Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2016. nov. 28. 13:12
Lassan két hete itt vagyok Harkányban,se barátkozás se ismerkedés :( Szerintem a medencékben csak analfabéták ücsöröghetnek,mert az írni,olvasni tudók itt lógnak a hoxán! :D
2016. nov. 26. 09:39
Én is barátkoznék, de csak pasikkal tudok,és azok mindig belém szeretnek :DD
728. messzi idegen (válaszként erre: 727. - Dittácska30)
2016. nov. 22. 16:20
Igen, ebben lehet valami... Gondoltam kirakom ide is.
727. dittácska30 (válaszként erre: 726. - Messzi idegen)
2016. nov. 22. 14:55
Miért nem facebookos eseménynél írjátok ki? szerintem ott előbb találtok vkit! :)
2016. nov. 21. 07:46

Sziasztok!

Budapesten december 20-án Dead by April koncert lesz, egy kedves hölgy ismerősömnek keresnék szintén hölgyet, aki elmenne vele!

Akit érdekel, írjon rám privátban! :)

725. Brizz
2016. nov. 19. 02:54

Sziasztok!

 

24 éves srác vagyok és nemrég költöztem Budapestre suli miatt, illetve mellette dolgozok. Egyelőre még nem igazán találom azokat a barátokat, akikkel lehetne programokat szervezni. Egy átlagos srácnak tartom magam, aki jobban kedveli a nyugis programokat mint például kávézók, liget, karácsonyi vásár vagy egy kellemes séta.

Ha valakinek lenne kedve beszélgetni nyugodtan írjon itt vagy a shadowkyriss@gmail.com címre és ott szívesen adok FB-t is :)

2016. nov. 7. 19:14
Sziasztok, 19 éves egyetemista lány vagyok, aki szívesen ismerkedne :) Suli miatt költöztem fel pestre így nem igazán vannak barátaim...
2016. júl. 11. 01:18

Sziasztok!

Hasonló sorstársak figyelem!! :)

Aki nem szeretne egymagában programokat csinálni vagy netán otthon unatkozni egyedül, azoknak a személyeknek adott a lehetőség találkozzon velem! :) Mint mindenki szeretek mozizni,stb...,de ez maradjon inkább a hidegebb napokra, legyen buli ez a nyár és használjuk ki a romkocsmákat,raktár beach,fröccsterasz vagy valamelyik helyet! 27 éves vagyok! :)

722. Ebagg
2016. jún. 2. 20:14

Sziasztok!

Budapest környéki lányokkal ismerkednék, 18 év körüliekkel, ha lenne kedved ismerkedni írj nyugodtan ffteamindo01@gmail.com

2016. máj. 3. 01:10
Huh,most nézem,remélem nem szegtem szabályt:(
2016. máj. 3. 00:49

Sziasztok,

nemrég csináltam egy chatet,aki szeretne egy jókedvű társasághoz tartozni,az keressen meg priviben !

Lehet beszélgetni,barátkozni,ismerkedni.

Vannak fiúk-lányok,nők-férfiak vegyesen,16-40 éves korig !:)

2016. ápr. 9. 11:50

Sziasztok. :)

Kecskemét és környékiekkel ismerkednék. Ciki de barátaim, akikkel el tudnék járni akárhova nem igazán van. Jó lenne barátnőket, fiú barátokat találni. A korosztályommal nagyon nem jövök ki, így 25 és 35 év között keresek. Amúgy 20 éves vagyok könyvmoly, rock zene kedvelő. Bulikkal nem jövök ki jól.

Ha valaki esetleg szeretne ismerkedni : cute.neko.1@freemail.hu. :)

2016. ápr. 6. 18:36
Sziasztok!Debrecenben van aki esetleg hasonlo cipoben jar?a baratnok lemorzsolodtak sajnos, es ha van vkinek kedve csajos progikat csinalni, beszelgetni vasarolni... irjon batran😊😊
2016. ápr. 4. 14:21
Telepatikus úton szívesen előszeretettel beszélgetek bárki fia borjával:D
716. niko92
2016. ápr. 4. 14:09

Sziasztok!

23 éves Vásárhelyi lány vagyok. Szívesen ismerkednék korombeli lányokkal Szeged környékéről :)

2016. márc. 8. 09:47

Hello! Andris a becses keresztnevem és Győrben lakom.

26 éves vagyok jelenleg, de úgy gondolom ismerkedésnél barátkozásnál a kor nem számít. :)


Szeretek Rajzolni. A Progresso és a Derwent Pastel ceruzák a kedvenceim. :)

Leginkább Anime vagy valós arcokat rajzolok.


Könyvek terén az Alkonyat, Randall Munroe, Krimi(Agatha C., Poirot, Miss M. etc...)


Imádom a kreativitást.


Szoftver fejlesztő vagyok, de jelenleg kétkezi munkásként dolgozom.


Szeretek sétálni a belvárosban, szépek az épületek. :)


Gyermekeim nincsenek, nővérem gyerekeire szoktam néha vigyázni..aranyosak!


Filmek terén sok mindent szeretek!


Szoktam naplementés képeket készíteni vagy csak úgy az égről. ^^

Sajnos kevés fotózni való van errefelé. :) :/


Nem dohányzom és nem vagyok alkoholista, nyáron néha megiszok egy kevés sört. :D

És nem tartok többre valakit ha az asztal alá tudja inni magát..

Néha megiszok egy jegeskávét hogy el ne aludjak reggel, de nem vagyok függő. :)


Szeretem a mangákat animéket, szoktam rajzaim feltölteni a Deviantra.


Komoly vagyok de belül viszont érzékeny..szeretem a családtagjaimat.. :) Még ha furcsák is. :D


Szerintem jó dolog spórolni, de néha költeni is kell egy keveset. :)


Zenében leginkább Dragonforce, One Ok Rock de vannak régebbi kedvencek mint a Queen, Phil Collins, de Wiz Khalifa és Xzibit is egész jó szerintem! :)

Anime openingeket is szeretem, filmes zenéket, szóval mondhatni vegyesfelvágott a zenei ízlésem!

Persze a könnyedebb lágyabb zenék is jók. :)


email: skullcandyandris@gmail.com

Facebookon 'Andre VH"

2016. febr. 19. 17:44
Megjegyzem, nem valami jó ötlet ide kiírni az e-mail címeket "rendes" formában, ugyanis egyesek, főként robotok ezekre vadásznak, hogy aztán kihasználják. A legjobb privátban elküldeni, egy kicsit kevésbé jó, de a jelenleginél sokkal jobb megoldás a "rendes" leírástól eltérő, de emberi ésszel könnyen kikövetkeztethető rendszerrel írt e-mail cím, amivel kiszűrhetőek a robotok. xy(kukac)gmail(pont)hu. pl.
2016. febr. 19. 17:32

Egy 19 éves fiú vagyok. Még nem volt eddig semmilyen kapcsolatom.

(Barátnőt keresek.)

Egy kedves aranyos lányt keresek, aki (Tatabánya,Tata,Budapest) környékén lakik.

2016. febr. 13. 12:29
Sziasztok! Barátkoznék 40 évesen csepel-szigetről, akivel ide-oda elmennénk. szobonyaagnes74@freemail.hu
711. Tommik
2016. febr. 9. 11:50
48 eves ferfi vagyok-becs mellol-szivesen beszelgetnek elektronikus uton holgyekkel-Klein66@citromail.hu -Tomi
2016. febr. 9. 11:20
Sziasztok :) Szivesen ismerkednék, barátkkoznék én is lányokkal :) 25 éves Budapesti lány vagyok
2016. jan. 5. 13:36

Sziasztok!


24 éves budapesti lány vagyok(3 hét múlva 25)

Szeretnék hasonló korú lányokkal barátkozni,de ha idősebb az se baj :) 5 éve élek párkapcsolatba, de mégis magányosnak érzem magam. Barátnőim nem nagyon vannak, mivel kicsit különc típúsú vagyok, nehezen találok hasonló embereket, mint én.

Akik meg vannak, azok elfoglaltak, babáznak stb...


Szeretek olvasni, biciklizni, moziba járni, kirándulni, utazgatni kreatívkodni, shoppingolni. Nagyon szeretem az állatokat, legfőképp a nyuszikat és a kutyákat.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de még sok mindenre nyitott vagyok :)


Aki szívesen barátkozna velem az írjon :)

furi.hajni@citromail.hu

2016. jan. 3. 23:25

Sziasztok


Gyes-en lévő 33 éves lány vagyok szívesen kötnék új barátságokat szeged és környékén.

707. pipacs 81. (válaszként erre: 690. - Kedike)
2015. dec. 21. 14:55

Szia Kedike !

Küldtem neked privátba,várom válaszod

2015. dec. 18. 18:57

Sziasztok,


27 éves lány vagyok, Miskolc és környékéről keresek barátnőket csajos (beszélgetős, beülős, vásárlós...) programokhoz.


Férfiak ne írjanak!

2015. nov. 25. 14:01
Szívesen barátkoznék értelmes, jóindulatú, tudományok és művészetek iránt érdeklődő emberekkel 21 éves budapesti férfiként.
2015. nov. 20. 19:43
Sziasztok zala megyei 28 éves lány vagyok barátkozni szeretnék.
2015. nov. 13. 17:47
Sziasztok! 28 eves lany vagyok Budapestrol. Imadok rajzolni, festeni, kreativ dolgokat csinalni, olvasni. A nagy szerelem az olasz nyelv, konyha es kultura. Baratkoznek hasonlo emberkekkel. :-)
2015. okt. 11. 18:23
Hali! 21 éves lány vagyok, és Bp agglomerációs körzetében élek. Szeretek filmezni, olvasni, írni, beszélgetni, kockulni. Szívesen ismerkednék másokkal Budapestről és környékéről. (E-mailcímet PÜ-ben szívesen küldök.)
701. Kitti8
2015. okt. 10. 22:00
Sziasztok)) 26 éves lány vagyok. Budapesten élek, mivel nem olyan régen költöztem ide, ezért még nincsenek barátaim. Szívesen ismerkednék) E-mail cimem: kitti.valodi8@gmail.com
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook