Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt fórum

Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
638. krisztinucika (válaszként erre: 636. - A0c1361e44)
2012. aug. 10. 14:39
Itt azért általánosság nélkül, elég konkrétan írtad meg, hogy 27-es farmerméret alatt csak gyerekek vannak. Ha 27-nél kezdődik a női méret, akkor hol végződik? Hányas méret felett nem nő már a nő?
637. krisztinucika (válaszként erre: 610. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 14:37

Mondok én neked valami mást:) Nem voltam duci, 6-7 kg plussz volt rajtam. Nekiláttam, szépen lefogytam és átváltottam egy sportos életmódra. Most arányos testalkattal rendelkezem, feszes vagyok, izmos és nagyon örülök ennek:) Minden nap teszek érte, mert sportolok, de ez örömet okoz, agyilag is megnyugtat az iroda után. És nem estére eszek szalonnát, hanem reggelire. De ennyi. Ilyen egyszerű. 4-5 harapás kajával kevesebb, kis mozgással több, semmi rinya, semmi frusztráció.

A saját tested tudja, hogy mi az elég, anélkül, hogy bármit is megvonnál tőle. Csak el kell jutni odáig, hogy meghalljad azt a hangot, ami azt mondja, hogy elég.

Na de a lényeg: semmi rinya:)

636. a0c1361e44 (válaszként erre: 633. - Angica0901)
2012. aug. 10. 13:57

És ha belegondolunk, akkor ezt csak itt tesszük.

A való világban sokkal finomabban közlök dolgokat és ott az arcomat látva értik, hogy gondolom:)


Nekem is van kolléganőm, aki terhesség előtt mindig azt mondta, hogy kövér. 52 kg volt, csupa izom, kockás has, stb., de ő kövérnek látta magát. Természetesen mondtam neki időnként, hogy ne csinálja már, mert pont jó, meg amikor terhes lett, akkor többször mondtam, hogy nem kellene zsírégetőt szednie, de sosem mondtam neki így és igen a szépséget próbálom mindenkin kihangsúlyozni, mert az a fontos:)


De egyébként itt nem húztunk le senkit, mert ugye fogalmunk sincs, hogy ki milyen, csak általánosságban írogatunk.

635. angica0901 (válaszként erre: 634. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 13:47
Én tényleg igyekszem a barátnőimet erősiteni abban, amiben csak lehet, és igaz. Nem fogom azt hazudni a ducibb barátnőmnek, hogy vékony, hiszen Ő is látja magát, de erősitem Őt abban, amiben tudom, ugyanigy a túl vékony keresztanyumat (a férjem egyik huga, aki 1 évvel idősebb nálam :)). Persze ismerek olyat is, aki mondhatnám, hogy bomba nő, mégis mindenével baja van. Nem barátnőm, csak ismerősöm. Na Neki nem tudok mit mondani, és általában nem is mondok. Nem lenne értelme.
634. Mazsinka (válaszként erre: 633. - Angica0901)
2012. aug. 10. 13:14

Teljesen igazad van, de sokszor ez nem működik. Pl. az én legjobb barátnőmnek gyönyörű arca van, de husi. Ha a husik kiemelik azt, hogy milyen szép az arcuk, jön a támadás: sokra mennek vele, ha szétfolynak, ugyanígy fordítva: sokra mész a jó testeddel, ha lófogú vagy, vagy csúnya.


Pl. sok fórumon megjegyzik, hogy számtalan szép duci van, vidámak, és ezt nehezen hiszik el azok a soványak, akik koplalnak azért, hogy még soványabbak legyenek, mert ők a saját mércéikkel mérik a ducit is, és ha saját magán nem fogadja el a plusz 2 dekát, akkor máson sem fogja a plusz 20 kilót, akkor sem, ha az a duci tényleg szép, és ne adj Isten boldog.


De a másik táborból is ki lehetne emelni egy-két érdekességet.

2012. aug. 10. 13:08
Némileg a témát érintőleg: már többen irták, hogy nem kellene egymást bántanunk azzal, ki-hogy néz ki. Szerintem ezen lehetne a hangsúly. Aki duci, az duci, aki meg vékony, hát vékony. El kellene fogadnunk egymást úgy, ahogy vagyunk, és inkább erősiteni a barátainkat, barátnőinket abban, amiben jók, hogy jót halljanak magukról, nem pedig kiemelni belőlük a rosszat. Nekem van egy barátnőm (sajnos már hazaköltözött innen). Nincs vékony dereka, kicsit combos, vastagabb lábú, kis cicijű. Csöppet sem volt kibékülve magával soha. Mondogatta is eleget, én pedig sosem mondtam azt Neki, hogy "bizony nem combos alkat", vagy, hogy olyan vékony lenne a vádlija, mint az enyém. Mindig rábólintottam: igen, vastagocskább a combi és a vádli, de úúúúúúgy irigylem a kerek fenekét, és sosem lesz olyan gyönyörűségesen kék szemem, mint Neki, hiába is gyúrnék rá. Mindenkin lehet találni valamit, ami külsőség és szép. Nem lehetne inkább azokat hangsúlyozni, hogy a másik örüljön, mint lehúzni egy beszólással?
632. Mazsinka (válaszként erre: 631. - Angica0901)
2012. aug. 10. 13:02
Hmmm:)
631. angica0901 (válaszként erre: 629. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 12:48
Ebből még ehetnél is. Olyan édes volt, hogy kevés cukrot tettem bele ugyan, de a végén én facsartam bele egy kis citromlevet, különben összetapadt volna a szánk tőle :)
630. Mazsinka (válaszként erre: 627. - Angica0901)
2012. aug. 10. 12:40
A dokik furák, no! Valljuk be! Tisztelet a kivételnek.
629. Mazsinka (válaszként erre: 628. - Angica0901)
2012. aug. 10. 12:39

Köszi...:)

Mi Horvátországból hoztunk most épp fügelekvárt szuvenír gyanánt, de 60 százaléka cukor, így nem ettem belőle, de azt mondják, finom:)Régen én is imádtam.

628. angica0901 (válaszként erre: 626. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 12:34
Pár napja hozott apósom a kertekből egy jó nagy zacskóval fügét. Befőztem lekvárnak :). Fini lett. Nyisd az ablakot, reptetek :).
627. angica0901 (válaszként erre: 623. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 12:33
Mihez képest o.k.? Menj csak szépen utána, ne hagyd!
626. Mazsinka (válaszként erre: 625. - Angica0901)
2012. aug. 10. 12:26
De régen ettem fügét, viszont imádom, meg a dinnyét is, meg a szőlőt is...meg a barackot, meg a zöld körtét, meg az epret, na és a szedret...:D Juj!
625. angica0901 (válaszként erre: 601. - 3d0696d927)
2012. aug. 10. 12:24
Szőlő, barack, dinnye vagy füge... nekem mindegy, csak gyümölcs legyen, mert mást úgy sem tudok betolni magamba 45 fokban. De mostanában a jól behűtött füge a nyerő nálam.
624. Mazsinka (válaszként erre: 622. - Ivi79)
2012. aug. 10. 12:23
Tudom, már beszéltük. Rajta vagyok az ügyön.
623. Mazsinka (válaszként erre: 621. - Angica0901)
2012. aug. 10. 12:22
Ja, igen. Rosszul mondtam, ősszel mentem először, akkor azt mondta, az ősz miatt, aztán tavasszal mentem, és akkor hozta fel a tavaszt,majd elküldött pm vérvételre, és akkor mondta, hogy hát itt minden ok. :S
622. ivi79 (válaszként erre: 615. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 12:18
ne csak a súly miatt csináld, hanem a női rendszered és az agymüködésed is károsodhat, ha sokáig vagy kezeletlen..
621. angica0901 (válaszként erre: 588. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 12:16
Tavasz van? Ősszel meg azért, mert ősz van? Szomorú, hogy eddig futja némelyik doki tudásából :(
620. Mazsinka (válaszként erre: 617. - Zebracsikó)
2012. aug. 10. 12:13
Bizonyára. Azt én sem szeretem. "Nem tudok ellenállni a krémesnek, somlóinak!" Na, ez is rinya a javából! Ellen lehet állni simán.
2012. aug. 10. 12:10

Egyre inkább átment ez a fórum savanyú a szőlő fílingbe. Ahány ember annyiféle stílus. Vannak férfiak akiknek a vékony nők jönnek be és vannak akiknek a moletebbek, és nincs is ezzel semmi gond. A gond ott van, hogy lassan már ott tartotok, hogy minden vékony nő csúnya, kilógó bordájú, lapos csöcsű, lapos seggű és ANOREXIÁS!!! - ami egyébként egy súlyos betegség, szóval aki ebben szenved az nem tehet róla - és minden molett vagy teltebb nő a férfiak álma, mert amúgy is az a jó, ha van mit fogni egy nőn.


Persze, hogy jó ha van mit fogni egy nőn, de mondom minden ember más, mindenkinek más a stílusa. Van akinek kifezetten jól áll az, hogy van rajta némi plusz. Nem értem miért kell ezen veszekedni, mi értelme egymás torkának ugrani. Aki elfogadta magát úgy ahogy van az mit foglakozik azzal, hogy egy bizonyos, számára ismeretlen nőnek hány bordája villog a strandon? Nem értem.

618. angica0901 (válaszként erre: 585. - 6350755685)
2012. aug. 10. 12:10
Szerintem nézess egy TSH-t és T3, T4-et.
617. zebracsikó (válaszként erre: 616. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 12:00
azok a nők pont ugyanolyanok, mint a dagi rinyagépek, akik meg azt hajtogatják, hogy képtelenek ellenállni a somlói galuskának meg a pizzának
616. Mazsinka (válaszként erre: 614. - Dinkaanyu)
2012. aug. 10. 11:53
Akkor olvass vissza tüzetesebben! Én speciel nem a vékony nőkre köpködök, hanem a vékony rinyagépekre, ezt most írom le ötödször, ha nem lehet felfogni, sajnálom.
615. Mazsinka (válaszként erre: 612. - Ivi79)
2012. aug. 10. 11:51

Tudom-tudom. :)


Nekem nincs álmom, ledobok még egy tízest, aztán teljesen meg leszek elégedve magammal, most sincs bajom a testemmel olyan mértékben, hogy ostorozzam magam, vagy egyenesen utáljam.

2012. aug. 10. 11:50

Még mindig nem értem miért kell köpködnötök a vékony nőkre,mint ha ők tehetnének minden rosszról ami az életben veletek történt.

Írisz,és igen már napok óta gyűlölködsz,te vagy a szószóló...Látogatónak igazat kell adnom.

613. 3d0696d927 (válaszként erre: 610. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 11:45

Jó, nem veszem általánosításnak.


(Bár az.)


Szépséges évődést!

612. ivi79 (válaszként erre: 588. - Mazsinka)
2012. aug. 10. 11:45

te eseted nem téma alulmüködsz, ezt sztem megbeszéltük már, kezelni kéne mihamarabb. ne hallgass dokikra, mert úgy jársz mint én h 5évig magamat ostoroztam miért van ennyi bajom, odalett a diplomám is, mig végre véletlen kiderült h nekem volt igazam.


sztem is csoffadtak a hosszútávfutók, és most az amatörökre gondolok, nem olimpikonokra. tény h inkább néznék ki úgy mint most 70kilósan, de hiányzik a kidolgozott izomzat róluk. nekem a fitneszes alkat az álmom, sztem azok a legszebbek:)

611. a0c1361e44 (válaszként erre: 609. - 3d0696d927)
2012. aug. 10. 11:41
Szívesen:))))
610. Mazsinka (válaszként erre: 607. - A0c1361e44)
2012. aug. 10. 11:41

Nyugi, vékonyak, mint a kisujjam, ami nem baj, a vékony nők szépek, tényleg, csak ne RINYÁLJANAK, mert nekem konkrétan azzal van bajom: "Lóg a hájam"-ami a hasbőre és társai. :D


Van egy újabb elméletem: mivel komplexusosak, ezért azt hiszik, kövérek, ami ugyebár undorító. Többet és többet akarnak mindig fogyni, és erős a bűntudatuk már egy fagyi láttán is. Ebből kifolyólag frusztráltak, és a dagikon vezetik le a feszkót, mer' a dagik mé' vidámak, vagy csak más emberek mé' ehetik meg azt a fagyit, amit ők nem esznek meg? Ebből jön a megkeseredettség. IRIGYEK a ducikra, mert azok tömik be a finom falatokat, és még azt is mondják magukról, hogy elégedettek, ők meg egyre csak fogynak, és semmi nem jó, semmi nem elég, sosem felelnek meg maguknak, és utálják a világot.


Látod, teljesen meg lehet fordítani az egész történetet a ducik javára, pofonegyszerű.

ezt ne vegye senki általásnosításnak, csak gondolkodjon el rajta, talán van benne valami.

609. 3d0696d927 (válaszként erre: 608. - A0c1361e44)
2012. aug. 10. 11:40
Köszönöm, hogy megnevettettél! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook