Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
32. Kohanoor (válaszként erre: 24. - Fisica)
2011. márc. 1. 15:35
Ha nem fog többet ilyen történni, akkor meg nem is kell beszélni a csajjal. Egyébként, ha figyelmesen elolvasod, én nem azt mondtam, hogy feltétlenül menjenek szét. Ha tothcsilla úgy érz, hogy maradéktalanul meg tud bocsátani, és vissza tudják állítani a bizalmat, akkor természetesen maradjanak együtt. De ha a kétség egy kis szikrája is ott marad köztük, ha mostantól azon fog agyalni minden este, hogy ma vajon ellen tudott e állni a párja az esetleges csábítóknak, akkor abból szerintem már nem lehet jó kapcsolat. Ezt tothcsillának kell eldöntenie, hogy hogyan érez. Itt nem is azon múlik, hogy megteszi e párja még egyszer, vagy soha, hanem azon, hogy Csilla elhiszi e, hogy soha többet nem lesz ilyen.
31. tothcsilla87 (válaszként erre: 27. - Fisica)
2011. márc. 1. 15:35

nehéz, mert távkapcsolat, hétközben csak a telefonok és most minden olyan bizonytalan. én betegeskedem (ő aggódik értem), neki a melóhelyen szar a helyzet. Ezért érzem azt, h nehezen tudnám távol tartani magam, pedig az eszem nekem is ezt mondja... Viszont elmondtam h mit érzek, tegnap is leírtam ami éppen bennem volt, elvileg látja és tudja mennyire bánt ez engem, h megtört valami.

Nehezen mutatja ki az érzelmeit, de szombat este is mondta, h nagyon ideges. Meg a szíve is szúrt. Ilyenkor meg még meg is sajnálom...

30. b789d47c89 (válaszként erre: 12. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 15:34

Ez szerintem nem lenne jó lépés, csak kiröhögne a csaj...az ilyen ribiknek nem tudsz a lelkére hatni.


Maradj ki belőle, ha rám hallgatsz, az sokkal cikibb neki ha a pasid küldi el melegebb éghajlatra, őt vedd rá, hogy ha szeret bunkón küldje el, ne kedvesen "bocsis" sítlusban, hanem kérd meg, hogy mondja meg neki, hogy haragszik rá amiért belerondított a kapcsolatotokba és szálljon le róla.

2011. márc. 1. 15:33

a távkapcsolat teljesen másmilyen, a pasik sokkal inkább egyedülállónak meg nagylegénynek érzik magukat, mintha ott van helyben a női kontroll.


az a kérdés, hogy csak a berúgás + újdonság + nőhiány miatt történt-e a dolog, vagy egy kicsit is tetszik-e neki a lány. mert ha igen, akkor ha összejárnak, örökké izgatni fogják egymás fantáziáját, ami lelkileg a barátnőnk még akkor is sz*r, ha nem történik semmi.

28. tothcsilla87 (válaszként erre: 23. - Kohanoor)
2011. márc. 1. 15:31

Nem kell elijesztgetnem és nem is lenne rá erőm. Eddig nem volt ilyenre példa. Egyszer fordult elő, h egy kiscsaj rátapadt a munkahelyén, és sokáig húzta, nem tudta megmondani neki, h hagyja békén, csak kerülte, nem vette fel a telt stb. aztán végül szólt neki, h ez így nem mehet tovább, beszélniük kell. Erre a kiscsaj lekopott...

Ez egy idősebb (elkeseredett) lány, évek óta senkije, szeretetéhes és nem állt eddig le. Viszont mióta megtörtént a dolog, nem kereste a páromat (elvileg) mert eddig is tudtam, h mik voltak, megbeszélünk mindent.

27. Fisica (válaszként erre: 25. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 15:30
elhiszem hogy bánt, engem is a padlóra küldene egy ilyen, lehet hagyni kéne kicsit szenvedni a párod, kicsit elutasitónak lenni vele, és talán meg is értelné hogy te mit érzel, rájön hogy mennyire szeret és milyen idióta volt hogy ezt tette, és ezidő alatt gondolkodhatsz a dolgon te is. Sokaknak erősebb lett egy ilyen után a kapcsolatuk.
26. tothcsilla87 (válaszként erre: 19. - Cippora)
2011. márc. 1. 15:27
Kellett volna... és számomra se mentség az alkohol és, h a férfiak mennek a f..rkuk után...
25. tothcsilla87 (válaszként erre: 20. - Fisica)
2011. márc. 1. 15:26
Ezért nem szakítottam vele, mert nem tudom kidobni az ablakon ezt a hat évet és ráadásul tényleg közös jövőt tervezünk, amit ő is mond és megerősít... De ez egy nagy törés...
24. Fisica
2011. márc. 1. 15:26
az hogy valami egyszer előfordult az nem azt jelenti hogy mindig az lesz, igen is neki kell tenni azért hogy megtartsa a párját, ha már az ilyen lökött volt hogy ilyet tett, állitólag megbánta, igy van esély a kapcsolat megmentésére. Amig nem vagy benne egy szituban, baromi könnyű ám az észt osztani, csak ha te kerülsz bele akkor már rögtön másképp látod.
23. Kohanoor (válaszként erre: 20. - Fisica)
2011. márc. 1. 15:22
Ha nekem kell elijesztgetni a csajokat a hapsim mellől, már régen rossz. Úgyse lehet folyton a nyakába. Mi van, ha a kávézóban találkozik egy nyomulós pincér csajjal, akkor oda is elmegy, és elijeszti? És a sort lehet még folytatni... Én ezért írtam, vagy teljesen megbocsát, és megbízik a pasiban, hogy soha többet ilyen, vagy elválnak útjaik.
22. Fisica (válaszként erre: 18. - 9e32886f4a)
2011. márc. 1. 15:21
igazad van!:)
21. tothcsilla87 (válaszként erre: 18. - 9e32886f4a)
2011. márc. 1. 15:19
Köszönöm :,(
20. Fisica
2011. márc. 1. 15:19
Én biztos elbeszélgetnék a csajjal, határozott fellépéssel elijesztheted, főleg ha a párod is ott van és láthatja a csaj hogy mennyire szeret téged. Tegyél érte, 6 évet ne dobjatok ki az ablakon.
19. Cippora (válaszként erre: 17. - Kohanoor)
2011. márc. 1. 15:18
Igen,de a csaj nem hazudott,és csapott be senkit (még ha nem is volt gerinces) viszont a fiú igen.A lánynak nem,de a fiúnak volt vesztenivalója,neki kellett volna gondolkodnia mielőtt félre smárol.
18. 9e32886f4a (válaszként erre: 2. - Herczegova)
2011. márc. 1. 15:12
mit diplomatikusan? a lány ráadásul új tag. kifelé vele pároslábbal. gusztustalan egy lány lehet ha nyomul más pasijára egyazon társaságban ahol ráadásul ő még új is.
17. Kohanoor (válaszként erre: 13. - Cippora)
2011. márc. 1. 15:12
Hát a csaj keze is benne volt. Ettől azért több gerinc is szorulhatott volna mindkettőbe...Én voltam már részeg, mégse csaltam meg soha a páromat.(szemen is köpném magam, visszaélni más bizalmával a legrosszabb, amit tehet valaki)
16. Cippora (válaszként erre: 14. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 15:10
Az jó,csak azért írtam,mert sokszor sokan rögtön a harmadik félt kezdik hibáztatni ("hülye ribi rámászott a pasimra/férjemre") holott ha tud nemet mondani a pasid (alkoholtól függetlenül,ez nekem amúgysem elég jó indok) akkor most nem lenne az ami van...
2011. márc. 1. 15:08

Az a gond, hogy lehet, hogy 6 évig nem volt ilyen, talán még hatig megint nem lesz, csak téged minden alkalommal, amikor nélküled megy bulizni, szét fog vetni az ideg, hogy na, vajon ma este mennyire fog berúgni? Ott lesz e csaj? vagy egy másik esetleg? Mi van ha rányolmul egy idegen? Elhajtja? Vagy megint enged?

Én nem tudnék már bízni benne, és nem azért mert ez akkor húdenagy dolog, hanem mert annak van oda, ami köztünk volt. Annak a tiszta, bizalmas kapcsolatnak. Most még gondolkodj a dolgon szerintem , és figyeld magadat. Ha idegileg, és érzelmileg nagyon felemészt a dolog, akkor nem kell tovább folytatni. Ha túl tudsz lépni, és megbocsátani, akkor meg kell próbálni ezt rendbe hozni, visszaállítani a bizalmat.

14. tothcsilla87 (válaszként erre: 13. - Cippora)
2011. márc. 1. 15:06
Igazad van. Bár szerintem mindketten azok. Mert én sosem kezdtem ki párkapcsolatban élő sráccal és sosem tennék ilyet. Csak ha szakítottak.
2011. márc. 1. 15:00

Szerintem ne beszélj a lánnyal,mi értelme lenne,bár azt sem tudom a párod mit akar beszélni vele,vagy már az esküvőt tervezi az a lány vagy mi?

Te ne alázd meg magad azzal,hogy a csajnak irogatsz,ha akarta volna tiszteletbe tarthatta volna,hogy a párodnak kapcsolata van,bár ne feledd,hogy végső soron nem a lány,hanem a párod a hunyó.

2011. márc. 1. 14:49

Vagy arra is gondoltam, h csak annyit írok, h tartsa tiszteletben a kapcsolatunkat.

Hogy érzékelje, h hahó itt vagyok, létezek, és tudok mindent...

2011. márc. 1. 14:44
Most azt nem tudom, hogy az összejövetel holnap lesz, adjam meg a lehetőséget rá, h megbeszéli a csajjal a párom a dolgokat, és közben én kikészülök, h mi történik, vagy előtte küldjem el a lánynak, amit el akarok neki mondani...
10. tothcsilla87 (válaszként erre: 8. - B789d47c89)
2011. márc. 1. 14:43
Megegyeztünk a párommal (megígérte), hogy a héten beszél a csajjal, h egy botlás volt és soha többet, mert engem szeret és meg tudtuk beszélni a dolgot. De eddig sem állította le, ezért nehezen hiszem, h megteszi, bár nagyon szeretnék benne hinni. És ha a héten nem teszi meg, felolvastam neki mit írtam a csajnak és el fogom küldeni. Ebben állapodtunk meg.
9. tothcsilla87 (válaszként erre: 7. - B789d47c89)
2011. márc. 1. 14:41
Igen, elképzelhető... Félek is ettől nagyon... Ezért vagyok ilyen szar állapotban. De szeretem... és tudom, hogy ő is szeret. Viszont néha azt érzem, megőrülök ebben a szituációban és ha vele maradok - mert ezt szeretném - nem tudom milyen kiút van.
8. b789d47c89 (válaszként erre: 2. - Herczegova)
2011. márc. 1. 14:38
A csajjal beszélni szerintem a legrosszabb amit tehet a fórumindító, ha eddig nem zavarta a 6 év ezután sem foga, semmi értelme a huzavonának itt a srácon múlik a dolog és ha ezek után nem küldi el a másik lányt a fenébe, akkor bizony gondok lesznek
7. b789d47c89 (válaszként erre: 1. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 14:35

A korodból ítélve első szerelem és gondolom a srácnak is az.

Ilyenkor mindenki, -régen én is- azt hiszi hogy ő más mint a többi, ráadásul közeledtek a vízválasztó 7. évhez.


Ha most meg tudta tenni később még könnyebben megteszi :-(

Nem akarlak elkeseríteni, de én már láttam olyat, hogy a leghűségesebb pasikból lettek a nőfalók, pont azért mert sokáig le voltak kötve és be akarják pótolni a "lemaradásaikat".


Tanácsot nem adok, csak ezt el szerettem volna neked mondani a tisztánlátás végett.

6. tothcsilla87 (válaszként erre: 5. - Lilu44)
2011. márc. 1. 14:32

Sziasztok! Köszönöm a hszeket.

Nem egy társaság, mert nekem is van külön baráti társaságom a távkapcsolatból adódóan. Persze ő is én is ismerünk mindenkit. A lánnyal januárban találkoztam, akkor kerültük egymást...

Most viszont azért vagyok nagyon ki, mert úgy néz ki szervezik a lányok a következő talit... és rosszul vagyok, ha csak belegondolok, h iszogatnak, dumálnak. Korábban is összejártak iszogatni és nem volt semmi... Csak ezen a bulin. De mostmár nem tudok nyugodt lenni. A lány szerelmes verseket küldözgetett, felébresztette hajnalban ha kelni kellett(elvileg másokat is), smst írt neki a buli előtti este pedig mi együtt voltunk... és tud rólunk h 6 éve együtt vagyunk...

5. Lilu44 (válaszként erre: 1. - Tothcsilla87)
2011. márc. 1. 14:24

Szijja!

Szerintem, egy csók még nem a világ vége, én azt személy szerint nem veszem akkora megcsalásnak, mintha lefeküdt volna vele! És ha valóban látszik rajta, hogy megbánta, akkor hinnék neki az elmúlt 6 év tapasztalatai alapján :) ! Amúgy meg nagy valószínűséggel egyszer elmennék vele egy ilyen összejövetelre, amelyiken ott a csaj, és ha csak egy olyan mozdulatot is látnék a lány felől, szerintem vele beszélgetnék el...persze szépen nyugodtan :) Szóval szerintem lépj rajta túl, ez ,,csak egy részeg csók"!!

2011. márc. 1. 14:23
Háhogyne. Simán.:)
3. missanonim (válaszként erre: 2. - Herczegova)
2011. márc. 1. 14:21
Az én sok éves, évtizedes tapasztalatom szerint kutyából nem lesz szalonna. Sajnálom...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook