Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt fórum

Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt

2012. aug. 8. 09:34

Panni teljesen igazad van!


Én nem akarok bántani senkit, de nem az üzletek hibája ha nem talál valaki magára ruhát.

7. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 5. - 1397c45af7)
2012. aug. 8. 09:33

Én 40-eset hordok és mégis nagyon-nagyon nehéz vennem magamnak valami jó rucit,pedig akkor én normál konfekció vagyok.

Ne haragudj de nincs rád írva hogy kínlódsz azért hogy vékony vagy.És igen sajnos itt is bejön az előítélet és a másokkal való összehasonlítás...Nem bántásként írom,csak mind a két oldalt ismerni kell:-))

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - 1397c45af7)
2012. aug. 8. 09:33

Aki vékony nem biztos, hogy csinos is.

Nekem sok vékony lányról csak az jut eszembe, hogy szegény!

A legtöbb formátlan, se melle, se csípője, se dereka, se combja. A ruhák nem állnak rajtuk jól csak azt gondolják.

2012. aug. 8. 09:29

Én egy ruházati üzletben dolgozom,és tudom,miről beszélsz,csak én vagyok a vékony szőke a másik oldalról.

Nincs ugyan műkörmöm,viszon 34-36-os a méretem.És azért sápadok én is jobbra-balra,mikor bejön egy 44-46-os méretű hölgy,mert nincsrá ruha.És azért nincs,mert az már molett méret.a normál konfekció 42-ig van.

És ha tudnának ölni a ducibb hölgyek a szemükkel,én bizonyosan halott lennék.Mert egy kicsit felháborító,hogy a mai világban aki vékony és csinos,az süllyedjen el szégyenében,mert merészel sportolni,ne adj isten diétázni és megszenvedni az alakjáért.

2012. aug. 8. 09:25

A problémát az okozza, hogy a normál méretű ruhákat hamar megveszik, ami után hónapokig, évekig parkol a boltban az elszabott senkire sem jó ruha.

Nem ám azért vannak ekkora ruhák a boltban, mert ez a normál méret, hanem azért, mert kidobni nem akarják (veszteség), eladni meg nem tudják.

A legtöbb ruha manapság a 13-15 éves kislányokra jó csak, ahogy el kezdenek nőiesedni már nekik sem lesz jó.


Én pl. M-es méret vagyok és én is nehezen tudok ruhát venni magamnak. Egyes butikusok szerint én vagyok a világ legkövérebb nője, én viszont tudom, hogy nem vettek megfelelő készletet.

2012. aug. 8. 09:20
Nem vagy egyedül ezzel a problémával.Sokan vagyunk és hamar elkapkodják a jó cuccokat:-)))
2012. aug. 8. 09:19

Teljesen azonosulni tudok a leírtakkal.

Lassan ott tartok, hogy inkább nem is megyek vásárolni, de hosszú távon ez sem megoldás... :(

2012. aug. 8. 09:08
Nem vagyok nádszálkarcsú, ez tény. Igen, erről én is tehetek. Mert hát miért is nem tudok ellenállni egy finom sütinek, vagy egy kis mogyorós csokinak? És igazán izzadhatnék heti 3X 2 órát (minimum!) valamilyen kondicionáló tornán, futhatnék reggelente...
De végül is már elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. Nem vagyok túlzottan elhízva, ami esetleg káros lenne az egészségemre, csak épp nőiesen teltek az idomaim.
Akkor azonban, mikor valamilyen új ruhadarabbal szeretném meglepni magam, bajban vagyok. Szeretnék divatosan öltözni, az alkatomnak - és legfőképp az ízlésemnek - megfelelő ruhadarabokat viselni.
Elindulunk tehát vásárolni - általában valamelyik barátnőmmel, hisz jobb, ha más is látja rajtam azt, amivel ruhatáram szeretném gyarapítani. És már az első butikban szembesülök azzal, hogy valami nagyon nem stimmel velem. Az én méretemben egyáltalán nincs semmiféle ruhadarab ott. Ők csak normál méreteket tartanak. És ez ismétlődik még jó néhányszor...
Erről szól az írás - talán másnak is ismerős lesz a helyzet.

Ugrás a teljes írásra: Egy ducus sirámai egy butik kirakata előtt

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook