Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 12. 20:06
a murci nagyon jó!!!!!
2011. ápr. 12. 20:03

Sziasztok!


Régóta olvaslak titeket!

Tök jó!!


Elefántbolha olvastam az 1. bejegyzést, ahoz tartom magam.


Wendi a fentermin engem is érdekelne nagyon mert Adit szedek pár hete és majd ki ugrik a szívem, de egyébb bajom nincs. Rengeteg mindent kipróbáltam, ezzel sikerült leadnom pár kilót.

Tudom, hogy káros. De mástól 1 dekát se fogytam.


Egyébként szerintem a halálesetek csak nagyon kevés fogyiszer használót érintenek. Nem tudom mi a statisztika, nem olvastatok erről valamit?

173. zupo
2011. ápr. 12. 19:05

Sziasztok Lalányok !


Sajnos el vagyok havazva teljesen, még olvasni sincs időm - pedig lenne mit, annyit írtok - , nemhogy írni.

Remélem mindenki rendben van és szépen fogyogat.

Én most rendeltem egy újabb adag Super S-t, mivel zent senki nem tudott adni. Indul az újabb roham a kilók ellen, drukkoljatok, hogy eredményes legyen és én is soványka legyek, mint az a kis bogárka, aki előszeretettel nevezi magát elefántnak. : )

Még átnézek a másik fórumra, megnézem ezt a Böske lányt, mit alakított a zennel, aztán húzok dolgozni.

Jók legyetek !

172. Wendy78
2011. ápr. 12. 18:57

Tündi! Örülök,hogy itt vagy!:)


Holnap megírom mi volt a Profnál és mit mondott a szibutraminnal kapcsolatban!meg a fenterminnel...

171. Wendy78
2011. ápr. 12. 18:53

Én kb. egy hete írtam privit a böskének,hogy nyugodjon már meg és ne spanolja magát azzal a butasággal,hogy mi a hamis meg nem hamis.

Komolyan mondom én ettől megyek falnak.Elkezdi valaki aki a netről vesz gyógyszert, hogy ez vajon eredeti-e? Ezt vesézik egy héten keresztül aztán amikor három oldalt teleírnak, jön megint valaki új ,aki lusta visszaolvasni és kezdik előlről a kérdést.

Közben a választ mindenki tudja!:)


Én azt tanácsoltam neki,hogy nézzen a ZenLabs után aztán ha nem bízik a termékben ne szedje!


A másik tény viszont: Sajnos sokan nem is szedhetnék ezt a gyógyszert mert esetleg (még) rejtett szívbetegségük van vagy magasvérnyomásuk.


Az is tény és ne felejtsük el, hogy nem véletlenül tiltották be az EU-ban ezt a hatóanyagot!



Az is tény és most befejeztem,hogy egyeseknek nagyon kevés az információjuk arról a szerről amit szednek.Hihetetlen ostobaságokat olvasok sok helyen...


Én utána néztem ennek a gyártónak és nekem korrektnek tűnik.Mindenféle tipusú gyógyszert gyártanak és az anyacég Kanadai.(Ha ez valakit vigasztal:)

170. Wendy78 (válaszként erre: 155. - 961e8a42bc)
2011. ápr. 12. 18:40

Ezt ki kérem magamnak!!!

Én nem vagyok "dagatt"!


De neked kívánom,hogy legyél az....

2011. ápr. 12. 16:42

laNYOK!


A RÉGI FÓRUMUNKON, A BÖSKE NEVŰ 38 ÉVES CSAJSZI, ÁLLÍTÁSA SZERINT, A NAPOKBAN, MAJDNEM MEGHALT A ZENTŐL!!! HA TÉNYLEG IGAZ, AKKOR EZ NAGYON DURVA!!!


OLVASSÁTOK EL!!!!!

2011. ápr. 12. 16:31

9.

Muányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓZÁS

avagy a Murci- módszer


Öltönyből sátor


Jó úton jártam, ezt abból is lemérhettem, hogy az első hónapban egyre szűkebbre kellett húznom a nadrágszíjamat.

A második hónapban új nadrágokat kellett vennem, mert a régiek szorítottak már hónaljban.

A harmadik hónapban ezekből a nacikból is kifogytam, és asszonykámmal eldönthettük volna az alapkérdést: ki hordja otthon a nadrágot. A válasz: mindketten. Egyszerre.

A negyedik hónap végén nem maradt egyetlen használható ruhám: az öltönyömben-sátor helyett-,akár kempingezni is elmehettem volna.

A zoknik kivételével minden ruhadarabom nagy lett rám.

Eszem ágában sincs, hogy lebeszéljelek arról, hogy soványka legyél, de nekem a gatyám is ráment, hogy néhány új cuccot vegyek.



Mindent szabad


Letelt a négy hónap, és leadtam azt a bizonyos huszonkét kilót.

A súlyomat azóta is tarom.

Ha kedvem szottyan, szalonnát, kolbászt, sonkát, fehér kenyeret, zsömlét, kiflit, csokit, sósmogyit és sütit eszegetetek.


Odavagyok a tepsis krumpliért, a palacsintáért és a flekkenért. Szeretem a szalámis pizzát, a rántott húst és a sült oldalast. Nem kellett lemondanom egyikről sem.

Viszont nem lettem szebb, magasabb, értelmesebb, a hajam sem nőtt ki, egyáltalán nem hasonlítok Brad Pittre, és még mindig szemüveges vagyok.

Íme egy újabb tanulság: ne várd, hogy a Murci-módszer alkalmazásával automatikusan gyönyörűbb, határozottabb, sikeresebb leszel. Nem érdemes álmodozni, annyi történik mindössze, hogy önmagad kellemesebben elviselhető változatává alakulsz át. Ha ugyan sikerül...Ugyanis abban a pillanatban, hogy elkezded, minden és mindenki összeesküszik ellened.


(folytatjuk:)

2011. ápr. 11. 15:51
Sziasztok! Én is egyetértek, valóban így van, hogy ha valaki lefogy, akkor egyből aggódnak, az anyós meg rögtön tömni akar, nehogy má valami baj legyen, "há egészen lesovánkodik ez a menyem!" ;)
166. Tündi66 (válaszként erre: 162. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 11. 08:34

Igen!!

Ez szó szerint így igaz. 24 kg fogytam. Igaz ,évek alatt sikerült. Mindenki új hapsiról beszélt,aztán betegségről. De tényleg aggódnak,hogy csak nincs valami komoly?!

Aztán mindenki azt várja,mikor hízom már vissza!

De heti 3-szor tornára járok. Na ez így nem igaz. Délutános hét kívételével,mert akkor torna időben melózok. Ebből kettő zumba,1 erősítés.Másfél óra egy alkalom. Ha kicsit elszalad a ló,akkor diéta. Mosta karácsonyutáni 4-5 kilóvalküzdök. (lásd:mérlegelőm)!

Közben milgammát kellett szednem sajnos. Tele B vitaminnal. A kezem rendbe jött,de a kilóknak nemtett jót. Mindig félek azilyen betegségektől. Amiegyszercsak jön és hízni kezdek tőle. Ez ellen nehéz bármit is tenni.

165. Tündi66 (válaszként erre: 155. - 961e8a42bc)
2011. ápr. 11. 08:25
Már én sem,de nem isakarok újra az lenni. Jó itt lenni a fórumon és ennyi.
164. Tündi66 (válaszként erre: 161. - 470f6cae11)
2011. ápr. 11. 08:23
EZ NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 11. 07:18

Ez milyen arc:) !!!!


"...kiírhatjuk a versenytárgyalást a temetkezési vállalkozók őszinte részvételével." :DDD


Bolekem!

Jó vicc!!!

2011. ápr. 11. 07:14

8.

Murányi Marcell

MINDENEVŐ FOGYÓZÁS

avagy a Murci-módszer


Fogyni gyanús


Hidd el, jobb ha bele se kezdesz. Nem csak a dagiság jelent elviselhetetlen terhet, hanem a fogyás is. A környezetem ugyanis árgus szemekkel figyelt. Nem, nincs üldözési mániám. Nekem? Ugyan már! Az sem képzelgés, hogy egyetlen apró jelből hihetetlen elmés következtetéseket vontak le. De ez még nem mánia! Á, lehetetlen!

Te is így jársz majd! Lelkiző cowboy vagy vergődő Puccini-hősnő leszel, ha fogyni kezdesz: nem csak önmagaddal, hanem a külvilággal is meg kell küzdened.

Három alappéldát említek.

Az első: a féltékenység.

Feleségem a második-harmadik héten furcsa mosollyal érdeklődött: ugyan kinek fogyózom.

Csak neked, nyugtatttam, mert így be tudom kötni a cipőm, jobban beférek az ajtón, könnyebben hozzáférek a mosogatóhoz, és olyan fantazsztikus tornamutatványokat is kipróbálhatunk, ha elérem a kitűzött célt, amelyekre eddig gondolni sem mertünk.

A második: a káröröm.

Az egyik drága barátom alaposan végigmért, majd kijelentette: ő is fogyózott egyszer. Sőt leadott harminc kilót. Aztán rácsapott bajor sörivókat megszégyenítő pocakjára, és azt mondta, vissza is hízta egy év alatt. Nem akar rosszindulatú lenni, de én is így járok majd: ugyanolyan dagadt leszek, mint voltam. Mit is mondhattam erre? Csak a tipikus szőkeciklonos választ: köszi, köszike.

A harmadik: a kórság.

Kollégáim súgtak-búgtak a hátam mögött, aztán egyikük bátortalanul, némi együttérzéssel a hangjában megkérdezte, nem is kérdezte, inkább csalhatatlanul kijelentette: beteg vagyok. Ez amolyan közép-kelet-európai beidegződés: aki lefogyott, annak annyi, meg egy csatos Bambi, már kiírhatjuk a versenytárgyalást a temetkezési vállalkozók őszinte részvételével.

Gyászos, kissé visszafojtott hangon feleltem: igen barátom, nagyon beteg vagyok, és rádhagyom a szalvétagyűjteményemet. Ne, ne köszönd meg, írjál inkább rólam egy olyan szívbemarkoló nekrológot.

Idegesítőek voltak ezek a közjátékok, és elkezdtem azon gondolkodni, lehet, hogy mégis van valami egészséges, mozgékony, növekedésben lévő, aranyos üldözési mániám. Másrészt viszont megnyugodtam: jó úton járok, látszik, hogy fogytam, s ha kitartó vagyok, nemsokára én leszek az első kétdimenziós férfi, sőt: a láthatatlan ember.


(folytatjuk:)

161. 470f6cae11 (válaszként erre: 160. - VictoryS)
2011. ápr. 11. 06:33

Én!


A csigához kapcsolódóan.


A nő elmegy a szexológushoz, hogy nincs libidója. A szex.mondja: asszonyom , minden nap pont délben, ha hallja a harangszót, kezdje el maszérozni a mellét és énekelje hozzá: ingyom-bingyom tálibe.

A nő gyakorol is. Egyik nap éppen a buszon ül, amikor hallja a déli harangot. el kezdi énekelni és maszéroz közben : ingyon-bingyom.

Mellette ül egy pasi és ijedten felkiabál : jézus már dél van?


Csiga-biga gyere ki....l

2011. ápr. 10. 22:21
Ja és mindenkinek: SZeressük egymást gyerekek... Na ki tudja folytatni?
159. VictoryS (válaszként erre: 155. - 961e8a42bc)
2011. ápr. 10. 22:20
Kedves párom szokta mondani, hogy: Ami késik, az JÖN! Úgyhogy kitartás, ha sokat eszel, te is megdagadsz! ;) De inkább ne akarj... De ha mégis sikerül, akkor itt látható, hogy van élet a mérlegen túl is! :D
158. VictoryS (válaszként erre: 153. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 10. 22:19
Hú! ...picit húgyos.... ez jó erős volt, de marcira teccik! :D :D :D
157. VictoryS (válaszként erre: 151. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 10. 22:17
Mivel ettem a marha finom kakaós csigámból, ezért most kellene énekelni szorgosan, hogy: "Csiga-biga gyere ki...! ;) De sajna ragaszkodik... Holnaptól szerintem 3 nap böjt, mert elszaladt a ló! :O
2011. ápr. 10. 21:31

Kedves Némber!


Ugye nem haragszol, de: dt-vel. Ha má hájas vagyok, legalább pontos jével.


Egyébként ne kiabáld el!

Még lehecc!!! :)


Ha még írsz, az 1-es bejegyzés kötelező olvasmány!


Imrénk!


Jó, hogy újra közöttünk!!!

2011. ápr. 10. 21:24

Jó ez a fórum!!!!


Kár, hogy nem vagyok dagatt.


:DDD

2011. ápr. 10. 21:20

Kedves Termetesvérszívó kisasszony!


Köszönöm a Murci-módszert!

Rendkívül szórakoztató!

Mindennap várom és csak ezt használom. (*o*)


Mindenkinek üdv.!


Imre

2011. ápr. 10. 21:12

Bibike!


Mi az a ph-s víz? (picit húgyos?)

Én is sok helyen olvastam már, hogy a vizelet kúra rendkívül egészséges:D

2011. ápr. 10. 21:05
Persze a meggyőzést és a "tanúság tételt" ne keverjük össze. Fontos, hogy elmondjuk( azoknak akiket érdekel), hogy velünk mi történt.
2011. ápr. 10. 20:55
A Murci-módszer után a Vic féle Csoda Csiga-módszert fogjuk taglalni. :)
2011. ápr. 10. 20:54
Szia Tündiiiii!!!!!!!!
2011. ápr. 10. 20:53

Én Krisztusban hiszek és a Feltámadásban, de elfogadom, ha más másban hisz. Addig ameddig nem akar meggyőzni :) Ha ezt teszi, megverem. Neeeem!

De idegesít és otthagyom. Egyáltalán, miért kell bárkit is meggyőzni bármiről? Ez erőszak!


Bibém!


Vallástól függetlenül, nap mint nap átélünk mi is hasonló dolgokat! Ugye lányok? Ezek azok az igazi hétköznapi csodák, amivel az Úr megajándékoz bennünket!

148. VictoryS (válaszként erre: 145. - 470f6cae11)
2011. ápr. 10. 20:36
Köszi! Én is nagyon szeretem ezt a dalt.
2011. ápr. 10. 17:32
Tettem fel 1 új képet. Ha gondoljátok. Gyöngyi a MEO-som és barátnőm. Ő ül,én állok. De azért megismertek,csak más a hajam.
2011. ápr. 10. 17:19

Sziasztok!

Itt olvasgatok kicsit!

Örülök,hogy ismerősöket találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook