Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
235. zupo
2011. ápr. 18. 13:29

Sziasztok !


Olvasom vissza a hozzászólásokat, kislo írja: Sziasztok tettestársak! na mit gondoltok minek olvastam? Sziasztok TESTESTÁRSAK!... : )


Bogárkám, rajta vagyok a parfüm témán, már ráállítottam egy osztrák kollégát is, nézzen körül Ausztriában is... na nehogy már kis büdöske maradj, azt nem venném a szívemre...

234. Tündi66 (válaszként erre: 230. - Csipkerózsika)
2011. ápr. 18. 12:22

Ámen!

Mindenki maga tudja,mi az amit még tud tolerálni és ha kell megbocsátani. Én megbocsátottam,szenvedtem,alkalmazkodtam,megalázkodtam,nem biztos,hogy alkalmas vagyok az együttélésre,nem tűröm tovább,hogy ...sorolhatnám.

De én 44 éves vagyok. Több minden van már mögöttem. Nem mintha sokra mentem volna a válással,de elváltam. Egyszer talán majd szabad is leszek. Nem vagyok senki tulajdona. De,amit én tragédiának élek meg,más lehet,csak legyint rá. És fordítva is igaz lehet.

Megyek dolgozni.

233. VictoryS (válaszként erre: 231. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 18. 10:51
Ja, vagy fejre állni, úgy pipálni! :)
2011. ápr. 18. 10:49
Na ne legyen ám itt is vitafórum, főleg miattam ne! :) Mindenhol van egy kis igazság, ez mindig a részt vevő felektől függ, hogy hol, mi a megfelelő megoldás. Mi ennyire nem vagyunk egók, bár alapból mindenkinek van, de van aki könnyen alkalmazkodik, és van aki nem. Én általában elég könnyen szoktam, csak ha nekem is terhelt az időszak, mint pl. most volt a szakdoli miatt, akkor nehezebb.
2011. ápr. 18. 09:51

14.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓZÁS

avagy a Murci-módszer



Minden megoldás érdekel


Tényleg, miért kellene lefogynod? Lehet, hogy nem is erre van szükséged.

Inkább:

- el kellene utaznod Mátészalkára és Londonba,

- befizetni egy szuahéli nyelvtanfolyamra,

- venni egy elektromos gitárt és megőrjíteni a szomszédokat,

- XX. századi maláj szépírókat fordítani,

- feltuningoltatni az autódat, és végigdöngetni vele éjszaka egy szűk belvárosi utcán,

- a hajadat ciklámenszínűre festeni,

- a munkahelyi készülékről feltárcsázni egy szextelefonszámot, és félretenni a kagylót,

- vásárolni egy teknőst, s megsétáltatni pórázzal és szálykosárral,

- biztonsági őrök autógramjait gyűjteni,

- ötvenöt leértékelt gyomlálókesztyűt venni a barkácsáruházban,

- tájképeket pingálni Csontváry modorában,

- kipróbálni a bungee jumpingot,

- pártprogramokat elemezgetni,

- önvédelmi fegyverként engedélyeztetni a vizipisztolyodat,

- elmenni egy igazi hip-hop partyra

- tévévetélkedőkben tapsikolni,

- szép ruhában járni-kelni, öt forintért kuglert venni,

- megírni Mátyás király életét (drámai költemény, öt felvonás, niebelungi alexandrinusok).


(folyt.köv. :)

230. Csipkerózsika (válaszként erre: 222. - Wendy78)
2011. ápr. 18. 09:22

Tévedsz, nem olvastam sehol, SAJÁT tapasztalatom.


A hajlandóságot úgy értettem, hogy a legtöbben be nem ismernék még maguknak sem, hogy minden apró-cseprő dologért nekiesnek a másiknak, és ennek NEM a másik az oka, hanem a saját félelmei, problémái, mintái. Épp ezért remek alkalom a kapcsolat a fejlődésre. Ha nem állok neki rögtön morogni, veszekedni, esetleg rájöhetek, hogy bizonyos dolgok mért zavarnak, és többnyire kiderül, hogy a saját félelmeim, hibás gondolkodásom vezérel, és alkalmam nyílik megoldani magamban.

Persze vannak olyan kapcsolatok, amik az egók folytonos összecsapásáról szólnak, egymás "legyőzéséről", ahogy Bihbe írta.

Ezek viszont szerintem sem fejlődést, sem boldogságot nemigen adnak az embernek.


Én ezzel a témát lezártam, nem akarok vitatkozni.

Mindenki azt választ, és úgy dönt, ahogy akar.

2011. ápr. 18. 09:17

Na amúgy megint szépen bandukol lefelé a súlyom, a szakdolit szerdán kell leadnom, úgyhogy az első akadályt már megugrom végre, aztán majd veszem sorra a többit is. A zaba hullám oka elmúlt.


A szinte nem eszem dolog megszokására meg úgy gondoltam, hogy ha csak egyszerre kevéske és könnyű kaját eszek, akkor nagyon jól érzem magam, viszont ha többet, vagy nehezebbet, akkor nagyon rosszul vagyok tőle. Szóval maradok a könnyed kicsi étkezéseknél. Anno a fogyit is ezért kezdtem, mert rosszul voltam bizonyos kajáktól, aminek mai napig nem tudják az okát, mondjuk nem is vizsgálták nagyon... De megoldottam azzal, hoyg elkerülöm és kész.

228. VictoryS (válaszként erre: 224. - Wendy78)
2011. ápr. 18. 09:14
Tudom, hogy így gondolkodnak az emberek, csak én meg azon túl hogy fiatal vagyok kívül belül, egyben egy nagyon harcos természet is, aki olyan könnyen nem adja. Én tudom, hogy a férjem jó ember, hiszen olyan pédamutató apa is volt az első piialantoktól, amilyet nagyon ritkán látni. Ő egy érzékeny lélek, és épp ezért sérülékeny is. Tudom, hogy mi ez nála, és inkább segítek neki túl lenni rajta, nem hagyom el ezért, mégha meg is bántott. Harcolok érte, magamért, a családunkért, a boldogságunkért. Ilyen egy jó feleség, nem adja fel, hanem az utolsó utáni pillanatokig kitart, amíg még szikrányi esély is van arra, hogy változzanak a dolgok. És itt sokkal több van szikránál, itt parázslik a dolog, csak egy kis élesztés kell neki. :)
2011. ápr. 18. 06:42

Drága Cillagockáim!!!


Akinek igértem telefont, levelet, ma teljesítem, remélem senki nem hagyok cserben. Nagy bajom volt a hétvégén. Nem elég, hogy az állásunkért hajtunk , mint az állatok (munkát próbálunk szerezni), szombat reggelre belobbant a hólyagom Ne tudja meg senki.

Ilyenkor a hólyag belső fala leválik, és tulajdonképpen genny és vér kíséretében kipisiljük Valami iszonyatos fájdalom és rosszul lét. vasárnap ki kellett menni a kórházba, kaptam gyógyszert rá, ma már jobban vogyok és természetesen rohanok nemsokára dolgozni.


A házasságról két mondat röviden : én voltam 18, ő volt 20. Akkora szerelem volt, amekkora nincs többé az életben, már két éve voltunk házasok , de még minden éjjel vele álmodtam. Ő szerintem a gyerekeknél is sokkal jobban szeretett.

A természetünk kb 30-35 éves korunkra alakult ki. kb 40 éves voltam, amikor rájöttem , hogy nem illünk össze, Szerintem neki egy kis csöndes haptákban álló, szalutáló csajszi kellene.( Ő erre azt mondta, hogy neki kell a kihívás, mármint az én állandó meghódításom , betörésem) mindketten oroszlánok vagyunk ( nekem az aszcendensem az csak ) Egy álló küzdelem és erőpróba volt az életünk. Körbe -körbe mentünk egymást nézegetve, méricskélve, hogy hogyan tudnánk a másikat legyőzni. ez tart 32 éve...


Valószínű, hogy mással csendesebben, kevesebb "olasz mentalitással" éltem volna. De ha arra gondolok, hogy nélküle...nem biztos, hogy menne.

Igazándiból nehéz életünk volt együtt, telis-tele harccal, de az ötvem év alatt nem találkoztam olyan férfival, aki el tudott volna venni tőle.

Úgyhogy amikor az örökös erőpróbáról beszél a természetgyógyász barátom, azt gondolom , nagyon rólunk beszélt.

2011. ápr. 18. 06:25

Jó reggelt Dögös Harmincasok!


Olvaslak titeket, és úgyérzem mindegyikőtöknek igaza van!!!


Wendy!


Én általában, kb. a 13 éves színvonalon mozgok, viszont van amikor a 80-nas éveimben járok. Legalábbis úgy érzem magam...

A harcban és egymás formálásában Bibének is Csipkének is igaza van! Mert tényleg így élünk, és ilyen az élet.

A fejfájás csak 5-6 nap múlva fog elmúlni. Nekem legalább is az Adinál így volt. Nyílván időre van szükség, hogy a sok mocsok kitisztuljon a szervezetből. Egyébként ha az Adi mellett döntesz, készülj, hogy szervezeted olyan lesz utána mint csata után a harcmező. Én még most is azon gondolkozom, hogy megérte-e azért az 5-6 kg.-ért.....

225. Wendy78
2011. ápr. 17. 23:16

Két napja abba hagytam a zent és még mindíg fáj a fejem , bár nem annyira!

Az étvágyam viszont olyan szinten megnőtt, hogy undorító!

Van még itthon másfél havi adag hoodiám, 10 szem zenem, egy felbontatlan doboz Super Slimem és a többi gyengébb vacak cefamadar,obesimed....

Lehet, hogy kipróbálom a S.Slimet ha már itt van mert ez így nem mehet tovább!!!Bár sok reményt nem fűzök hozzá.

Ha nem jó akkor meg rendelek Adit és punk-tum!:)

(bár ennyi tapasztalatból kiindulva szerintem nekem az sem lesz jó sajnos)



A zen arra volt jó, hogy nem híztam tovább hanem stagnáltam.Ami végül is eredmény mert én három és fél éve folyamatosan híztam hétről hétre.Összesen 18kilót:(

224. Wendy78 (válaszként erre: 220. - VictoryS)
2011. ápr. 17. 23:06

Ebben egyet értek és minél gyorsabban jobb helyre tenni!


Furcsa nekem egy picit egyébként,hogy úgy beszélsz mintha Te nem egy fiatal dögös csajszi lennél. már bocsi.

Az előbb írtad, hogy 34 vagy.Közöttünk egy év korkülönbség van de én még csak 32 vagyok!És ha őszinte akarok lenni 24-nek érzem magam.

Érted mire akarok kilyukadni?


Egyébként van egy ismerősöm aki annyi idős mint én, egy hónappal idősebb és három gyereke van.(fiúk)

Hát megmondom őszintén néha mintha hatvan éves lenne úgy beszél és viselkedik.Sőt úgy is él.

Megmondom őszintén én őt bolondnak tartom(persze az ő helyzetében), hogy három gyereket vállalt.

Öreg lány lett!!

(persze itt nem rólad beszélek természetesen de néha úgy érzem mintha te is egyre jobban belefásulnál a terhek cipelésébe és abba ,hogy mindíg megfelelj a családodnak)

Könyörgöm! Fiatal vagy, előtted az élet, még gyerekekkel is!



Bocsánatot kérek ha valakinek nem tetszik, ha az a véleményem, hogy a vacakot adjuk föl még ha fáj is!....


Remélem, sőt hiszem, hogy a szavaim nem értetted félre ezt nem megbántásnak szántam, csak tudd nem mindenki így gondolkodik!

223. Wendy78 (válaszként erre: 219. - VictoryS)
2011. ápr. 17. 22:46

MEGSZOKÁS????

MIRŐL IS BESZÉLÜNK???

222. Wendy78 (válaszként erre: 218. - Csipkerózsika)
2011. ápr. 17. 22:42

Azt hiszem Kedves Bihbét félreértetted!!!

De nagyon.

És ebből kifolyólag gondolom, hogy (amit írsz nem hülyeség ) de olvastad valahol.

Ha ugyanis nem így gondolod azt is értened kellene miről beszél....

..már bocs...


Abban meg nem hiszek, hogy egy társ tud segíteni abban, hogy legyőzd az egódat...sőt, a tudatos társsal sem hiszem ,hogy sokan találkoznak. Ez a mesében így van és nagyon szépen hangzik.

Eleve a házastársi kapcsolatok 80%-a halálra van ítélve!

A másik meg: Mit értesz azon,hogy tudatossá hajlandó válni?? A tudatosság nem hajlandóság kérdése! Tudod Te hány olyan nőt ismerek aki a másik oldalon áll?

(Mondhatni sokkal több ostoba nőt ismerek mint értelmes férfit!)

már bocs...de ez a kérdés messze nem ilyen egyszerű!

221. mirmur1 (válaszként erre: 210. - VictoryS)
2011. ápr. 17. 22:05

Szia! Akkor szép az élet ha zajlik!! Én azt gondolom ha nincsenek konfliktusok veszekedések akkor ott van valami „bibi”mi 11 éve gyűrjük egymást és a kibékülés olyan jó! Ha nem veszekednénk számomra az maga lenne a pokol olyankor kijönnek a feszültségek és jobban is érezzük magunkat még ha néha elég csúnya vitáink vannak is.

Szóval kitartás az élet egy hullámvölgy!!

220. VictoryS (válaszként erre: 218. - Csipkerózsika)
2011. ápr. 17. 21:59
Három gyerek mellett nem egyszerű az élet, és itt már nem keressük, hogy ő e a megfelelő, hanem csak igyekszünk élni, és megélni. De amúgy mi szeretjük egymást,szerelemből volt a házasság is és ritka eset, amikor ennyire kiborul a bili. De ezt az imént taglaltam is már. Az ilyen karambolok meg arra jók, hogy kimozdítsák az embret a rossz pályáról, és megálljon elgondolkodni egy kicsit, és helyre tenni amit kell.
219. VictoryS (válaszként erre: 214. - 470f6cae11)
2011. ápr. 17. 21:56

Á, azon már túl vagyunk. Idén töltöttük a 12 évet. De már a 7 évnél is voltak gondok, sőt, már az elején is, bár akkor még csak az összeszokás miatt inkább,meg hamar jöttek az ikrek, és nem igazán tudtunk házaspárként összeszokni, szinte rögtön szülőkké váltunk. Ráadásul alig voltam 23 éves... Ez inkább a piszkos anyagiak, és az élettel való mindennapos küzdelem, amit nem jól kezelt le. Na meg jó adag apai örökség...


De már bocsánatot kért, csak marhán kezdem unni. De alapból meg egy normális, kedves ember, csak a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kiborítják időnként. Gondolom én... Mert persze nem mondja el, csak látom, hogy baj van. Így meg segíteni sem tudok. De bízom, hogy megoldódik, mert szerencsére nem vagyunk egyedül, és ő meg nem egy elvetemült vadállat, hanem inkább túlzottan is felelősségtudatú családfő... Mert hajtja ő, hogy jó legyen, meglegyen, csak ez itten nem eccerű feladat kérem ebben az országban.


NA ennyit a gondokról. A napokban kisebb böjtöt folytattam, most meg este már ettem egy picikét, de úgy érzem majd szétdurranok. Annyira megszoktam a szinte semmi kaját, hogy a valamitől már besokallok. :) Jó is ez így, így hagyom asszem.


Na menek alunni, mert kipurcantam.

218. Csipkerózsika (válaszként erre: 214. - 470f6cae11)
2011. ápr. 17. 10:02

Hát tényleg elgondolkodtató... És szerintem hülyeség, már bocs.

Ahol két ember egymással küzd, az a kapcsolat nem méltó egyikükhöz sem.

Az más kérdés, hogy vannak konfliktusok, de ezek többnyire belső konfliktusok kivetítéséből, és a tolerancia hiányából adódnak. Ezek megoldhatók.

Inkább egymás tanításáról és a tanulásról szólnak a kapcsolatok. Nem 2 ember "harcol" egymással, hanem minden emberben az egó a lélekkel.

Egy társ tud a legtöbbet segíteni abban, hogy felismerd és leküzdd az egódat. Feltéve hogy az a társ megfelelő, az ember pedig hajlandó tudatossá válni.

2011. ápr. 17. 08:06

13.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓKÚRA

avagy a Murci-módszer



Agytakarítás


A kogyófúra lényege: tudd, miért csinálod. Ez már a Murci-módszer, a kogyófúra első fázisa, s ennek az első és legfontosabb lépése: a nagytakarítás előtt kötelező agytakarítás. Tudom, alig várod, hogy leírjam a keményet, a frankót, az őszintét, hogy kell ledobni azt a néhány vacak kilót. De annak a semmi kis hájnak a megszüntetése nem megy felkészülés nélkül.

Én nem tisztáztam magamban mindent, hiszen mint említettem, kilóról kilóra alakítottam ki a módszerem. Egyetlen dologgal voltam tisztában: meg akarom csinálni, bármi áron. Mivel nem készültem fel megfelelően, rengeteg energiámba került, hogy elérjem a kívánt célt. S az energia túlnyomó része az agymunkára ment el, még akkor is, ha ez az én esetemben hihetetlennek tűnik.

Közhely, de tény: a kogyófúra a most még kissé formátlan fejedben kezdődik el. Észérvekkel kell magadat meggyőznöd a kogyófúrázás fontosságáról, minden más - kaja, pia, Hawaii, napfény, pálmafák, zsákbanfutás, lepényevés, számháború -,csak azután következik. agyilag kell magad kordában tartanod. Az eszedet kell harcba küldeni a megszokás, a lustaság, az érdektelenség, a fárdtság, az erőtlenség, a múlhatalan bírvágy ellen, csatába kell indítanod az ösztöneiddel, a lelkeddel, s nem utolsó sorban a testeddel szemben.

Egyszerre vagy Szent György és a sárkány, vagy kissé egyszerűben: te vagy Tom és Jerry.

Hosszú küzdelem lesz. Most, a szent elhatározás lázában, át kell gondolnod néhány alapvető dolgot. Ez még egy ünnepnap. Most még régi, káros, haszontalan életmódod szerint táplálkoztál, de nemsokára minden megváltozik, jönnek a munkás, s egyáltalán nem mókás hétköznapok, amikor mindent meg kell tenned azért, hogy a kogyófúrád hatékony legyen.

Különben miért csinálnád?

Csak azért nekivágni, hogy egy újabb, sikertelen próbálkozást pipálhass ki, teljesen értelmetlen.

Éppen ez okozza az igazi nehézséget.

Folyamatosan dolgozni valamin, legyen az akár önmagad, nagyon strapás dolog. Másoknak könnyű, ők csak bizonyos napszakokra, esetleg órákra, percekre vannak veled együtt, te viszont egész nap kénytelen vagy elviselni a saját jelenlétedet.

Ha nem tisztázol magadban minden, a kogyófúrával kapcsolatos kérdést, nem csak a barátaid és üzletfeleid dolgát, hanem a magadét is megnehezíted. Neked kell megküzdened önmagaddal, és senki nem tud segíteni, senki nem akar helyetted lefogyni, és ez néha roppant idegesítő.

A Bevezetőben már pedzegettemezt a kérdéskört.

Pontosan tudnod kell, miért akrasz lefogyni. El kell döntened, szükséged van-e erre az egész hercehurcára. Nincs elég bajod? Eddig is megvoltál, akkor most minek izzadni, erőlködni?

Különben is, ha beleesnél télen a Dunába, így hájasan, nagyobb az esélyed a túlélésre, mint egy cingár polgártársadnak.



(folytatjuk:)

2011. ápr. 17. 07:05

Bibém!


Azonnal rohanj a a patikába és végy GRAPEFRUIT MAG KIVONATOT! Nekem a krónikus húgyúti problémáimat végleg megoldotta!!! A szomszédasszonyomnak aki gyerekkora óta hólyaghuruttól szenvedett, szintén elmúlt minden nyavajája.

2011. ápr. 16. 22:58

Na'on beteg vagyok.

Hólyag gyuszi, és holnap valószínű kórház, mert egyre szarabbul.

214. 470f6cae11 (válaszként erre: 210. - VictoryS)
2011. ápr. 16. 22:57

Lehet a 7 éves effektus?!


Nemrég azt mondta egy természetgyógyász barátom, hogy a házasság az erősebb és a gyengébb küzdelméről szól egy életen át. Elgondolkodtató..

213. 470f6cae11 (válaszként erre: 212. - Kislo)
2011. ápr. 16. 22:55
Privi válasz ment
212. kislo (válaszként erre: 209. - VictoryS)
2011. ápr. 16. 22:53

Hát én is mondom neki, hogy szuper kispasi, de valahol megértem és nagyon nagyon nagyon sajnálom őt!!!

Nem, hidd el, hogy ez nem "lassítható", ez nem az a típusú kopaszodás. :(

2011. ápr. 16. 20:51
Végülis két bátyám van, akik aprítottak egész életemben, úgyhogy eléggé ütésállóra lettem nevelve... Kicsit fanyar humor, de vicc az egész...
210. VictoryS (válaszként erre: 205. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 16. 20:50
Hát ilyenek ritkán vannak nálunk, de akkor aztán hajjaj! Csak már elegem van, és most elgondolkoztam egy kicsit, hogy 34 évesen nem biztos hogy bele kell törődnöm. Azért egyelőre nem mondtam le az aptyukról, mert alaból jó ember, és szeretem, csak nem tudja jól kezelni a problémákat, és akkor viszont el tud nagyon durvulni a helyzet... De bízom, bízom... nem vagyok egy könnyen feladós típus. :)
209. VictoryS (válaszként erre: 208. - Kislo)
2011. ápr. 16. 20:48
Hát én is azt mondanám, hogy fiúknak jól szokott állni. Azért én kipróbálnék néhány erre való terméket, amit még meg lehet fizetni,hátha legalább lassítja valami neki... hm?
208. kislo
2011. ápr. 16. 18:51

Sziasztok tettestársak!

Én is beálltam a bogyósok táborába, már beszedtem 10 szemet, result = 0 :(....

Nagyon bírom az itteni hangulatot, ráadásul látom, hogy eléggé hasonló korúak, mondhatni fiatalok vagyunk :).

Van egy gondom, csak nem tudom máshol megkérdezni, ezért gondoltam hozzátok fordulok:

a fiam 23 éves és kopaszodik.....de nagyon.... Teljesen maga alatt van. Mondtam neki, hogy vannak olyan pasik, akik tök jól kezelik ezt a problémát, pl. Dobrádi Ákos. Tudnátok valami praktikát ajánlani nekem? Rettenetesen fáj persze nekem is, hogy evvel küszködik, de nem tudom, hogyan segítsek, sajnos nincs sokszázezer forintunk, hogy hajbeültetésre mehessen.

Párkapcsolata nincs, pedig egy szép arcú, rendkívül okos, egyetemre járó fiú. Nagyon kedves személyiség egyébként, nem csak szerintem :).

Mondtam neki, hogy még összegyűjtök a Dobrádin kívül ismert embereket, akik kopaszon is "elkelnek" :).

Egyébként hasonlít Vilmosra, de komolyan, ráadásul ő is kopaszodik :D.

Szép hétvégét nektek!

207. mirmur1 (válaszként erre: 194. - Wendy78)
2011. ápr. 16. 14:24
Szia. Nekem volt már migrénszerű fejfájásom a zentől én még 10 napig folyamatosan nem is szedtem kb 7 nap volt a legtöbb, mert nekem is szűkült a láttásom ilyenkor 1 nap szünetet tartok,főleg mert elég sokat vezetek is így mindig 1 nap pihit tartok a biztonság kedvéért.
2011. ápr. 16. 09:00

hullámvölgyek

és nem

Hullák Völgye



Na jó!

Befejezteeeeem!!!! :)

Mögyek LA dógomra.



Bolhacirkusz

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook