Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 16:08

már éreztem, h veszélyes a csaj, két hónapja. h rá van moccanva. mondtam a páromnak, h állítsa le. ő azt mondta, h nincs mit leállítani, de ha lesz le fogja. Én tudtam, h mittom, hívogatta hajnalban, h felébressze, meg ott aludtak buli után és kitakarítottak a barátnőjével, amíg a párom melózott szóval sok nyomulós dolgot, amit elmondott a párom, de ő nem vágta le.


Aztán találtam smst telójában, szégyen nem szégyen de csak a csajtól rákérdeztem, h mondjon el mindent és bevallotta a feb. közepit. megbeszéltük, történtek, amiket leírtam. rá egy hétre véletlenül találtam buli fotókat a tesója pendriveján és ott volt a smárolós két kép... Kérdeztem hányszor csalt meg. Tagadott ezerrel, mondtam h ne hazudjon tovább, tudom, h többször. de honnan tudom, nem mondtam meg. kérdeztem szerelmes lett-e a csajba, dehogy, nem érdekli. vele akar-e lenni. nem. akkor miért történt? nem tudja. próbáltam kiszedni belőle, azt mondta nem tudja megmagyarázni. annyit mondott még, amit írtam, h tudja h szeret, de nem teljesen ugyanúgy. ez volt most hétvégén.

és most itt állok romjaimban...


még nem kerestem én sem, de egyre nehezebb....megállni.

151. Nitus1982 (válaszként erre: 150. - Tothcsilla87)
2011. márc. 8. 15:56

és ezt egyszerre tudtad meg? vagy időszakonként?

és nem tudsz a fiú után nézni hogy esetleg tartják e a kapcsolatot teló, email?? vagy bárhogy

150. tothcsilla87 (válaszként erre: 149. - Nitus1982)
2011. márc. 8. 15:48

Igen nagyon gáz és nem értem és látom, h szenved meg már az első után is bűntudata volt, de könyörgöm, akkor miért tette meg még kétszer. Na mindegy sosem fogom megérteni az ilyet.


Beszéltem igen, öcsémmel és barátaimmal, de az a baj, h senkinek nem volt és nincs is hat éves vagy hosszú kapcsolata és nem volt megcsalva szóval adnak tanácsot, de nem értik teljesen az érzéseimet szerintem.


Ma még nem keresett, bár tudom, h nagyon soka a melója. De jobban érzem magam, amikor én vagyok nyeregben, mert hív érdeklődik stb. Aztán amikor nem, szarul vagyok... :S


Jó lenne az önbizalomhiányomat lekűzdeni, könnyebb lenne...

149. Nitus1982 (válaszként erre: 145. - Tothcsilla87)
2011. márc. 8. 15:30

jajjj szegénykém....ez tényleg nagyon gáz mert 1x még rá lehet fogni hogy hibázott...de hogy 3x meg gondolatlan..ha hibának érzi akkor többször nem teszi meg...de ez is csak egyéni vélemény!!!És leginkább a saját érzésedre hallgas..Olyanok tanácsát kérted már akik igazán ismernek és szeretnek? barátok esetleg család??

Tényleg figyelj és szorítok hogy találd meg az igazit..akinek CSAK IS TE kellesz..sohasenki más!

és bármi van szívesen válaszok neked ...mert hasonló bizalmatlanságban vagyok..és hát hátha :)

148. Nitus1982 (válaszként erre: 146. - Ancsika000)
2011. márc. 8. 15:26
A csók az megcsalás....nézőpont kérdése de a csók túl intim ahhoz hogy ne annak számítson!
2011. márc. 8. 15:05

nekem a csók is. egy kapcsolatban, ha benne vagyok én sem csókolok meg (elvileg és jó esetben;)) mást, legalább is, amíg szeretem és tartom annyira a másik embert.

de már mondtam, hogy naív vagyok :)

2011. márc. 8. 14:55
És, mi számít megcsalásnak? Mondjuk egy csók is, vagy "csak" egyéb dolgok?
2011. márc. 8. 14:50

nem, amiről tudok az jan vége, feb eleje és feb közepe egy-egy buliban ittasan smárolt a csajjal meg ölelkeztek vagy nem tom, mert képet láttam róluk.


Tényleg nagyon szar, főleg, h hat évig nem ilyen volt és ahogy most lebukott, rájöttem volna, ha korábban van ilyen.


És én is ebben reménykedek, hátha rám talál az igazi, nyitva tartom a szemem mindenképp. Szeretnék esélyt egy tiszta kapcsolatra és egy olyan szerelemre, amibe annyira szeretnek, h nem csalnak meg.


Nagyon fáj még, és rossz elveszíteni, akivel a jövőm terveztem, de ez van...

2011. márc. 8. 13:12
és még annyit akartam kérdezni hogy ez mikor történt..és hogy azt olvastam hogy 3x...de egy napon vagy mind máskor?
2011. márc. 8. 12:39

Sziasztok!

Nagyon rossz belegondolni ami történt veled....én sem bízom a barátomban mert rengeteget hazudott ..sok apróságban...és az elején barátnője volt mikor mi ismerkedtünk..!De az hogy 6 év után..hát borzasztó!Itt szerintem az hogy ezentúl elhidd amit mond ..az a legnehezebb és az agyalás hogy vajon mi történt amit nem mondott el!Meg még tényleg fiatal vagy bármi lehet...lehet 1-2 hónap és megtalálod a nagy Ő-t!Igazából ezt csak te tudod tudsz e így vele élni..hogy bármi megtörténhet az is hogy továbbra is megcsal de akár (kicsi az esély) de szenté is válhat?!Szerintem mindenképp tartsd nyitva a szemed...hátha tényleg megtalál az igazi..nélküle akár mellette!

A fejleményekről azért írj légyszi mert érdekel nagyon...:)

Szorítok neked!

2011. márc. 8. 12:08

ma még nem hívott...

szerencsére én sem... ideges vagyok

2011. márc. 8. 08:33

Babe, pizzát rendeltünk és egy borzalmas 2,5 órás filmet néztünk, de 2 óra után feladtuk :) de jó volt együtt lenni egy baráttal.

Ma az egyik barátnőmhöz megyek ki munka után és ott is alszom, csajos este lesz. Próbálok élni. :)

Csak ma reggel is úgy keltem fel, h nem tudom megbocsátani ezt a sok hazugságot és megcsalást, egyszerűen nem megy... rágondolok a történtekre és forog a gyomrom... és nem mulasztja el a hívogatása és h mondja h szeret meg becéz. tudom h igyekszik de ez még most édes kevés... azért szar érzés...

140. 441b7dc459 (válaszként erre: 139. - Tothcsilla87)
2011. márc. 8. 07:53

puszi nyuszika!

hogy sikerült a vacsi?

mára is hívj valakit meg!jó lesz majd meglátod!

éjjel ha nem bírsz aludni nézz filmeket.de ne romantikusat!

ma is ügyes legyél!

gondolok majd rád.de estig tarts ki. majd jövök.

tudod....

ommm.....:-D

2011. márc. 7. 22:58

Azért az esték/éjszakák nehezek. mert ilyenkor jobban agyalok és bevillanak képek és gondolatok. bár most már próbálok úgy hozzáállni, h csináljon ott magának amit akar, ha akar csaljon meg nem érdekel. bár tudom, h már nem teszi... na mindegy. azért szar egyedül, miután ekkora fájdalmon ment keresztül az ember és csak forgatja, emésztgeti vagy legalábbis próbálja.

ma dután becézett és magától mondta h szeret én annyit mondtam, h tudom. :) de ilyenkor éjjel ezek nem segítenek és nem vígasztalnak mert csak a rosszra tudok gondolni. mindegy próbálom lerázni magamról...

2011. márc. 7. 19:15
Koszi aranyosak vagytok :))
2011. márc. 7. 18:22

Ne hívd:) Azt nem tudom, hogy én kibírnám-e:)

Jó vacsizást, biztos jót fogtok beszélgetni is!

136. 441b7dc459 (válaszként erre: 135. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 17:25

ügyes legyél!

de az érzéseiről ne kérdezd had parázzon hogy téged már nem érdekel mit érez.!

2011. márc. 7. 17:09

semmi tényleg :))) csak érdeklődött h mi újság, h vagyok ilyenek. reggel meg, h megkérdezze rendben megérkeztem-e, kérdeztem, h aggódott? mondta, h igen, főleg, h nem hívtam :D

mondtam neki, este jön át egyik ismerősöm aztán vacsizunk egyet :D

mondta, h jó, ő aludni fog, mer kimerült a melóban. én meg tuti nem hívom fel este :D csak bírjam ki, drukkoljatok!!!

134. 441b7dc459 (válaszként erre: 133. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 17:00

és mivoltésmivolt?? monddd el lécci...:-D

naaaaa...

2011. márc. 7. 16:14

de szerintem a legjobb helyen vagyok :)


jaa már 3* hívott eddig ma :D

132. 6b006fc769 (válaszként erre: 131. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 16:12
Semmiképp nem esnél depresszióba, hanem máshol találnál olyant, aki megért és felvidít:)
2011. márc. 7. 15:18
:)) istenem csajszik, rég mosolyogtattak meg így, tündérek vagytok!!! mihez kezdenék nélkületek???
2011. márc. 7. 14:38
Még nem, el is pirultam. De én is ám tégedet, meg ezt a szegény csöpplányt is:)
129. 441b7dc459 (válaszként erre: 128. - 6b006fc769)
2011. márc. 7. 14:34
mondtam már hogy imádollak???
2011. márc. 7. 14:34

esetleg idézést az erkölcsrendészettől:)

küldünk pozitív terhességi tesztet a fiúnak a lány aláírásával

három markos legényt küldünk, hogy a csaj unokatesói és közölni,hogy mikor lesz az esküvő

127. 441b7dc459 (válaszként erre: 126. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 14:26

bármit!

hát megverjük.

én gáncsolom,panna meg fojtogatja.

vagy küldünk a csajnak idézést a bőr és nemibeteg gondozóból.

a pasid lábtörlőjét beáztatjuk síkosítózselébe...

mit szeretnél?

mi legyen?

2011. márc. 7. 14:21
Mire gondolsz huncutság alatt? :D
125. 441b7dc459 (válaszként erre: 124. - 6b006fc769)
2011. márc. 7. 12:57
;-)
124. 6b006fc769 (válaszként erre: 123. - 441b7dc459)
2011. márc. 7. 12:53
az biztos is:)
123. 441b7dc459 (válaszként erre: 122. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 12:45

szivesen!

:-D

nagyobb huncutságokra is képesek vagyunk ám!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook