomás amiben éltél, nem éppen ellenszere a pánikbetegségnek. Azon a kiegyensúlyozott boldog élet tud sokat javítani, esetekben évekig tünetmentessé tenni.
148. acuko (válaszként erre: 146. - Nempanik)
2013. febr. 3. 14:51

Neked már nem kell olyan segitség. Megtetted a lépést, amit kellett. Már csak meg kell erősitened magad, mégpedig úgy, ahogy leirtam.


Kell valaki melléd, szüleid, barátnők, stb, akikben bizol, és bármi van, azonnal tudsz hozzájuk fordulni. Viszont ezt neked egyedül kell véghez vinned, erősnek kell lenend és kitartónak. Te már tudod, hogy mit tettél rosszul, és azt nem szabad még egyszer megtenned.

Ne félj tóle, szakits meg vele minden kapcsolatot!!!

147. 348d05d3be (válaszként erre: 136. - Nempanik)
2013. febr. 3. 14:50
Elfogadom, de miért nem írod ki az adatlapodra, akkor nincs félreértés. Igy utólag érdekes:)
2013. febr. 3. 14:43

nem hiszem, hogy segítséget kéne kérnem, amiért belekerültem egy ilyen bolond férfi vonzáskörzetébe. és mert megszerettem, és hagytam magam..

kiléptem többet nem nézek vissza.

egyébiránt a hobbim a pszichológia, én magam is járok beszélgetésekre, mert pánikbeteg vagyok.;) -ha ilyesfajta segítségre gondoltál, az már megvan. de ennek semmi köze a párkapcsolatomhoz, már előtte is az voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook