Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2014. febr. 12. 08:31
23 éves vidám természetű lány szívesen barátkozna nyíregyháza és környéki lányokkal :)
609. Kovrisz
2014. jan. 20. 16:00

Sziasztok!

Én Győr Ménfőcsanakon lakom és itthon vagyok három hónapos babámmal. Sajnos nem nagyon járok össze senkivel, és mióta nem dolgozom magányosnak érzem magam néha. Kisgyerekes anyukákkal szívesen ismerkednék.

2014. jan. 13. 06:46
45 éves, fiatalos,kedves, modern gondolkodású debreceni nő vagyok. Barátkozni szeretnék hasonló felfogású nővel vagy akár férfival. Közös programok, beszélgetés, stb. A szó igazi értelmében vett barátságot szeretnék!
2014. jan. 1. 17:34

A nevem Renáta 23 éves vagyok szívesen leveleznék

Sajószentpéter környékén lakó lányokkal.

Szeretem az állatokat és a természetet,

van két kutyám és három macskám.

Iskolába járok, a szüleimmel lakom, van egy nővérem.

Hobbim: A zenehallgatás, vers írás, levelezés, olvasás, sétálás, kirándulás, internetezés, fotózás.

Email címem: olarnyik.renata90@gmail.com

vagy olarnyik.renata@freemail.hu

Várom leveleiteket.

Üdvözlettel: Reni :)

606. eccsu89 (válaszként erre: 604. - A33d87a3e2)
2013. dec. 26. 18:34

szia!


24 éves vagyok, másfél hónapja élek Pesten. Ha gondolod ismizhetünk. :) van fbd?? :) adj egy linket privibe és bejelöllek.


Edina

2013. dec. 23. 21:46
Kellemes ünnepeket mindenkinek!! :)
2013. dec. 16. 21:08
Sziasztok! 22 éves Bp-i lányka vagyok. Kb 4 éve lakok itt de sajnos nem találtam még jó barátokat/barátnőket. :( sajnos sokat csalódtam sokan akartak saját magukhoz formálni, és manipulálni... Ezt nem szeretném újra ezért vagyok itt! Szeretnék egy fiatalos dinamikus jófej baráti társaságot barátnőket akikkel járhatok edzeni bulizni vásárolni vagy csak beülni egy bárba és jól kibeszélni magunkat :) szívesen beszélgetek bármiről öszintén!!! Remélem találok valaki/kiket!
2013. dec. 12. 23:02

Sziasztok! :)

Én egy 23 éves lány vagyok Debrecenből. Keresem nagyjából velem egykorú lányok társaságát, főleg Debrecen (és környékéről) megbízható barátnőt, akivel el lehet dumálni, szórakozni, sportolni, vagy csak beülni vhova meginni vmit.


"A barátság a lelkek közötti legtisztább kapcsolat. Nincs benne önzés, kényszer, érzékiség, érdek. Mi választjuk."


"A barát az attól jó, hogy lehet vele őszinte lenni, kimaradnak a játszmák és a kímélő, hogy-ne-okozzak-fájdalmat-neked hazugságok, nem kell fel- és leépíteni, nem vársz el tőle semmit, és ő sem tőled, megmarad a gondolatok és tettek szabadsága, nem értékel, nem ítél el, nem akar megváltoztatni, egyszerűen a barátod."


Azt hiszem leírtam a legfontosabb gondolataimat ezekkel az idézetekkel. Mail címem privátban! :-)

2013. dec. 6. 09:27

Szep napot kivanok mindenkinek!


63-eves vagyok,en igaz baratot keresek, Budapesti aki szivesen ir levelet nem csak jeleket kuld,ha Budapesten vagyok szivesen talalkozik velem.

Baratnoim vannak de hianyzik egy olyan barat akinek van mondani valoja is es....

A tobbit privat levelben.

2013. dec. 4. 08:27
Sziasztok! 33 éves vagyok, Szigetszentmiklós környékéről keresek barátnőket. Kávézás, csevegés, kirándulás. Van egy 2 és fél éves kisfiam, de nem ragaszkodom kisgyermekes barátnőkhöz. Küldj privát üzit!
600. dfcbce8985 (válaszként erre: 591. - Eccsu89)
2013. dec. 2. 19:09

Szia

Olvastam,hogy baràtnőket keresel,szivesen megismerkednèk Veled. Juditnak hivnak,35 èves bpi làny vagyok,sajnos nem igazàn vannak olyan baràtnőim,akikkel programokat csinàlhatnèk,ezèrt vagyok az oldalon.

Ha van kedved megismerni,vàrom leveled.

Üdvözlettel:Judit

2013. nov. 29. 18:03

Sziasztok!

17 éves vagyok és Kecskeméten lakom.

Bárkivel szívesen leveleznék :)

E-mail címem: keiko1996@freemail.hu

Várom leveleiteket :)

2013. nov. 24. 10:23
sziasztok, 21 éves egyetemista lány vagyok, Budapesten tanulok, így szinte minden nap fent vagyok, és mostanában nem igazán járok el sehova, és szeretném ezt megváltoztatni, ehhez keresek barátokat. Szeretem a természetet, az állatokat, mozizni, vásárolni, bulizni, vagy csak beülni valahova beszélgetni, ha van kedved megismerni, írj a doracs.92@gmail.com-ra :)
2013. nov. 23. 19:49
24 éves Budapesti(Zuglói) fiú vagyok. Érdeklődési köröm elég tágas,de mivel nincsenek itt fent barátaim ,így nincs kivel beszélnem egy adott témáról,vagy csak elmenni valahová, ilyesmik.:) Szóval barátokat keresek nemtől függetlenül olyan 18-25 éves korig. Ahogy említettem elég sok minden érdekel,Történelem, a Földrajz(csillagászat), INFORMAZIKA,.. az infót azért emeltem ki nagy betűkkel,mert ő a fő profilom,hiszen ilyen sulit is végeztem. Szeretem a kutyákat,kedvencem a németjuhász,szeretnék is egyet,de mivel itt a panelba nem lehet tartani így várhat még magára a dolog(remélem már nem sokáig:D) Ha gondolod írj:)
2013. nov. 12. 15:53
Sziasztok! Én egy 20éves, jelenleg Budapesten élő lány vagyok. Nemrégiben költöztem fel, és sok munka miatt nem volt időm az ismerkedésre. Olyan emberekkel szeretnék ismerkedni/találkozni akikkel ellehet bulizni, akár csajos napokat együtt tölthetünk! Hétvégéim, és az estéim teljesen szabadok! Pusziii: Alexa ;)
2013. nov. 5. 17:55
Sziasztok!26éves lány vagyok komoly kapcsolatban élek barátnőket ismerösöket keresek mert sajnos nem nagyon van ilyen.Vidékről költöztem föl már nem most még régebben és jó lenne az ismerősi körömet bővíteni.Beszélgetni elmenni ide-oda beülni valahová stb stb...Olyanok jelentkezését várom elsősorban aki pesti legalább 22 éves jokedélyű de tud komoly is lenni.No bátran.Puszkaaaaa
2013. nov. 5. 09:07
45 éves, fiatalos, modern gondolkodású debreceni nő vagyok. Barátkozni szeretnék hasonló felfogású nővel vagy akár férfival. Közös programok, beszélgetés, stb.
593. demon555 (válaszként erre: 586. - 7e60c36f0a)
2013. nov. 4. 17:36
Szia ,én Pomázon élek a párommal nagyfiammal és 2 kisiskolás lányommal. Szívesen leveleznék,vagy taliznék veled a kávét én is szeretem :)) 43 éves vagyok ,zumbázom,dolgozom....ha gondolod beszélgethetünk.
2013. nov. 3. 23:21
Sziasztok! 18-30 év közötti buli társakat, barátokat keresek Tatabánya és környékéről, de bárki írhat :) Szeretek többek közt írni, alkotni, bulizni, imádom a zenét és a filmeket na és Siófokot meg a Balatont. :) Ha felkeltettem az érdeklődésed írj bátran. :D
591. eccsu89 (válaszként erre: 577. - Zsanibaba24)
2013. okt. 23. 13:39

Szia!


Edina vagyok és 24 éves :)

Nemrég költöztem fel Pestre és nincs fent senkim és hiányzik egy barátnő,akivel lehetek szabadidőmben. :)

Csajos dolgokat művelni :)

Ha gondolod írj :)


sya

590. eccsu89 (válaszként erre: 584. - Dfcbce8985)
2013. okt. 23. 13:36

Szia! :)


24 éves lány vagyok, Pesten lakom ezen belül (zuglóban). pár napja költöztem fel és én is egyedül vagyok. Barátőre vágyom :)

Imádok bowlingozni, tennisezni, biliárdozni, csajos dolgokat művelni :)

Ha gondolod írj nekem!


Puszi

Edina

589. Vaness
2013. okt. 19. 18:02
Sziasztok! Barátnőt keresek jókat beszélgetni, babás programot csináni. Van egy két éves kislányom, és sokat vagyunk egyedül. Mogyoródon lakunk. Ha közel laksz Mogyoródhoz vagy Kelet-Pesthez és van kedved barátkozni akkor írj.
2013. okt. 18. 17:12
sziasztok, 21 éves lány vagyok, bp-n tanulok, és barátnőket keresek. Szeretek csak úgy csacsogni, vásárolni, bulizgatni, szeretem a természetet az állatokat, sorozatokat.... ha gondolod írj a doracs.92@gmail.com-ra
2013. okt. 18. 15:15
Sziasztok! 23 éves lámy vagyok, hasonló korú főleg nyírergyháza környéki lányokkal barátkoznék :) De végülis bárhonnnan, bárkivel szivesen ismerkednék, a távolság nem akadály. :)
2013. okt. 9. 15:42
sziasztok én felvidéki magyar nönemü vagyok.Esztergom közelében lakom .40 éves vagyok.Szivesen barátkoznék .Persze ha nem a környékröl vagy az sem baj.komoly kapcsolatban élek.szeretek sportolni,kávé mellett nagyokat beszélgetni,kirándulgatni,szeretem a természetet.....
2013. okt. 8. 20:29
Sziasztok! Zsófi vagyok, 20 éves kommunikáció szakos hallgató, Pest közelében lakom. Olyan barátnőre vágyom, akivel mindenféle közös programot szervezhetek, pl: mozi, bowling, színház, edzés, kiállítás, koncert, vagy csak egy jó kis beszélgetés kávé vagy tea mellett. Rólam azt kell tudni, hogy szeretek sütni és imádom a sorozatokat,továbbá IKEA, Instagram és Cruciani függő vagyok :) Szívesen várom hasonló érdeklődésű lányok jelentkezését!
2013. szept. 21. 19:28

Judit vagyok szivesen baràtkoznèk bpen èlő lànyokkal,akikkel el tudnànk menni ide-oda, szeretek kiràndulni, bulizni,ha van hozzà jó tàrsasàg.

Ha van kedved velem baràtkozni,irj :)

2013. szept. 17. 14:33

Sziasztok!

22 éves egyetemista lány vagyok. Szeretem a zenét, nem csak hallgatni :)Szeretek olvasni, jókat beszélgetni, más kultúrákat megismerni, nyelveket tanulni,szeretema csillagászatot és a focit!!!:)

Szeretnék hasonló érdeklődésű emberekkel megismerkedni :) privatban is irhattok vagy az emailemre: kiskismadar@indamail.hu Legyen csodás napotok:)

2013. szept. 8. 19:55

Sziasztok!


19 éves lány vagyok, frissen költöztem az egyetem miatt Budapestre.

Szabadidőmben szeretek sétálni, beszélgetni vásárolgatni, zenét hallgatni (szinte minden stílust nagyon kedvelek) vagy akár az interneten elütni az időm. Mindenféle állatot nagyon szeretek, több macskám és kutyám is volt már.


Ismerkednék hasonló korú, hasonló érdeklődésű emberekkel. Ha te is szívesen barátkoznál, írj egy üzenetet. :)

581. kisleány91 (válaszként erre: 580. - Rózsa 142)
2013. szept. 8. 19:17
Szia! Nagyon hasonlóak az érdeklődési köreink, én is szeretek olvasni, kirándulni, kertészkedni :) Szívesen leveleznék Veled, ha Te is, írj privibe :)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook