Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Edwards szindróma fórum

Edwards szindróma (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
8. cab59af884 (válaszként erre: 7. - Rinike)
2013. aug. 7. 07:23
Nekünk is azt mondta az orvos, hogy esélytelen, hogy még sokáig életben maradjon, és higyjük el, jobb, hogy még most, időben kiderült...én elhiszem, hiszen én is a netet bújtam, mindent elolvastam, és igen, elhiszem neki. De valahogy még ennek ellenére is állandóan az okokat keresem, hiszen se a családban nem fordult elő ilyen eset soha, mi sem dohányzunk, alkoholizálunk, nem élünk egészségtelen életet, és így valahogy az önvád kicsit céltalanná válik, de nem kevésbé erős :(
7. rinike (válaszként erre: 5. - Cab59af884)
2013. aug. 7. 07:17
Annak idején én is utánanéztem, és ezzel a betegséggel a babák döntő többsége a méhen belül meghal, a megmaradtak szintén legnagyobb része a szüléskor hal meg, mert nem alkalmas a méhen kívüli életre. Az életben maradt legidősebb Edwards-kóros baba sem érte meg állítólag az egy éves kort... Sokkal súlyosabb betegségről van szó, mint a Down-kór, állítólag azért, mert ez a betegség egy nagyobb kromoszóma triszómiája.
6. cab59af884 (válaszként erre: 3. - Rinike)
2013. aug. 7. 07:15
Rinike, ne haragudj, ha esetleg feltépem a sebeket, akkor ne válaszolj, de ha esetleg elmondanád, Nálatok hogyan derült ki, és hogyan vészelted át azt az időszakot, nagyon megköszönném...:(
5. cab59af884 (válaszként erre: 3. - Rinike)
2013. aug. 7. 07:11
Köszönöm, én is nagyon sajnálom, ami Veletek történt...én most a 14. hétben járok, nálunk még ugyan él, de az orvosok szerint csak idő kérdése, mert annyira rosszak az UH adatok :(
4. cab59af884 (válaszként erre: 2. - Yankees)
2013. aug. 7. 07:10
Köszönöm. Harmadik baba, de sajnos úgy érzem ettől még nem kisebb a fájdalom, amit érzek :(
3. rinike (válaszként erre: 1. - Cab59af884)
2013. aug. 7. 07:09
Szia! Fogadd együttérzésemet! Én 2009. januárjában, a 17. terhességi héten kellett, hogy megszüljem az Edwards kóros magzatomat. A mi kis Bóbitánk akkor már nem élt.
2013. aug. 7. 06:50
szia, kitartást és sok erőt kívánok. Első baba?
2013. aug. 7. 06:45
Sziasztok, olyan társakat keresek elsősorban, akiknél kiderítették magzati korban az Edwards kórt, és emiatt meg kellett szakítaniuk a terhességet. Én most megyek ezen keresztül, holnap fekszem be a kórházba, és nagyon nehezen viselem :( jó lenne beszélgetni olyanokkal, akik hasonló tortúrán már átaestek és jó lenne tudni, hogyan vészelték át zt a nehéz időszakot :(
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook