Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
2010. dec. 24. 22:27

Nagyon orulok hogy mindenkinek ilyen jol alakult a karacsony..en nagyon beteg lettem...es nem is igazan tudom mi van ...de fogytam tobb mint egy kg-t es nem akarok!!! Komolyan!!! Nem akarok beteg lenni es fogyni, en eros akarok lenni, de hal Istennek azert birok enni meg, de csak piritos, ktumplit meg ilyeneket lehet...awww remelem tul leszek rajta...a baj az hogy nem tudom mi bajom...doki sem tudta...eloszor gondolta hogy biztos valami vesefertozes szal felirt antibiotikumot, de nem kezdtem el szedni mert nem akarom kikesziteni a szervezetem feleslegesen, es ugy tunik jo is hogy vartam mert nem hiszem hogy hasmenesem lenne mebg ilyesmi...na mindegy...szal szurkoljatok hogy ne legyek szarabbul es meggyogyuljak mert nem akarok fogyni...


Anca, oruok hogy ettel, amugy igy ogy keveset eszel, es ugye csak anyukad tud a problemadrol..nem kerdezik hogy miert nem eszel tobbet? Fuu en kb 4 eve nem ettem edesseget....de valahogy nem is birnam mert a kajaval ugy vagyok hogy az kell es igy nyugtatom magam, de a sutitol lelkiismeretfurdalasom lenne pedig tudom nem lenne szabad..es nagyon jo hatassal vagy ram..Neztem a kepeidet, nagyon picike, nagyon vekonyka vagy...es amugy a hizol is 2 kg-t akkor az eloszo a bleso szerveid balanszolasara es felepitesebe megy es nem haj lesz belole...van egy ismerosom aki teljesen, de tenyleg teljesen meggyogyult anorexiabol...es a felepulesehez rengeteget kellett ennie, es most is olyan vekony hogy hihetetlen mert hozzaszokott a szervezete! Hanykor vacsiztatok amugy>? Neked mar nincs gondod a 6 utan evessel? en ugye tegnap meg piritost ettem este 8kor de valahogy nem erdekelt, orultem hogy bemegy valami :) A gossip girl.na az hihetetlen jo..kezd el nezni..de el kell kezdened az elso season-tol hogy erts dolgokat..nagyon jo :)Te amugy hany kg voltal ami a legkevesebb volt? Voltal korhazban is?



Boriboo, neked is nagyon orulok :) Foleg annak hogy lelkiismeretfurdalas nelkul etkeztel..es mi volt a menu?

Puszik mindenkinek!

8849. browning
2010. dec. 24. 21:33

boldog karikát!:)

kellemes és békés ünnepeket mindenkinek!:)

nem írtam rég, mert egyszer lemaradtam, azóta nem bírom behozni :(

legyetek jók, vagy rosszak...:P ölelééés és puszik:D

8848. anca90
2010. dec. 24. 20:21

Boriboo tök szuper vagy!!!!!! Egészségedre váljék:)

Én haladok a tervem szerint, megvolt a reggeli zabkása, fél diós fél mákos bejgli(ez lehet túl sarkos, de most ennyit birok el), ettem halászléból is, de inkább kenyér nélkül, és este sült húsból is csalamádéval. Mértékletesen, így menni fog asszem:D, azért nem merek többet, mt ez még csak az első nap :O wow, mellesleg lebetegedtem is:S

Legyetek jók:P puszi

8847. boriboo
2010. dec. 24. 19:10

Aaaahh, nemrég ért véget a vacsora, ésss annyira finom volt:D.. megérte nemkihagyni! Nem érdekel most a kalória, a plusz kiló, semmi. Csajok ti se hagyjátok ki az ünnepi ételsort, nem fogjátok megbánni!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!!!

Puszi

Angyalosat!

8846. anca90
2010. dec. 24. 15:20

Cinderella jó újra látni, mikor érkezik ,anyukád, vagyis mikor találkoztok? De jó lesz nektek, élvezd nagyon ki!!!. A tesóm nagy Gossip-os, engem is fűz, lehet h tényleg néznem kellene?

A zabkása frankó, és h utána még éhi voltál és ettél, ez még frankóbb.

Én félek, óvatosan csináloma dolgokat mt. mint sok helyen nálunk is szinte a kajálásról szól a Kari:)


Boriboo: Ma lesz este a TV-ben az Igazából szerelem:)

8845. f212635147 (válaszként erre: 8842. - Boriboo)
2010. dec. 24. 14:34
megkaptam, es nem tevedtel, ejjel van csak nem alszom, nem tudok, de sebaj nezek gossip girlt :) majd irok vissza, jo hogy irtal! tovabbi szep, diosbeigliben gazdag napot :)
2010. dec. 24. 13:49
Egyetek jókat!!
8843. yume25
2010. dec. 24. 13:38
Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!!!
8842. boriboo (válaszként erre: 8840. - F212635147)
2010. dec. 24. 13:17

Igen, megkaptam és válaszóltam is, csak egy kicsit köhöm nagyon hosszúra sikerült a válasz:)) elnézést!

Amúgy egy kicsit összekevertem és azt hittem, hogy most nálatok éjjel van.. bocsánat azért is:))

Örvendek, hogy ismét itt vagy!:D

8841. boriboo (válaszként erre: 8837. - VictoryPurple)
2010. dec. 24. 13:15
Szijjaa!! Köszii nked is viszont!! Hol vagy csajszi? Rég nem jelentkeztél! Mi újság veled? puszzz
2010. dec. 24. 13:07

jajj Anca ugy orulok hogy ilyen jol megy minden!!! Olyan ugyes vagy :) En is ettem ma zabkasamat aztan meg meg piritost mert ehes voltam kesobb par ora mulva..nekem most a kari kimarad de jon anyum :)))



Boriboo kuldtem neked priviben uzit remelem megkaptad :)

8839. anca90 (válaszként erre: 8838. - Boriboo)
2010. dec. 24. 13:01

:)

Már egy fél volt, egy fél mákos, meg majd később egy fél diós, és lehet holnap ugyan így:D így jó?

Mi nekünk még nincs feldíszítve a fa, mindig csak 24.-e reggel vesszük meg, így van benne egy kis plusz izgalom!!!

Nagyon Boldogot!

8838. boriboo
2010. dec. 24. 12:34

Nagyon Boldog és Áldosos Karácsonyt! MIndenkinek!

Ne veszítsük el, a gyógyülásba vetett hitünket!!!:D

Anca90 ne felezz, ma Karácsony van! Ma megengedheted, hogy egy egésszet megegyél, hogy csak a tied lehessen!!:D Alig várom a fadiszítést:D

További szép napot! puszi mindenkinek:*

2010. dec. 24. 11:20

Boldog Karácsonyt Csajok!!

Élvezzétek az Ünnepeket!!!

Soksoksoksok puszi Mindenkinek!! <3

8836. anca90
2010. dec. 24. 10:58

[link]


Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!!

8835. annuccia
2010. dec. 24. 10:50
Hát, mindenkinek nagyon békés,boldog karácsonyt és betegség nélküli, gyógyulós és sikeres új évet kívánok :))) legyetek jók! :)
2010. dec. 24. 09:44
Lányok! Jó étvágyat kívánok Nektek és örüljetek az életnek, a szeretteiteknek, a finom ételeknek! Mert enni jó!! Biztos, hogy nem lesz senkinek egy mérettel nagyobb ruhája! Aztán meg majd úgyis jön a nagyböjt! Mindenkinek Áldott Ünnepeket Kívánok!
8833. anca90 (válaszként erre: 8831. - Kalüpszó)
2010. dec. 24. 09:24

Köszi a válaszod

igen 0.25ös. Hát igazából jelenleg nem is tartana ki a gyógyszerem, amíg megyek a dokihoz, elkezdem felezni, aztán majd megbeszéljük, h mi legyen, végülis több mint fél éve szedem, de nem tudom...

köszi a tanácsod.

Szerintetek a fél mákos meg fél diós bejgli az úgy okés?

8832. yume25 (válaszként erre: 8812. - Kalüpszó)
2010. dec. 23. 23:43

Szia! Köszi az üzenetet! Nagyon sajnálom, hogy szakítottál a barátoddal!

Az én barátom már az elejétől kezdve tud mindenről, már az előtt tudott róla, hogy összejöttünk. És neki köszönhető h viszonylag jobban lettem, mert nem érdekelt annyira hogy nézek ki mert tudom, hogy ő úgy szeret ahogy vagyok. És még mindig bulimiás vagyok, de már sokkal ritkábban hányok, heti egyszer-kétszer és főleg akkor ha stresszelek. Ő tényleg támogat, de sokszor nagyon magányosnak érzem magam mert hát elég messze lakik. És főleg ilyen távolságban félek hogy egyszer már nem fogja bírni a kiborulásaimat, vagy ami még rosszabb én fogom eltaszítani magamtól.

Most is elég rosszul vagyok, ma jöttem haza és túl sokat ettem. Egész héten féltem enni és azt hiszem mostanra túlságosan kiéheztem, mert bár sokat ettem még mindig éhes vagyok. De most nem akarok megszabadulni tőle, nem akarok még egy borzalmas karácsonyt, úgyhogy holnap vacsiig inkább csak nagyon keveset eszek és akkor talán nem fogom olyan rosszul érezni magam se a mai kajálás miatt, se a karácsonyi vacsi miatt. Szurkoljatok, hogy sikerüljön! Én is szurkolok mindenkinek, hogy olyan karácsonyotok legyen amilyet szeretnétek! Kitartást és sok sikert! És boldog karácsonyt!

8831. Kalüpszó (válaszként erre: 8816. - Anca90)
2010. dec. 23. 22:56
Azért nem voltál zombi mert gondolom 0.25-öst írtak fel és hiába veszel be napi hármat az gyenge hiszen reggel, délben, este. Nem kábulsz be de ha 0.5-öst vagy 1-est vennél be akkor az más lenne. A xanax nem erős ha 0.25-ös. Viszont én nem tanácsolnám az antidepi elhagyásást fél év után ugyan is sokan azt hiszik hogy már jól vannak és ha abba hagyják a gyógyszer előbb utóbb vissza esenke. Ez nem olyan hogy 1-2 hónapig szedem aztán nem és utána megint. Szerinem ne hagyd még abba hiába vagy jobban, mert ez pont a gyógyszertől van. Szerintem még plussz fél évig szedd és meglátod hogy leszel. De persze azt csinálsz amit érezle de én ezt tanácsolnám. Pusza.
8830. anca90 (válaszként erre: 8829. - Boriboo)
2010. dec. 23. 20:26

Vicces lehetett az a szülinapi zsúr:), én már nem hashajtózom, de asszem Te sem, én sokáig szedtem elég rendszeresen meg egyszer vettem be karácsonykor 2őt, de úgy nagyon nem... Hashajtó koktél az milyen?, de már nem akarok, mert az még rosszabb ha csak szimplán nem eszem...

Oké várom a képet, nagyon kiv. vagyok. Az egyik legjobb barátnőm jár alkalmazott grafikára, és én is nagyon szeretek rajzolni..., szóval kifejezetten nagyon érdekel:)

Hát egyik részem nagyon irigyel h csak gyümölcsöt ettél ebédre, és ez még erősebb, de az eszem azt mondja, h Nekem nem szabad. Meg hát a hónapom van, most jó erre fogni. :S

Úgy tervezem kül. h nagyon tudatos leszek. Főleg ilyen sütik terén. Fél mákos fél diós bejgli, ennyit engedek meg, nem tudom h több sütit megengedek e majd. Remélem be tudom tartani, szaloncukor, ilyenek nem kell, max. étcsoki. Inkább ezekre szoktam figyelni, mert tudom h a főtt kaja az kell a szervezetemnek, de arra is próbálok figyelni. Szívesen kihagynám a reggelit holnap, de azt nem szabad, nem is fogom.

A Karácsony végre ne az evésről nem evésről szóljon és arról h utána kiakadok, azért kell nagyon mértékletesnek lenni. Azt sem akartam h előtte ""koplalok, mt nehogy aztán meg akkor többet egyek és hashajtó Nah meg a célom a rendes élet... Nah jó, bocs a sok magyarázásért csak közben én is gondolom át a dolgokat. Jó ma azért 5kor vacsiztam :), és majd holnap forralt borozok, ez a pici szorításom.:)

8829. boriboo (válaszként erre: 8828. - Anca90)
2010. dec. 23. 16:54

Igen:D.. A nyáron rendeztünk Buksinak szülinapi bulit is, volt dobos torta...pff nagyon finom volt, házikészítésű volt, és igen akkor csináltam egy ilyen hashajtós koktélt és egy hétre kiütöttem az anyagcserémet, a beleimet pedig lebénítottam. Amúgy szülinap ürügyén volt tortázás:)) nem vagyunk azok az elkényesztetjük a kutyánkat, csak jól jött ki:)

Igen a barátokkal, bár most inkább maradnék itthon, na de nembaj, ma még lemegyek, mert rég találkoztam, volt osztálytársak és minden vakécióba össze szoktunk ülni 4-5.

Majd lefényképezem, bár nem nagyon szeretem mutogatni a munkáimat, ez olyan hülye szokás, de szerintem az miatt is van, hogy nincs elég önbizalmam, de megmutatom:)

Hát gyümölcsöt ettem, narancs és klementina, edzek a holnap esti vacsorára!:D

Később majd én is még feljövök, csak megint rámjött a takarítás:)), még egy fürdőnek nekiugrom:)).. szerencsére nincs több..s még akartam volna az én szobámba is rendezgetni, de lehet ha még holnap beleférek az időbe

A forralbór az nagyon jó, én a vöröset szeretem, mert az jót tesz a vérkeringésnek, meg amúgy a nem túlzásba vitt bórfogyasztás hihetetlen egészséges, mert benne van a szőlőnek a kipréselt magjának a tartalma, és az agyserkentő:D:>

Na akkor késöbb;)

8828. anca90
2010. dec. 23. 16:31

nem baj ha "sokat" írtál, jó h van aki hasonlóan gondolkozik mint én... zabkása(L) jaj én sajtot minden nap eszem, kül abban van triptofán ami a szerotonin beépülését segíti/ami a jó hangulatért felelős/ szal azt kell is ennem:)

Hát igen de a sütikkel jobban bajba vagyok:S

és ebédre mi volt?

Én is nagyon látom, mindenki feszülten, idegesen vásárol, pedig ez nem erről kellene h szóljon, de mégis...:(, én várom nagyon a karácsonyt. Ma este mi valosz. forraltborozunk, azt lehet?? olyan régóta vágyom rá. Mi még tesómmal lehet megyünk vásárolgatni az Árkádba. Biztosan 1000ren lesznek...

Barátokkal ülsz be?

a kép de szép lehet majd fotózd le ha lesz időd:D rá.

Nekem régóta vágyam a fehér karácsony, de szerintem idén nem jön össze...

Este majd még írok, jó festegetést Buksi a kutyád?

8827. boriboo (válaszként erre: 8815. - Anca90)
2010. dec. 23. 16:20

Ma a reggeli zabkásába tettem kakót meg aszalt papaya darabkákat. Köszönöm mégegyszer az ötletet.

A mai napom elég fura volt. Nem tudom, de nézegettem az embereket, és úgy nem érinti meg őket a karácsonyi hangulat, mindenki az anyagi oldalát nézi, hogy minél olcsóbban jöjjön ki belőle. Persze ez is fontos, de most nem kell oda sok pénz, hogy valaki átszelleműjön, a hangulat nem kerül semmibe.

Csak annyiban bűn, hogy nem szabad a házi ízzeket, megrontani üzleti édeségekkel, ilyenkor házisütiket kell enni!:D:>, és nem pluszba ettél, hanem megjutalmaztad magad;)

Ma este még megyek egyet beülni valahova, ja és a zabkása mellé ettem kisütött gombafejet sajttal.. hjúújj olyan jóól esett

Holnap szojatöltelékes káposztát csinálok, mert csak én tudom az arányokat, nem bízom másnak a kezére, meg aztán apummal kéne valami szépet venni anyumnak, mert eddig nem volt időnk. Csak remélem kapok olyat amit elképzeltem neki. Krónikus időhiányban szenvedek amint ezt a mellékelt példa is mutatja, na de nembaj.

Ja igen ma éjjel még be kell fejezzem az én karácsonyi ajándékomat a szüleimnek, festettem egy ilyen családi képet, és rajta van Buksi is!:D Csak még a részletekkel dolgoznom kell, mert olajjal festettem, és meg kéne szombat reggelig száradjon.

Na igen a bátyámnak nem vettem semmit, és gőzöm sincs mit adhatnék.. szétnézek majd holnap..

Na egy kicsit hosszúra sikerűlt..

Nálad megvan az ünnepi hangulat?:D

8826. anca90
2010. dec. 23. 16:05
hát őszintén szólva nem tudom, nem is akarok találgatni, ami biztos, hogy lelki háttere van, ezt meg csak Te tudhatod, valahol nagyon mélyen...
8825. a14deb9047 (válaszként erre: 8824. - Anca90)
2010. dec. 23. 16:03
153 cm vagyok, hosszú időn át 42 kg, amiből a szülés után 33 lett. A 42-ből fél év alatt 62 lett, majd 68. (56 éves vagyok...) Ebből lett június közepe óta 61, mert fogorvoshoz jártam. De 4 hónapja viszont van fogam, tehát elméletileg nincs ok az étvágytalanságra.
8824. anca90 (válaszként erre: 8823. - A14deb9047)
2010. dec. 23. 15:58
hát nem tudom a paramétereid, de az jó h nem akarsz fogyni. Az már kevésbé, h nincs étvágyad, hátha a karácsonyi fogások meghozzák:)
2010. dec. 23. 15:55
Majd kiderül. Azt viszont tudom, hogy több hónapi étvágytalanság és 8 kg fogyás nem jó. Eddig volt miből..., de ha így haladok... nem akarok 45 kilós lenni :(
8822. anca90 (válaszként erre: 8820. - A14deb9047)
2010. dec. 23. 15:52
De akkor mostmár nem anorexia nervosád van, mert az nem étvágytalanság, ha a pontos fordítást ezt is jelenti...
8821. anca90 (válaszként erre: 8818. - 40ae8fa448)
2010. dec. 23. 15:50
Te még mindig fogyni szeretnél?
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook