Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2015. okt. 5. 18:59

Sziasztok!

Nem rég költöztünk Veresegyházra. 50-es korosztály 19 éves fiu gyerekkel és 25 béves lánnyal. Hozzánk hasonló családokkal ismerkednénk, barátkoznánk-

2015. szept. 4. 15:41

sziasztok :) 22 éves vagyok. szeretnék hasonló korú lányokkal ismerkedni. mivel nemrég költöztem debrecenbe, nem ismerek senkit sem. A párom nagyon sokat dolgozik és sokat vagyok egyedül. Kedves vagyok, és szeretnék találni egy olyan barátnőt akivel tudnék sétálni, sportolni vagy más programot szervezni.

Ha esetleg lenne kedved megismerkedni velem, irj privát üzenetet vagy emailt(brigitta.sarvari@gmail.com) :)

2015. aug. 26. 19:52

Sziasztok.

19 éves vagyok, gimis. 18-35 között szeretnék ismerkedni fiúkkal, lányokkal :) . Kecskeméten lakok. Szeretem az állatokat, gyerekeket, kirándulni.

dw.dalek@freemail.hu a címem :)

697. Maria36
2015. aug. 26. 18:52

Sziasztok! 36 éves, fiatalos egyedülálló nő vagyok, szeretnék hasonló 30-40 közötti nőkkel, férfiakkal barátság céjából ismerkedni, beszélgetni, eljárni moziba, színházba, koncertekre, sportolni vagy kirándulni hétvégenként(nem kapcsolatot keresek). Hajdú-Bihar megyéből (Debrecen környékéről)


Aki szintén egyedül van és szívesen kötne új barátságot, az ezen az e-mail címen tudja felvenni velem a kapcsolatot: piro51@freemail.hu

Mindenkinek válaszolok!


2015.augusztus 26.

2015. aug. 18. 16:22
2015. aug. 18. 15:41
Sziasztok ! 27 éves debreceni csaj vagyok és jó barátnőt keresek ! :)
2015. aug. 11. 22:40

Sziasztok!

26 éves budapesti srác vagyok. Az egyetem végeztével nehezebb a barátokkal programokat összeegyeztetni, ezért szívesen megismerkednék valakivel, akinek lenne kedve az alábbi programokhoz. Kirándulás (akár Buda környékén, akár távolabb), séta, városnézés (akár csak itt Budapesten is), geocaching, futás (pl. Margit-sziget, de más helyszínre is nyitott vagyok, ha nincs túl messze), beszélgetés, vagy ami ezekkel összeegyeztethető (pl. séta fotózással stb). Hirtelen ezek jutottak eszembe, de mástól sem feltétlenül zárkózok el, konkrét felvetésre tudok igent/nemet mondani.

Nő/férfi/lány/fiú, írhat bárki, a korosztályt sem húznám meg szigorúan.

e-mail: leisure015@gmail.com

2015. aug. 2. 18:45
Sziasztok! 34 éves vagyok, szekszárdi és szívesen ismerkednék tolna-megyeiekkel. :)
2015. aug. 2. 10:26

Sziasztok!

21 éves fiatal vagyok, párkapcsolatban élek, tehát fiúk légyszi ne... Debrecenben élek, és mivel párom napi 10-12 órát dolgozik, és nincs senki, akivel elbeszélgethetnék, barátkozhatnék.... Néha elkap már a depi is az egyedülléttől...

691. Mara_
2015. júl. 28. 11:55

Sziasztok!


27 éves pesti lány vagyok, 14. kerületben élek.

Barátokat keresek, akikkel lehetne jókat beszélgetni, elmenni ide-oda.

Ha érdekel, írj :) n.aranyhal@gmail.com


Üdv, Mara

690. kedike
2015. júl. 19. 14:50
Sziasztok, én is barátkoznék, ismerkednék. 35 éves vagyok, Budapesten élek, sok minden érdekel. Sajnos a baráti kör már elmaradt egy ideje, mert a legtöbben már babáznak inkább :-)
2015. júl. 10. 22:01
Sziasztok ! Vica vagyok, Dunaújvárosból és környékéről keresek barátokat,első sorban lányokkal szeretnék ismerkedni ! 19 éves vagyok,most végeztem a gimiben,ahol nem sikerült baráti kapcsolatokat kialakítanom.
2015. júl. 7. 11:00
Sziasztok ! Anikó vagyok, 40 éves és szegedi. Az évek folyamán a barátaim lassan megfogyatkoztak. Kedves és megbízható igaz barátnőt keresek akivel lehet beszélgetni, moziba, színházba járni (csak barátság). Még soha nem próbálkoztam ilyen módon, de, ha te is hasonló korú, szegedi és magányos vagy, írj bátran! :)
687. Gabby_Győr (válaszként erre: 685. - Hope26)
2015. júl. 4. 20:41

Szia Hope26,

Én is győri vagyok, igaz kicsit idősebb nálad, de szívesen barátkoznék.

Ha gondolod írj.

Gaby

686. pipacs 81. (válaszként erre: 683. - Audrey82)
2015. jún. 17. 11:02
Audrey82 üzenem,írtam neked privátba!
685. hope26
2015. máj. 21. 19:22

Sziasztok!

25 éves Győri csaj vagyok! 3 éve élek párkapcsolatban,imádom a barátomat,viszont hiányoznak a barátok! Sajnos többe csalodtam,így nem tartom velük a kapcsolatot!

Szívesen ismerkednék,barátkoznék Győr-Moson-Sopron megyeikkel !

684. Ginikee
2015. máj. 11. 11:01

Sziasztok!

Én 21 éves leszek pár napon belül:) Pesten lakom.

Pénzügy-számvitelt tanulok és mellette dolgozok is, de azért akad szabadidőm, amikor is jó lenne valakivel egy program, de nem mindig van kivel.

Szeretek kimozdulni, legyen az séta, mozi, beülni valahova, bármire nyitott vagyok. :)

Érdeklődési köröm: Imádok sütni, mindig valami újjal kísérletezni, nem rég kezdtem el olaszt tanulni, szeretek még énekelni, mozogni, kirándulni.

2015. máj. 7. 21:27

Sziasztok!


32 éves dabasi lakos vagyok. Szintén barátokat keresek. Ha valakinek lenne kedve barátkozni velem, írjon.

682. Boszi2015 (válaszként erre: 681. - Solero)
2015. máj. 4. 22:30
Ment a válasz. :)
681. solero (válaszként erre: 676. - Boszi2015)
2015. ápr. 15. 11:03
Írtam e-mailt :)
2015. ápr. 14. 11:28

Sziasztok!

Ismeretséget keresen Kecskemét és környékén, akár férfi, akár nő személyében, szabadidőnk hasznos eltöltéséhez.

43 éves, válófélben lévő fiatalos férfi vagyok, 2 napja Kecskeméti lakos.

Van egy 8 éves kislányom, sajnos nem velem él.

Akár hasonló sorsú, gyermekes ffi-nő ismeretséget is szívesen fogadok, akivel későbbiekben közös programot is szervezhetnénk, akár kirándulás, nyaralás stb.

Többit privátban vagy személyesen.

2015. ápr. 2. 12:35
Bocsánat, lemaradt az elejéről: Sziasztok! :)
2015. ápr. 2. 12:34

23 éves, szombathelyi lány vagyok. Nagyon vágyok arra,hogy minél több mély érzésű embert ismerhessek meg. Továbbá nagyon szeretnék kitörni a tanulj-szerezzdiplomát-ésdolgozz keretből, amennyire csak lehet. Művészlélek vagyok, mégis úgy alakultak a dolgaim, hogy ezt annyira nem tudtam kiélni, de a suli befejezése után ezen változtatni szeretnék. Van barátom, akit nagyon szeretek, de összességében magányosnak érzem magam az emberek között. Igaz barátokra vágyom. Nyitott vagyok és örömmel ismerkedek bárkivel, de személyes kapcsolatot igényelnék.

Nagyon szeretnék/szeretek új dolgokat kipróbálni, legyen az egy végigbulizott fesztivál, gitározás és énekelgetés a város széli dombon, egy sátrazás a Bakonyban, vagy egy Balaton körüli biciklitúra. :)

Örömmel fogadom az érdeklődéseket leginkább Vas megyén belül vagy annak közelében, de egyébként bárhonnét.

2015. márc. 26. 15:32

Sziasztok! Gergő vagyok, Vámospércsen élek, Nyíregyházán tanulok középiskolában.


Szeretek beszélgetni, szeretem az állatokat, néha segítek az anyukámnak, vagy az osztálytársaimnak.


Olyan lányokkal ismerkednék, akik a közelemben élnek. (Vagyis Hajdú - Bihar megyében)


Ismerkedik valaki velem?


Üdv Gergő :)

2015. márc. 22. 16:12

Szervusztok!


28 éves vagyok, tanulok és dolgozom. A 11. kerületben élek. Dohányzom, nem iszom, cinikus olykor morbid a humorom. 25+ barátokat keresek.

Beszélgetések, koncertek, kocsmák, séta, sport, kávézó...

boszi2015@gmail.com


A tudomány legyen veletek! :)))

2015. márc. 21. 15:54
20 éves budapesti férfiként keresek értelmes embereket barátságok megalkotása céljából; mivel nem internetes barátságokra vágyom, így kizárólag budapestiekkel vagy ahhoz közeliekkel ismerkedem.
2015. márc. 21. 15:41

SZiasztok! 26 éves vagyok, Budapest környékéről keresek barátnőket, szabadidő eltöltésére(mozi, buli, utazás, kirándulás, sport) stb.


:)

2015. márc. 15. 14:04

Sziasztok!

20 éves debreceni lány vagyok. Kb velem egykoruakkal szivesen baratkoznek :)

2015. febr. 2. 11:22

Sziasztok!:)

23 éves lány vagyok, pár hónapja költöztem Bp-re és sajnos nem igazán vannak ismerőseim/barátaim itt. Ez elég zavaró kezd lenni, ezért is regisztráltam ide. Érett gondolkodású vagyok, nem csak buliból áll az életem, tehát korombeliekkel de akár idősebbekkel is szívesen barátkoznék. Nem felszínes ismertségeket keresek, abból volt elég...

Bármilyen programba benne vagyok, akár egy mozi, séta, közös sport, beülni valahova és meginni egy kávét vagy bármit:)) dumálni egy jót.

Ha úgy gondolod, írj ;)

2015. jan. 24. 10:15
Sziasztok!BAZ-megyei lányok,unatkozó anyukák,barátkozni beszélgetni 1 vicces vidám jófej pasival?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook