Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2011. márc. 1. 14:19
Beszelhetnel te is a csajjal,persze diplomatikusan,elvegre ugyanabba a barati tarsasagba vagytok.
2011. márc. 1. 14:13

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni illetve kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasuzalatotokra.

Tudom, hogy nem lehet minden részletet megosztani.

több, mint 6 éve vagyunk együtt a párommal. Eddig sosem csalt meg. Most több, mint egy hónapja nyomul rá egy csaj, aki nemrég került be a baráti társaságukba. Én első pillanattól éreztem valami rosszat a lánnyal kapcsolatban. A párom állította, neki nem tetszik, ne foglalkozzak vele. Kértem, hogy állítsa le a csajt. Szerinte nem volt mit leállítani, a lány ilyen közvetlen mindenkivel és ő nem szeret senkivel veszekedni vagy rosszban lenni.

Nemrég volt egy buli a baráti társaságukkal, ahol annyit ivott mint még soha (ezt tudom) és táncoltak és csókolóztak a lánnyal... Képekben emlékszik csak a dolgokra, nagyon megbánta, megviselte és elmondása szerint nem jelentett semmit és engem akar.

Hát én megtörtem, mert annyira hittem benne, h nem lenne ilyenre képes, a ritka pasik egyikét sikerült kifognom, aki még csak a lányokat sem nézni meg és 6 év után mégis ugyanaz történt mint oly sok mindenkivel. Nem tudom feldolgozni. És főleg azért nem, mert a lány a baráti társaságban van és ott is marad és viszonylag gyakran csinálnak összejöveteleket.

Nem tudok ott lenni, mert távkapcsolatunk van. Ami eddig működött, de most én egyre jobban tönkre megyek idegileg.

Köszönöm, ha írtok.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook