Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


2011. márc. 2. 16:30

Jobb lett volna...

Nem tudom, h lehet elviselni azt, h akivel megcsalt, még utána összejárnak...

ahogy közeledik az este, egyre idegesebb vagyok, teljesen kész van a gyomrom. Lesznek több, mint tízen, de akkor is. Elmondtam a páromnak, h ideges vagyok, azt mondta ne legyek... ja persze az olyan könnyű. Mondtam neki, h csak gondoljon bele fordítva és megérti. azt mondta érti.

Tudom, ha lesz még valami vége. ha vele akarna lenni, vége. bízom benne, h csak nem alázna így meg még egyszer, a többiek előtt is... még sem segítenek ezek...

2011. márc. 2. 00:30

Jobb lett volna ha egy a tarsasagon kivuli idegen lannyal esik meg,akit soha tobbe nem is lat,nem egy olyannal aki meg a kozeleben marad.Ugy neked is konnyebb lenne felejteni.


Ez is olyan szitu,amit majd az ido eldont.Majd idovel kiderul,hogy lesz e folytatasa koztuk,vagy tenyleg csak ennyi volt.


A lannyal en nem beszelnek a helyedben.Mert mit lehet ilyenkor mondani?A fene a pofad te budos ri.anc,kopjal le a pasimrol?Mert elsore mindenkibol ez jonne ki szive szerint,egy kis hajcibalas kisereteben.:)


En a helyedben ha lehetoseg van ra mennek vele a kovetkezo bulira es a hatterbol szemlelodve felmernem a terepet.Kozben edesen andalognek a parommal,a csajrol tudomast sem veve.Nem utolso sorban mind ezt valami iszonyat dogos cuccban(nem qurvasban,csak csiniben)

Ott minden kiderulne.Ki hogy viselkedik a masikkal,a parod a csajjal stb.Persze ez nem jelenti azt,hogy ha nem vagy ott akkor nem folytatodik az Esmeralda sorozat a hatterben.


Hat,passz.Sz.r ez.

60. 02db590b2c (válaszként erre: 59. - Tothcsilla87)
2011. márc. 2. 00:17

Amugy meg a megbantas reszere annyit,hogy azzal ,hogy oszinten elmondja valakinek,hogy bocs,de nem akarok toled semmit,mert a baratnomet szeretem,ebben meg semmi banto nincs.Tehat ezzel kar takarozni.Ez igy lenne tiszta.


Az mar mindegy is hogy volt,eleg amit tudsz.Ha tovabbra is egy tarsasagba fognak jarni,akkor kiszamithatatlan,hogy mi hogy fog elsulni a jovoben,es ha egyszer majd osszevesztek valamin,akkor ez a csaj mindig keznel lesz egy kis vigaszra.Lehet meg maga sem tudja mit akar,es lehet azert nem akar minden szalat rovidre zarni ezzel a csajjal.Bar ha lenne egy csepp esze egy ilyen mindenkire tapado,semmit nem nezo(6 ev parkapcsolat) csajjal nem is kezdene.


Ez nem a csaj hibaja amugy,hanem csakis a parode,ha sokat ivott ha nem.Mert feled o tartozik becsuleteseggel,nem az a masik lany.

Nalam pl. probalkozhatna akarki,ha szeretem a paromat ugyse csalom meg,meg jo ittasan se,de nem is szabad annyit inni,hogy az ember mar azt se tudja mit csinal.Meg ez a jovoben jo kifogas lesz,hogy ja edesem tudod csak megint annyit ittam,hogy nem is tudtam magamrol...

2011. márc. 2. 00:01
ráéreztem, rákérdeztem, h mondja el mi történt elejétől a végéig ezzel a lánnyal, ha nem is az ő részéről, de a csaj mi mindent művelt. így derült ki.csak azt tudom mondani a miértre, amit ő mondott.h igaz-e nem tudom. elvileg nem akar senki mást csak engem. és életében még nem ivott ennyit (ez a pénztárcáján is meglátszott...) és belesodródott. szerintem eddig is jól levágtam a dolgokat, a csaj látta, h ittas, elhívta táncolni, bepróbálkozott, a párom meg nem ellenkezett. nem tudom a részleteket. én ilyennek ismerem. attól még lehet, h teljesen máshogy volt, de ezt már nem fogom megtudni. annyit tudok, h nem akar a csajtól semmit. és nagyon megviselte a dolog ez látszik. hát még engem...
2011. márc. 1. 23:15

Meg nem olvastam el mindent,de nekem az ilyen szitukban mindig az santit,hogy teged siman meg tudott bantani azzal,hogy massal csokolozott,de mas nem bant meg szivesen azzal,hogy elallitja,olyan alapon,hogy o nem szeret rosszban lenni senkivel blabla.Hat ne mar,na neee!


Ha most korrekt lenne es ezt a hibajat kijavitana azzal,hogy lekoptatja a csajt akkor megerne elgondolkodnod a megbocsajtason.Bar az is felo,hogy innentol akarhova menne,te otthon enned magad,hogy nem e csal meg megint,akar ezzel a csajjal akar massal.


Onmagaban egy "felrecsokolozas' meg nem a vilag vege,de az ok nem mindegy.adodott egy lehetoseg,sokat ivott,vagy mar ujra masra is vagyna,a tavolsag a gond,hogy nem vagy ott mellette es igy kompenzal?Vagy csak siman unja otthon a banant es azert nezeget felre.Ez a nem mindegy ,hogy miert?

57. 02db590b2c (válaszként erre: 55. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 23:08
Hogy derult ki a dolog?Elmondta magatol vagy mastol tudtad meg?
56. tothcsilla87 (válaszként erre: 53. - Mamcili)
2011. márc. 1. 23:05
valószínű, h nem
2011. márc. 1. 23:04

Cynykus sok igazság van azokban amiket írtál. Persze nem minden fekete meg fehér. Igazad van, fáj, még ha nem is üresedtem most még ki teljesen. Viszont szeretem. És talán egyszer még megpróbálhatom, h tudok-e benne bízni. Most este elmondtam neki, h na akkor holnap itt a lehetőség, h beszéljen a csajjal. És mondtam, h rájöttem, h csak akkor tudok megbocsátani neki, ha ezt megteszi. H nem kérek mást csak annyit, h elmondja végre a csajnak, amit nekem, h megbánta, nem lesz köztük soha semmi, mert engem szeret. Mondtam neki, h ha ezt megteszi mivel tudom milyen típus és nehéz neki, azzal nagyot nő a szemembe.

Ettől függetlenül ismerem, simán visszakozhat még holnap és mondhatja, h nem jött úgy a szitu. Az is sok mindent el fog árulni...

Szeretem, szex nem volt, tudom h szeret és vele szerettem volna közös jövőt. Ami lehet, h nem jön össze, de most még örlődöm, h mi lenne a helyes lépés...mindennek tükrében...

54. 01f79b1962 (válaszként erre: 53. - Mamcili)
2011. márc. 1. 23:01
Igazad lehet...
2011. márc. 1. 22:54
nem
52. de65993010 (válaszként erre: 25. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 22:42

Csak mondja, hol itt a megerősítés?! ... :(

Nem akarok észt osztani, de átéltem már sok sz.rt. Nekem anno olyan volt, hogy 1 másik kapcsolatomban, ahol ismét meg lettem csalva, végre volt annyi büszkeségem és tartásom, hogy ki tudtam lépni, közel 3 évig bőgtem, kínlódtam, de inkább ezt választottam, mint maradtam volna a társas magányban, mert 1 ilyen szitu után az ember kiüresedik, vagy hogy is mondjam...

Konkrétan az történt, hogy amíg nem voltam otthon, találkozott az exével, akit mint kiderült, nem tudott elfelejteni.

51. de65993010 (válaszként erre: 9. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 22:36

Akkor is szeretett, amikor mást csókolt meg?

Amúgy, most utólag jobban elolvasva kicsit sántít.

Milyen duma ez már, hogy "jaj, nem mondok neki semmit, mert nem szeretek senkivel sem veszekedni, rosszban lenni"?!

Ne jótündéreskedjen, hanem küldje el a retekbe, ha nyomul, ez ennyire egyszerű.

Ha Neked feltűnt, hogy qrvul a csaj, akkor nyilván más ép eszűnek is feltűnik.


Erről az egyik ex jut eszembe, bocsi, több is: NEM állították le a ribit, aki nyomult, mert olyan jó érzés volt nekik, én meg csinálhattam akármit, így bizonyították be, hogy NEM kölcsönös a szerelem, nem tisztelnek.

50. de65993010 (válaszként erre: 6. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 22:32
Úúú, a szemét qrva, hát én tuti belelépnék a pofájába!
49. de65993010 (válaszként erre: 1. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 22:29

Sajnálom, de én a helyedbe ott hagynám...

Azért, mert: innentől kezdve nem tudnék benne megbízni, megbocsájtani sem lehet ezt, mivel ez nem olyan, mint, hogy "jaj, elfelejtettem venni cukrot a sütihez, nem baj drágám, majd holnap..."

Mindig ezen fogsz agyalni, akárhova megy majd, hogy most vajon...

A legszomorúbb, hogy ezt a piára fogja.

Valszeg én vagyok béna, de ezt sosem hittem el senkinek, hogy annyit iszik, hogy nem tudja, mit csinál. Az más, hogy utána nem emlékszik vissza mindenre, de az adott pillanatban csak le kéne esnie, hogy hoppá, nem a bnőm csókol...

48. 07c4794583 (válaszként erre: 46. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 17:52

ja, ez nálunk ugyanígy van, mi még soha nem is veszekedtünk, mert azt se tud. max én hisztériázva őrjöngök, ő meg szégyenteljesen hallgat.

hát nem minden pár tudja "megbeszélni" a problémákat sajnos

47. 07c4794583 (válaszként erre: 43. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 17:51
ez teljesen személyiségfüggő. a mi esetünkben volt olyan, amit soha nem bocsájtottam meg igazán, azaz a tüske megvan, csak nem gondolok rá. nálunk megváltoztatta a kapcsolatot és engem is; már nem ragaszkodom dolgokhoz foggal-körömmel (vele kapcsolatban), bizonyos dolgokat már nem várok el, amitől neki a mindennapi élete könnyebb, de mindketten tudjuk, hogy én érzelmileg kissé eltávolodtam, másképp nézek rá. ettől még működik a kapcsolat, de nem olyan, mint régen. de nálunk nem egy részeg csókról volt szó, ez szerintem egyáltalán nem olyan súlyos dolog azért.
46. tothcsilla87 (válaszként erre: 30. - B789d47c89)
2011. márc. 1. 17:22
Ez jó ötlet, kár, h a párom sosem tanult meg konfrontálódni igazás és tart a veszekedésektől és a konfliktusoktól (thanks to his mother) én próbálom segíteni ebben, hogy fejlődjön, de még az elején tart
45. tothcsilla87 (válaszként erre: 44. - Kohanoor)
2011. márc. 1. 16:53
eléggé... ugyanis lakótársa lett annak a lánynak, aki már évek óta ismerősük... annyi remény van, hogy nincs munkája és hangoztatja, h kimenne külföldre melózni... de én csak akkor hiszem el, ha látom...
44. Kohanoor (válaszként erre: 43. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 16:42
"Arra gondoltam, h holnap, ha beszálünk a párommal a buli előtt megmondom neki, h itt a lehetőség, h leállítsa a csajt és h többet ilyen nem fordulhat elő, ha velem akar maradni..." Ez szerintem mindenképp jó ötlet. Arra még várj, hogy ez elcsituljon benned. Szerintem akár 1-2 hónap is lehet. Nem gond, ha addig beszélgettek róla, meg hasonlók. Persze függ a stílustól. A párod biztos tudja, hogy ez most komoly gond neked, és időt kell adni a megbocsátásra. A csaj amúgy mennyire van betokozódva a társaságba? nem lehet rá számítani, hogy lekopna onnan?
43. tothcsilla87 (válaszként erre: 40. - Fisica)
2011. márc. 1. 16:34

Én is nagyon bízom benne, h helyre lehet hozni ha mindketten akarjuk és úgy látom, h ő is törekszik rá. Köszönöm!

De hullámvölgyek nálam bizony jönnek hipp-hopp, annyira bánt még ez.

Szerintetek mennyi idő múlva csitulhat ez el bennem? Főleg úgy, hogy ott van ez a láy a közelében.

Arra gondoltam, h holnap, ha beszálünk a párommal a buli előtt megmondom neki, h itt a lehetőség, h leállítsa a csajt és h többet ilyen nem fordulhat elő, ha velem akar maradni...

42. tothcsilla87 (válaszként erre: 41. - 07c4794583)
2011. márc. 1. 16:32

Így van, igazad van.

Épp most beszéltünk, mondta, h lesz ez az összejövetel és nem kell aggódnom semmiért. Látom, h jobban figyel rám. Meglátjuk holnap este, amikor tényleg ott lesz a csaj, mennyire kattanok be... Remélem, hogy minden rendben lesz, mert szeretjük még egymást. És hidd el nagyon próbálom visszafogni magam és nem felhánytorgatni, de még túl friss és elég sokat beszélek róla. Nehéz...

41. 07c4794583 (válaszként erre: 34. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 16:17

ne haragudj, hogy ezt mondom, de te magad mentegeted a barátod. ami azt jelzi, hogy szeretnél hinni benne, hogy az egész úgy igaz, ahogy ő mondja, nem érdekli a lány, csak a pia miatt volt, stbstb. ez persze lehet igaz is, szerintem a lényeg az, hogy te magad úgy tűnik, a bizalom és a felejtés, megbocsájtás irányába konvergálsz, tehát szerintem a részedről érdemes folytatni a kapcsolatot, most már csak neki kell bizonyítania azzal, hogy semmi ilyesmi nem fordul többet elő.

ehhez az egészhez több idő kell. az is később fog kiderülni, hogy képes vagy-e tényleg elfelejteni az egész intermezzót, és nem állandóan felhánytorgatni, mert az tuti a kapcsolat gyilkosa lesz.

40. Fisica
2011. márc. 1. 16:03
nekem is távkapcsolatom volt 2,5 évig, elhiszem milyen nehéz ha nem vagy ott, és éppen ilyen szitu van köztetek. Nekem pont azóta lett rossz amióta össze költöztünk, mert most derültek ki dolgok, amik rányomják a bélyegüket a kapcsolatunkra, de hiszem hogy helyre lehet hozni ha mind a ketten akarjuk. Én drukkolok neked.
39. Fisica (válaszként erre: 33. - B789d47c89)
2011. márc. 1. 15:59
ez hülyeség:)
38. tothcsilla87 (válaszként erre: 36. - Kohanoor)
2011. márc. 1. 15:46
szívemből szóltál, csak akkor tudnék megnyugodni... és tudom, h megbocsátani is könnyebb lenne, meg felejteni is. így meg folyton ott cseng a vészcsengő a szívemben és ideges vagyok...
2011. márc. 1. 15:45
egyébként köszönöm nektek, h kiírhatom magamból és válaszoltok és elmondjátok a véleményeteket. sokat segít.
2011. márc. 1. 15:44
Akkor valahogy nem lehetne eltüntetni onnan a csajt? Akkor te is megnyugodhatnál, és menne minden tovább.
35. tothcsilla87 (válaszként erre: 32. - Kohanoor)
2011. márc. 1. 15:42
én nem vagyok féltékeny minden csajra... csak erre az egyre és azért, mert tudom, h oda van a páromért, semmi sem szent neki és benne van a társaságban. látom, h sodródott ebbe az egészbe bele, két hónapja kezdte el a csaj. tudom, h magától nem néz meg csajokat és nem kezdeményez senki felé. ebben az egyben vagyok biztos...
34. tothcsilla87 (válaszként erre: 29. - 07c4794583)
2011. márc. 1. 15:38

azt mondja, h nem tetszik neki, meg semmit nem jelentett... nőhiány nem nagyon lehet, mert még a buli előtt délután együtt voltunk és nagyon jó volt. Elsorolta mit ivott (meg mennyiért:)) tényleg iszonyat sokat. táncoltak, aztán gondolom durr elcsattant a csók, h ki kezdeményezett azt mondja nem emlékszik, meg csak képek vannak meg...

nem tudom a férfiak h működnek... de a legjobb fiú barátom pont előtte mondta nekem, h bmennyire szereti a bnőjét és vele képzeli a jövőt, bizony ha annyira berúg, nem is jut eszébe a lány és hajtja a vére...

33. b789d47c89 (válaszként erre: 20. - Fisica)
2011. márc. 1. 15:36
Elijeszteni? Maximum csak azért is még jobban nyomulna, hogy megmutassa "év vagyok a jobb kisanyám"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook