Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
2011. ápr. 20. 07:31

Ezt kellene reklámozni: "ha sovány vagy, annyi erotikus kisugárzásod van mint egy sámlinak"

idézet murcell-marcelltők :)


Bophám, nem zavar, ha magaddal levelezel?!

2011. ápr. 20. 07:13

vagyis....őőőőő....Kihívásokkal Küzdők a Helyes Testsúly Terén.


Hol van az a tér?

Oda akarok mönni! Ott biztos sok a sorstárs.

2011. ápr. 20. 07:11

Csipkés Rózsikám!


Olvasod még a Murcit?


És ti Kihívásokkal Küzdők a Táplálkozás Területén óvassátok a Murci-módszert???

2011. ápr. 20. 07:08

Csak mellékesen jegyzem meg Marcikám, hogy nagybecsű Seress Rezsőnk nevét két s-sel írják!


Ezt egy Blikk főszerkesztőnek azért illett volna tudnia!


Da biddeggy....

2011. ápr. 20. 07:06

16.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓZÁS

avagy a Murci-módszer


Jobb lesz soványan?



Mondd, mi gátol abban, hogy ne fogyjál le?

Minek is fogynál le?

De most komolyan: egyáltalán nem mindegy. Miként Seres Rezső nótájában írva vagyon: ennél szebb szó, hogy szeretet a nagy világon nincs (vö. csengő érc és pengő cimbalom- Pál apostol levelei a korintusiaknak). Ha valaki szertet téged dagadtan, lehet, hogy soványan ki nem állhat.

Ha dagadtan jó fej voltál, soványan te lehetsz a nagy, bamba marharépa. Ha dagadtan szép voltál, soványan akár annyira randává válhatsz, mint egy áfás számla. Ha dagadtan szexis voltál, elképzelhető, hogy soványan olyan erotikus kisugárzásod lesz mint egy sámlinak. Ha dagadtan értelmes voltál, soványan már nem olyan biztos, mert az IQ-d elfogyhat a súlyfeleslegeddel. Ha dagadtan bármire képes lehettél, soványan mindenre képtelen. Ha dagadtan sikertelen voltál, nem törvényszerű, hogy soványan minden sikerül, eljön a mélypont, és nem tudod installálni a számítógépedre a Windows 2000 román verzióját.



Egészség? Ugyan!


Na, tessék, mondd csak meg, miért kellene lefogynod! Eszedbe ne jusson az az ócska, elcsépelt válasz, hogy egészségesebben akarsz élni! Minek? Itt, Magyarországon? Te jó ég! Az egészséges életmódot hagyd meg az aszkétáknak, az önsorsrontóknak és a fitnesspubiknak, akik fiú létükre leberetválják a mellkasukat és forrónadrágban illegetik magukat, vagy a neondresszbe bújt, műkörmös perszónáknak, akiknek a testépítés során kifejlődtek az agyizmaik. Olyan akarsz lenni mint ők?

Nem akarsz már soha egy jót zabálni? Hé! Be kell ágyaznod az idegeidet! Ebben a stresszes országban szükséged van arra, hogy hájból növesszél páncélt.



Nem dagadsz tovább


Szóval miért is akarsz kogyófúrázni?

Teljesen mindegy , mi az ami mozgat. Ha ezek után még mindig úgyérzed, hogy jelenlegi kiterjedésed alkalmatlan arra, hogy fizikailag képviseljen téged a külvilág számára, akkor nincs más megoldás.

Üresen hagytam egy sort. Esetleg leírhatod, miért akarsz lefogyni. (Ha valami sanda szándék vezérel - nőügy/pasiügy -, próbáld meg rovásírással, hátha más nem tudja elolvasni a családban.)


AZÉRT AKAROK LEFOGYNI, MERT................................................................................................

Ha igazán eldöntötted, hogy máma már nem dagadsz tovább, akkor hajrá!



(folytatjuk:)

2011. ápr. 19. 21:10

Holnap indulok estve az nagy Szöged möghódítására.


Ugyanis csütörtökön tanuskodnom köll LA bíróságon egy aranyos kis házaspár mellett akiktől az gaz nagyszülők el akarják orozni az onokákat, mert nem tartják űket jó szülőknek.


LA fel akarják LA függeszteni LA szülői felügyeleti jogukat. Mögteszem amit lehet. Bár először idegbajt kaptam, mert utálok kimozdulni, főleg ennyit...

Bp.-ig 230 km. És onnan még 200. Bár Pösttől kocsival vontatnak.

2011. ápr. 19. 20:58

Igen Lanyok! Igeeeen!


Jó mongyő a veres Némbör Van (No.1)


Bedes Bóha nem lesz bedes többé!!!

Legyőzte a nagy ebay-t!

258. 470f6cae11 (válaszként erre: 244. - Mirmur1)
2011. ápr. 19. 17:53

Rájöttem, hogy bakot lőttem, Te vagy pécsi a Zupó szentendrei.


Kérlek Te is írj kicsit többet magadról, hogy jobban megismerhessünk.

Ja , és képeket tegyetek fel.

Puszka

257. 470f6cae11 (válaszként erre: 250. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 19. 17:51

Na hogy iceg-a-ficeg? Bóhám!


Hallom már nem köll bidesedéstű tartani???!!!!

( emilre válaszolok reggel)


Boleked

256. 470f6cae11 (válaszként erre: 245. - Zupo)
2011. ápr. 19. 17:50

Zupó!!


Valamiért nagyon szimpi vagy. Nem találom okát, hiszen gyakorlatilag semmit nem tudok Rólad. Talán csak azt, hogy Pécsett (?) élsz.... A fiam is, én pedig Dombóváron.

Kérlek írj pár mondatot magadról!

255. 470f6cae11 (válaszként erre: 251. - Wendy78)
2011. ápr. 19. 17:47

Drága Wengy!


Szerintem az valami csodálatos dolog, amikor az ember lánya ennyire elhivatott tud lenni akár a sport, akár a zene akár valamilyen hobbi iránt. Atz gondolom, hogy Ti nagyon kitartó emberek vagytok, és ezért csodállak ( Benneteket).

Én sokszor adtam fel ....ma csak a krom miatt vagyok kitartóbb. De ez a szellemiség azt gondolom soha nem lesz meg bennem!

2011. ápr. 19. 10:14

Történet 2.

( ha én ezt egyszer a klábban elmesélem)


Egy multi cégnél dolgozom Tolna megyei telephellyel. Nem merek közelebbit, nehogy nagyfőnök olvassa, és kirúgjon, hogy zizis alkalmazott nem köll nekije...


Szóval Budapestre mentem a közvetlen főnökömmel. Neve legyen Zoli.

Az enyém (láss csodát BiBE) Bea. Szóval megérkeztünk Pestre, nagy rohanással. Több nagy cég képviselői vártak már ránk. Fönököm árakat , én pedig a közbeszerzési pályázatot beszáltük

( volna) meg.

Bementünk az épületbe: sok emeletes eszméletlen szép. Sok cég kapott itt helyet. A mi cégünké az 5. emelet. Zoltánomat felküldtem előre, mondván, hogy én már nem tudok felmenni, muszáj pisilnem a földszinten.

Nagy pisi, kicsi rúzs (az ember legyen mindig csinos). Be a liftbe és felhúztam.

Minden szinten zárt ajtók, csak csöngetés után lehet bejutni a céghez.

Csöngetek: csaj megszólal: jónapot, kit keres.

Én nagy boldogan: Szia , Bea vagyok Tolna megyéből.

Csaj nagy örömmel Szia Bea, és be is enged. A szinten belül rengeteg apró iroda. Mindehova benyitottam, sziasztok, kiabáltam, és közben mosolyogtam ( nem vagyok én paraszt)

Kb. a 10. iroda után kicsait gyanús lett, hogy egyetlen egy ismerős arcot sem látok. Mentem tovább, iraodanyitogálás, harsány beköszönés

( merthogy tényleg nem vagyok én egy paraszt) és végigrohantam 21 irodát. A kanyarban megakadt a szemem egy táblán, amelyre az volt irva "ERICSSON"


Hát bizony én nem ennél a cégnél vagyok alkalmazva.

Kirohantam , akkor már láttam, hogy a 4. enmeleten száltam ki. Egy szinttel feljebb főnököm dühöngött: hol a picsában voltál már?

Hát az Ericsssonnál. Mindenki jól van, jókedvű és nagyon barátságos makogtam ijedtemben.


Bibétek

2011. ápr. 19. 07:21

15.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓZÁS

avagy a Murci-módszer



Lehetnél hájasabb


Mennyi jobbnál jobb lehetőség! De ha nem dobtad a könyvet a sarokba - mert végre kiderült amit sejtettél, hogy igazából mindig is maláj szépírókat akartál fordítani -, és eljutottál ehhez a bekezdéshez, akkor még mindig kitartasz amellett, hogy fogyni akarsz.

Ha ilyen buldogmódra ragaszkodsz ehhez, gondold át, miért nem sikerült eddig.


Nem voltál elég erős?

Nem voltál elég kitartó?

Nem voltál elég bátor?

A családod nem engedte, mert ha fogyózni akartál, kegyetlenül megtömtek, mint a libát?

A barátaid akadályoztak meg?

A munkatársaid?

Az emberek?

Az állatok?

A növények?

A politikai légkör?

A gazdasági helyzet?

Film?

Könyv?

Videókazetta?

CD?

Számítógépes program?

Reklámszatyor?

Baj?

Gond?

Ideg?

A körülmények?

Lehet, hogy nem is voltál biztos a dolgodban?

Hányféle oka lehet annak, hogy eddig nem tudtad végigcsinálni?

Nem biztos, hogy a környezeted tehet róla, vagy a módszerek voltak rosszak.

Lehet, hogy az időzítéssel volt a baj. Nem értél meg a fogyásra.

Nekem a módszerekkel is gondom volt, de ez annyira nem fontos. Jól belekukucskálva magamba, megtaláltam a megoldást: eljött a pillanat, azon a szép júliusi reggelen - tudod, nem láttam szemből egyik fülemet sem, mert akkora volt a pofám -, amikor úgy éreztem, ha tíz év múlva is ilyen dagadt leszek, akkor már nem lesz erőm lefogyni.

Neked is el kell képzelned ezt a helyzetet. Lásd magad még jobban betokosodva, még gömbölyűbben, még szuszogósabban - izzadósabban. Na, milyen látvány leszel? Akarsz olyan lenni? Tudnál még hízni? Lehetnél szánt szándékkal még kövérebb, sokkal zsírosabb? Ha nagyon akarod, akkor sem? Akarsz úgy élni, hogy nincs visszaút, kövér disznó maradsz?

De elképzelheted azt is, hogy egyszer, amikor már túl vagy az az egész kogyófúrán, megnézed a régi fényképeidet. Kegyetlen, ugyanakkor felszabadító pillanat lesz. Vetítsd előre a sikert! Én sírtam-röhögtem, amikor 22 kilóval könnyebben megnéztem egykori magam, azt a hájpacnit, azt az egybenyakú, puffadt, hordóhasú valakit, akit egy nem létező rendszertani kategóriával amőba-teknősként lehetne leírni.

Persze nem kell minden áron változtatni. El is fogadhatod a jelenlegi és a tíz évvel későbbi hájas helyzetedet.

Viszont akkor miért vetted meg ezt a könyvet?

Már most be is csukhatod. Csak az idődet vesztegeted.

Na jó, vegyük úgy, hogy változtatni akarsz.

Mondd, mi gátol abban, hogy lefogyjál?


(folytatjuk:)

2011. ápr. 19. 06:48

Wendy!


Kitartás!


Valahogy csak le fog menni az pár fölös kilócska!

Ha nem, vagy alig eszel, sok vizet iszol és még sportolsz is, be kell, hogy induljon.

Ha pedig ilyen szuper vagy a sportban, akkor végképp ne szedj Adit!!! Főleg ha versenyszerűen sportolsz! Gondolom nálatok is van doppingteszt! Az amfetamin származékot tutira kimutatná! Sportolóknak szerintem tényleg, akár halálos is lehet az Adi. Eleve felpörgeti a szívet, és ha az ember még rá dolgozik...?!

Egyébként minket nagyon érdekel ez a sportág.

Tudod már mi is mennyi fontos golyót legurítottunk?

Mégsincs semmi látszata.

251. Wendy78
2011. ápr. 18. 23:31

Köszönöm a biztatást!

Sajnos mivel a realitás talaján kell lennem és józanul gondolkodnom..legalább az elkövetkező két hétben..:)) , azt kell mondanom,hogy sajnos a súlyom nagyon sokat befolyásol a bowling területen is.És negatívan.

Nem valószínű, hogy tíz kilót fogok fogyni két hét alatt, ha 3 hónap alatt nem sikerült egy dekát sem.

Viszont nagy szükségem lenne rá mert zavar a technikai részben is és a súlyban is visszafelé léptem a 3 év alatt amióta bowlingozom és amióta híztam 18kg-ot.(mint tudjuk)

12 fontos golyóval gurítottam mikor életemben először játszottam.(6kg)

Ma 10fontos golyóval gurítok ,illetve most vagyok átállás időszakban már egy-két hónapja a 11-re.(5kg)


Erről tudni kell,hogy nevetségesen kevés.Gyerek súly. Az 50kg-os Profi csajok 15fontos azaz több mint hét kilós golyókkal játszva könnyedén gurítanak.

Ezzel csak azt akarom érzékeltetni,hogy a súlyfelesleg mennyi káros hatással van ebben a sportágban (is).

Három éve 58kg. voltam és szerintem még egyszer ilyen erős és még kétszer ilyen kitartó mint most.


Sajnos az esélyeimet is egyrészről ehhez kell mérni.

Másrészről meg onnan, hogy én egy éve versenyzem aktívan, akikkel együtt indulok ők meg min. 8-10 éve.

Viszont,hogy valami jót is írjak ami mellettem szól az az, hogy tehetséges vagyok és nagyon sokat fejlődtem az év alatt.A másik és fontosabb, hogy nagyon jól tűröm a stresszt.Minden verseny fejben dől el szokták mondani.Ismerek nem két embert aki jól gurít de minél nagyobb a tét annál jobban elizgulja. Én fordítva vagyok.Ha nagy a tét és sokan néznek stb. annál jobban összpontosítok és élvezem a játékot:)

A harmadik pedig, hogy mindíg optimista vagyok.Sosem adom fel!!!Akkor sem ha elrontom...



Na jó befejeztem mert szerintem ez mindenkinek uncsi..

Jó éjt!

2011. ápr. 18. 21:36

Milyen harmincasró böszélsz té Anyafej?

Mán 38-as a mellyem az bősége.

Főleg miúta LA kogyófúra béütött.

8 kg-ot fagytam mellyre, hogy a fene enné mög.

2011. ápr. 18. 21:27

Én mög mér ismétlem magam

ismétlem magam...

248. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 240. - 470f6cae11)
2011. ápr. 18. 21:26

Há Bibá!


Te vagy túl sok gyógyszert vöttél be, vagy nem vötté be semmit!


(ezt mán hallottam valahun.)

247. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 240. - 470f6cae11)
2011. ápr. 18. 21:23

Há Bibám!

Há mi bajod vagyon vagy mukk?

Ez a Veres Ném Bőr "vagy túl sok gyógyszert vett be, vagy nem vett be gyógyszert".


Há ez mán vóóót!

A bóha rágja széjjel a zagyamat...nem értök sömmit.


La honlapi Murci La itten gyün.

246. Csipkerózsika (válaszként erre: 243. - Wendy78)
2011. ápr. 18. 20:43
Sok sikert!!!
245. zupo
2011. ápr. 18. 20:21

Sziasztok,


a vörös rózsa jó ötlet, csak nehogy olyan helyre szervezzük, ahová a társkeresőn regisztrált pasik hívják randizni a csajokat...

244. mirmur1 (válaszként erre: 243. - Wendy78)
2011. ápr. 18. 19:52

Gratulálok, és sok sikert is kívánok!!

Én még soha nem voltam bowling bajnokságon szívesen megnézném egyszer!

Hol lesz megrendezve?

Én nagyon béna bowlingozó vagyok párszor próbáltam, de mindig beégés volt , mert a golyó nagy robajjal az asztalok közé gurult vagy a másik pályán gurult végig. Szóval elismerésem!!

243. Wendy78
2011. ápr. 18. 19:08

Üdv Mindenkinek!


Sorjában és röviden..

Csipkerózsika kedves! Csak félig értek veled egyet de ezt majd egyszer megvitatjuk, most más szelek fújnak már...:)


Tündi!


Tőled ezt a választ vártam és természetesen egyet értek veled.

Látjátok lányok, Ő egy Pegazus!

én is az volnék csak kicsit lassabb, bölcsebb és megfontoltabb.. állítólag:)(föld ló)


Vic!

Te Kígyó évében születtél tehát tudom jól,hogy harcolsz mindíg mindenért a végsőkig. Irigylésre méltó tulajdonság ez főleg nekünk Lovaknak. Mi mindenbe belekapunk és nem visszük végig a dolgokat mert már a felénél rég megunjuk és a következő világmegváltó gondolatainkat szövögetjük.

Ez csak akkor nem igaz, ha muszáj valamit megoldani, mert akkor húzzuk az igát a végsőkig és még tovább....nem véletlen Tűz jegy a Paripa...

Na de erről is egyenlőre ennyit mert nem ezt akartam mondani ma este nektek!



Lányok!


MA MEGKAPTAM A BOWLING SZÖVETSÉGTŐL A VISSZAIGAZOLÁST!!

ELFOGADTÁK A JELENTKEZÉSEM AZ ORSZÁGOS BAJNOKSÁGRA!

A bajnokság május 4-8 között lesz és én 5.-én indulok!:)))))


Odaégett közben a kelkáposzta főzelékem de nem is baj..most megyek edzeni:)


Üdv mindenkinek!

Na mindegy ezt is kifejtem majd bővebben ha valakit érdekel....

2011. ápr. 18. 19:05

Hát nagyot nevettem a hajcsavarós sztorin! :D Én rendszerint kifordított pulcsiban szoktam ezt megcsinálni! :D


A vörös rózsa akció is jöhet, de nekem csak a záróvizsgák után, akkor bírok moccanni innen. Akkor viszont még jól is fog esni!

2011. ápr. 18. 16:47

Bocsesz Cocsesz!


Valahogy belekavartam a verset kétszer is .


Na de akkor is!!


Hónap megen megírom, hogy mi történt velem la munkahelyen la Budapesten.

240. 470f6cae11 (válaszként erre: 239. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 18. 16:45

Közhirré tétetik! SOS! Mindenek olvassátok!!


Üzenetem van!

Van Tönéked bőr az harminc évnyi pofazacskódon?

Nem szégyenlűd Te Mogadat?

Má mostan én megírom az esetet, mely velem megesett.

Küdtem szép vesikét barátnéimnek. Erre az egyik bóha méretű visszareagált.


Lalányok ezt olvasnotok köll megen Hát ennek a némbörnek vagymunk mink kitéve: nap-mint nap!!!



Kagylócskám bizsereg, csak ha jól ráverek,

Úgy tudok nyugalmat találni.

Az én kagylócskámnak kéne már egy gazda,

A hosszú böjtölés már nagyon zavarja,

S ha sokat áll, barna folt üthet ki rajta;

Szeretne már szolgálatba állni.

Az én kis kagylócskám tájéka bozótos,

Széltében-hosszában mindene bozontos,

Akár egy dúlt ördög, éppolyan loboncos,

Jól el kéne már a baját látni.

Csitt, lányom, tégy szépen lakatot a szádra,

A te kagylócskád meg várjon a sorára,

Ha eljön az idő a nagy megnyugvásra,

Lesz, aki meg fogja csupálni.

Anyám, hogy hallgassak én az ilyen szóra?

Nézd, mekkora már a mellem dombja,

Kagylócskám háta meg valóságos boglya,

Ugyan mire kellene még várni?

Akadnak szép számmal nálam is kisebbek,

Akik rég házasok, fiakat nevelnek,

Én meg az ökröket bámulva kesergek,

Hogy a ménkű jönne már beléjük vágni!

( ismeretlen szerző: kagylócskám bizsereg)



Erre a némbör , a harmincéves eztet válaszuta! Néköm!


Bibém!


Há csupájja meg mán bogjas ks kagylócskádat az LA jó urad!!! :DDD

Tavasz van, milyen szép tavasz van. . . ?

Bizsereg csöpnyi a LA osztrigád?

Az jó urad polipocskája kanyaroggyon mán arra fele, mer nem állok joút magamér!

Há ilyen szép, LAfogyott, fiatalka, vöres némbör bozótos kagylócskáját hagyja az parlagon?

Csak nem várja mög, hogy mögbüdösöggyék?!

Kagylócskám bizsereg, csak ha jól ráverek,

Úgy tudok nyugalmat találni.

Az én kagylócskámnak kéne már egy gazda,

A hosszú böjtölés már nagyon zavarja,

S ha sokat áll, barna folt üthet ki rajta;

Szeretne már szolgálatba állni.

Az én kis kagylócskám tájéka bozótos,

Széltében-hosszában mindene bozontos,

Akár egy dúlt ördög, éppolyan loboncos,

Jól el kéne már a baját látni.

Csitt, lányom, tégy szépen lakatot a szádra,

A te kagylócskád meg várjon a sorára,

Ha eljön az idő a nagy megnyugvásra,

Lesz, aki meg fogja csupálni.

Anyám, hogy hallgassak én az ilyen szóra?

Nézd, mekkora már a mellem dombja,

Kagylócskám háta meg valóságos boglya,

Ugyan mire kellene még várni?

Akadnak szép számmal nálam is kisebbek,

Akik rég házasok, fiakat nevelnek,

Én meg az ökröket bámulva kesergek,

Hogy a ménkű jönne már beléjük vágni!


(Már pödig az tönger gyömölcsei igen bűzösek tudnak lönni, ha állni haggyák űket!)


Lalányok és kedves Hoxa!

hát ennek vagymunk mi kitéve. mindannyian


Bibétek

2011. ápr. 18. 15:26

Én a minap visszaóvastam a csupányi való kagylócskárul szóló néjpkőtést... (ha arra gondolsz Bibe!), és megint halára röhögtem magam!


Gyerekek! A fórum új neve:


LA Őrült Nők Ketrece


(vagyis Ő N K ?)

(Nincs valami hasonló című újság?)

2011. ápr. 18. 15:19

LA vitafórum????


Na aztat éjn nöm hagynám Vicám!

Mindenki LAssa az 1-es bejegyzést és ahoz tarcsa magát!


Bibéjm!

Ha megnéznek, nekem rögtön az jut eszembe, hogy valami bibircsók nőtt a fejemre időközben. Mióta az tükör látott. Grapfruitmag olajat nem vettél mi? Gondótam....


Zuporkám!


Köszi, hogy gondolsz a kis büdi csótányra!

Az ebaytól már kezdek idegebayt kapni. Vagy kiírja az eladó, hogy magyaroknak nem ad el, (ez milyen ciki lányok, nem? Ilyenkor úgy ég a fejem a sok hülye honfitárs miatt...)gondolom ilyen Máriahilfer utca rigojája van tőlünk, vagy túl licitálnak az árverés vége előtt... :(


Bibém a "vörösrózsa akció"-ban benne vagyok!

Valami olyasmi helyet kellene megjelölni városilag, ahol mindenkinek jó.


Pusszancs Mirmur!

237. mirmur1 (válaszként erre: 236. - 470f6cae11)
2011. ápr. 18. 14:48

Hát ez nagyon vicces volt!!

Velem is elő fordult már ilyesmi ezért a férjem szerint nálam valami nem stimmel persze ő is jót nevet rajtam ilyenkor. Addig amíg ilyen dolgok történek velünk soha nem öregszünk meg egy kicsit mindig gyerekek maradunk. Ez az örök fiatalság titka és persze ha tudunk magunkon nevetni.

236. 470f6cae11 (válaszként erre: 235. - Zupo)
2011. ápr. 18. 13:46

A büdöske a kagylócska (ismeretlen szerzőtől, -olvassátok vissza).

Látom a kedélyek kezdenek helyrerázódni. Ezt már szeretem.


Azt forgatom a vörös fejemben, hogy vajon nem jöhetne egyzser össze egy osztálytalálkozó a Lalányok között?

Egy semleges helyen. egy szál vörös ruzsával... He?


És közben elmesélem, hogy nagyon le vagyok amortizálva,versenyt futunk az idővel, hogy nyerjünk munkát. Aztán otthonk is vacsifőzés , mosogatás, életem párja dadálás, szkájpi-nagyizás, és megint este van.


A múlt héten ( ötkor kelek, más településen dolgozom, mint ahol lakunk). hatra már a TESCO előtt voltam. Végigrobogtam a bolton. Láttam, hogy jól megnéznek. Csini vagyok ma , állapítottam meg magamban.

Rohanás vissza a parkolóba, útközben is megnéztek. nagyon csini, mondtam újfent.

Be kocsiba, irtó gyorsan munkahelyre. Portás bácsi úgy nézett meg, hogy közben majd lefejelte az ablakot. Ott sejtettem meg, hogy valami nem ok. Végigronahtam irodákon, be a klottyba.

A tükörben aztán láttam, hogy az estéről az összes hajcsavaró elcsúszkálva jobbra-balra, beleragadt a vörösömbe.

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook