Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
2011. ápr. 16. 08:56

Jaj Vikikénk!


Ne ijesztgess minket!!!!

Minden kapcsolatban vannak hullám völgyek! Folyamatosan!

A hosszas küzdelem során azért rájöttünk, mindent meg lehet oldani valahogy...

Vagy nem....?

Persze ezt így könnyű mondani...

Nagyon drukkolok nektek!!!!


<3

204. VictoryS (válaszként erre: 202. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 16. 08:54
Köszi, neked is kedves Minibolci! :)
2011. ápr. 16. 08:53
Murcit olvassuk szorgosan. A sátras öltönyös rész is nagyon tetszett, jót vigyorogtam rajta. :)
2011. ápr. 16. 08:52

Kedves Nádihegedűsök!


Kedves kihívásokkal küzdők a helyes testsúly terén!


Kellemes Hétvégit Mindenkinek!!!!

201. VictoryS (válaszként erre: 180. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 16. 08:50
Az utolsó pont (szex) nekem most nem aktuell, mert mosoly szünet van viselkedési problémák miatt. Apjuk nem bírta tűrtőztetni magát, és elég durva stílusban borította rám a gondjait, és épp nagyon elgondolkodóban vagyok a hogyan továbbon... Na de nem akarom ezt itt kitárgyalni. Elég ritka volt nálunk eddig amúgy is az ilyen, és azt hittem már soha nem is lesz benne részem, de sajnos visszajött a rém... És most ha az nem megy el, akkor lehet hogy én fogok. Pff.
2011. ápr. 16. 08:49

12.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓKÚRA

avagy a Murci-módszer


A Murci-módszer játékszabályai


1. Fogyókúra nincs. Ez a szó a Torquemada-féle Szent Inkvizíció dohos, félhomályos kínzókamráit idézi fel. Ne hagyd, hogy ez a rémísztő elnevezés meggátoljon abban, hogy vékonyabb legyél. Amerikában már ismerik a politikailag korrekt beszéd titkát. Nem azt mondják, dagadt, hanem azt, hogy kihívásokkal küzd a helyes testsúly terén. Irtsd ki a szótáradból a fogyókúrát. Mond helyette azt, megvalósíthatósági tanulmány, vagy agrárrendtartás, esetleg nádi hegedű. Máris könnyebb lélekkel szállsz szembe önmagaddal. Ebben a könyvben mostantól a KOGYÓFÚRA szót használom.

2. A kogyófúra: játék. Türelemjáték. Te most azt játszod, hogy nagyon lassan fogyózol. Különben nem érdemes elkezdened, felejtsd el.

3. Ne verd nagydobra, hogy belevágtál. Kaján és lusta ellendrukkereid azonnal számonkérik rajtad az eredményeket.

4. Az itt leírtakban nincs semmi újdonság. Amit összefoglaltam, azt már régóta érzed, sejted és tudod, de soha nem használtad fel, most viszont meg kell tenned.

5. Semmi sem kötelező. Minden, ami ebben a könyvben olvasható: javaslat. De ezeket a jvaslatokat a saját hájamon kísérleteztem ki.

6. Nem megkérdőjelezhetetlen egyik megállapításom sem. Te is tudod, milyen aggasztó azokkal vitatkozni, akik tudják az igazságot. A mondás szerint a hegyre sok út vezet. Ez egy lehetséges út, s nem kérdőjelezek meg semmilyen más- akár tuti -módszert, amely hatékony lehet.

7. Különleges helyzetben vagy: dönthetsz, elfogadod-e ezeket a javaslatokat vagy sem.

8. Ha elfogadod, te felelsz azért, hogy be is tartsad: főnök vagy és beosztott. Kissé tudathasadásos állapot, de remélem nem visznek ezért a vigyorgóba.

9. Ha nem sikerül, csak magadra haragudhatsz. Büntetésül egy hétig nem nézhetsz szappanoperát.


(folytatjuk:)

2011. ápr. 16. 08:35

Sziasztok Békés Csajok! :) Nem olvasok most vissza, mert reménytelen ennyi kihagyás után szerintem. A lényeg,hogy végre megírtam a szakdolit, és kezdek visszatérni az életbe. Amit felszedtem azt mostanra le is adtam, és innentől már tényleg lefelé van az irány. A műtétig egyre kevesebb az idő, ezért bele kell húznom. A Myco V.t párosítottam az itthon lévő aktív rizsporral, ezeket kombinálom, reggel egyik, este másik, közte nagyon light salátázás.A rizspor is csak 104kcal 1 adag, és lehet belőle napi 2-3 adagot is akár fogysztani, ami nagyon szuper. :)

A Myco meg iszonyú jól laktat, és teljesen rendben tartja az emésztésemet, ami nagy csoda, mert mióta lefogytam, azóta ez nehézkesebben működött. Ma elkezdem a lakás helyrerakását, úgyhogy nem sokat leszek. Na azért kicsit visszapillantok, kivel mi újság, mielőtt tovább száguldok. :D

2011. ápr. 15. 22:18

Kedves Zupo(r)falatka!


Köszönöm!

Az ebay-al az e bay, hogy nem igazán tudom, így képről, hogy valójában mi van az üvegcsében.

Most olvastam a napokban egy cikket, pont az ebay-on kapható hamis moschusokról. Persze biztos sok az eredeti is...De hát én innen honnan tudjam megállapítani...? :C


Nem akarok idegebayt kapni amikor a postás meghozza a csomagot...


Azért nagyon, nagyon köszi!

197. zupo (válaszként erre: 190. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 15. 18:39

Szia minibogárka !


Nekem van egy parfümös kapcsolatom, aki külföldről hoz parfümöt, őt meg tudom kérdezni. Ja, és az ebay német végű oldalán is láttam....nézd meg, hogy erre gondoltál-e.

196. Csipkerózsika (válaszként erre: 194. - Wendy78)
2011. ápr. 15. 18:38

Ez bizony migrén.

Nekem fog.gátló tudott ilyen csodát okozni.

Gyanús a bogyó...

195. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 194. - Wendy78)
2011. ápr. 15. 15:34

Szerintem mindenképp hagyd abba a Zent!!!!

Ez nagyon ijesztően hangzik!

Nekem ugyanez volt a Hoodiánál!!!

Iszonyú fejfájás és szem viszketés-bizsergés.

Ugyanattól rendelted mint máskor?


Írtatok a régi fórumra (Reduc. helyett Zen.?) és töölték? Mit? Ki írt? Mikor?


Pletykabolha

194. Wendy78
2011. ápr. 15. 15:17

Gyerekek nekem egyre jobban fáj a tarkóm!

Lökés szerűen egyszer csak jön és akkor a látásom is elhomályosul egy pillanatra.

Nem vagyok fejfájós és front érzékeny sem.

Tehát most már kezdek gyanakvó lenni a Zenre mert ez két és fél napja gyötör.

A vérnyomásom megmértem az előbb:110/84 p.85

Tehát még ez sem magas!

Nem értem de ez ha nem múlik el reggelig én holnap már elhagyom a Zent azt hiszem...

193. Wendy78 (válaszként erre: 189. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 15. 15:12
De írtunk csak törölték....hm..hm..
2011. ápr. 15. 14:32

S még egy kis Murci:


12.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓKÚRA

avagy a Murci-módszer


Étlap


Mostmár hamarosan a Murci-módszer következik.

Külön fejezetekben taglalom, mik a játékszabályok, megpróbállak észérvekkel sarokba szorítani, miért kellene fogynod, alaposan felkészítelek a lelki megpróbáltatásokra, kicsit megpróbálom megutáltatni veled a hájadat, egy kis módszertant is átnyújtok, s néhány tippet arra: hogyan , mikor, mennyit és mit érdemes enned (semmi sem kötelező!), elsősegélyben részesítelek, adok néhány ötletet, mivel öblítsd le az egészet, egy kicsit noszogatlak, hogy mozogj napi 20 percet, de egy másodpercel sem többet, azután az egészet jól összefoglalom, végül leírom, milyen örömteli jelekkel szembesülsz, ha módszerem hatással van rád.

Most légy szíves essél kétségbe, dobd a sarokba ezt a könyvet, vagy...


(folyt.köv:)

2011. ápr. 15. 12:42

Wendym, mit mongyak?


A Zen nekem egy napig nem jött be...(Pedig egy hétig szettem vettem teremtettem.)

El is cseréltem Hoodiára ami egy napig nem jött be. Beeeeeee.


birkabolha

2011. ápr. 15. 12:38

LAnyok és főleg a Vörös Dögös Maca! Másnéven Versmondólány a Zseb Hoxából.


Szegíccetek!!!


Kedvenc parfümüm a Moschus Wild Love oil, sehol nem kapható!

Én nyolc évig spóroltam vele, de most végleg elfogyott.

A pézsma patkány (vagy tulok?... Én tulok!) nemi váladékából állították elő annó, de a kilencvenes évek közepén-végén kivonták a forgalomból. (biztosan azok az állat védők! :)

Akinek van: agggya el nekem!

Ha valaki tud infót: mongggya el nekem!

Bibém, Te Veres Deges fiatalasszony!

Külföldi kapcsolataidra is számítok!

Nem leszek hálátlan :))))

Persze nem úgy és nem oda! :)))



(Ja, és a Nerval cég forgalmazta)


Millió hála mindenkinek!!!!


Bolka

2011. ápr. 15. 12:28

Másik, régi fórumunkra 3 napja nem írt senki.


Hmmm...hmmmm....hmmmm....


Ez itten fönt egy gonosz kuncogás akart lenni!


Mockosz kisz Bolhácka

2011. ápr. 15. 12:20

11.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓKÚRA

avagy a Murci-módszer



Sikerre ítélve


Na tessék, mi van abban az esetben, ha megpróbálod, de nem tudod befejezni?

Mekkora égés!

Hiszen ez azt jelenti, hogy feleslegesen vetted meg ezt a könyvet, feleslegesen győzködted magad, feleslegesen próbálkoztál.

Nincs benned szemernyi önbecsülés sem?

Nemcsak elkezdeni, befejezni is nehéz, az új tömeget tartani pedig szinte lehetetlen feladat-gondolhatod,-s arra a következtetésre juthatsz, talán inkább mégsem kellene megpróbálni.

Itt a pillanat, döntsd el!

Ha egyszer elkezded, ne hagyd abba! Gondolj arra, hogy saját javadat akarod. Eltüntetni.

Nem szabad megpróbálni, hanem meg kell csinálni.

Hú, bocs, amerikai filmekben mondanak ilyeneket, a háttérben a Grand Canyon vörös sziklái, éppen megy le a nap, fúj a szél, s lágyan rázendítenek a vonósok.

Talán segít a döntésben, hogy én már megtettem, és nem kell összeszorított fogakkal dolgoznom azért, hogy megmaradjon a jelenlegi kiterjedésem. Semmiről sem mondtam le, csak kicsit változtattam az életvitelemen.

Vagy gondolj arra, hogy nekem senki nem mondott ilyen marhaságokat, s éppen ezért, vagy inkább ennek ellenére megcsináltam. Ledobtam 22 kilót. Ennek lassan két éve, a súlyomat tartom, egyre jobb formában vagyok, és néha úrrá lesz rajtam a dicsekvés.

Esetleg gondolj arra,hogy ha mégis úgy döntesz, meg sem próbálod, akkor nem kell elolvasnod ezt a könyvet.

Na?

Ha most megteszed, nincs több harc.

Mond csak, igazán elszántad magad?

Képes leszel végigcsinálni?

Nem állíthat meg senki és semmi?

Ugye már nem férsz a bőrödbe?

Ha erre is igennel feleltél, átadom neked a Titkot.

A Nagy Fogyás Titkát: a Murci-módszert.

Ebben a könyvben egyébként nem találsz táblázatokat, tiltott, tűrt és támogatott ennivalók adataival. Minek?

Már említettem: mindent ehetsz!

Még egy dolog: a kockázatokról és a mellékhatásokról kérdezd meg orvosodat, gyógyszerészedet. Soha nem lehet tudni.


(folytatjuk:)

187. Wendy78
2011. ápr. 15. 11:12

Sziasztok!

11 napja szedem a Zent és még mindíg semmi hatása ami a testsúlyomat illeti.:(

Az az egy kg. csúszkál föl le.Ma 72.1 vagyok de gondolom holnap 73.3 leszek.Tegnap is így volt.

Soha nem fogok 69.9 lenni úgy érzem.Ez szörnyű..

Valaki most már öntsön belém lelket mert kezdem föladni,hogy én bármitől is fogyok egy dekát is.


Két napja agy ér görcseim vannak és ettől is ki vagyok...meg a hidegtől...:((

186. Pirinkó85 (válaszként erre: 167. - VictoryS)
2011. ápr. 15. 09:03
:D
185. 470f6cae11 (válaszként erre: 160. - VictoryS)
2011. ápr. 14. 19:55

a szív a legszebb kincs.Ennél szebb szó, hogy szeretet a nagyvilágon nincs.

Az élet úgyis tovaszáll,a sír magába zár.

Szeressük egymást gyerekek,

mert minden percért kár!


( ezt énekelve írom)

184. Csipkerózsika (válaszként erre: 180. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 14. 16:00

Murci módszer?

Nagyon várom a folytatást...

183. mirmur1 (válaszként erre: 169. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 14. 14:47
Átmentem és elolvastam amit a Böske csajszi írt hát én nagyon sajnálom, ezért volt jobb annak idején, hogy lehetet legálisan és orvos által felírva kapni a fogyis gyógyszereket.
182. mirmur1
2011. ápr. 14. 14:41
Sziasztok! Hú végre kész vagyok, befejeztem a szakdolgozatom!! Semmi időm nem volt az utóbbi bár hétben a doli miatt, benneteket is hébe-hóba olvasgatlak csak, otthon minden romokban és a család is kikészült tőlem mert ideg beteg voltam! A súlyom sem változót de hát folyamatosan ültem és tornázni sem mentem ezért nem is meglepő.
2011. ápr. 14. 11:04

Esti versi most, mert most van 2 szabad percem:

(nem vers)


„Kockáztatnunk kell. Csak akkor érthetjük meg az élet csodáját, ha hagyjuk, hogy a váratlan megtörténjen.

Isten mindennap ad nekünk egy pillanatot, amikor megváltoztathatunk mindent, ami boldogtalanná tesz. S mi minden nap úgy teszünk, mintha nem vennénk észre ezt a pillanatot, mintha nem is létezne, mintha a ma ugyan olyan lenne, mint a tegnap, és semmiben sem különbözne a holnaptól. De aki résen van, az észre fogja venni a mágikus pillanatot…..

Mert ez a pillanat létezik, és ebben a pillanatban a csillagok minden ereje belénk száll, és segítségükkel csodákra leszünk képesek.

A boldogság sokszor áldás – de általában meg kell harcolnunk érte. A mágikus pillanat segít, hogy megváltozzunk, és elinduljunk az álmaink után. Lehet, hogy szenvedni fogunk, nehéz pillanatokat élünk át, és sok csalódás ér – de ennek egyszer vége lesz, és nem hagy gyógyíthatatlan sebeket. És amikor túl vagyunk mindenen, emelt fővel tekinthetünk vissza.

Szerencsétlen, aki nem mer kockáztatni. Lehet, hogy soha nem csalódik, soha nem ábrándul ki, és nem is szenved úgy, mint azok, akik egész életükben egyetlen álmot követnek. De amikor visszatekint, meghallja, amit a szíve súg: „Mit csináltál azzal a rengeteg csodával, amit Isten elhintett a hétköznapjaidban? Mit csináltál azokkal a talentumokkal, amelyeket rád bízott a Mestered? Elástad mindet egy mély gödörbe, mert attól féltél, hogy elveszíted őket. Íme hát az örökséged: a bizonyosság, hogy eltékozoltad az életedet."

Szerencsétlen, aki hallja ezeket a szavakat. Mert ettől kezdve már ő is hinne a csodákban, életének mágikus pillanatait azonban örökre elveszítette."

2011. ápr. 14. 07:26

Most látom, mikor már nagyjából kitisztultam, hogy mi maradt belőlem miután az ilyen-olyan csoda bogyók elhagyták a testemet.


A legutolsó kúra után is elég komoly elvonási tüneteim voltak.

Kézremegés, légszomj, nagyfokú

fáradtság és ingerlékenység.


Súlyomat továbbra is tartom ("Hééé 68' " Kern Andris lemez/.

Miután a gyomrom teljesen összeszűkült, egyáltalán nem vagyok éhes, illetve nagyon kevéssel is beérem. Bár tudom, amint valamiből egy kicsit többet ennék mint amennyire kívánom, azonnal beindulna újra a "rendes zabálás" efektus.

Szóval éljen a Bolhci-módszer (ejtsd:Bolci) !

Ami:

- Hunyadi vótör

- Sok és gyors séta.

- Kapálás, házimunka.

- 2.5 liter víz/nap. (többet nem bírok:(

- Sok sex!!!

- és persze a Murci-módszer.

- ből áll.

2011. ápr. 14. 07:09
Kihalt ez a Békés Bogyó Bolygó. :)
2011. ápr. 13. 17:11

Lalányok!!


Egy percre csal felszaladtam pletyizni Hozzátok.

Ma a zen 14. napja. Ma jött meg a hatása. Állati szomjas vagymuk. Egész nap egy szem almát tudtam letolni.


Pintyő, lehet, hogy Neked is tovább kellene próbálni.

Teljesen kibukva.....

2011. ápr. 13. 08:12

10.

Murányi Marcell


MINDENEVŐ FOGYÓZÁS

avagy a Murci-módszer


Érdemes ezeknek?


Tapasztalataim alapján állítom, ritkán lesz sikerélményed. Ha sikeresen befejezed- miután a párodat meggyőzted, hogy nem akarod elhagyni, a barátaid elhiszik, hogy nem hízol vissza, és a kollégáid is elfogadják, hogy nem vagy beteg-,a környezeted egy darabig csodál, mint showman a nézettségi adatokat, azután elfogad vékonynak.

Mindenki elfelejti, milyen heroikus küzdelmet folytattál megátalkodott ellenfeleddel: önmagaddal. Azzal a disznóval.

A kutya sem törődik majd veled.

S mint egy háborús veterán, hiába kezded el a mesét a történelem menetét megváltoztató legendás csatáról, amelyet a kilóid ellen folytattál, senki nem figyel majd rád.

Lefogytál? Tényleg? Hogyan? S miközben mondod a magadét, a kérdező árkon-bokron túl jár.

Igaz, az első látható eredmények hatására átmenetileg agresszívvá válsz, és mindenkivel, bármi áron, meg akarod osztani az örömödet, így nem meglepő, hogy menekülnek előled az emberek.

Csak magadért, csak magadnak csinálod.

Érdemes ezeknek lefogyni?

Ha még mindig igennel felelsz, belekezdhetsz a Murci-módszerbe.

De mielőtt rátérnénk, tedd föl magadnak a kérdést: mi lesz ha nem sikerül?


(folytatjuk:)

2011. ápr. 13. 06:46

Szasz Mindenki!!


El vagyok tünve...

5-kor kelek, 6-tól dolgozom este 5-ig, -6ig. utána főzés szkájpi-nagyi , és vége a napnak...


Most kezdődött az új évünk a cégnél ( április 1). Iszonyú a hajtás. Már most teljesen le vagyok amortizálva, bocsesz mindenkinek. És nagy pussza: Bibe

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook