Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


2011. márc. 5. 19:12

dolgozott egész nap...

a poharakat elmostam...

kimostam egy adag ruhát. nem tudtam h kell a gépet kikapcsolni, megkérdeztem és még én voltam a hülye... mondtam neki, ne beszéljen velem így

91. 441b7dc459 (válaszként erre: 90. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 19:08

akkor kenj magadnak szendvicset,engedj forró fürdőt,nézz filmet!


de neki ne állj főzni meg sz.rt dzsuvázni!a lónak a faxát!

ő hol a retekben van ilyenkor??

kérd meg egy ismerősöd hogy hívjon fel kicsit később este dumcsizzatok egy jót!:-D

2011. márc. 5. 18:56
nem tudok, nála vagyok vidéken...
2011. márc. 5. 18:53
jól is tetted!
88. 441b7dc459 (válaszként erre: 85. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 18:53
mis tetted! ma pedig tűnés buliba.vagy legalábbis mondd neki ezt.tel.kikapcs.egye a penész.bár hiú remény nem fogja.van neki cserejátékosa!
87. 441b7dc459 (válaszként erre: 86. - 441b7dc459)
2011. márc. 5. 18:52

na mivan a lotyónak nem tudja a számát?

ezt a gerinctelen férget!

86. 441b7dc459 (válaszként erre: 79. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 18:50

látod megvan a megoldás!

ha büdös r.herongy ordas qrva lennél az kellene neki.igy hogy rendes vagy igy szar van a palacsintában mert érzi hogy ennyi idő után már előre kellene lépni a kapcsolatban és ő rájött hogy nem akarja elkötelezni magát.

2011. márc. 5. 18:49
most hívott, nem főztem ma semmit, mert a hétköznapi buli után nem mosogattak el és minden retkes én meg nem csináltam meg helyettük. elkezdi, nem tudtam volna megcsinálni az egyik kaját, amihez bevásároltunk tegnap? hát nem b%zd meg nem takarítom el a más mocskát...
84. tothcsilla87 (válaszként erre: 82. - 07c4794583)
2011. márc. 5. 18:48
ez is igaz... túl hamar találkoztunk,egyáltalán nem élte ki magát... most meg gondolom tetszik neki, h legyeskednek körülötte és más is őt akarja... tőlem meg nem tud elszakadni...
83. 07c4794583 (válaszként erre: 81. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 18:45

hát csak azért ne maradj vele, mert "nincs jobb"


az ember úgy tanul meg felnőni, hogy kicsit megtanul egyedül lenni, ahelyett, hogy mindenféle kompromisszumokat kötne "de legalább van pasim" címszóval


ez lehet, fájdalmas, de nálad úgy tűnik, eljött az ideje?

82. 07c4794583 (válaszként erre: 79. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 18:43
egyszerűen túl fiatalok vagytok a távkapcsolathoz. a pasit még hajtja a vére, erről mondjuk nem tehet, de az, hogy hazudozik, az viszont jellemhiba, nem korfüggő :(
81. tothcsilla87 (válaszként erre: 80. - 07c4794583)
2011. márc. 5. 18:43

nem kell

nekem a régi párom kellene... tudom, azt már cs%szhetem...

2011. márc. 5. 18:42

gyáá én nem taktikáznék, kidobnám azonnal a p...ba


ha már háromszor előfordult, és még hazudik is, akkor mi a franc motiválja, hogy nem szakít, ha a másik csaj érdekli? megmondom, a gyávasága! az ilyen férfiakban (pasik 80%-a amúgy) sose lesz annyi karakánság, hogy a sarkára álljon, és megmondja az őszintét.

ha te nem szakítasz, örökké a nyakadon fog lógni, és sose fogod tudni, milyen utakon jár. kell ez neked?

2011. márc. 5. 18:42

Annyira köszönöm ezeket nektek, ti adtok egy kis vígaszt!

csak ne mondaná, h szeret meg csak én kellek neki, tegnap még azt is mondta, h szerelemmel szeret. én meg csak arra gondolok, h minden szava hazugság... és h mit tett velem.

ma még enni sem tudtam csak őrlődöm. és azon is jár a fejem, h hol rontottam el, mit nem adtam meg neki. és h miért pont most történt, mikor mindent megtettem neki és érte... csak arra jutok, h a távkapcsolat miatt lenne ez?

78. 441b7dc459 (válaszként erre: 77. - 6b006fc769)
2011. márc. 5. 18:38
Ámen Panna testvér!:-DD
77. 6b006fc769 (válaszként erre: 67. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 18:37

Tudom, mit érzel... Nagyon ismerős a "kerülöm a konfliktust, ezért nem beszéltem vele" duma. Nálunk utólag derült ki, hogy a kocsma WC-jében volt hát... khmmm... szóval orális aktus. Nagyon undorítónak találtam egyrészt azt is hogy mi, (mármint abban a szituációban) és azt is, hogy hol történt.. Részegen? Ugyan már! Nem mentség! Lehet, hogy a csaj nyomult, de biztos, hogy nem a semmire. Nyilván arra felé máshogy festette le a távkapcsotok, mint feléd.

Egyébként én is megszívatnám, ahogy Babe38 írta. Pont úgy:) Mert megérdemli.:)

Te viszont leszel még boldog!

76. 441b7dc459 (válaszként erre: 75. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 18:34

tarts ki kicsilány! ugyis csak hétvégén taliztok!

az csak két hétvége! akkor vigyorparti!

gyere hoxázni ha baj van,ne hagyd el magad,mi úgyse hagyunk!kicsit szabad sírni is,de menj futni és szoliba,meg körmöshöz!

ez most kötelező!!!

és nagy türelemmel higgadtan végig fogod csinálni!

ígérd meg!:-D

75. tothcsilla87 (válaszként erre: 74. - 441b7dc459)
2011. márc. 5. 18:10

én is erre a "taktikára" gondoltam...

csak két hét felőröl...

74. 441b7dc459 (válaszként erre: 67. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 17:57

szegény kicsikém!

mintha tudtam volna!

ez így volt kényelmes a pasidnak.két vasat tartania tűzbe.

hagyd ott a nő is megy ki dolgozni engedd hogy két szék közül a pad alá essen!

ha van egy kis türelmed akkor vár amíg a csaj kimegy-ő had higgye hogy együtt maradtok és rá nincs szükség..

a pasid meg had essen pofára hogy mikor a csaj kiment akkor tiplizz le te is így nem marad senkije.majd esetleg fél év múlva ha a nöcit haza eszi a penész.

legyen hidegvéred és tedd meg ezt.kell hogy a megalázott lelked felszabaduljon.

tarts ki!

ölelés!

73. tothcsilla87 (válaszként erre: 71. - De65993010)
2011. márc. 5. 17:55

:,(((

csak ne fájna ilyen kib%szottul...

2011. márc. 5. 17:54
és ez fáj a legjobban... 6 évig sosem tett velem ilyet. az utóbbi fél év- háromnegyed év... olyanok történtek, amiket sosem gondoltam volna róla... nem tudom megérteni... mire jó ez... akkor hagyjon el, én mondtam neki, ha tudja, vigye a csaj
71. de65993010 (válaszként erre: 69. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 17:53

Sok idő ez a 6.5 év, én is durván össze lennék törve, főleg, ahogy írod, hogy anno az elejétől fogva nagyon jól ment minden, és egyszer csak megbolondul. :(

Még mindig azt mondom, inkább legyél nélküle, mint szenvedj a társas magányban, ő már nem szeret. :(

70. de65993010 (válaszként erre: 67. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 17:51

Sajnálom, hagyd el ezt a g.cit. :(

Ez a világ legbénább dumája, hogy nem hív fel későn, mert nem akar zavarni... annyira átlátszó basszus.

Ha direkt megkéred, hogy hívjon fel, nyilván nem küldöd el az anyjába akár éjfélkor, akár hajnali 2-kor, nem?

Sajnos nem az következik a történtekből, hogy nem akart veszekedést, hanem: nagyon is tetszik neki, hogy egyszerre 2 nőt is hülyíthet. Ezért nem szakít Veled és nem beszél a másikkal sem, mert ez így tök menő.

Félreértés ne essék, nem vagyok feminista, csak voltak exeim, akik hasonló módon voltak undorítóak, mint a Tiéd.

Kitartás csajszi! :(

2011. márc. 5. 17:31

igen, az eszem szerint is ...

csak ne szeretném annyira 6,5 éve... még mindig...

de én is azt látom, h úgyis erre a sorsa jut már ez a kapcsolat...

2011. márc. 5. 16:48

Szerintem szakíts vele!

Jobban jársz.

2011. márc. 5. 16:39

Köszönöm, h érdeklődsz, épp ma akartam írni, azóta történtek dolgok. Sajnos nem, és rosszabbul...

Tehát állítása szerint 3 felest ivott és éjfélkor elhúzott aludni, mert h másnap ő melózott. A többiek marasztalták, de ő nem maradt. Sajnos már nehezen hiszek el bármit, korábban minden további nélkül elhittem volna. Kértem, h hívjon fel, akármikor akkor este, én is nyugodtan tudok aludni. Nem tette, mert h éjfélkor már nem akart zavarni... És a telt sem vette fel. A csajjal nem beszélt, mert h sokan voltak elhívni meg nem akarta. Magyarul nem akart veszekedést.


Azóta ma ezek derültek ki. A csaj kikészült múlt héten szerda körül, h a párom engem nem fog elhagyni, mert hogy "így kényelmes". Mondta neki, h szenved, h velem van hétvégén. És h én teperek és ne mondja el nekem a párom, h csak fél évre megy ki dolgozni. Távol akar lenni, márc. közepén megy.


Kiderült viszont ma az is, h találtam buli képeket. Konkrétan jan. végén, és feb elején buliban készült róluk kép, ahogy smárolnak. A promon látszik, h be van nyomva, de számomra ez nem mentség... És ugye ami kibukott, az volt a harmadik. Amiről tudok...


Csak azt nem értem, h ha kell neki ez a csaj, miért nem hagy el engem és van vele. És ugye többször mehtörtént... Ma beszélek vele, meg akaorm érteni a történteket. Utána pedig nem tudom mi lesz, de meg kell tudnom, h mi volt ez az egész. Valószínűleg szakítás a vége. Nagyon megalázottnak, csalódottnak és becsapottnak érzem magam... Tényleg nagyon sokat tettem értünk az elmúlt hónapokban... Még ha távkapcsolat is volt...

2011. márc. 5. 12:22
Mi a helyzet azota?Beszelt a csajjal?Jobban vagy(tok) mar?
2011. márc. 2. 22:39
Koszonom!!!
64. 02db590b2c (válaszként erre: 63. - 02db590b2c)
2011. márc. 2. 21:53
Na ennyiszer,hogy "dolgot" meg sosem irtam le egy ilyen rovid szovegbe:D Bocsanat nem figyeltem,csak gyorsan irtam ami az eszembe volt:)
63. 02db590b2c (válaszként erre: 62. - Tothcsilla87)
2011. márc. 2. 21:50

Megertem,hogy ideges vagy.Ha folytatni akarod vele,akkor biznod kell benne,mashogy nem megy.Adj idot a dolognak,meg magadnak.Par het mulva mar latni fogod,hogy merre is tartotok valojaban.Vegulis ha el akarta volna titkolni eloled,akkor el sem mondja.Remelhetoleg bantja annyira,es szeret teged annyira,hogy nem ismetlodik meg a dolog!6 ev azert nem kis ido,megeri adni neki meg egy eselyt.

Kivanom,hogy sikeruljon rendeznetek a dolgot!Fel a fejjel!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook