Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror. fórum

Lelki terror. (beszélgetős fórum)


2013. febr. 4. 12:06

A legnagyobb baj az, hogyha valaki idejön férfiként és nem azt mondja amit hallani szeretnétek, akkor az már egy aljas gazember szerintetek, és összefogottan másztok rá. A nesze, ahol éred igaz:)


Nem vagyok ellenség, mert van véleményem. Férfi vagyok, és van véleményem. Elhiszem,hogy olyat szerettek, aki beáll a sorba, nyafog, sajnáltatja magát és határozatlan. Szinte elnőiesedik veletek, köztetek. Ott kivirultok.


Fogadjátok el,hogy vannak férfiak, akik úgy is viselkednek. Van véleményül és nem rejtik el. Ettől még nem vagyunk sem agresszívek sem gorombák. Nekünk is vannak elvárásaink, pl. olyan területek, amik kimondottak női feladatok lennének, de Ti még azt az elvárást sem vagytok képesek teljesíteni. Ha szóvá tesszük Nektek nőknek már az is egy terrornak számít.


Nézzetek magatokba mielőtt másokat ostoroztok!

Akkor most megfogadom a fórumindító nem barátságos javaslatát és távozom innen. Átadom a terepet azoknak akik majd veletek együtt zokognak, úgyis mint férfiak:)

204. 348d05d3be (válaszként erre: 179. - Acuko)
2013. febr. 4. 11:58

"Ezek után én a helyedben nagyon gyorsan távoznék innen, és nagyon, de nagyon csendben maradnék.."


Ezt a hangot visszautasítom!!Nincs hozzá jogod.

Annak mond aki közönségesen beszél, trágár szavakat használt és gyalázkodik, ugyan is többek között ez a nem megengedett, ha már idézgetsz. Korrektül írtam végig.

A párkapcsolatomról semmit nem tudsz, és nem keverek. Amikor valami véget ér, az ember elkezd gondolkodni azon,hogy Ő mit rontott el. Igy voltam ezzel én is. A "terror" alatt a féltékenységemet értem. Az voltam és ezt Ő terrornak érezte, ami bizonyos mértékig igaz is, de ezzel nem csak én vagyok így, hanem sokan mások is. Lásd fórumok. Azért hívják a "zöld szemű szörnynek". Igyekszem kezelni, de nem könnyű, ha az ember szerelmes.


A fórumindítónak jószándékkal írtam, és nem csak azért, mert férfinak éreztem a beírás alapján. Ti azonnal minősítettetek, és a végén szinte aljassá váltam. Jó lenne vonalat húzni.


Tehát modoráld magad, nem vagyok ellenség, csak azért, mert nem értek mindenben egyet. Nem tudtam, hogy az a fórum lényege, hogy együtt zokogunk azzal aki ír. Ellen vélemény esetén pedig támadás. Fenyegetőzni, ídézgetni én is tudok, de nem biztos,hogy akkor jól jársz. Idézgetni én is tudok.

Bár úgy csinálsz, mintha ismernél, fogalmad sincs ki vagyok. A jövőben ha írsz nekem akkor maradjunk az udvarias hangnemnél.

203. nempanik (válaszként erre: 202. - Acuko)
2013. febr. 4. 00:25
szerintem sem. bár a balf-sz annyira nem oké, de mérgében kicsúszhat az emberből. csak én mondjuk ezt naponta hallgattam meg monológ formájában. na az úgy már nem annyira jó..:S
202. acuko (válaszként erre: 201. - Nempanik)
2013. febr. 3. 23:51
ja. Hát ez még semmi.
201. nempanik (válaszként erre: 200. - Acuko)
2013. febr. 3. 23:45
azt mondta neki a férje h balf-sz, mire ő meg azt h hülye.
200. acuko (válaszként erre: 198. - Anygma)
2013. febr. 3. 23:39
Mi van? Ezt nagyon nem értem..
199. nempanik (válaszként erre: 198. - Anygma)
2013. febr. 3. 23:37
nem gáz. de miért mond ilyet? a hülye simán beéefér. amit ő mondott szerintem kevésbé. miért mondta neked h balf-sz?:S :(
198. anygma
2013. febr. 3. 23:34
HA azt mondod a másikra hogy hülye az nagyon gáz???? Ugyanakkor a másik balf*sznak hív, és azt mondja pont olyan vagy mint az exnej..
197. nempanik (válaszként erre: 196. - Acuko)
2013. febr. 3. 23:01
:( nem tudom, hog valaha ezt fel fogom -e tudni dolgozni.
196. acuko (válaszként erre: 195. - Nempanik)
2013. febr. 3. 22:59
Mint irtam már és te is tudod, nagyon fontos, hogy mit hoz magával a családjából, a régi életéből, gyerekkorából. Lehet valaki tanult, diplomás, úriember, okos és intelligens, de ha a gyerekkorból rossz dolgokat hozott magával, az előbb-utóbb kiütközik. Mint ebben az esetben is.
195. nempanik (válaszként erre: 194. - Nempanik)
2013. febr. 3. 22:49

igazatok van persze, nem véletlen nem merem elmondani senkinek. mert azért maradt még valamennyi eszem és önbecsülésem:D és jómagam is szégyellem a szeretteim előtt is ezt az állatot. vagy inkább magamat.:(

pedig higgyétek el, intellingensek vagyunk, ő is, én is egyetemet végeztünk, dolgozunk, látszólag vele sincs gond. csak hát beteg. vagy én nem is tudom. magam is értetlenül állok a dolog felett.

de annyi biztos, hogy sohatöbbé vele semmit.

194. nempanik (válaszként erre: 189. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 22:46

ez volt az utolsó csepp. azelött ilyet nem tett. tegnap nagyon elszaladt vele a ló. akart békülni, de elhajtottam a búsba. tényleg vége. végleg.

sajnos nagyon szerettem és ezért voltam vele. meg mert régebben nem csinált ilyeneket. "csak" verbális bántalmazás volt.

tudom, hogy baj van velem is, befolyásolható vagyok, és nagyon tudok függeni érzelmileg..:(

de megerősödök, nyugi ;)

193. b8103f009a (válaszként erre: 191. - Acuko)
2013. febr. 3. 22:34
Azért nem értem, de komolyan. Én vagyok túl kriminális, és sokat várok el, vagy tényleg ennyit el kellene viselnie egy nőnek? Én is elváltam már egy bolondtól fiatalon. De akkor is azt mondtam, most is, h egyszer, max 2x lehet esélyt adni. Attól függ mit tett. De több éven át terrorban élni? Azért erről az "áldozat" is tehet. Nem kötelező elviselni, ez csak függés, emberi butaság, vagy pszichés probléma. És az ilyen betegek mindig találnak alanyt maguknak sajnos :(
192. acuko (válaszként erre: 188. - Nempanik)
2013. febr. 3. 22:30
Ez egy veszedelmes elmebeteg. Még egyszer mondom: MINDEN KAPCSOLATOT AZONNAL MEGSZAKÍTANI VELE!!
191. acuko (válaszként erre: 189. - B8103f009a)
2013. febr. 3. 22:28
Nem, befejezte vele. Remélhetőleg. A tegnapi volt az utolsó csepp a pohárban. Nagyon remélem tényleg igy van.
190. b8103f009a (válaszként erre: 188. - Nempanik)
2013. febr. 3. 22:28
Egyébként ne haragudj, tényleg nem szeretnélek bántani, de onnan is gondolom, h veled is baj van, h ilyet, vagy ehhez hasonlókat elviselsz. Én több mint 1 évtized után zavarnám a büdös francba a férjemet, ha 1x is venné a bátorságot, h így, vagy hasonlóan viselkedjen velem. Mehetne ő az erdőbe, vagy a jó....búsba, de vissza nem kellene neki jönni, az tuti! Legalábbis hozzám semmiképen!
189. b8103f009a (válaszként erre: 188. - Nempanik)
2013. febr. 3. 22:25

Te jó ég! Remélem nem haragszol. de normális vagy???!!! Ilyeneket elviselni?! MIÉRT? MIÉRT?

Tegnap???? Hát nem otthagytad?

Nem bántani akarlak, de ha te még erre az emberre fél órát is pazarolsz az életedből, megérdemled amit tőle kapsz! Bocsi.....

188. nempanik (válaszként erre: 185. - 130454e42d)
2013. febr. 3. 22:10

azért annyira nem időben. tegnap mejdnem baleseteztünk, mert azzal szórakozott, hogy mivel nem voltam bekötve ment vagy 90-100-zal, és hirtelen bele-beletaposott a fékbe és röhögött h majdnem elkaptam a műszerfalat. annyira féltem. aztán amikor kiszálltam, be akart tuszkolni a kocsiba és miután nem hagytam magam, gyűjtötte a nyálát, hogy leköpjön, de aztán kközölte, h még arra sem vagyok méltó....:( borzasztó még leírni is. ha valaki arra jár, tuti kihívja a rendőrséget. még ilyeneket is csinált h amikor sírtam meg mentem a buszmegállóba a szakadó esőbe, akkor bekergetett az erdőbe és ijesztgetett hátulról és közben ilyeneket mondott, hogy "ugye milyen szar az élet te kis .*****" mintha totál elmentek volna neki otthonról. annyira féltem. előtte meg bezárt a szobába még otthon.

na mindegy, lényeg h ahhoz képest időben, mintha gyerekünk is lenne. én marha, és még akartam gyereket tőle. tejóég:S

187. b8103f009a (válaszként erre: 186. - Acuko)
2013. febr. 3. 21:36
Uhh, szegény :(
186. acuko (válaszként erre: 185. - 130454e42d)
2013. febr. 3. 19:27
Hát, jah.. neki még igy is szerencséje volt. Én 20 évig szenvedtem, 3 ház, két gyerek, sok kutya.. na, mindegy..
185. 130454e42d (válaszként erre: 184. - Acuko)
2013. febr. 3. 19:03

Az más, tudod.

Szerencse, hogy a csaj lelépett, időben kapcsolt.

184. acuko (válaszként erre: 181. - 130454e42d)
2013. febr. 3. 18:54

Már a megfogalmazást sem érti, mert ezt irja:


"Akkor utoljára tegyük helyre a lelki terror fogalmát. NEM BÁNALMAZTAM FIZIKÁLISAN ÉS NEM ÜTÖTTEM, VERTEM A BARÁTNŐMET SOHA!"


Még ő mondja, hogy tegyük helyre a lelki terror fogalmát, és erre azt irja, hogy ő nem bántalmazta fizikailag a párját. Fogalma sincs arról, mit is jelent a lelki terror!! Azzal mentegeti magát, hogy ő nem ütötte meg a párját.

Most akkor miről is bezsél?? Neki kellene leorditani a fejét, rögtön tudná, miről is szól a lelki terror.

183. 130454e42d (válaszként erre: 178. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 18:53
ne általánosíts, a patkány paikat nem bírjuk. Szerencsére nem mind olyan mint te, akinek a nő megalázása elfogadható.
182. 130454e42d (válaszként erre: 178. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 18:51
Köpködéssel fenyegetni, megalázni nem elég? Az belefér? Ennek a tizedéért ki kell rúgni a pasit, mert nem fog változni, xcsak amíg vissza nem kapja a nőt, utána újrakezdi.
181. 130454e42d (válaszként erre: 176. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 18:50
Agresszív vagy, uralkodni akarsz, idő kérdése mikor gondolod úgy, hogy a barátnőd kihúzza a gyufát. Lehet, még nem ütöttél, de fogsz, amint elég biztosnak érzed hozzá a helyzeted.
180. b8103f009a (válaszként erre: 178. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 18:44
Te tényleg nem érted miről van itt szó! És ezek szerint azt sem érted még most sem, hogy miért hagyott el a barátnőd, amin a mai napig nem tetted túl magad, de még most is azt képzeled, te jól bántál vele, hisz nem verted, nem bántottad fizikailag, azt gondolod, egy főnyeremény voltál neki, amit Ő nem értékelt. De nem csoda, hogy "kihúzta a gyufát", mert nem a te elvárásaid szerint viselkedett, nem a te igényeidet elégítette ki elsősorban olyan módon, ami neki nem jó. (Persze ez neked fel sem tűnt, hiszen egyértelműnek gondoltad, hogy ami neked jó, az neki is) Neki volt annyi esze, ereje, hogy magára is gondolt. Látta, hogy reménytelen ez a kapcsolat, így lépett. Amit valószínű nem bánt meg, hiszen nem jött vissza. A tanácsod pedig abszolút, de nem volt reális, ha egyáltalán vetted a fáradtságot, és végigolvastad a fórumot, és úgy adtad. A mai világban már nem kell annak is örülni, ha nem vernek egy nőt! Ez alap, hogy normálisan viselkedünk egymással, odafigyelünk egymásra, egymás igényeire. Aki ezt megteszi, az azt is észreveszi, ha nem érzi jól magát a párja a kapcsolatban, nincsenek kielégítve az ő igényei. Csak aki önző, az foglalkozik kizárólag a saját érzéseivel, igényeivel, ő alázza, bántalmazza lelkileg a "társát". Egyébként ellentmondásról írtál lejjebb, hogy a fórumindító írása volt az. Olvasd vissza amit te leírtál magatokról, na az egyre inkább ellentmondásos.
179. acuko (válaszként erre: 178. - 348d05d3be)
2013. febr. 3. 17:35

Még mindig nem érted, miről van szó. Nem is fogod, mert nem akarod érteni.

Nem bántalmaztad fizikálisan és nem ütötted meg a párodat, csak éppen verbálisan bántalmaztad, szavakkal.


"Szavakkal verve." Szóbeli bántalmazás.


A domináns fél háborújában a szavak a fegyverek, partnere pedig az ellenség, akit sosem enged túl közel. A szóbeli erőszak kategóriái vannak: titkolózás, ellenkezés, leszólás, viccnek álcázott szóbeli erőszak, a beszélgetés akadályozása és a mellébeszélés, vádaskodás és hibáztatás, ítélkezés és kritizálás, bagatellizálás, aláásás, fenyegetés, becsmérlés, elfelejtés, parancsolgatás, tagadás, bántalmazó dühkitörés.


Mindez kimeríti a BÁNTALMAZÁS fogalmát.


A lelki terror és a verbális bántalmazás sokszor sokkal naygobb nyomot hagy az áldozatban, mint a fizikai bántalmazás.


Ezek után én a helyedben nagyon gyorsan távoznék innen, és nagyon, de nagyon csendben maradnék..

178. 348d05d3be (válaszként erre: 177. - Acuko)
2013. febr. 3. 17:22
Akkor utoljára tegyük helyre a lelki terror fogalmát. NEM BÁNALMAZTAM FIZIKÁLISAN ÉS NEM ÜTÖTTEM, VERTEM A BARÁTNŐMET SOHA! Nagyon szerettem, nem volt gyakorlatom a párkapcsolatban és neki sem. Nem tudtunk jól igazodni,a helyzetekben, de imádtam Őt! És ma is. A fórum indító, leírta, hogy a tettlegességig soha nem jutottak el, ezért a tanácsom reális volt. Nem védtem semmiféle bántalmazót, csak írtam amit éreztem. Kár volt. Ti azt fogadjátok el, aki ilyen esetben tele zokog egy tucat zsebkendőt és közös erővel átkoztok minket férfiakat. Ti tökéletesek vagytok igaz?:) Ezt megnézném!!
177. acuko (válaszként erre: 174. - 130454e42d)
2013. febr. 3. 17:03

Már lejjebb leírta, hogy ő is terrorizálta a barátnőjét, de csak mert annyira szerette..

Viszont ő beismerte, hogy ez nem volt szép dolog, ami azért nem teszi a történteket meg nem történté. és azt is irta, hogy már megbánta, és most jött rá, hogy nem kellett volna úgy bánnia vele.

Késő báant.. Mindegyik ilyen. Akkor tér észhez, amikor már késő. Viszont ez a szememben nem mentség. Aki ilyen, az ilye nis marad. majd talál másik szerencsétlent, akit ugyanúgy terrorizálhat. Az ilye nember sosem változik meg.


Ja! És akkor, amikor ezt leirta, akkor még azt hitte, hogy egy férfival beszél, egy sorstársával, aki olyan mint ő, egy bántalmazó, akit elhagyott a párja, és próbált neki tanácsot adni, hogy hogyan mentse meg a kapcsolatát..

Hát ez szép!

176. 348d05d3be (válaszként erre: 174. - 130454e42d)
2013. febr. 3. 16:59

SOHASEM! VISSZAUTASÍTOM! Nem akaszd rám más sarát, elég nekem a magamé.

Tehát verem a nőket és aljas vagyok, és úgy, hogy senki nem is ismer. Érdekes. Gondolom Te is messze vagy a tökéletestől.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook