Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1405. VictoryS
2011. júl. 11. 17:26
Amúgy egy ideje gyanítom, hogy itt is figyelnek már néhányan, mert volt aki tudott olyat, amit azt hiszem csak itt írtam, és amott az FB-n nem, ahol elvileg ő az ismerőseim között van... Könnyű itt inkognitóban figyelni a másikat mindenféle álnév mögé bújva sajnos.
1404. VictoryS (válaszként erre: 1395. - Zupo)
2011. júl. 11. 17:24

Hát ezen jót röhögtem itt magamban. Még jó hogy nem kukaccal a lábam között ébredtem... :P


Én szerencsére nagyon sokat autózom egyedül, és ebben a tekintetben teljesen megbízik bennem a férjem. Na persze BP-en túl keletebbre már nem biztos hogy engedne olyan simán...


Ma megint szerzetem "jó" tapasztalatot a netezéssel és a "barátokkal" kapcsolatban, akik mindig figyelnek, mint a nagy testvér, és szeretik a biliben kavarni azt a bizonyos vihart. Nem is részletezem tovább, mert nem érdemli meg az illető... Pfff! Lerázom magamról, és inkább jöttem ide derülni közétek! :)))

1403. szoszilvi81 (válaszként erre: 1401. - Tündi66)
2011. júl. 11. 17:00
Örülök,hogy jobban vagy. :)
1402. szoszilvi81 (válaszként erre: 1397. - Judith.budapest)
2011. júl. 11. 16:55

JudithKatiEdit, annyira jól esett amit írtál :)

Igyekszem megoldani, hogy ott legyek ahol ti.

A Győr simább lenne, mert itthon hagynám a családot, de Budapest-en mit csinálnak (tudom rengeteg lehetőség van, de mégis egy nem túl nyugodt apuka egy 8 és 4 éves gyerekekkel...) amig én csacsogok. Két kis gyerekhez kell két felnőtt, sőt Martinhoz néha két felnőtt is kevés... :P

No de még várom a fejleményeket. :)

1401. Tündi66
2011. júl. 11. 11:12

Sziókák!!

Végre jól vagyok!

Hát ez olyan volt,mint a másnaposság,csak ingyé adták.

A zsűrinek 13:30-ra kellett tálalni. +jártak körbe,ki hogyan dolgozik a főzőhelyeken. És ezért nem figyeltem magamra. Különben,ha napozok fél órát,akkor is viszek ki vizet és a hajam mindig vizes,mert csak úgy bírom.

Na ez jó lecke volt.

2011. júl. 11. 06:49

Ezt a csodát olvasnotok kell:


ecsetemmel vásznamra

álmodom vágyaim

felviszem rá erotikus

mindent betöltő csókjaim

lágyan ívelt vonalát

testemnek fénylő izzadtan

átcikázó remegését

indáival körülfonó suttogó

leheleted

nedvek tengerében

kezeid lágy érintését

magamba fogadtalak feloldódtál

bennem...s én csak festettem

egyre csak festettem...


zilált ágyamban

gyűrt lepedők közt

főnix pár született újjá

szikrák pattogtak

körülöttünk...és mi csak

szeretkeztünk egyre

csak szeretkeztünk...

kételyek hulltak porba

álmainkat festettük vászonra

festettük újra és újra

2011. júl. 11. 06:22
Magamról is! Basszus fáj a torkom...pedig semmi jégbe hűtött nem csúszott le a torkomon...talán ez a baj...na most megyek, veszek egy jégkrémet, ha már fáj, olyan mindegy...
1398. judith.budapest (válaszként erre: 1393. - Tündi66)
2011. júl. 11. 06:20

Tündi!

Nem csoda ebben a gyilkos időben....mielőbbi gyógyulást....küldök egy gyógypuszit...!

1397. judith.budapest (válaszként erre: 1391. - Szoszilvi81)
2011. júl. 11. 06:18

Pedig nagyon jó lenne, ha jönnél....neked hány kilométer? Persze az is jó, ha csalási kirándulás lenne belőle, egy kicsit kimozdulva, mindenki örülne, a gyerekek is, a férjed is....

azért is jó lenne, hogy lássa Te másoknak is fontos vagy, kaparjon egy kicsit.....téged hívnak.....szóval ezek jutottak most eszembe..

1396. judith.budapest (válaszként erre: 1395. - Zupo)
2011. júl. 11. 06:13
:-)))))))))
1395. zupo
2011. júl. 10. 21:59

Sziasztok !


Most kicsit összezavarodtam, hogy ki honnan és kinek hol jó és hol nem, de holnap ígérem visszaolvasok és összesítem az eredményt. Aztán ha ebben sikerült dűlőre jutni, akkor indul a II. forduló az időpont fixálása végett.

Ma ( és tegnap is ) egyébként egész nap a medencében ültünk, csak így lehetett kibírni. Egy kis zöld levelibéka is többször próbálkozott a fürdőzéssel. Amikor beugrott a medencébe a lányok visítva menekültek, én meg szépen kiraktam a medence szélére, aztán megint beugrott... aztán megint kitettem. Aztán egy idő után meguntam és elvittem jó messzire.

Ja, és tudjátok mit főztem? Mákos gubát, jó hideg tejjel;jégbe hűtött sárgadinnyét és őszibarackot; madártej ízű jégkrémet. És mert olyan ügyes vagyok még mentás citromos limonádét is csináltam !!

A macska herélésről nekem is van egy jó sztorim.

Jó pár évvel ezelőtt még a keresztanyáméknál laktunk és befogadtunk egy kóbor cica párost.

Enyém lett Ciceró, ő volt a kisebb. Keresztanyámé

meg a másik. Még nem olyan régóta volt nálunk Ciceró, amikor történt vele egy baleset. A kis bénát elkapta egy kutya és szilánkosra tört a lába. Műteni kellett. Gondoltam , ha már úgyis elaltatják, akkor egyúttal meg lehetne oldani az ivartalanítást is. Így is történt. Ezen felbuzdulva a keresztanyám is elvitte az ő macskáját a dokihoz, hogy az ő kandurkáját is meg kellene fosztani a golyócskáitól. Doki mondta, OK, megcsináljuk. Szépen elaltatták a macskát, a doki hozzákezdett volna a műtéthez, amikor kiderült, hogy ez a macska lány.

Szóval ennyit a figyelmes dokikról. Jó, hogy még műtét előtt észrevette, hogy nem stimmel valami.

Szóval Viki szerencséd volt! Képzeld el, már elaltattak, betoltak a műtőbe, az egyik doki megkérdezi a másikat: Te, ez most melyik is? A hasplasztikás vagy az átalakító műtét? Mire a másik: Nem tudom, de szerintem ennek kéne kukit varrni...

1394. 470f6cae11 (válaszként erre: 1393. - Tündi66)
2011. júl. 10. 17:50

Puszállak, Életem.

Vigyázz Magadra


Bibe

1393. Tündi66
2011. júl. 10. 17:00

Jelentem:jobban vagyok!

Az előbb ettem egy kicsit és már nem szédülök annyira,csak a nagyobb mozdulatoknál.

Azért,most megyek vissza feküdni.Biztos ami biztos!

Persze laptoppal az ölemben is fekhetnék.

1392. 470f6cae11 (válaszként erre: 1391. - Szoszilvi81)
2011. júl. 10. 16:49

Ez ismerős!!


Az én férjem kb 25 éven keresztül szisszent állandóan fel,

Aztán önállósultam. Ritkán fordul elő, de tudja, ha valamit meg AKAROK csinálni, meg is fogom,

Ezért inkább abbahagyta a sziszegést. Mondhatni - megunta :)

2011. júl. 10. 15:25

A Békés Bogyósok Brutál Banda talijának helyszínéhez kapcsolódóan a férjem felszisszent Budapest hallatán. :S

Mondtam, hogy én szeretnék elmenni (nem kell engedélyt kérnem tőle, de Budapestre nem merek egyedül menni...) Így necces lett az ügy a részemről, persze még nincs kizárva.

2011. júl. 10. 15:19
Bihbe, nagyon szép :)
2011. júl. 10. 14:01

Nektek, Kicsikéim. A lelketekkel olvassátok:

Bibe


Ha menni kell, magammal sokat vinnék.

Az egész édes, megszokott világot.

Rámástul sok, sok kedves drága képet

és egy pár szál préselt virágot.

Vinnék sok írást, magamét, meg másét

sok holt betűbe zárt eleven lelket

s hogy mindenütt nyomomba szálljanak:

megüzenném a hulló leveleknek.


Vinném az erdőt, hol örökké jártam

hintám, amelyen legelőször szálltam

a keszkenőm, mivel rossz másba sírni

a tollam, mert nem tudok mással írni.

Vinném a házunk, mely hátamra nőtt

az utca kövét küszöbünk előtt!


Vinném. . . én Istenem, mi mindent vinnék!

Én Istenem, mi minden futna át

gyötrődő lelkem alagútjain.

Olvasgatnám az ablakok sorát

simogatnám a fecskefészkeket

s magamba színék minden verkliszót

mint bűbájos, mennyei éneket. . .


Utánam honvággyal tekintenének

az ajtók mind, és mind a pitvarok

szeretnék mindent, mindent magammal vinni

és mindent itt hagyok.

1388. aeb0378846 (válaszként erre: 1387. - VictoryS)
2011. júl. 10. 13:53

Szia, szépen rendben van, most vagyok 41 éves. Két fiam van, 20 és 18 évesek.

Mindig felmerül, de mivel rengeteget mozogtam és 500 mg c vitamint szedtem szedek ma is igy ezzel nincs gondom. Amúgy a mozgás maradt most is.

Sok sikert minden fórumozónak:) sziasztok.

1387. VictoryS (válaszként erre: 1378. - Aeb0378846)
2011. júl. 10. 12:38
Engem is érdekelne, hogy mi lett a bőröddel? Nekem sajna kellett egy "kis" orvosi beavatkozás...
1386. VictoryS (válaszként erre: 1385. - Tündi66)
2011. júl. 10. 12:38

Hát vagy egy kis hőguta... Ma pihenj, és igyál sok vizet! Ezen kívül árnyékos helyen legyél ha lehetséges.

Nekem jó a BP is, de aug. 15-20 között nem leszek, meg valamikor aug elején nyelvvizsgázom. A többi elvileg jó lehet, bár ez gyakorta változó dolog.

1385. Tündi66
2011. júl. 10. 12:05

Sziasztok!

Lakhelyem asszem ki is van írva,Zalalövő.

Fővárosunkat vonattal vállalnám be. Veszprémig el merek menni kocsival. Oda jártam suliba.

Az augusztus 26-szept 3ig nem jó. Ezen kívül tudok menni azt hiszem.

Meg azt is hiszem,hogy tegnap családi nap volt. Főztünk 5-en a műszakból. Főzőversenyen most főztünk először. 15 csapatból 2-ak lettünk.

Na,de azt hisze,hogy kaptam egy enyhe napszúrást.

Szarul vagyok. Szédülök. Nem hánytam,de,ha felkelek,szédülök. Nagyon szar.

A kajára figyeltem,magamra meg nem. Hát így jártam.

1384. judith.budapest (válaszként erre: 1378. - Aeb0378846)
2011. júl. 10. 12:00

Gratulálok Dundolka! Nekem nem kell sokat fogyni, ma reggel 71 kg voltam, most épp felfelé megy, ezért nincs nagy tapasztalatom....nálam az a.berry vált be, esti tornával, na az most elmaradt már napok óta, ilyen melegben nem tornázom....sőt egész nap döglöm, zuhanyozom, olvasok, tévézem, meg ülök itt a gép előtt....

nagy teljesitmény amit csináltál, ha ilyen hosszú idő alatt ment le, akkor a bőröd hogyan reagált? szépen visszahúzódott, vagy tág maradt?

2011. júl. 10. 11:52

Bibe nélkül nincs buli....akkor mi légyen?


Zupókám ki kell számolnod a mértani közepet...!


Budapest? Székesfehérvár? Adjatok ötletet! Nekem a főváros mindig meglepetés, annyit változik, és nem tudom miért , de nem szűnök meg szeretni.....nagyon jó beülős helyek vannak....nagyon szép kilátás....ha ide jönnétek....keresnék valami szép helyet....nos lányok?

2011. júl. 10. 10:41

Kicsikéim! Nekem Győr még autóval is oda-vissza 7 óra!


Én Tolna megyéből mennék.

Nekem Bpest sokkaljobb lenne. Még ez is 5 óra, de mégsem 7. Székesfehérvár is sokkal jobb....

1381. VictoryS
2011. júl. 10. 10:18

Ja a Győr az ideális lenne nekem a bulihoz...

Én sem nagyon akarok főzni, de kicsikét muszáj. Azért kiegyeztünk egy paprikás csirkecombban, mert ahhoz kevesebbet kell begyújtani a tűzhelyből, és egy hideg gyümi leves lesz hozzá amolyan turmixolós módszerrel általam főzött dzsemből, s végén sárgadinnye kockákkal bolondítva... Meglátjuk mi lesz belőle. Megyek is, mert csak itt kínlódok a gép előtt órák óta...

1380. VictoryS (válaszként erre: 1377. - Judith.budapest)
2011. júl. 10. 10:16
Hát JucóKataZsókaEditke! Ez nagyon tetszett! :) Főleg a szegény macsek, akit lyánynak gondoltatok, pedig fiú volt, aztán mégiscsak a lyányok sorsára jutott, és töketlen lett... Ráadásul LAKATOS! Hehehehe! Nagyon tetszik!
1379. VictoryS (válaszként erre: 1378. - Aeb0378846)
2011. júl. 10. 10:14
Hát ezeket is használtam meg mást is, és anno 109,4 kg-ról fogytam le a jelenlegi 77kg körülire. A lánykori súlyom volt 72, tehát ehhez mérten kell ezt nézni. Ne akarjak má 3 gyerek után soványabb lenni, mint lyány koromban...! :) Szóval ezzel már elégedett vagyok, csak tudjam megtartani!
2011. júl. 10. 09:57

Sziasztok sok sikert mindenkinek.Én 59 kg-t fogytam 30 hónap alatt kalória számolással. 130,2 kg vel kezdtem most 70,8 kg vagyok.

Nem szedtem fogyis szert ellenben, c vitamint multi vitamint és mülleres meg rossman os fogyis turmixokat igen.

Érdekelne van köztetek aki sikeresen fogyott valami szertől?

2011. júl. 10. 08:29

Dög meleg van nálunk...reggel 30 fok...fene a férjem lustaságát, hogy nem üzemeltettük be a légkondit....de én meg nem főzök!!!!...a gyerek a Balatonon van, hétfőn jön, majd főzök akkor, addig van lecsó...csókolja le a számrúúúú...l


Úgy látom, hogy Szilvinek, Bolhának, Vicnek, jó lenne Győr...


Zupo, Bibe, Tündi, 4d mit szóltok hozzá?


Ha valakit kihagytam, na azt nézzétek el a melegnek....meg a változókori hülyülésnek...és előre bocsánat érte....attól még szabad nyilatkozni....


Zupo igazad van..álnév ez...a Budapest igaz, a Judit nem, annyi helyen vagyok bejelentkezve az eredeti Edit névvel, hogy már ide nem akartam, és egyébként is szeretem ezt a nevet...tessék ezután is Jucónak , Jucókámnak hívni, ha kérhetetm...mert az apám Katinak hív, anyám után, az anyám (hülye, hálátlan dögnek) ha tehetné....

a munkahelyemen ami a gyerekeknek eszébe jut, én így megszoktam, hogy bármire hallgatok, aztán néha választok egy másikat is anyakönyvezve Edit, Katalin....munkahelyen hallgatok az Emese, Erusébet, Zsuzsa névre...hát mit csináljak...hallgatni kell-:)))) ezért aztán jelenleg saját elhatározásból Edit, Katalin, Judit, most a becsületes nevem....


A macska nálunk, mivel fekete ezért Kolompár Hilda Lazacka nevet kapta....akkor még azt hittük lány, azóta herélt fiú, de azért Hicike...

2011. júl. 10. 06:06

Szia Viiiiik!!!!


Dundi férfiakra vadászunk Győr, Móvár, Sopron térségében. Miután mindenki hízott, így mán csak nekik kellünk.:-D

Á neeem!!!!

Hát a Békés Bogyósok Brutál Banda buliját szervezzük!

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook