Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
760. tiemke (válaszként erre: 735. - Hamurapi)
2017. dec. 9. 13:34
Én is hasonló cipőben járok,levelezni szeretnék idős úrral.Ha gondolja,kérem irjon,Üdv:Ilonka
2017. dec. 4. 20:53

Sziasztok!

Párom és én (41, Laci; 32, Móni) megismerkednénk fiatal párokkal, akik szívesen kirándulnak, járnak mozizni, esetenként vacsira, iszogatni ide-oda beülnek, ha idejük engedi.

Mindketten nagyon sokat dolgozunk, ezért sok barátunk elmaradt mellőlünk, viszont kettesben sokszor magányosak vagyunk. Gyerekünk, kutyánk-cicánk egyelőre nincs, de mindkettőt, azaz mindhármat nagyon szeretjük, szóval egyikőjük sem lehet akadálya az ismerkedésnek. :) Budapestiek vagyunk Zuglóban lakunk. Még egyikünk sem regisztrált hasonló "társ, barát és egyéb kereső helyen", de reméljük már ez az első próbánk is sikerrel jár!

E-mail: laciesmoni@hotmail.com

Üdv,

Móni&Laci

758. 7d8805cd46 (válaszként erre: 750. - BarbaraD1)
2017. okt. 26. 17:30
Szia Barbara! Mit szólnál egy kis beszélgetéshez?
2017. okt. 26. 17:28
Sziasztok!Budapesten élek, 47 éves vagyok, házas. Szívesen barátkoznék nőkkel, akikkel néha meg tudnánk beszélni az élet dolgait, egymás problémáit megértéssel kezelve, skypon vagy egy kávé mellett néha.
2017. aug. 30. 00:44

Sziasztok Szabolcsból költöztünk fel a férjemmel Újpestre nem nagyon ismerünk itt senkit szeretnénk barátkozni. 26évesek vagyunk szeretünk mozizni strandolni csavarogni.

Írj ha van kedved barátkozni.

szelliaaa@gmail.com

2017. aug. 30. 00:43

Sziasztok Szabolcsból költöztünk fel a férjemmel Újpestre nem nagyon ismerünk itt senkit szeretnénk barátkozni. 26évesek vagyunk szeretünk mozizni strandolni csavarogni.

Írj ha van kedved barátkozni.

754. Gitta93
2017. aug. 29. 10:22

Sziasztok :)

24 éves Budapesti lány vagyok. Jelenleg kamionsofőrként dolgozok egy kisebb cégnél. De eléggé sok a szabadidőm hihetetlen módon.

Szabadidőmben szeretem fényképezni, kirándulni, utazgatni, kockulni (ha van kivel), filmet illetve sorozatokat nézni. Szeretek poénkodni, hülyéskedni. :)

Kedvenc italom a tea így a kedvenc helyem a teázó:P

Barátnőt illetve barátokat keresek akikkel lehet beszélgetni, hülyéskedni, elmenni ide oda :)

Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj nyugodtan ;)

753. Datolyacukor (válaszként erre: 737. - Amira 580)
2017. aug. 23. 18:36

Szio :) Aktualis meg a baratno kereses?Hasonlo cipoben jarunk ,ha gondolod irj:)

23 eves lany vagyok Bpn lakom.

2017. aug. 23. 17:24

Sziasztok


En egy 23 eves lany vagyok ,Budapesten elek es baratokat keresek vagy egy olyan igazi baratnot :) Tudjatok, mint a filmekben , akivel egyutt vagytok joban rosszban ,nagyokat nevettek es meg csendben ulni is jo egymas mellett.

Igazabol ha valaki azt mondja hogy 23 evesen problemat fog okozni a baratkozas akkor biztos,hogy egy jot nevetek, de most valahogy annyira nem vicces :D Sokat utaztunk,koltoztunk ezert nem is volt lehetosegem, viszont ,hogy mar itthon vagyunk, csodalkozva veszem eszre ,hogy az emberek mennyire nem nyitottak es mennyire bonyolult lett ez a dolog.

Van egy jo parkapcsolatom, egy kiegyensulyozott eletem ,de a baratok nem akarnak jonni.

Ha valaki ugy erzi szeretne egy jot beszelgetni ,baratkozni , orommel varom uzenetet : datolyacukor@gmail.com

2017. aug. 21. 22:54

Sziasztok.

36 éves nő vagyok. Budapesten élek 3 éve, barátnőket keresek.

Szeretem a művészetet, nagyon érdekelnek a kiállítások és vásárok.

Szeretnék is kimenni árulni vásárokba.

Néha jó lenne kulturális programokra menni vagy akár Free koncerteket hallgatni egy jazz klubban.

Szeretek sétálni a belvárosban és szép helyekre beülni kávézni.

Olyan hasonló korú nők vagy férfiak jelentkezését várom 35-45 között, akik szintén érdeklődnek ilyen programok iránt.

2017. aug. 2. 12:58

Sziasztok!


Budapesten élek, 46 éves vagyok, barátnőt keresek akivel jókat lehet beszélgetni és változatos jó programokat csinálni.

749. Ursus21
2017. júl. 14. 00:28

Sziasztok! Budapesten élő 21 éves srác vagyok, aki szívesen barátkozna. Pesten sajnos nem sikerült barátokat keresnem, akik vannak inkább vidéken élnek és így nehéz velük tartani

a kapcsolatot, ezért keresnék a lakhelyemhez közeli barátokat is. Szeretek mozizni itt főleg a science fiction, vígjáték, akció ami érdekel de igazából, ha tetszik egy film akkor lehet bármilyen

a kategóriája. Kicsit mondhatom magam kockának is mert szeretek gépezni és online játékokkal játszani, ehhez is keresnék társakat, ha akad ilyen itt. :D Viszont szívesen mászkálnék inkább

a városban többször akár billiárd, csocsó bármi ilyesmi..

748. Judit36 (válaszként erre: 747. - Szofi43)
2017. júl. 13. 12:03

Szia,

44. évemben vagyok, Budapesten élek.

Privi? :)

747. szofi43
2017. júl. 13. 10:16
Sziasztok barátnőmet keresem 46 éves vagyok.
2017. júl. 12. 07:54
Sziasztok, megpróbálom, hátha sikerrel járok. Németországban, Frankfurt mellett lakom, ha van valaki, aki szintén errefelé lakik és szeretne barátkozni, akkor írjon nekem :) Sajnos az én barátaim otthon maradtak. 31 éves vagyok és szeretek kirándulni, shoppingolni, sorozatokat nézni, autót vezetni.
745. csaj85 (válaszként erre: 739. - Hédi1988)
2017. júl. 12. 07:48
Szia én is debreceni nő vagyok ,baratkozhatunk,ha gondolod,irj!
744. csaj85 (válaszként erre: 742. - Gwenewiere)
2017. júl. 12. 07:43
SZIA ÉN DEBRECENI nő vagyok baratkozhatunk ,ha gondolod.szia,varom válaszod!
743. csaj85
2017. júl. 10. 13:23
Sziasztok!Debreceni 31 éves nő vagyok,van párom,szeretem az állatokat,szeretek kertészkedni,strandolni..szivesen baratkoznék Debrecen, környékbeli nőkkel.Ha te is szeretnél baratkozni velem akkor irj nekem.
2017. júl. 1. 19:20
Sziasztok! Szegedi 40-es független nő vagyok, és hiányzik egy őszinte, megbízható barátnő, egy lelki társ, akivel közös programokat lehetne szervezni. Ha te is néha magányosnak érzed magad, és volna kedved barátkozni, akkor írj nekem.
2017. jún. 30. 18:12

Sziasztok Szabolcsból költöztünk fel a férjemmel Újpestre nem nagyon ismerünk itt senkit szeretnénk barátkozni. 26évesek vagyunk szeretünk mozizni strandolni csavarogni.

Írj ha van kedved barátkozni.

2017. jún. 7. 08:12

Sziasztok!

Budapesti 48/53 éves házaspár vagyunk. Párok, házaspárok barátságát keressük, kiránduláshoz, közös programokhoz, beszélgetésekhez.

2017. máj. 21. 20:24

Sziasztok 28 éves vagyok, Debreceni

Barátkoznék lányokkal akiknek hasonlóképpen hiányzik egy jó barátnő 😉

Szeretem az állatokat, és sokat járunk kirándulni a párommal ....

Jó humorom és beszélőkém van :)

Ha valaki szívesen barátkozna velem az írjon .

Várom

2017. máj. 9. 09:07

Sziasztok!

Én egy Budapesten élő 35 éves lány vagyok.

Kevés barátnőm van, akik már nem igazán érnek rá eljarkalni sétálni, kirándulni, beülni egy kávéra vagy moziba. Szeretnék hasonló korú lányokkal barátkozni, kizárólag barátság céljából, beszélgetni néha, elmenni erre-arra. Szeretek kirándulni, moziba járni, zenet hallgatni. Ha esetleg te is és úgy vagy vele, hogy néha jól jönne egy kis beszélgetés bármiről, akkor írj privát üzenetet! Köszi :)

2017. ápr. 23. 20:05
Sziasztok! Egy 26 éves csaj vagyok! Szeretnék barátnőket találni itt ezen az oldalon, akikkel tudnák jókat beszélgetni csavarogni közös programokat szervezni, bulizni, esetleg levelező partnert stb. Szeretek zenét hallgatni, néha bulizni, csavarogni, vásárolni, kirándulni, sétálni, bármiről szívesen elbeszélgetek. Jelenleg komoly párkapcsolatban élek mármint vőlegényem van:) Sajnos csak 1-2 barátnőm van, de velük ritkán találkozom, előtte meg akik voltak barátnőim csak kihasználtak, meg átvertek. Ez így annyira rossz, hogy nincsenek igazi barátnőim, remélem itt találok igazi barátnőket :) Írjatok nyugodtan ha megszeretnétek ismerni! :)
2017. febr. 21. 17:21
Sziasztok! Én 24 éves nő vagyok, Komárom- Esztergom megyéből. Barátkoznék, ismerkednék korombeli lányokkal.
2017. febr. 20. 15:57
Műszaki végzettségű,idős férfi vagyok!"CSAK" levelező társat keresek 55-75 éves független,vagy-akár- párkapcsolatban lévő hölgyek köréből.Minden napi témákról,öröm,bánat,kis titkok,amit mással nem tudsz meg beszélni! Kedvességet,barátságot,véleményt cserélhetünk!
2017. febr. 6. 10:20

Sziasztok! Vannak itt olyanok akik

Németországban, azon belül Regensburg és környékén laknak?

20 éves lány vagyok, barátnőt keresek vagy ismerős jelölteket :)

2017. jan. 30. 18:34
Vannak itt olyan lányok, akiknek nem számít a külső, és ismerkednének is velem kapcsolat céljából Komárom-Esztergom megye környékéről? 20/F
2016. dec. 28. 19:26

21 eves lány vagyok. Veszprém es Balatonfüred környékén Barátnőket keresek, vagy csak szimplán levelező társat.

Irj ha van kedved! :)

731. Phoibos
2016. dec. 4. 14:04

50 éves budapesti férfi vagyok, aki rendes, megbízható és őszinte barátot vagy barátokat keres, nem szexuális, nem szerelmi kapcsolatra. Nyitott egyéniség vagyok, az érdeklődési köröm elég tág, amelyben foglaltatik az irodalom, klasszikus zene, művészetek, állatok, természet, nyelvtanulás, stb.


Szabadidőmben az Operába, koncertre, színházba, kiállításokra járok, hetente egyszer közös buddhista gyakorlásra (meditáció). Ezen kívül szeretek festeni, kreatív dolgokkal foglalkozni.


Olyan barátot vagy barátokat keresek, akivel közös programokat szervezhetnénk, megoszthatnánk az élményeinket, elmennénk együtt színházba, hangversenyre, múzeumba, jókat beszélgetnénk.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook