Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. nov. 17. 19:22
Sziasztok fiatal Budapest lány vagy megcsappant baráti körrel ha van esetleg itt olyan lány aki jonne velem bulizni zenés táncos szórakozóhelyre ide oda az írhat nekem nyugodtan:)
2021. nov. 10. 14:24
Székesfehérváron keresek barátnőt, akivel tudunk jókat beszélgetni, közös programokat szervezni. 43 éves vagyok, ha van kedved írjál nekem.😀
2021. nov. 1. 13:09
Beszélgető ismerkedő női személyt keresek
2021. szept. 29. 09:09
Sziasztok! ha van kedvetek egy pesti mindig mosolygós 39 éves vak csajszival megismerkedni akkor bátran. Szeretek jönni-menni nevetni kreatívkodni beszélgetni vagy csak lenni.Privát üziben várom a jelentkezést:)) Szép napot Ancsa
846. Akos917
2021. aug. 21. 22:10

Sziasztok!


Ha szeretsz nagyokat beszélgetni, iszogatni, ide-oda kimozdulni akkor az én emberem vagy! 24 éves srác vagyok, Nyíregyházán lakom, leginkább itt szeretnék találni haverokat vagy dumálgatni valakivel.

845. Henee41
2021. jún. 30. 22:25

Sziasztok.

Barátokat keresek én is nemtől függetlenül.

Budapesten lakom, 44 éves vagyok.

Akinek van kedve, írjon

844. Agi94
2021. jún. 22. 20:10
Sziasztok!26 éves nő vagyok, Debrecenben élek. Az otthoni baratnokkel nagyreszt sajnos megszakadt a kapcsolat, egyetemi baratnokkel meg szetroppentunk. Szeretnek barátnőt talalni, akivel jokat lehet beszelgetni, setalni beulni kavezgatni, kikapcsolodni. :)
843. Lacás2 (válaszként erre: 840. - Kriszta1968)
2021. jún. 22. 01:01

Szia Kriszta,

Szeretnék ismerkedni, új barátokat, kapcsolatokat szerezi Debrecenben. Én 44 éves férfi vagyok. Ha gondolod írj. Üdv:Lacus

842. Samuanyu (válaszként erre: 841. - Zsú4276)
2021. ápr. 12. 08:23
Szia Zsu! Budapesti, szintén egyedülálló vagyok, én is 64 éves vagyok. Szivesen beszélgetnék veled, hívj fel, 0620-226-9039 a számom. Szép napot Samuanyu
2021. ápr. 10. 10:42
64 éves budapesti nyugdíjas egyedülálló nő vagyok.Szegedről költöztem a lányomék után. Sokszor érzem, hogy magányos vagyok. Szívesen beszélgetnék, barátkoznék hasonló életvitelű, kedves személlyel. Zsuzsi
2021. jan. 10. 18:38

Sziasztok!


Debrecenben keresek barátot/barátnőt, sportoláshoz, beszélgetéshez, kiránduláshoz, programokhoz.

52 éves, fiatalos, modern, kedves nő vagyok.:)

Kriszta

2020. júl. 15. 19:12

Sziasztok! :)



Barátokat keresek Budapesten! Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott maradt vagy teljesen máshová sodorta az élet. :( Jó lenne, ha lenne valaki, akivel időnként ki lehet mozdulni. :)



Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. A vőlegényemmel együtt élek (aki miatt nem hanyagolom a barátaimat :P), lassan esküvőt is tervezgetünk, de gyereket nem szeretnénk. (Nem, nem azért, mert utáljuk őket, csak egyszerűen nem vágyunk rá, más elképzeléseink vannak a jövőt illetően.) A szabadidőmet leginkább ilyen kocka dolgokkal szeretem tölteni (társas-, kártya-, videójátékok), de imádom például a kerti partikat, a filmnézős estéket, a vásárlást (kivéve, ha ruhát kell venni :D), meg még sok más dolgot is. Főként a rock és metal zenéket szeretem, de azért mást is meghallgatok. Na jó... Kivéve a mulatóst. :D Imádom az állatokat, főként a kutyákat. ^^



Ha úgy gondolod, hogy szimpatikus voltam, örülnék, ha megkeresnél! :) Email-címem: salemiboszi@gmail.com

838. terzh
2020. júl. 6. 00:07

Sziasztok!


46/47 éves pár vagyunk. Szívesen ismerkednénk, keresünk közös programokhoz(kirándulás, koncert, strand, piknik, színház, beszélgetés,filmnézés)társakat.

837. Tünci3
2020. júl. 5. 15:02
Tünde ilon11@citromail.hu így,nem egybe
836. Tünci3
2020. júl. 5. 15:02
Sziasztok! 41 múltam,barátnőket keresek. Főleg Egri vagy Egerhez közel lakó korombéli hölgyet keresnék,akivel lehetne közös programot is csinálni. Írjatok bátran. Üdv:Tünde ilon11@citromail.hu
835. Dominik5 (válaszként erre: 732. - Renii.95)
2020. máj. 27. 11:16
Szia Domi vagyok Pestről nekem bármi jöhet 😁
834. Dominik5 (válaszként erre: 752. - Datolyacukor)
2020. máj. 27. 11:13
Szia èn szeretek kirándulni, szórakozni, bármiben benne vagyok. Csak had mozduljak ko
833. Dominik5 (válaszként erre: 781. - Ella06)
2020. máj. 27. 11:11
Èn pesti vagyok ha gondolod mi is baratkozhatunk
832. Dominik5 (válaszként erre: 799. - Wiiw111)
2020. máj. 27. 11:09
Hali Fiú vagyok de szeretek ismerkedni 😁 kirándulni
831. Dominik5 (válaszként erre: 812. - Lillus66)
2020. máj. 27. 11:08

Szia lehetünk barátok 😁

Kirándulni bárhová

830. fitos
2020. máj. 17. 21:07

Sziasztok! :)

Komárom-Esztergom megyei illetőségű vagyok, viszont szeptembertől Szegeden leszek kollégista, tanárnéninek készülök. :)

Nem vagyok ismerős arrafelé, így (elsősorban) környékbeliekhez szólna a kommentem. Ha van kedvetek néha 1-2 órát kizökkenni a mindennapi mókuskerékből és felfedezni közösen a várost, vagy csak megenni egy sütit, szívesen benne lennék! :)

(19 éves lány vagyok, minden korosztállyal jó a viszonyom. :))

2020. ápr. 12. 13:56

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


Találjuk meg egymást!


Tatabányán élünk


PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK

A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.

Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!

Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!

A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!

Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!

Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.

Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.

Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!

Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

2020. márc. 15. 19:30

Sziasztok!

Nem rég költöztünk Győrbe a párommal és barátokat keresek/keresünk.

Olyan barátnőt keresek akivel meg tudok beszélni mindent, illetve ha van párja, akkor közös páros programokat csinálni.

Én 20, a párom pedig 23 éves.

z.klaudia.0404@gmail.com

827. szofi43
2020. márc. 10. 20:37
Sziasztok, keresem barátnőmet 49 éves vagyok. karicsszofia@citromail.hu
826. Ilcsitudja (válaszként erre: 825. - Ilcsitudja)
2020. márc. 3. 10:03
E.mail : bdnrbttn@gmail.com
2020. márc. 3. 10:02

Részletesebben, hogy milyen barátnőt is szeretnék én.. :)


Az a helyzet hogy valahogy sosem voltak olyan barátaim amilyenekre vágytam... Így hát olyanok lettek akik sosem voltak olyanok mint én..


A két (kizárólagos) barátnőmmel nagyon különbözik egymással a személyiségünk, érdeklődésünk, világnézetünk..


A fenti két lánnyal a barátságunk azelőtt kezdődött hogy valóban, már érettebb gondolkozással Isten felé fordultam volna.. Akkor még nekem is sok felszínes témám volt, az élet egyes területein kissé hedonista életvitelt folytattam, ennek kapcsán könnyebb volt a barátkozás is.. Mindig is könnyen szót értettem szinte mindenkivel és könnyen barátságomba is fogadtam azokat az embereket akik kerestek, időt töltöttek velem.


Mostanra viszont, már a Katolikus világnézetem is megszűri hogy ki is szimpatikus számomra.A régi gondolkozásmódommal ellentétben, már úgy vagyok vele hogy inkább ne legyenek barátaim, mint hogy felvegyem mások, felszínes stílusát a beilleszkedés érdekében.


Én elég elfogadó vagyok sok témával kapcsolatban, de nem leszek partner mások megbántásában, átverésében, megcsalásában.. Nem fogok idegen fiúkhoz átmenni egy buli után, sőt valószínűleg hozzá simulva sem fogok táncolni velük.. Nem fogok elmenni egy Kamionosok és.. buliba, sem gólyatáborba.. Ez csak néhány példa, a teljesség igénye nélkül..


Viszont, tényleg elfogadó, és nyitott gondolkozású vagyok.Sosem volt még sajnos Katolikus vallású igaz barátnőm.. És olyan sem akivel rendszeresen olyan igazán minőségi időt tölthettünk volna együtt egy már barátsággá mélyült kapcsolatban.


Szeretek alkalmanként bulizni is, kávézni, néha fröccsözni, elmenni barátnőkkel nyaralni, moziba, duma színházba, kirándulni, társasjátékozni.. Szóval kb minden olyan dolgot is csinálni amit mindenki.. csak nem mindegy hogy kivel. ;)


Tehát nem kritérium hogy hívők legyenek a barátok, az viszont igen hogy intelligensek, tájékozottak és nyitottak. Tudják hogy miben hisznek vagy nem hisznek, legyen fogalmuk a Bibliáról és Jézusról, úgy mint a Tóráról vagy a Koránról és Mohamedről, a Hinduizmusról.. A kommunizmusról,a szabadságharcokról, a világháborúkról, a zsidó üldözésről, trianoni békéről... Petőfi, Széchenyi, Teréz anya, Martin Luther King, Oprah Winfrey, a Dalai láma, Brien Tracy, Szabó Magda (...) személyéről.

Úgy az álltalános tájékozottsághoz tartozó személyekről, eseményekről és fogalmakról.


Témák amik érdekelnek : Más kúltúrák/népek, pszichológia /mindennek is a pszichológiai háttere a sportpszichológiától kezdve a hajléktalanok helyzetéig/ ,önfejlesztés, önképzés, továbbtanulás, tudomány, botanika..


Azt is szeretem ha nem vagyunk egy véleményen egy-egy témában és tudunk diplomatikusan érvelni a gondolataink mellett, ezzel is egymás véleményét meghalgatva, tágítani a látókörünk.


Legyenek érdeklődőek hasonló témákkal kapcsolatban, a beszélgetés, eszmecsere, érdekes előadók meghallgatása álltali fejlődés számukra is aktív kikapcsolódás legyen, és hetente/két hetente 1-2 alkalommal szakítsunk időt a találkozásra Budapesten. :)

2020. febr. 24. 15:41
Sziasztok
2020. jan. 26. 17:41
55 éves pilisvörösvári nő vagyok. A régi barátnők unokáznak az utóbbi időben és szép lassan elmaradtak a közös barátnős programok. Szeretek beszélgetni, sétálni, koncertre járni, utazni,kerékpározni.Barátkoznék,szívesen ismerkednék ha neked is kirepültek a gyerekek és van sok szabadidőd!
2020. jan. 11. 19:13
Sziasztok ! Szívesen barátkoznék Debrecenben élő 56 éves nőként hason korú sorstársammal. A város kevésbé ismerem- 2 éve költöztem a városba. A gyermek, unokáim miatt költöztem. Hasonlóan egyedül élő barátnőt keresek közös beszélgetésre, programok szervezésére. Egyedül nem szívesen mozdulok ki. Biztosan élnek a környéken hasonló körülmények között élő anyukák, nagymamák.
821. Krino
2020. jan. 2. 11:07
Sziasztok!37 éves férfi vagyok Csongrád megyéből!Feleségemmel hozzánk korban megfelelő párokkal ismerkednénk Csongrád megyéből.Közös programok eltöltésésre.Akiket esetleg érdeklünk az jelentkezzen.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook