Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik most kerültek oviba, beszélgessünk! fórum

Akik most kerültek oviba, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


176. Pettka
2011. dec. 19. 13:45
Mi nem megyünk az idén.Nem merem kockáztatni.A kórházban a gyerekdoki ezt javasolta,most "pihentessem".Remélem,januárban nem kezdjük újra,mert akkor tényleg kiíratom erre az évre.Márciusban szülök,én nem kockáztatok tovább.eddig az egész terhességem alatt beteg voltam én is,mert minden kis náthát,meg iyleneket elkaptam tőle.
2011. dec. 19. 13:25

Sziasztok!


Ma megkérdeztem, egész héten van még ovi.... azt hittem hogy csak ma meg holnap lesz....


Reggel viszont nem a csoportjába kellett menni, hanem másikba, bár ott van egymás mellett a 2 csopi, mert az egyik óvónéninek meghalt az apukája a másiknak meg valami boka szalag sérült! :(

2011. dec. 17. 13:22

Sziasztok,


Ne haragudjatok, hogy nem témához kapcsolódóan, azaz nem teljesen ehhez kapcsolódóan írok. Szakdolgozatomhoz gyűjtök adatokat és ehhez kellene segítség. Ha valamelyikőtöknek, akinek óvodás gyermeke van és van pár perce kitölteni egy kérdőívet, akkor kérem töltse ki nekem az alábbi link-en elérhető űrlapot!


[link]


Köszönöm,


Szonja

2011. dec. 17. 12:40

Nálunk ma délután 5-kor lesz az óvodában adventi ünnepség.

Az ajándékok még csak félig vannak meg, a ház feldiszítve.:)

Nálunk a Jézuska hozza a fát.

172. kinni
2011. dec. 17. 11:10

Boti nem volt a héten oviba, elért minket is a hányás hasmenés. Szerencsére más nem kapta el a családban. Már jól van de az idén már nem megy mert a jövő héten csak azoknak van összevont csoport akiknek dolgoznak a szülei.


Vasárnap délután lesz a karácsonyi ünnepség, hogy a szülők is részt vehessenek.


Nálunk a ház már 2 hete fel van díszítve, ajándékok megvannak csak csomagolni kell, még a jövő héten Botival kreatívkodunk és saját kezű ajándékot is csinálunk a nagyszülőknek.

2011. dec. 17. 10:51

Meggyógyultak a kis betegek?


Kedden lesz az ovi karácsony, kíváncsi vagyok milyen lesz...


Itthon már díszítettem ablakokat, ajtókat stb....

Már várjuk a karácsonyt. :)

Ajándékok is nagyjából megvannak...


Ti hogy álltok? :)


Nálatok a Jézuska hozza a fát is vagy hogy van?

170. tündér74 (válaszként erre: 169. - Enikő27)
2011. dec. 14. 17:50
Mi holnap kezdjük az ovit. Már csak jövő keddig van ovi nálunk, úgyhogy kemény 4 napot fog járni kisfiam.
2011. dec. 14. 10:36

Mi már járunk újra oviba, de tombol a vírus, úgyhogy lehet, hogy "visszakapjuk" megint. :(


Még jövőhéten is van ovi nálunk....


Nálatok mikor mennek utoljára oviba?

168. Pettka
2011. dec. 11. 12:53
Most a szomszéd csaj szólt az előbb,hogy mindhárom gyerek+az apjuk tegnap óta hánynak.Szóval,tombol a vírus,úgy néz ki.
167. Pettka
2011. dec. 11. 12:53
Mi is végigaludtuk az éjjelt.Ma jól van.Persze még rekedt,és néha köhög egyet-kettőt.De lényegesen jobban van,látszik rajta.
2011. dec. 11. 12:17

A köhögésből és orrfolyásból hányás lett tegnap estére, végig aludt 14 órát. Ma reggelre picivel jobban lett, most megint alszik.



Jobbulást a kis betegeknek!!!

165. Pettka
2011. dec. 10. 14:57
Délelőtt ügyeleten voltunk,egész éjjel nehezen szedte a levegőt a Kitti.Azt mondta a gyerekorvos,valószínűleg ez lett az eredménye a sorozatos megfázásoknak:mindig egy kis lerakódás,és most felhalmozódott.Heveny garat,mandula,nyelőcső gyulladás.Ínhalálták ott a géppel,és kaptunk ismét egy halom gyógyszert...
2011. dec. 10. 10:36

Sziasztok!


Nálunk is járatják oviba betegen a gyereket sajnos. Bölcsibe is így volt, de már a végén ki lett tiltva a gyerek.

Kisfiam elkezdett köhögni tegnap, meg folyik az orra, hát nem hiszem, hogy hétfőre meggyógyul.

163. Pettka
2011. dec. 8. 14:33
Ma beszéltem az egyik ovis anyukával.Kötőhártya gyulladásos minden második gyerek...örvendek.Elvileg hétfőn mehet Kitti oviba.Remélem,a következő baja ez lesz...
2011. dec. 7. 22:11

Sajnos nálunk is ez van, betegen behordják a gyerekeket... És nem csak egy-két kivétel van, ha látnátok mi van ott... Szinte az összes gyerek taknyos, köhögés ezerrel... Rosszul vagyok reggelente, hogy itt kell hagyjam a gyereket... El is döntöttem, max a jövő héten viszem, utána már nem, nem hiányzik, hogy pont karácsonyra legyen beteg.

Mi pont a múlt héten voltunk náthásak. Hétfőn megyünk be, kérdezi 3 anyuka is, hogy mi volt. Mondom egy kis nátha. Reakció: "Ja, az enyém is náthás. Nem kell minden szarért kivenni állandóan"... És pont olyanok mondják ezt akik amúgyis otthon vannak...


Betegeknek jobbulást!

161. Pettka (válaszként erre: 160. - Tündér74)
2011. dec. 7. 15:01
Itt a városunkban 2 ovi van.A másikban szigorúan veszik ezt.De sajnos,a miénkben nagyon engedékenyek ebből a szempontból.Pedig szerintem is ez lenne a megoldás,hogy beteg gyereket nem engedik a közösségbe!
160. tündér74 (válaszként erre: 159. - Pettka)
2011. dec. 7. 14:35
A szülői értekezleten kihangsúlyozták, hogy beteg gyermeket ne hozzanak oviba. Meg fogom kérdezni az óvónőt, hogy akkor most hogy is van ez? Én mindig csak akkor viszem oviba, amikor már teljesen meggyógyult, gyermekorvosunk is ezt javasolta.
159. Pettka (válaszként erre: 158. - Tündér74)
2011. dec. 7. 13:31
Sajnos,ez itt is így van.Ezért nem tudunk soha kikecmergni a betegségekből.Kitti a héten itthon van,mert azt mondta a dr.néni,hogy ez a hányásos nyavalya 5-6 napig lappang,fertőzhet.Most jól van,de olyan kis bágyadt ma,remélem,csak rossz napja van,és nem lesz megint valami baja!
2011. dec. 7. 13:29

Sajnos éjjel lázas lett a kisfiam és csúnyán köhög. Pedig úgy reménykedtem, hogy ezt a másfél hetet, ami a szünetig van, megússzuk.:(

Az egyik anyuka sajnos betegen hozta el a kisfiát oviba, nagyon csúnyán köhögött a kisgyerek már napok óta. A kisfiam most éppen úgy köhög, a doki mondta, hogy légcsőhurutja van.

Egyébként nagyon mérges vagyok arra az anyukára, mert nem is dolgozik, otthon van a másik két kisgyermekével. Nem értem, hogy akkor miért kellett oviba hoznia a beteg gyermekét.

157. Pettka
2011. dec. 6. 13:52
BOLDOG MIKULÁS ÜNNEPET MINDENKINEK!!!
2011. dec. 5. 20:06
Hozzánk reggel jön a Mikulás, az oviba is holnap. Már kipucoltuk a csizmát és kiraktuk az ablakba, majd alvás után becsempészem a csokikat. :)
2011. dec. 5. 19:00

Mi ovinkba is holnap jön a Mikulás.

Kisfiam már várja :)


Nálunk itthon reggel jön, remélem nem késünk el az oviból....

154. kinni
2011. dec. 5. 15:52
Nálunk sem lesz itthon beöltözött Mikulás, csak a szobájába hagyja az ajándékot. Hozzánk ma este jön amíg Boti fürdik mert ha holnap reggel találná meg az ajándékot biztos elkésnénk az óvodából, ott holnap délelőtt lesz ünneplés.
153. tündér74 (válaszként erre: 152. - Enikő27)
2011. dec. 5. 13:48

Szia! Kisfiam nagyon várja a Mikulást. Az oviban délelőtt volt ott Szent Miklós, váratlanul jött, mindenki meglepődött:) Az óvónők direkt mondták is szülőin, hogy ne mondjuk meg a gyerekeknek, hogy ma fog jönni a Mikulás.

Otthon nálunk nem lesz beöltözött Mikulás. Az ablakban fogja hagyni a csomagot, ajándékot.

2011. dec. 5. 10:29

Sziasztok!


Várják már a Mikulást a gyermekek? :)

Mivel és hogy készültök?

Lesz esetleg "beöltözött" Miki otthon?

2011. dec. 4. 16:57

Sziasztok!A lányom megúszta,nem vírus volt.Csak az oviba hányt,itthon már jól volt,se hasmenés,se láz,se semmi.Bár diétára fogtam egy picit,de jó étvágya volt itthon.Elmondásai alapján a kaja nem esett neki jól,mondta hogy nem kéri,de az ovónéni azt mondta akkor is meg kell enni!Ilyen nincs!Azt hiszem holnap reggel lesz egy-két szavam az ovónőhöz!!!

JObbulást mindenkinek!

150. Pettka
2011. dec. 3. 16:27
Köszönjük!Jobban vagyunk,hányás teljesen elmúlt.De étvágy az egyáltalán nincs...de bízom benne,hogy az is helyre áll.A folyadék viszont megy,így nem lesz gond.
2011. dec. 2. 19:00
Betegeknek jobbulást kívánok!
148. tündér74 (válaszként erre: 147. - Pettka)
2011. dec. 2. 13:59
Szegényke!:( Jobbulást!
147. Pettka
2011. dec. 2. 12:11
Injekciót kapott,mert be is lázasodott.De most jobban van.Remélem,nem lesz rosszabb.5 hányás,brutál volt!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook