Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2014. aug. 15. 16:14
Hahó! Októbertől Pesten fogok lakni és jó lenne összebarátkozni valakivel. A város nem teljesen ismeretlen, mert ott nőttem fel, aztán sokat költöztem. 22 éves vagyok és jó lenne megtalálni a nyugis, intelligens, humoros társaságom a fővárosban! Levelezésben is benne vagyok :) g9e6q@citromail.hu Üdv!
2014. aug. 15. 14:55

Sziasztok!

Hajdú-Bihar megyében keresek barátokat.Leginkább Debrecenben vagy közelében.

27/F

2014. aug. 10. 17:55
skypeon is szivesen beszélgetnék barátkoznék lányokkal,nem sexchatre,
2014. aug. 10. 17:50
BAZ-megyei,miskolc és környéki lányokkal ismerkednék,176-90-27,normális vicces vidám igényes jóképű sportoló pasi,barátkozás beszélgetés,nem sexnyomulós perverz vadbarom vagyok
636. solero (válaszként erre: 632. - K.meli88)
2014. aug. 10. 16:48
Szia :) Pár napja költöztem fel pestre..és nagyon jó lenne új barátokra szert tenni. Ezért is gondoltam ,hogy írok. Van kedved vmikor beülni vhova,vagy fagyizni,sétálni...ilyesmi?:) Várom válaszod:Andika
635. Vaness
2014. aug. 6. 11:25

Sziasztok!

Barátnőt keresek kisgyermekes programokhoz Pest megye keleti részéről. Ha van kedved írj!

634. eliza22
2014. aug. 3. 15:30
Hoppá,itt az email címem is: lucy07@freemail.hu :)
633. eliza22
2014. aug. 3. 15:19

Sziasztok!

Szombathelyről vagy Vas megyéből lenne valaki,aki szívesen barátkozna,eljárna bulizni,moziba,stb.? :)

Örülnék neki, ha írnátok. :)

23L. :)

2014. aug. 1. 20:30

Sziasztok!

Én egy 26 éves erdélyi lány vagyok, lassan két hónapja élek Budapesten, és szeretnék ismerkedni fiúkkal/lányokkal, egyszerűen barátkozás céljából :) szeretek sétálni, beszélgetni nagyokat akár egy üdítő/sör mellett, vagy társasjátékozni, főleg ha többen is vagyunk :) írjatok nyugodtan!

2014. júl. 21. 12:55
Sziasztok en uj ismerosket kersek.BUdapesten elek mar 8eve es jo lenne par uj imseretseg.En egy 27 eves eletvidam aranyos leanyzo vagyok :-) szívesen bulizok, szeretek eljarni ide-oda ha te is szeretnel uj ismerost vagy uj baratot írj nyugodtan .sok pusziii
2014. júl. 19. 22:12

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, szeretnék hasonló korú emberekkel ismerkedni, beszélgetni, kimozdulni. Szeretem az állatokat, a zenét, a filmeket és a sorozatokat, sétálni, kirándulni. Budapesten tanulok, de Szabolcs megyei vagyok.

Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan! :)

2014. júl. 6. 23:03

Sziasztok!

27 éves, Pesten dolgozó, külföldi származású férfi vagyok. Honfitársaim többségéhez hasonlóan én is sokat dolgozom…de azért szeretnék új dolgokat megismerni. Érdekel az európai népek kultúrája, gondolkodásmódja, még inkább az egyén gondolatvilága. Régebben sokat mászkáltam el ír zenei estékre, gasztronómiai kiállításokra, művészeti kiállításokra. Manapság már annak is örülök, ha van rá lehetőségem találkozni 1-1 régi baráttal. :-)! Vannak fiatalabb ismerőseim, néha eljárok velük bulizgatni, de annyival másabb az egész életvitelük/felfogásuk olykor…néha ettől érzem magam magányosnak (csak egy kicsikét).

Ha hasonló cipőben jársz, vagy csak szeretnél egy jót beszélgetni/sétálni a városban, írj rám bátran.

További szép estét!

2014. jún. 29. 18:11
Sziasztok! 37 éves debereceni srác vagyok. Olyan debreceni, vagy nagyon közelében élő barátokat (lány, fiú) keresek, akivel összejöhet egy kis személyes dumcsi, séta, esetleg kirándulás. Csak barátságot keresnék! Írjatok privát üzenetet!
2014. máj. 26. 23:58
londoni magyarok nincsenek véletlenül? :D ha nem, akkor leveleznék lányokkal, én 21 éves vagyok, szintén lány :)
2014. máj. 24. 20:10

Sziasztok! :)

21/F vagyok.Szeretnék korban hozzám hasonló lánnyal megismerkedni.Elsősorban Budapest Nyugati/Déli pályaudvar környékéről,de ha van kedved egy egész éjjelt 2014.06.06.-án bowlingozni/átbulizni/beszélgetni,sétálni,feltétlenül írj.

FÉLREÉRTÉSEK/ÉS AZ ESETLEGES KELLEMETLENSÉGEK elkerülése érdekében külön kiemelem,hogy NEM szexpartnert keresek/egy éjszakás történet felejtős.

Ha esetleg van kedve valakinek ismerkedni,kérem írjon.:)

625. 057abe4a64 (válaszként erre: 624. - Zs11)
2014. máj. 24. 04:38
A környezetedben nincs elég ember? Hisz egyetemista vagy.
624. zs11
2014. máj. 24. 01:48

Sziasztok!


22 éves budapesti egyetemista lány vagyok.

Szívesen megismernék új embereket.

2014. máj. 21. 08:56

Szia!


28 éves vagyok, barátokat, szabadidőtársakat keresek.


Szeretek utazni, kirándulni, sétálni.


Budapesten lakom, és vasútnál dolgozom.


Alkoholt nem fogyasztok, nem dohányzom.


Üdvözlettel:


Peti (623)

2014. máj. 19. 15:00
Valaki Szeged és környéke?:)
621. Cunika34 (válaszként erre: 618. - Janette19)
2014. máj. 17. 19:49

Szia!

22 éves lány vagyok.

Budapesten lakom. Lenned kedved beszélgetni?

620. pipacs 81. (válaszként erre: 611. - Zsuzsanna111)
2014. ápr. 30. 16:48

Szia Zsuzsanna !

Most akadtam a hirdetésedre,én Pesten lakom,örömmel venném ha felvennénk a kapcsolatot.Szoktam arra járni átutazóban.Kb.veled egykoru vagyok.Írj Hamar!!!

619. csusza1
2014. ápr. 30. 15:36

Sziasztok!


Sajnos 30 feletti nőként már nehéz olyan társaságot találni, akikkel ki lehet mozdulni és izgalmas programokban részt venni.


Mi megismerkedtünk páran az interneten, és rengeteg jó programon vettünk részt. Pl: kalandpark, zumba, vízipipa, szabadulós játékok, evezés, futás, szécsényi fürdőben is voltunk, és nagyon sokat táncoltunk stb.


Nekünk nagy élmény minden találkozás, és szerencsésnek érezzük magunkat, hogy megtaláltuk egymást.


Ha Te is unod már otthon a szombat estéket, vagy jó lenne néha hétköznap délután egy csajos program, jó lenne beszélgetni, koktélozni, bulizni, akkor gyere el velünk.

Mindegy, hogy szingli vagy, férjezett, vagy gyerekeid vannak, a lényeg, hogy a jókedved hozd magaddal. :)


Mi szívesen bővítenénk a csapatot. :)


Ha van kedved tarts velünk: csusza1@yahoo.com


Szép napot!

2014. ápr. 27. 19:58

Sziasztok! 20 éves Budapesten élő lány vagyok.. Leginkább korosztályomból ismerkednék, barátkoznék, de érett típus vagyok szóval számomra az tőlm "idősebb" lányok/csajok/nők is szóbajöhetnek :)

E-mail: mimi.perfor @ gmail.com

617. Tiola
2014. ápr. 4. 08:16

Sziasztok!

Az utóbbi időben gubót növesztettem,úgyhogy jó lenne kinyílni.Viszont elsősorban igaz barátokat keresek komolyabb beszélgetésekre,mert nagyon sok volt az életemben a felszín és az ellentét.38 éves skorpió anyuka vagyok,ha hasonló korú vagy levelezzünk...

Ha ezt 5 év múlva találod meg akkor is írj...barátokra mindig szükség van!

emeron@hotmail.hu


.....\

...../\

)==)=O>

.....\/

...../

2014. márc. 28. 12:06
Sziasztok! 30 éves, természetes, kedves, sok mindenre nyitott nő vagok Bp-ről, szívesen beszélgetnék és vennék részt közös programokon korombeli nőkkel. Privátban várom a leveleket. Szép napot mindenkinek!
2014. márc. 23. 18:23
Sziasztok! Egy 23 éves életvidám,lány vagyok, sok témám van,szívesen beszélgetek bármiről. Sajnos már egy jó ideje nincsenek barátnőim, csak 1-2 fiúbarátom és egy pár haverom van :S Szívesen barátkoznék, Szabolcs-Szatmár Bereg megye környékéről lányokkal, akikkel akár lehetne közös programot szervezni, beülni valahova, vagy bulizni esetleg. Szóval írjatok nyugodtan :)
614. 397e769697 (válaszként erre: 613. - Blankabi)
2014. márc. 5. 10:07
El kell,hogy keseritselek! Nő és nő között sincs
2014. márc. 3. 12:05
Sziasztok! Nyiregyhàzi 21 eves lany vagyok... Be kellett latnom hogy nincs fiu es lany kozott baratsag ezert baratnoket keresek :) ha velem egykoru vagy irj :)
2014. márc. 2. 18:45

Sziasztok! :)

nyíregyháza környékén élőkkel barátkoznék velem hasonló korúakkal:)

19

2014. febr. 16. 14:24

Sziasztok! 28 éves nő vagyok. Jelenleg Szolnok környékén lakok, otthonról dolgozom, így nincs lehetőségem ismerkedni.( a régi ismerősök meg egyre kevésbé érnek rá)

Szívesen beszélgetnék emberkékkel a környékről, vagy bárhonnan. Hétvégente szívesen felmegyek Pestre is, ha van valami jó közös program.

Sok minden érdekel. Szívesen meghallgatom mások baját, örömét, és ha tudok, szeretek segíteni.

Vidám, mosolygós lány vagyok, szeretek viccelődni.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook