Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Anorexia és bulimia fórum

Anorexia és bulimia (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
8880. boriboo (válaszként erre: 8878. - Anca90)
2010. dec. 26. 20:12

Ma kimaradt az ebéd, mert ma nem mentem a nagyszülőkhöz, és ők ott ebédeltek. A tegnap volt a nagy ebéd.

Hát nemtudom, mert ez tényéeg nagyon fura, én úgy érzem, hogy normálisan eszem, de mégis fogytam amióta itthon vagyok. Tényleg nemtudom most akkor ez mi, mert amikor pl a tükörbe nézek, nem látom magam már kövérnek, hanem vékonynak, viszont amikor eszem, utánna mindig olyan érzésem van, hogy húúú mennyit ettem.

Örvendek nagyon, hogy megettem az a kukoricát, ilyenkor úgy érzem, hogy sikerűlt eleget tennem a kihívásnak, amit magam ellen vívok.:)

Abszolut nem ettél sokat!! Sőt még normálisnak is csak jóóindulattal lehet nevezni, nálam a normál kajálás az azt jelentené, hogy szerepel a leírtak mellett kenyér, süti, rizs, és nassolnivaló is.

8879. anca90
2010. dec. 26. 19:58
jó végülis az ebéd az nálunk ma volt az ünnepi...
8878. anca90
2010. dec. 26. 19:56

jézus csaj keveset ettél ma!!! Én ennél 3*többet minimum, szedd magad össze!!! :D

nem kívánom már, majd holnap, holnap is van nap:)épp eleget ettem ma, jól ettem ma, csak h lásd h hozzád képest mennyit, semmi másért...

-reggel zabkása joghurtal, 3in1kávé

-ebédre bableves, sült hal/fél/ sült padlizsán zöld köret

-kávé, tea

-narancs

-étcsoki

-1 szelet rozskenyér kivételesen szeder LEKVÁR, megszakítottam a sajt időszakom...

Szóval nem kell már ide a kakaó

Nem szoktatok közösen ebédelni meg ilyesmi?

8877. boriboo (válaszként erre: 8875. - Anca90)
2010. dec. 26. 19:49

Ne gondolkozz rajta! Egy kakaó nem a világ, és, hát ne felejtsd el, hogy most vagy abba az 1 hónapba! Szóval nyugodtan, én pl az előbb ettem egy kis pattogatott kukoricát, annak ellenére, hogy ez előtt egy másfél héttel nem tudott volna senki sem rávenni, nem, hogy este...

Aztán elkezdtem agyalni, hogy ma mit ettem, és réjöttem, hogy a reggeli zabkásán kivül, csak egy fél szelet vajas piritóst ettem meg, és tejeskávét ittam. Szóval nyugodtan megengedtem magamnak:).. igaz ma 1000 hasizmot csináltam, de szeretek hasizmozni.

Ne töpreng a kakaón, megérdemled, és nyugodtabban fogsz aludni is!:D

Olvastam egy olyat, hogy sok ember azért hízik meg, mert összetéveszti a szomjúságot az éhséggel, és az helyett, hogy inna eszik, ennek elkerülése végett, én azt szoktam csinálni, hogy iszom egy pohár vizet, és, ha 20 perc múlva ismét elöjön az érzés, akkor bekapok valami gyümölcsöt, vagy valami laktatóbbat iszom.

Még egyszer!! Ne gondolkozz a kakaón! Remélem amikor ezt olvasod, akkor már javában szürcsölöd a kakaódat!;)

8876. a14deb9047 (válaszként erre: 8875. - Anca90)
2010. dec. 26. 19:15
Azt szokták mondani, hogy ha az ember kíván nagyon valamit az azért van, mert az a valami hiányzik éppen a szervezetből, és az abban van éppen. Ha kakaót kívánsz, hát igyál azt!! Egészségedre!!
8875. anca90
2010. dec. 26. 19:12

Ismét itt

Ti nálatok nem szokott olyan előfordulni, h nem tudjátok h kell e valami vagy h kívánjátok-e? Mert mi van ha csak a szemem kívánja? Jó lehet h nem eszem sokat, de biztosan soknak érezném testileg is, mivel nem ehhez vagyok hozzászokva.

Mt pl. ma reggeliztem, ebédeltem, vacsoráztam, ittam kávét teát ettem étcsokit, persze odafigyelve h mit, meg mennyit de mégis kívánom a kakaót, bár visz. régen ittam tejet. De nem tudom h szabad-e, mt tegnap jóval kevesebbet ettem, mert rosszúl voltam, csak wáá

nah ebből látszik, h még nem minden fenékig tejfel, mt egy hülye kakaón gondolkozom

mi legyen???

8874. anca90 (válaszként erre: 8872. - Manikácska)
2010. dec. 26. 16:41

Manikácska

A BMI-d elég alacsony, határ alatt van, de ez még nem jelenti azt h anorexiás vagy. Azért tornázol mert fogyni akarsz vagy csak mert jól esik? Az már jó h akkor eszel ha éhes vagy... így nem hinném h bármi is anorexiára utalna.

Ha neked ez így rendben, el tudod magad fogadni és jó az egészségügyi állapotod (semmiből sincs hiányod stb.) akkor ezzel semmi gond nincs!!!

A lényeg az egészség!!!

8873. anca90
2010. dec. 26. 16:38

Cinderella, Boriboo

Igen nálam is ez volt eddig h ha lejjebb ment akkor ahhoz ragaszkodtam. Most ugye nem mérhetem magam, és biztosan az egy nehéz pont lesz ha 45 fölé kerülök, attól tartok, de épp ezért nem engedik még h méreckedjek... De talán nekem is most kezd kicsit kevésbé érdekelni a szám, inkább a megszokásaimhoz ragaszkodom.

Ti ilyen szempontból nem vagytok sarkosak?

Köszi kezdek, már nincs lázam... örülök, h te is picit javulgatsz, remélem holnapra már kutya bajod se lesz:) Ma hozzánk jöttek ebédre, a rántott dolgoktól meg a köretektől főleg krumpli vagy majonéz ezek még nem mennek, de lehet h a megszokás miatt?

Igen végre, egy olyan hely, ami valóban az előrelépésről szól, mt sok olyat láttam, ami elvileg erről szólt volna, gyakorlatilag nem igazán... Észrevettétek h már nem is nagyon beszélünk a múltról, h ez volt az volt/ezek szoktak menni az ilyen oldalakról/ talán azért mert már van jelenünk, meg jövőnk!

Boriboo ez nagyon aranyos, valóban olyan mintha egymás ajándékai lennénk. Kell ennél jobb ajándék...

Persze egyértelmű, h most nem fogunk holnaptól rendesen enni, de mégis már nem érzem olyan egyedül magam, ezért nem menekülök talán vissza.

2010. dec. 26. 15:35

Sziasztok!

Pontosan mi számít anorexiának? Én 165 cm vagyok és 44 kg. Sokkal kevesebbet eszem, mint más, de azért, mert ez mindig így volt, ovis koromban is. Valóban nem akarok hízni, minden nap tornázom. De nem éheztetet magam, ha éhez vagyok, eszem. Akkor ez ugye nem az?

8871. boriboo
2010. dec. 26. 15:11

Jaj csajok!!! Annyira jól esnek a szavaitok!, és valóban, tényleg ösztönzőleg hatunk egymásra!:D

Jó érzés nagyon olyan emberekkel beszélgetni, akik nem lehúznak, vagy visszahúznak, hanem építő jeleggel hatnak rám! Bárhogyan is hangzik, és bármilyen giccsesen is, de úgy érzem, hogy az egyik karácsonyi ajándékom Ti vagytok! Másképp gondolok azóta erre a betegségre, és másképp fogom fel a dolgokat is, és megváltozott az étellel kapcsolatos viszonyom is. Persze ez még csak egy nagyon apró lépés, de végre érzem, hogy ha most egyet rugaszkodom, akkor végig tudom csinálni.

Persze 3 év ˝másféle állapotot˝ nehéz csak úgy ˝visszaállítani˝ pár nap alatt, viszont ismét egy közhellyel élve, az 1000 mérfőldes út is 1 lépéssel kezdődik, és erre is nagyon igaz!

Köszönöm szépen mégegyszer, köszönöm, hogy figyeltek rám!

8870. f212635147 (válaszként erre: 8869. - Anca90)
2010. dec. 26. 14:49
de aranyos vagy :) igen, en jelentosebben jobban vagyok, itt mar eleg keso van, de tokre egett a gyomrom es meg bekaptam par falatot...nagyon remelem hogy mar nem fogok nagyon visszazuhanni..nem lenne jo..bar nalam mar a is nagy szam hogy nem akartam megint a kevesebbet tartani , mert eddig mindig az volt hogy ugymond ragaszkodtam a kevesebb sulyhoz ha mar egyszer elertem,. mit csinaltok ma? Te Anca jobban vagy mar a betegsegbol? Csaladot latogatni szoktatok 26.-an vagy csak otthon vagytok? Pusziiii
8869. anca90 (válaszként erre: 8865. - F212635147)
2010. dec. 26. 14:36

Cinderella

nah akkor már mindjárt érkezik anyukád, de jó lesz. Próbál eszegetni, h legyen erőd a kis Sydney-i kiruccanáshoz :D:P Úgy olvastam, holnap 20 fok lesz ott, dee jóó. Jah meg azt is olvastam h Sydneyben egy japán étteremben, megbírságolják az embert ha nem eszik meg az ételt, környezetvédelemre hivatkozva, szal. ezt kerüljétek el:)

Örülök h visszajött az az 1 kg, és h nem is borít kell, nem is kell, szükséged van arra. Csak érezd magad jól, egyél ami jólesik és akkor minden rendben lesz!

Azt észrevettétek h mindhárman(Boriboo, Te meg én is) egy picivel jobban vagyunk mióta itt összefutottunk:)

2010. dec. 26. 14:31
Anca es Boriboo, olyan nagyon szeretetremelto lanyok vagytok, szibol kivanom hogy kijojjetek ebbol a katyubol is!!
8867. anca90 (válaszként erre: 8864. - Boriboo)
2010. dec. 26. 14:29

Boriboo

Sokszor jó nekem pl mikor mások dolgai kötnek le, így a saját baromságaimra nem marad idő:)

kül. egyáltalán nem emós h tudtál sírni, sőt jó. Nekem is volt olyan időszak, h nem jött ki, és ha kisírja magát az ember kicsit meg is könnyebül. A sok-sok feszültséget, végre el tudtad engedni.

Örülök, hogy ilyen egyszerű de nagyszerű a Karácsonyod:)

8866. ade3888e36 (válaszként erre: 8862. - Anca90)
2010. dec. 26. 12:42

Van hogy már krvaéhes vagyok nap közben, de csak 5 órára érek haza. Akkor kénytelen vagyok kibírni, de utána meg rámtmör a farkasétvágy és igy nekiesek minden kajának. De olyan is van hogy pl du 2-kor már majd meghalok aztán mira hazaérek már egyáltalán nem vagyok éhes.

Igazából semmit nem vonok meg magamtól amit szeretek. Viszont azóta nem nangyon eszek húst de nem is hiányzik.

2010. dec. 26. 10:29

Sziasztok :)

Koszonom a sok sok tamogatast, anya meg nincs itt , majd 28-an erkezik, Sydney ido szerint reggel fel 7kor, de en a Gold Coaston lakom, szal en holnap reggel megyek le Sydneybe repulovel :) Mar osszepakoltam, de nagyon nehezen ment minden, mert nem igazan vagyok jol, etvagyam semmi, de azert eszem , mamamba nyomom amit szotam, de minden kajalas utan ugy erzem, hogy nem biztos hogy bennem marad, mert hanyingerem van allandoan, most is faj a hasam. Kivetelesen este piritost ettem jo sok vajjal mert ugy szeretem, de nincs lelkiismeretfurdalasom, nem erdekel a kg, bar minden nap merem maga, mar visszajott a leadott 1 kg..de nem erdekel, mert nem vagyok jol es ha nem eszem csak szarabbul vagyok. Na midnegy, remelem hogy holanp minden ok lesz, busszal kell repterre mennem , eleg koran, szal remelem nem leszek rosszul.

Orulok hogy mindenkinek minden tervszerun halad. Boriboo egyszer kerdezted hogy jarok e bulizni, igazabol en mar annyira gyenge vagyok, es kedvtelen, hogy nincs se erom se kevem, ugyhogy nem voltam mar nagyon regen bulizni, utoljara odahaza, tavaly szilveszterkor...ezert is akarok valtozni, hiaba vagyok gebe, ha meg az utcara sem szeretek kimenni , faradt vagyok es most olyan nagyon gyenge..Amugy voltam furdoruhat nezni es felprobaltam es szornyen all, szornyen, meg a nem letezo fenekem is le van nyomva, nincs SEMMI mellem, pedig nekem volt, a karom olyan vekony hogy szoktak kerdezni minden ok e.. a labam olyan mint a 10 eves ocseme..talan az enyem vekonyabb..es rajottem hogy mar nem is nezegetem magam tukorben, ugysem latom magam vekonynak, nem is erdekel hogy nezek ki, csak hogy annyi kg legyek amennyi voltam es ne hizzak. de ennek telleg itt az ideje veget vetni es dolgozom rajta

8864. boriboo (válaszként erre: 8863. - Anca90)
2010. dec. 26. 10:19

Köszi szépen!:) Nagyon kedves tőled!

Szerencsére, mára már elmúlt a nemépp jókedv, kialaudtam magam, meg aztán találkoztam a barátnőmmeeelll:D:D és egy csomót beszélgettünk, és a bátyáink szintén legjobb barátok (mi ˝hoztuk˝ össze nekik) nagyon tahón viselkedtek Szeneste és reggel is, és kitárgyaltuk ezt is, szóval most nagyon nyugodt vagyok!:)

Úgy próbáltam jól érezni magam, hogy megcsináltam minden olyan dolgot, amit mondjuk amúgy nem tennék meg, viszont tudom, hogy ezzel segítek az illetőnek és jól fogja magát érezni, viszont a fura az volt az egészben, hogy nem esett nehezemre. Sőt volt, hogy az egésznapos futkorászásban még jól is éreztem magam.

A másik fontos dolog ami tegnap történt, az az volt, hogy fél év után végre ismét tudtam sírni. Na ez nagyon emósnak hangzik, viszont, augusztus óta minden érzést magambafolytok, és csak annyit éreztem, hogy telek telek, és, hogy hamarosan robbani fogok, és véltem, hogy részkor, de szerencsére a tegnap sikerűlt kiadnom magamból mindent, ezért is vagyok nyugodt.. és arra is rájöttem, hogy nincs ilyen, hogy katasztrófa Karácsony, mert ha rossz a hangulat akkor is meg lehet látni a kicsi csodákat, és eddig ezt csak mondtam, most végre át is éltem!:D

8863. anca90 (válaszként erre: 8858. - Boriboo)
2010. dec. 25. 21:26

Remélem ma összejön a talid!! Biztos jót tenne a kis lelkednek:)

Nekem se olyan ez a kari, talán túlságosan készültünk rá. ""Túlevésem abszolút nem volt, sőt tavaly még több volt, de nem is lesz kiakadásom, talán méginkább tovább sarkall arra, h csináljam. Végre nem kicsapongó vagyok, mt sokszor tűnt ugy h minden ok, aztán visszaestem, de most ezt nem érzem, nem érzem h annyira nyom. vagy mi:)

De az se baj ha panaszkodsz, szívesen vagyok lelki szemetesláda is:P Olyan jó egyébként hallani, amikor valaki jól akarja érzeni magát. Jó tudom ez kicsit furán hangzik, de én az anorexiával bántani is akartam magam valahol, és látni azt h egy hasonló cipőben járó is megengedi magnak h jól érezze magát, így számomra is inspiráló. szóval köszi:)

8862. anca90
2010. dec. 25. 20:43

Asperger

Értem, bocs h bármit is feltételeztem... Furcsa ez a szituáció, mert én úgy érzem, ahogy ezt már írtam, ez az állapot az anorexia eleje, és érdekes hogy nem alakult ki benned a több év alatt sem testképzavar, persze jó, csak csomó más anorexia "tünete" nálad megvan. Valahol az elején én sem tartottam ideálisnak, nekem is inkább egy kapaszkodó volt, csak egy idő után bemagyaráztam talán magamnak. Most már h tudatosítom h ez nem jó, ismét tudom, de még mindig húzom a másik oldalra.

A 170kg 45kg kevés nagyon, a BMI-d nagyon alacsony, de nem mindegy h miért. Még mindig vonsz meg magadtól dolgokat? Tudatosan eszel? A lényeg a te szempontodból az egészség, ha ezzel a súllyal normálisak az értékeid, akkor semmi gond, azon kívül, ha nem nehezíti meg az életed.

Úgy gondolom, Nálad ez egy szokássá, életvitellé vált. Hisz ez előtt gondolom ettél mások előtt, kipróbálhatnád egyszer milyen mások előtt enni, mert sokszor kényszerít"" erre az élet.

Mi abban vagyunk mások, hogy sok-sok év után rájöttünk, hogy mivel játszunk, kaptunk segítséget, egymásnak is segítünk, rájöttünk arra, hogy az élet sokkal több mint számok, azonban nálunk is ezt a rosszúl berögzött életet magunk mögött hagyni, szinte elképzelhetetlen. Mert nem tudjuk mi a normális... De haladunk előre!

8861. ade3888e36 (válaszként erre: 8860. - Anca90)
2010. dec. 25. 19:10

Nem ezért kérdeztem mert attól félek hogy én is anorexiás lennék. És nem is írtam hogy bármi közöm lenne hozzá, csak általánosságban kérdeztem, bár igaz ami igaz, nem áll távol tőlem.

Mindíg nagyon sovány voltam. Orvoshoz is vittek hogy rájöjjenek hogy miért, de végül annyiban maradtak hogy én ilyen alkat vagyok és talán majd kinövöm. Ki is nőttem. A középiskola első két évében kötelező volt heti kétszer úszni járni. Eleinte fura volt hogy a sok még idegen osztálytárs előtt le kell vetkőzni, de hamar rájöttem hogy a legtöbbjüknek van valami defektjük. Hogy vagy úszógumijuk van, vagy mégtöbb, vagy túl szőröse, vagy teli vannak anyajegyekkel meg szemölcsökkel. A tanárok mindíg segíteni akarnak gátlásos diákokon hogy beilleszkedjenek, de csak egy beteg elme gondolhatja hogy erre az uszoda a megfelelő hely. Na mindegy. Elég vékony voltam, mert sosem sportoltam semmit, de aztán megbarátkoztam a helyzettel és hálás voltam hogy legalább nem vagyok elhízva mint az osztály egy része. Aztán a két év alatt magamra szedtem vagy 10 kilót. Nem tudom miért. Talán a szemét kaja, meg a "rendszeres" mozgás miatt. 56 kg voltam és 170 centi. Aztán megromlott a kapcsolatom velük, meg úgy mindennel. Onnantól kezdve nem beszéltem hozzájuk, nem ettem előttük, és mindenből kihúztam magam. Végülis 40 kilóra fogytam, de nem azért mert azt tartottam ideálisnak. Aztán leérettségiztünk és mindenki szétszéledt. Mostmár nincs miért csinálni, mégse érzem normálisnak hogy az emberek egymás előtt kajálnak. Képtelen vagyok még egy müzliszeletet is elrágcsálni mások előtt. Mintha egymás előtt űrítenének. Mostanában olyan 45 kiló vagyok és meg vagyok elégedve. Nem akarok több lenni, se kevesebb.

Csak úgy érdekelt hogy tényleg inspirálja e az anorexiásokat az aki náluk vékonyabb. Akik itt fórumoztok, szerintem mások vagytok, mert látszik hogy ti ki is akartok mászni belőle, de nem mindenki ilyen.

8860. anca90
2010. dec. 25. 16:11

Én egyáltalán nem azért lettem anorexiás, mert a modellek vagy címlapfotók ezt sugallják, h ez vezet a boldogságoz. Sajnos még ma is ezt hiszik a legtöbben, pedig sztem nagyon nem ezért van Többiek?

Kül. nemrég írtam is egy cikket a Reader's digestbe majd a márciusi számban jelenik meg, pont erről. én pl mindig is úgy az átlaghoz képest vékony voltam, közepes tanuló. Úgy éreztem tökéletes nővérem mellett h csak ez van nekem, ő is vékony volt, de egy picivel én vékonyabb..., meg mindenki azt mondta h nekem ez egy adottság, hát akkor gondoltam bebizonyítom h ez nem adottság, hanem vmiben én is jó vagyok... Aztán közben kialakult a testképzavar, h fogytam de egyre kövérebbnek éreztem magam, majd már azért nem ettem, mt azt mondtam h nem érdemlem meg. Persze én is néztem a csontsovány modelleket h váó, de max. 5%ban hatottak rám, én csak jó akartam lenni...

Asperger szerintem ez a kezdeti része, még nincs testképzavarod(ha rólad szól), de könnyen az lehet belőle, még most állítsd meg, MINDENKÉPP. Ez nem játék, hanem élet..., nézd meg mennyien jutottunk el olyan mélyre, h most foggal körömmel próbálunk kimászni belőle. Próbáld megkeresni az okot, hogy miért vágy erre! Miért vágysz erre?

szép napot

8859. boriboo
2010. dec. 25. 16:09

Cinderella, veled mi újság? Érkezett meg anyukád?

Majd helentkezz, és érezd nagyon jól magad:)

8858. boriboo (válaszként erre: 8856. - Anca90)
2010. dec. 25. 16:08

Örvendtek nagyon az ajándékoknak, és a festénynek is, csak nem tudtam befejezni, kicsit még kell száradjon, hogy rá tudjak festeni, és be tudjam fejezni, azok a bizonyos utolsó simítások.

Különösebb tervem nincs a mára, szeretnék végre találkozni a legjobb barátnőmmel, kedd óta nem találkoztunk, és hiányzik. Mivel egy városban lakunk, ezért ez elég hosszú idő, de remélem ma összejön egy ˝randi˝.

Ez a Karácsony, mondjuk nem olyan mint amilyenre számítottam, azt hittem, kicsit bensőségesebb lesz, de nem panaszkodni akarok, viszont megpróbálom a legjobbat kihozni az ünnepekből.

Neked milyen volt az angyalozás?

2010. dec. 25. 15:38

Sziasztok!

Ha van itt olyan akinek ez nem kellemetlen, leírná hogy hogyan kezdődött nála ez a betegség? Mindenhol csak azt olvasni hogy azért lesznek anorexiások az emberek mert a magazinokban csontsovány modelleket látnak és ahhoz képest kövérnek érzik magukat, meg hogy a hírességek is erre törekszenek és az emberek összekapcsolják a hírnév mértékét a testsúllyal, tehát minél vékonyabb valaki, annál híresebb. Biztos tudjátok hogy milyen sztereotípiákról beszélek. Nálatok is így volt vagy valami más váltotta ki?

És szerintetek aki nem érzi magát kövérnek de mégis törekszik ilyen kórosan soványnak lenni és ezért éhezik, az anroexiás?

8856. anca90 (válaszként erre: 8851. - Boriboo)
2010. dec. 25. 15:17

Nah frankó vagy! Milyen volt az ajándékozás, mindenki meg volt elégedve""?:) Selyem sál, még sosem halottam, tök jó...

Mára mi a terv?

8855. anca90 (válaszként erre: 8853. - Kalüpszó)
2010. dec. 25. 15:16
ennyi:)
8854. anca90 (válaszként erre: 8850. - F212635147)
2010. dec. 25. 15:15

Cinderella

Jóbullást!!! Igen sokszor jobb mellőzni a gyógyszereket...Mostanra javultál? Bírsz enne, próbálj ne fogyni! Én is beteg vagyok, lázas meg köhögök..., szal. ma kimaradok a családi hepajból, és most én is úgy vagyok, h nem akarok fogyni, de nem is nagyon kívánok semmit, de azért eszegetek, meg a háztartási keksz az jobban lemegy, de ettem főt ételt is...

Igen csak anyukám, de már hozzászoktak h nem eszem túl sokat, próbálnak azért unszolni persze... Igen én is így vagyok vele(süti), bár én már néha néha engedem, mt eléggé szeretem:O

pl ettem a héten 1*sajtosrolót vacsi helyett, fúú de fincsi volt, szégyeltem magam mt sok kcal, de most gyógyulok, nemde. Nah meg ha a hónapom nézzük, akkor megengedhetem:) csokiból meg étcsokit, mt az egészséges is. Most kicsit úgy érzem jobban állok hozzá ehhez a témához, bár lehet h azért mt ma nem túl sokat ettem, és elég sarkos vagyok, és nem engedek meg olyan ú de sokat, de így tudok mondjuk elfogadni h ettem a héten egy sajtos rolót h tudom h a bejglit pl meg tudom állni. Mert nem akarok kiborúlni, ezért talán ez jó tendencia. Kicsit félek h ha elhagyom, akkor nem esek e majd át a túl oldalra, mt már nem tudom mi a normális... Találd ki h melyik a kedvenc sütid, és ha úgy érzed felkészültél rá, és vmi jó dolgo történik Veled vagy ilyesmi, akkor jutalmazd meg magad. Persze bármi nélkül megérdemelnéd, de nálunk ez nem így működik:D

Hát igen 3*annyit eszem mondjuk mint 2 éve csak pár kg-ot híztam, de sokkal jobb az erőnlétem. Legkevesebb kb 40-41 kg a 168cm-hez, de sosem voltam kórházban, valahogy mindig észhez tértem még időben. Dietetikus szerettem volna régen lenni, így odafigyeltem h ha eszem, akkor mit, szóval képzeld fél éve voltam egy teljes vérképen, amire a dietetikus küldött és teljesen rendben volt, tartalékom nem volt túl sok, de semmiben nem volt hiány, aminek örülök, és azóta még tudatosabban és többet eszem. 6 körül szoktam vacsizni, de egyre többször van h elcsúszik, iszom egy kakaót este, vagy háztartási kekszet gyömölcsöt eszem, szeretem tartani a6ot, de tudom h ezen is lazítanom kell...

Hát most Neked meg még fontosabb h egyél, akármikor, amikor csak tudsz!!!

oks elkezdem a Gossipot:)

Hallod most vágyom arra, hogy végelegyen ennek az egésznek, de még lesz egy kis idő azt tudom, de talán már jó úton vagyok!?

Utána néztem és azt olvastam, h lágy tojást,tengeri halat,teljes őrlésű gabonaféléket,leveles zöldséget ,zabkását,barna rizst,hajdinát,héjában sült burgonyát jó ilyenkor enni.Étkezés előtt 3o perccel vmilyen gyógytea keveréket jó inni.

Asszem jó hatással vagyunk egymásra, ez tök jó!!!

te milyen nyelven tudsz beszélni? "külföldiül":D

puszik

8853. Kalüpszó (válaszként erre: 8833. - Anca90)
2010. dec. 25. 11:00
Szerintem az úgy kevés ha a normális táplálkozást nézzüd de mivel mi nem vagyunk ilyen szempontből normálisan ezért nekünk még ez is sok.
8852. Kalüpszó (válaszként erre: 8832. - Yume25)
2010. dec. 25. 10:58
Hát elvoltam karikor de azért volt pityergés is. Pusza.
8851. boriboo (válaszként erre: 8850. - F212635147)
2010. dec. 25. 10:13

Szojás töltött káposzta és bejgli. Na nekem ez egy egész menűt jelent, mert másképp nem enném meg.

Meg fogsz gyógyúlni, és szerintem is nagyon jól tetted, hogy nem szedted be az antibiotikumot, lehet ha sokmindenre jó, de gondolom te se vágytál arra, hogy begombásodjon a belső szerved.

Meleg tea citrommal és mézzel, és a pirítós mellé egyél piros paprikát, mert abban van a legtöbb C-Vitamin, ja és káposzta is nagyon jó, és a selyem sál a torokra. Fontos, hogy selyem legyen, mert sokat segít a torokfájáson. Pihenj minél többet, és gondolj szép helyekre, engedd, hogy az agyad nyugodt állapotba kerűljön!

Gyógyulást, és örvendek nagyon, hogy nem akarsz fogyni! Vigyázz magadra! Puuuszii

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook