Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 9. 22:31

Amit Panna33 írt az jó ötlet:)....pl veszel egy bugyit amit ő még nem látott ..majd azt mondod hogy az ágyában találtad!

Vagy azt mondanád a fiúdnak ,hogy a csajjjal találkoztál véletlen és elmondta hogy ez meg az !!??

Vagy lány nevében írsz egy kamú új emailcímről???akár vagy épp alánynak írsz a fiúd nevében??!!

Ezekből talán kiderülhet,de így most belegondolva olyan stressz és fájdalom lesz még ki nem derül hogy őrület...én is nyomozgattam de nagyon szar érzés hogy reménykedsz hogy csak nehogy ez meg nehogy az legyen....:(

2011. márc. 9. 20:27
jaaa :))
2011. márc. 9. 20:26
Kiugrasztani a nyuszit a bokorból. Úgyis te mostál, így nem tudhatja, hogy mi mindent, "találhattál" közte idegen bugyit.
179. tothcsilla87 (válaszként erre: 178. - 6b006fc769)
2011. márc. 9. 20:23
ezt nem értem (mármint, h mire írod):S
2011. márc. 9. 20:18
én megkérdezném, hogy komolyan gondolta-e, hogy te mosd ki a csaja g***-s bugyiját.
2011. márc. 9. 19:45
aztán véletlenül elszólná magát, h használtak gumit ;)
176. tothcsilla87 (válaszként erre: 175. - 441b7dc459)
2011. márc. 9. 19:44

:)))))

vagy ezt eljátszhatnám fordítva, a pasimnak mondanám ezt

175. 441b7dc459 (válaszként erre: 173. - Tothcsilla87)
2011. márc. 9. 19:29

hívd fel a csajt és mondd meg neki hogy gombás fertőzést kaptál és a jó k.rva anyját neki és hogy a pasid mondta hogy akkor biztos tőle van mert hogy rajtad kivűl csak vele volt.

Aztán figyeld meg a reakciókat és a következményeket!

174. tothcsilla87 (válaszként erre: 170. - Nitus1982)
2011. márc. 9. 19:25
nem tudom Nitus, de aranyos vagy!
2011. márc. 9. 19:24

beszéltünk ma, azért ma is látszott, h próbálkozik.

én nem tudom, h mit érzek, mit akarok, most sodródok. és próbálom gyógyítani a lelkem.


Viszont segítsetek. És kérlek ne úgy, h miért akarom tudni, meg nem az a lényeg, meg ígyis úgyis szakítsak.


Szóval nem hagy nyugodni, muszáj megtudnom, hogy lefeküdtek-e. Muszáj. Hogy deríthetném ki? Segítsetek ötletekkel plíz!!!

Megkérdeztem kétszer. Másodjára is tagadott, megeskedtem az életemre. Kérdeztem, hogy a csaj is ugyanezt fogja mondani, ha megkérdezem? Azt válaszolta, h mi mást.


De nem tudok hinni, sosem vallaná be szerintem. Azt se vallotta be, h többször smároltak, állította, h csak egyszer. Aztán mondtam, h ne hazudjon tovább, tudom, h többször. (azt hazudtam, h elmondták, de megígértem h nem mondom el h ki, ugye a képekről tudom). Kérdezte, h de ki volt és nem válaszolt csak beismerően hallgatott...


Szóval mindenképp ki kell derítenem. De hogyan??? A tesója nem tudom elmondaná-e.


Egyébként még korábban találtam oda nem illő hajszálakat a szovájában... azt is többször állította, h itt ugyan nem aludt senki, amikor ő, és nem tudja h került oda...

172. 441b7dc459 (válaszként erre: 169. - Tothcsilla87)
2011. márc. 9. 19:16

szia csillus!

van valami ujság? fejlemény?

hogy vagy?

171. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Tothcsilla87)
2011. márc. 9. 18:43

eleve fura, hogy nyomul rá egy csaj és nem tesz semmit. ha te észreveszed, akkor ő is érzékeli, és bejöhet neki a dolog, mert ugye nem tesz ellene semmit sem, sőt..... kifejezetten legyezgeti a hiúságát, hogy valaki felfigyelt rá, és izgatja őt, hogy valaki igényt tartana rá rajtad kívül.

az italos sztori minden pasinak egy jó kifogás, vagyis úgy gondolják jó magyarázat az elkövetett dolgoknak az elkenésére.

a távkapcsolatok nagyon szépek, de a legtöbbje tönkremegy, vagy csak úgy tartható fenn ha vannak mások is a képben, mégha nem is komolyan. ha ez egyszer megtörtént, az meg fog történni máskor is.

érzelmileg tartozhat valakihez az ember, de ha nap mint nap nem tudod megélni vele a hétköznapokat, nem tudsz vele kikapcsolódni vagy ott lenni a bajban és foglalkozni vele, akkor arra kereszthet vethet az emebr. távkapcsi azoknak jó, akik érzelmileg nem függnek a másiktól, azaz nem szerelmesek, hanem csak szexelni járnak össze, vagy olyan kapcsit akarnak ahol nem kell megélni a hétköznapokban a gondjait.

2011. márc. 9. 18:26
sajnos az..nekem le van töltve ..és nem tudom hogy akkora fájlt át lehet e valahogy juttatni??mert átküldeném szívesen.
2011. márc. 9. 17:38

köszi! az ncore meghívós... :(


rájöttem, hogy amikor nagyon sz%r a melóban és stresszesek a napok még jobban megvisel ez az egész, hiányzik egy támasz, a társam mellőlem, aki megvígasztal, vagy csak elfeledtedteti a rossz napot...

2011. márc. 9. 17:30
...."összegző" címe Mesterkurzus!
2011. márc. 9. 17:29

Az előadások címe :Müller Péter ez mind:

Mindennapi játszmák

Kéretlen útravalók

Gondolataink teremtő és pusztító ereje

A belénk égett múlt

A boldogság nyomában

és még rengeteg van!Ezeknek az előadásoknak a "összegző címe"!

Én rákerestem és a youtubon is van de azok szerintem csak részletek! van az ncore ...nah ott mindd megtaláljátok!

166. tothcsilla87 (válaszként erre: 165. - MissRituska)
2011. márc. 9. 16:25
Köszönöm Ritus, fogalmam sincs, hogy mit hoz a jövő...
2011. márc. 9. 16:13
Ugyanolyan biztosan nem,de ha ez tenyleg szerelem es hosszu kapcsolat akar tovabbfejlodni is lehet belole es lehet megjobb is mint azelott...csak az sok erofeszitessel,turelemmel,odafigyelessel kell h tortenjen,anelkul nem megy.Merlegelni kell h megeri-e...
2011. márc. 9. 15:35
Köszi Nitus!!
2011. márc. 9. 14:56

nem is értem hogy tünt el mert még Panna33 írt is rá hogy érdekelné..:)

Lehet ezt rklámnak vélték!

Szóóóóval a neten van pszichológusok felvett előadása...megbocsájtás,szeretet,múlt és ilyesmi címekkel!

Amit én láttam Bagdi Emőke tartotta és láttam Müller Pétertől is!Nagyon nyugtató és igaz dolgokat mondanak!

Annyit írtam még hogy ma meló után elküldöm a pontos címeket..és ahhonnan le lehet szedni..ahonnan nekem van csak meghívóval lehet sajna..de lehet neketek is van esetleg ismerősnek...de akár lehet hogy más oldalról is le lehet szedni!

A lényeg hogy ma elküldöm estig a címeit az előadásoknak :)!Remélem a hozzászólást nem törlik....

2011. márc. 9. 14:49
nem látom... írd le kérlek még egyszer!
2011. márc. 9. 13:51
Eltűnt a hozzászólásom!!!???a pszichologus előadásokkal kapcsolatban...?pedig ez segítget...ti látjátok?
2011. márc. 9. 11:51

Köszönöm Panna.

Vettem egy könyvet, neves magyar pszichológusok, pszichiáterek írták a megbocsátásról, elengedésről, feldolgozásról. Minden ami segít, érdekel :)

2011. márc. 9. 11:33

Ahogy olvaslak eszembe jut, hogy én mit életem át annó, mikor hasonlóan kedvesen bánt velem az akkori "szerelmem". Persze nem biztos, hogy ugyan az a forgatókönyv, de valahogy ezek mégis egyformák. Én sem tudtam egyik pillanatról a másikra elszakadni. Bár az az érdekes, hogy nálunk a megcsalós rész utólag derült ki(amilyen hülye vak voltam...), igazából azért szakadtam el, mert más jelekből következtettem arra, hogy nem vagyok benne a jövőképében.

Kitartást kívánok!

2011. márc. 8. 22:48

lehet... :(

bár ha letett miért nem szakit és miért teper most? lehetne a csajjal én meg is mondtam, vigye a csaj, ha tudja.

nem ment el, alszik otthon. de már nem érdekel komolyan, h mit csinál, és ez nagy szó nálam és jó. persze lesznek még hullámvölgyek és szar órák, tudom mielőtt túljutok ezen.

2011. márc. 8. 22:10

Úristen, 3x megtörtént?

Egyáltalán nem szeret, ez már teljesen fix ezek alapján, mondjuk ezt az 1 csóknál is így gondoltam, de ő már tökre letett erről az egészről.

A szeretlek, hiányzol és egyéb hazugságok csak duma és nagy nagy kamu...

Próbálj meg csak erre fókuszálni, hogy mit tett Veled és ne arra, hogy 'jajj szeretem, meg 6 éve járunk' - ez sajnos a semmibe veszett akkor, amikor a csók megtörtént.

Hagyd a p-ba, ne haragudj, de még ennek ellenére is képes elmenni úgy, hogy ott az a csaj, és nem küldi el?! Végül is saját magát kéne jól szájon csapni párszor.

Nem szeret ez már csajszi, nem tehetsz semmit, csak annyit, hogy kerüld, ne engedd, hogy manipuláljon!

2011. márc. 8. 20:06

Igen Panna ezt érzem, amit irtál.

Az történt, hogy mondta, h hivott egykor de nem voltam kapcsolhato es csodalkozott is, h kikapcsoltam vagy mi van. egyébként én nem hivtam, megálltam. felhivott hatkor h mi ujsag milyen volt a napom. beszelgettunk kicsit, aztan mondta lehet atugrik a haverjahoz, de faradt. kerdeztem a csaj is ott lesz? azt mondta valoszinu. en meg mondtam kemenyen h jo, ha megegyszer metörtének egy szo nélkül elhagyom ugye tudja. mondta h jol van na, mondom, ugye tudod? mondta h tudja. mondom jo akkor hagyjuk s tovább ezt a témat. mondtam baratnomnel vagyok kerdezte itt alszom. mondtam h lehet, mert este mar nem akarok maszkalni, mondta, h ne is, féltet. enni volt, mondta, h majd még beszélünk, mondtam, h jo hivjal. en tuti nem fogom, ezt nektek mondom :)

Most kicsit jobb, h keresett.

de tényleg ugy vagyok, ahogy irtad Panna.

155. 6b006fc769 (válaszként erre: 154. - Tothcsilla87)
2011. márc. 8. 19:46
Szegénykém. Tudom, hogy nagyon rossz. Furcsa érzés lehet most benned, mert úgy tűnik, hogy lemondtál róla, szóval már nem akarod a jövőben őt, de nem is tudsz elszakadni. Egyébként ha nem hívod szinte biztos, hogy megint összekavarodnak, szóval ha kétségeid vannak, akkor ne nagyon legyenek.:( Persze, ha hívod sem biztos, hogy felveszi, mert lehet hogy még dolgozik... vagy már alszik... vagy akármi... esetleg lemerült a telefonja...
2011. márc. 8. 16:44

ne haragudjatok, de tiszta idegbeteg vagyok...

ma lehet lesz "nőnapi buli" a bandájukkal és persze az a csaj is gondolom ott lesz és kész vagyok ettől az egésztől. nem bírok már folyton szorongani...

jó attól is kész vagyok, h nem tudok róla... de nem szabad hívnom...

2011. márc. 8. 16:11

de tudok, annak alapján feb. közepi buli óta csak annyi volt, h összevesztek és a csaj elmondta, h én nyalógép vagyok (mert kedvesen barátkoztam a haverjaival), meg ha ő elmegy külföldre kíváncsi lesz meddig teperek, meg h szenved, amikor a hétvégét velem tölti a párom. Állítólag a csaj kibukott nagyon, h nem hagy ott engem a párom.


A barátom nagyon nem bírja a konfliktust, úgyh gondolom a csaj veszekedett, ő meg szenvedve hallgatott.


Azóta nem volt sms, hívás és email sem elvileg a csajtól, a páromtól korábban is vagy 1* volt reakció, egyébként nem.


És állítja, h azóta nem csalt meg, de h hihetnék neki... úgysem vallaná be...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook