Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik most kerültek oviba, beszélgessünk! fórum

Akik most kerültek oviba, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. febr. 15. 14:32
Férjem visszavitte a dokihoz Álmost, sajnos a héten biztos, hogy nem mehet.Írtak még fel neki hörgőtágítót is.:(
355. kinni (válaszként erre: 354. - Pettka)
2012. febr. 15. 12:24
Nálunk most viszonylag sokan vannak az oviban, viszont tegnap azt hallottam, hogy ideért a skarlát járvány. Már csak ez hiányozna..
354. Pettka
2012. febr. 15. 12:20
Ma beszéltem a boltban a dadus nénivel,nagyon sok beteg van,sajnos.Vannak csoportok,ahol még 10 gyerek sem jár...
353. Pettka (válaszként erre: 352. - Kinni)
2012. febr. 15. 12:19
Köszönöm,már csak a nátha van meg.Azt majd csak túlélem valahogy:)Csak most attól kell óvnom magam,hogy újra elkapjak valamit.
352. kinni
2012. febr. 15. 07:55

Sziasztok!


Jobbulást a betegeknek!


Mi jól vagyunk, szinte hihetetlen, hogy boti 3. hete jár.

Pettka kitartás! Javaslom neked az oscillocohcinumot, jó a betegségek megelőzésére, heti egy tubust kell elszopogatni és homeos, terhesen is lehet szedni.

Én mikor terhes voltam a 36. héten kiderült, hogy steptococcus fertőzésem van és kaptam antibiotikumot, Augmentint terhesen is lehet szedni ha indokolt. Sokkal nagyobb baj lehet ha a bacilus nincs kikezelve mint a gyógyszer, de ezt a dokidnak kell tudni.

351. tündér74 (válaszként erre: 350. - Pettka)
2012. febr. 14. 21:15
Te szegény!:( Én a helyedben nem vinném Kittit oviba, mert a végén tényleg ottfognak a kórházban. Csoda, hogy hazaengedtek.
350. Pettka
2012. febr. 14. 20:09
Én szombaton ügyeletre kerültem,mert begörcsölt a pocakom a köhögéstől.Calcimusc injekciót kaptam,az segített.Most már csak néha-néha köhintek egy-kettőt.Viszont azt mondta a doki,ha még egy vírust összeszedek így a szülés közelében,befektet a kórházba:(Úgyhogy,nagyon-nagyon meggondolom,hogy menjen-e addig Kitti oviba!Őjobban van,de néha még most is rájön a mély köhögés,és még nátha is van bőven.Szóval,lassan javul nagyon.
349. wanita77 (válaszként erre: 348. - Tündér74)
2012. febr. 14. 18:33
Nálunk hasonló, bronchitis. Ő is kap antibiotikumot, két köptetőt és szívni kell az orrát. Nekünk már egy hete tart és még jövő héten sem biztos, hogy megy oviba. :(
2012. febr. 14. 18:30

Sajna nem úsztuk meg antibiotikum nélkül.:( Légcsőhurutja van Álmosnak és a tüdejében is hallott zörejeket:( Írt fel az orvos két fajta köptetőt, két fajta orrcseppet és egy antibiotikumot. Holnap visszük vissza a dokibácsihoz. Nem tudom, hogy ebből hogyan lesz farsang pénteken:(


Ti hogy vagytok?

347. sajert
2012. febr. 12. 13:24
Jobbulást a betegeknek!
2012. febr. 11. 18:16

Sziasztok! Sajnos Álmos is beteg lett, láza van és köhög. Tegnap már gyanús volt, mert túl csendes volt, elfeküdt a szőnyegen és úgy játszott. Estére már lázas lett.

Csak hétfőn viszem a dokihoz, mert az ügyeleten eddig mindig rossz gyógyszert írtak fel neki, gyermekorvosunk viszont mindig eltalálja. De persze az lenne a legjobb, ha megúsznánk antibiotikum nélkül.

Nálunk a farsang febr. 17-én lesz, még nem tudjuk, hogy minek fog öltözni, bár már nem sok időnk van:) De remélem, hogy addig meg is fog gyógyulni.


Betegeknek jobbulást!


Pettka: Neked ez most nagyon nem tesz jót, hogy minden vírust összeszedsz. Vigyázzál magadra/magatokra (már amennyire tudsz persze), biztos nem lesz semmi baj. A dokiddal azért szerintem beszéljék, és kérdezd meg tőle ezt a pocakkeményedést.

345. Pettka
2012. febr. 11. 11:36
Sziasztok!Kitti még jövő héten sem mehet,be kell szednie még egy doboz gyógyszert:(Én is elkaptam,annyira köhögök,majd'megfulladok.Sajnos,így 33 hetes terhesen nem mernek antibiot.írni,így szenvedek...a homeos cuccok lassan hatnak.Folyamatosan köhögög 3 napja,nagyon -nagyon rossz.Már annyira be van keményedve a pocakom az állandó rázkódástól.Úgy félek,nehogy baj legyen:(((
2012. febr. 11. 08:17

Sziasztok!


Mi is betegek lettünk, bronchitis. :( Köhög, lázas is volt, amúgy jókedvű szerencsére. Kedden megyünk vissza kontrollra, remélem addigra meggyógyul. És bízom benne, hogy kis tesó nem kapja el.

343. sajert
2012. febr. 10. 22:34

Sziasztok!


Jobbulást a betegeknek.


Zozó javulófélben van, már csak hőemelkedése van, köhög, de mintha nem annyira.


Nálunk már megvolt a farsang múlt héten, délelőtt 1/2 10-kor. Hogy mi volt? Salty nevű mozdony a Thomas és barátai meséből :-))))).

342. Krisztina3 (válaszként erre: 340. - Enikő27)
2012. febr. 10. 14:09
Bezsi majd keden mehet oviba mert még köhög.Farsang egy hét múlva lesz.Óvónénik szerepelnek nekik,utána fánkot esznek majd 10 órától várják a szülőket.Nem kötelező beöltözni,maci álarca mindenkinek lesz.A szülökkel lehetőség van táncházra,mesenézésre,játékra.Délig tart a program.
341. kinni
2012. febr. 10. 11:26

Sziasztok!


Mi jól vagyunk, senki nem beteg, Boti 2 hete folyamatosan jár oviba, nem is emlékszem mikor volt ilyen.

Én nem tudok kiigazodni az óvodán, egyik nap kiviszik őket másnap meg nem, nem tudom mi alapján döntik el, szerintem majdnem minden nap ugyanolyan hideg van.


Nálunk ma van a farsang, délután 4-től 6-ig. Nem öltöznek be a gyerekek hanem csináltak fejdíszt meg szemüveget. A szülők és a testvérek is mehetnek, közös játék lesz meg tombola meg szendvicset és sütiket lehet vinni.

2012. febr. 10. 10:56

Sziasztok!


Hogy vagytok?


Nálunk még nagy hó van és nagyon hideg!!! :/


Február 24-én lesz a farsang az oviban, tegnap tették ki a papírt, kinél mikor lesz a farsang és ki minek öltözik? :)

339. tündér74 (válaszként erre: 338. - Enikő27)
2012. febr. 8. 15:09
Ez tényleg érdekes.:)
2012. febr. 8. 14:39
Tegnap mondta az óvónő, hogy -6 fokig kimennek, ha már -7 akkor nem. Na legalább ezt is megtudtam, mindenesetre érdekes.
337. Krisztina3 (válaszként erre: 336. - Tündér74)
2012. febr. 8. 13:33
Nálunk 30-40 cm hó van,de most enyhült az idő,most olyan -2 fok van.
336. tündér74 (válaszként erre: 334. - Krisztina3)
2012. febr. 8. 10:37
Sajnos nálunk nincs olyan sok hó. Az idő most elég jó, nem fúj a szél (végre) és süt a nap.:)
2012. febr. 8. 08:50

Sziasztok!


Mi járunk oviba és most elég sokan vannak a csoportba, ahhoz képest, hogy jó múltkor alig voltak, mikor mi is betegek voltunk.


Jobbulást a kis betegeknek!!!

2012. febr. 8. 05:37

Sziasztok!Régen jártam erre,sok minden összejött.Olvasom több helyen betegek a gyerekek,jobbulást!

Hogy viselitek ezt a hideget,a sok havat?

333. tündér74 (válaszként erre: 330. - Sajert)
2012. febr. 7. 21:24
:( Jobbulást Nektek is!
332. sajert
2012. febr. 7. 20:53
Elfelejtettem írni, hogy jobbulást a betegeknek.
331. sajert (válaszként erre: 329. - Tündér74)
2012. febr. 7. 20:53
A fiam két évesen - pedig még nem járt közösségben - esett át a bárányhimlőn. Lekopogom semmi utánzöngéje nincs. Annyi volt a rossz, hogy pont karácsonykor volt nagyon beteg :-(.
330. sajert
2012. febr. 7. 20:51
Vasárnap estére belázasodott, iszonyúan köhögött. Mai helyzet: estére lázas, nappal jól van, csak iszonyúan köhög. Tegnap voltunk dr. néninél, csúnya torok (nem fájlalja), nagyon-nagy nyaki nyirokcsomók, tüdőben nem hall semmi rosszat (?), közben a gyerek meg kiköpi a tüdejét, úgy köhög. Antibiotikumos orrcsepp, szájcsepp, köptető, C-vitamin dögivel, Nurofen a lázra. Így állunk :-(. Én visszaestem, nagyon köhögök megint. Remek a február. Összeszámoltam, az elmúlt két hétben 10e-et hagytam a patikában.
329. tündér74 (válaszként erre: 328. - Pettka)
2012. febr. 7. 11:44

Jobbulást Nektek!:(

Mi jól vagyunk, a csoportból csak pár gyerkőc hiányzik. Az óvónő mondta, hogy bárányhimlő járvány van az oviban. Igaz én beoltattam Álmost, de azért remélem, hogy nem is lesz semmi.

328. Pettka
2012. febr. 7. 10:28
Hogy vagytok?Mi tegnap voltunk drnéninél,ismét mandulagyulladás,letapadt,gyulladt hörgők,nátha...és persze én is elkaptam ismét.
327. Pettka (válaszként erre: 324. - Sajert)
2012. febr. 4. 13:14
Teljesen egyetértek veled!Nálunk dettó ez a helyzet,sajnos.Ezért nem tudunk ebből a rohadt megfázásból kilábalni.Most megint elkezdett köhögni,és náthás is.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook