Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés & Barátkozás fórum

Ismerkedés & Barátkozás (beszélgetős fórum)


10. Cupika
2006. dec. 29. 11:55

Talánn azért mert ebben a rohanó világban senki sem törödik a másikal, arra fogják nem érnek rá:-(((

Egyébként egyetértek azzal amit irtál nem régen:-))

Nem könnyű barátokra szert tenni:-O

2006. dec. 29. 11:48
Én sem csak másokban keresem a hibát...,de manapság ismerkedni sem könnyű.Pl: ha azelőtt elmentünk nyaralni, biztos, hogy ott összejöttünk pár emberrel. Manapság ez nem divat, voltunk Horvátországban, aholt több velünk egykorú család is volt. A köszönésnél nem sikerült tovább jutni.Vajon miért?
2006. dec. 29. 11:44
Én is nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy miért nincsenek körülöttem barátok, és rájötem lehet , hogy én vagyok az ok amiért nincsenek barátaim:-((
7. Cupika (válaszként erre: 5. - Agnes.b)
2006. dec. 29. 11:40

Szia agnes.b üdvőzőlek itt:-D

Ezt én is igy tapasztaltam ám.:-((

De nem szabad feladni, hátha az utolsó pillanatban rátalálhatok egy igazi barátra:-D

2006. dec. 29. 11:38
Zizi köszönöm a kedvességedte, én is csak estefele leszek majd itt:-D
2006. dec. 29. 11:37
Szerintem is lehet belőle valami.Sajnos én is úgy érzem, idővel az ember egyre messzebb kerül a barátaitól ilyen-olyan okból.
4. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 2. - Cupika)
2006. dec. 29. 11:34

Persze, be fog indulni, csak szerintem mindenki rohanásban van.

Én is szaladok, majd estefelé "rácuppannak" meglátod!:)))

Jó ötlet volt!:)

2006. dec. 29. 11:32

Én itt vagyok!

46 évesen 7.kilósan.(Még nem mertem ráállni a mérlegre karácsony óta!!)

Jókor jött ez az ötlet, bár elég sokan beszélgetünk itt amúgy is egymással, de az még nem barátkozás. Én azt veszem észre magam körül, hogy lassan elfogynak a barátaim. A fiatalkoriak a válásomnál tűntek el. A későbbieknek valahogy sem idejük, sem kedvük....vagy nem is tudom.Soha nem érnek rá, ha végre ráérnek rohannak tovább és úgy érzem nem is figyelnek rám igazán.Mintha elmennénk egymás mellett..Ha felhívom Őket örülnek neki, de ők ritkán hívnak. Ha meghívom Őket nagyon elfoglaltak vagy fáradtak. Kérdezem:Jöttök sziveszterkor? Á, nem.Mit csináltok? Semmit, nézzük a tévét, pihenünk.....Én még nem érzem magam olyan öregnek!! Jó lenne összejönni beszélgetni,de lassan nincs kivel a családon kívül.

Nem tudom ..talán nem ezt akartad olvasni..de valahogy ez jutott eszembe. Bocs!

A barátkozásban pedig örömmel benne vagyok!

2006. dec. 29. 11:31
Remélem hamarosan be indúl majd az elsö fórumom??:-D
2006. dec. 29. 11:12

Sziasztok


Nyitok egy új barátkozós topikot.

Akinek van kedve jöjjön, kortól, "földrajzi elhelyezkedéstől" függetlenül!!!


Üdv :Cupika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook