Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


2011. márc. 7. 12:43
Köszönöm nektek! :) nagyon sokat segítettek a szavaitok! tényleg!!!
121. 6b006fc769 (válaszként erre: 119. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 12:34
Az nagyon jó, hogy kinyílt a szemed, még ha fájdalmas is. Üdv a klubban:)
120. 441b7dc459 (válaszként erre: 118. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 11:57

helyes! csak így tovább! ooommmm......ésssss kifúúújjjj...:-D

hát ha még tudná hogy ez már csak igy lesz...hihihihi..

mekkorát fog csattanni a pofája aszfalton....ááááá..már előre hallom...bááááánnnngggggg...:-D

119. tothcsilla87 (válaszként erre: 117. - 6b006fc769)
2011. márc. 7. 11:56

6,5 fél évet nehéz lezárni egyik pillanatról a másikra. meglátjuk mi lesz.

az biztos, hogy a naivságom elmúlt, a lányregényekben hittem, első komoly felnőtt kapcsolat kitarthat, szerethet valaki egy életen át, már tudom, h nem. már nem szeretem feltétel nélkül, már más is van olyan fontos mint ő. eddig függtem a szerelmétől, tőle. teljesen kiszolgáltattam magam neki. ez megszűnt, az biztos. nem ő az univerzumom központja. és ezt ennek árán kellett megtanulnom. és nehéz megmondani, h egy olyan férfi aki nagyon tetszik nekem külsőleg és meg akarna csókolni, elutasítanám-e. azt mondom, h igen. de sosem lehet tudni...


ja ma már kétszer hívott... :D

118. tothcsilla87 (válaszként erre: 116. - 441b7dc459)
2011. márc. 7. 11:44

rég mosolyogtam :) köszönöm! azt hiszem többször elolvasom egy nap.


képzeljétek tegnap este visszajöttem és máskor mindig hívtam a vonatról is meg ilyenek és most ügyes kislány voltam (nehéz volt) de nem hívtam. távolságot akarok tartani. naponta hívtam a héten ezt is meg akarom állni. ma délelőtt hívott is, h rendben visszaértem-e éjszaka, meg h látta, h nem kerestem... :))))

2011. márc. 7. 10:58

Nem akarlak én sem rábeszélni, hogy maradj, de az is egy út. Te látod, hogy van-e jövője a kapcsolatnak, vagy sincs, kapsz-e tiszteletet, szeretet ha maradsz. Ha nincs benne tisztelet irányodban akkor tényleg el kellene válni az útjaitoknak.

Én innen nem tudom eldönteni, hogy valóban "csak" több csókos este volt-e, vagy komolyabbra is fordult köztük a dolog, minden verziót el tudok képzelni. Ez a fiú hajlamos szépíteni és elhallgatni a dolgokat, nem csak azért, hogy ne okozzon fájdalmat - ez is benne van - de azért is, hogy önmagát nem láttassa aljasnak. Szóval nem tudom.

De ha igazat mondott, akkor én adnék esélyt neki. Persze csak ha megvan az esély arra, hogy ez ne ismétlődjön meg és kizárólag téged szeret, és tisztel.

116. 441b7dc459 (válaszként erre: 115. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 10:26

oooommmmmmm....tóthcsilla nézz erősen a szemembe..oooommmmm..akkor most áthangolunk......

mondd szépen:- szükségem van a változásra.....

én teszem meg az első lépést...

nem tűröm a megalázást....szebb lesz a jövőm új emberek között...

kitároma lelkem..és kinyitom a szemem..de a szívemet

egyenlőre bezárom....oooommmmm... senki se bánthat....

csinos...fiatal..okos..és szép vagyok...

határozott....

a csalfa pasimat határozottan elfelejtem...

ooommmmm...:-D

ééésssss...kifúúújjj.....:-DDDD

115. tothcsilla87 (válaszként erre: 114. - 441b7dc459)
2011. márc. 7. 10:08

én is ezen agyalok...

nehéz és fáj, de nincs mit tenni... nem látnám, h valami jóra is vezetne még ez az egész. szar érzés...

114. 441b7dc459 (válaszként erre: 113. - 6b006fc769)
2011. márc. 7. 09:33

tothcsilla! én még mindig az mellet vagyok hogy ebbe a kapcsolatba ne fektess több energiát.inkább magadba!

te jobban megérdemled.

tessék szépen elszakadni.

váltottál már munkahelyet..ez is majdnem olyan.mire benne leszel az ujban rájössz hogy milyen jól tetted hogy meglépted a nehéz döntést!

113. 6b006fc769 (válaszként erre: 112. - Tothcsilla87)
2011. márc. 7. 07:00

Igen, megszakadt valami, de ez nem is akkora nagy baj, mint elsőre látszik, mert ezzel azt veszetted el, hogy többnek lásd másoknál. Így olyannak látod, amilyen, nem olyannak, amilyennek álmodod. Lehet ez a közös életetek új alapja. Még hosszú hónapokig árnyékot vetnek a történtek a kapcsolatra, de ha megvan az esély arra, hogy ez ne ismétlődjön meg és megvan a szeretet is, és megérti, hogy nem szabad fájdalmat okoznia, akkor meg lehet bocsátani. Persze nem fogsz vakon hinni benne, de ez nem is kell. Bízhatsz benne, de nyitott szemmel.

Ha együtt maradtok akkor viszont ezt az "incidenst" el kell temetni mélyre és nem szabad mindig az orra alá dörgölni, mert azzal lehet a leginkább megölni a szerelmeteket. Viszont ha megbocsátasz és ő igazán szeret és tisztel téged, akkor a megbocsátástól még értékesebb leszel a számára.

112. tothcsilla87 (válaszként erre: 109. - 6b006fc769)
2011. márc. 6. 23:59

Mondtam neki h gondolja vegig h erezne ha nem lennek tobbe az eleze resze ha massal lennek egyutt es megkapja a valaszt. Azt mondta fajna. Mondtam h a szerelem hullamzo en sem erzem minden percben de ahogy o is en is tudom (csak sztem en biztisabban) h szeretem.aggodik ertem nekem ez is azt jelenti.

Egyebkent erdekes mert a szex sosem volt ilyen jo es szenvedelyes mint az utobbi idoben.

Azt is mondtam h probaljon megbocsatani maganqk az mas kerdes h en megbocsatok-e ne emessze magat. Elhuzta a szajat es azt mondta konnyu azt mondani. Nem mondom jol esett latni...

Azert elotte elmondtam neki h tiszteltem becsultem jo embernek tartottam es az az ember akit annyira szerettem eltunt mar es nem tud mar o a legfontosabb lenni ezek utan.

Miutan viszont megbeszeltuk ezeket jol ereztuk egyutt magunkat meg mosolyogtunk is.

De oszinten valami vegleg megszakadt...

111. tothcsilla87 (válaszként erre: 110. - 07c4794583)
2011. márc. 6. 23:47
Teljesen jogos feltem is ettok h bekovetkezik h hajtani fogja a kivancsisag meg a csajok es koran kerultunk ossze. Csak azt remeltem ha mindent megadok akkor hatha az eleg lesz... Naiv vagyok.
110. 07c4794583 (válaszként erre: 107. - Tothcsilla87)
2011. márc. 6. 20:33

szerintem ha emelt fővel akarsz távozni a kapcsolatból, akkor hagyd abba az "interjúvolását", mert ez csak olyan, mintha állandóan tepernél utána. ráadásul már kirakott egyszer, tehát már akkor sem veled tervezett. túl fiatalok vagytok, nem várhatod el, hogy huszonpárévesen már ne akarjon szerelmes lenni (vagy csak akár bulikon részegen összejönni csajokkal), mert ez ennyi idősen még a kiéléshez tartozik.


szerintem engedd el szépen, mert csak rossz vége lesz az egésznek (rád nézve). ha te ez a típus vagy, hogy 24 évesen már esküvő meg ilyenekben gondolkodtál, akkor olyat keress, aki szintén így tervez, ne pedig olyat, aki szakítani akar, ha már nincs a nagy szerelem érzés.

2011. márc. 6. 20:25

Összességében tudomásul kell venni azt, hogy a szenvedélyszerelem jó estben átalakul társszerelemmé, de ez nem jelenti a szerelem elmúlását, csak a szenvedély kihunyását. Ettől nem kell pánikba esni, nem kell elmenekülni. A társszerelem ismérve, hogy megtalálható benne a kölcsönös szeretet tisztelet és ragaszkodás. Ha ezek sincsenek, akkor valóban elmúlt a szerelem.

Ezt tisztázzátok, hogy mit éreztek egymás iránt, részéről leginkább a tisztelet az ami hiányozhat irányodba, ezt meg kell oldani (ha akarjátok).

Most pár hetet arra kellene szánnotok, hogy magatokban kellene tisztázni, hogy mit akartok egymástól, mit jelentetek egymásnak, ezt meg lehet-e bocsátani. Egy ilyen botlás miatt nem muszáj véget vetni a kapcsolatnak, ha van rá esély, hogy a továbbiakban megbecsül. Ismerek ilyen "csodákat", legalább kettőt:) Viszont nagyon komolyan el kell vele hitetni, hogy elveszíthet akár ez miatt is, mert különben nem fog észhez térni.

Viszont nagyon sokat kell beszélgetnetek egymással magatokról, egymásról és az érzéseitekről.

2011. márc. 6. 19:35

ja és nem volt szex még ennyi derült ki

nem mintha ez vigasztalna

2011. márc. 6. 19:29

beszéltünk. nem akarta elmondani, h többször megtörtént, mert nem akart elveszíteni meg bántani. nem tudja megmagyarázni. a csajtól nem akar semmit nem érez iránta semmit. viszont azt bevalotta, h érzi, h szeret de már egy ideje nem ugyanúgy. azt tudni kell, h szakított velem tavaly mert már nem volt szerelmes belém és megszokássá vált. öt hétig voltunk külön aztán megbánta, hiányoztam neki, és újra kezdtük. azt mondta velem akar lenni azt tudja h szeret de nem érez ugyanúgy mint korábban.

elmondtam neki h megbántott, tiszteletemet elvesztette kérdeztem ö mit érzett az elmúlt hétben azt mondta nagyon megviselte az h megcsalt és bántott.

megmondtam neki h már nem tudom ugyanúgy szeretni.

én tudom h szeretem persze én sem minden percben érzem de szerintem ez természetes. nem tudom le kell tisztáznom magamban a dolgokat.

106. 441b7dc459 (válaszként erre: 105. - Tothcsilla87)
2011. márc. 6. 16:38

Annak nem látom értelmét hogy minduntalan megkérdezd őt ő pedig azt válaszolja amit hallani akarsz.ezért nemtudsz dönteni.

te magadat kérdezd meg mire vágysz az élettől?

nem a pasitól...

ha megvan a kérdésre a válasz akkor előtted a cél amit el kell érni.

nyugalom és lelépni két hét múlva.

ugyanezt éltem át mint te.én beültem a hintába hittem neki és hajszálon múlt hogy nem lett rossz vége.

elment 6 évem az életemből.pedig ha először kiszállok akkor "csak " 1 ment volna pocsékba.

közben kifutottam az időből és vége lett az életem lehetőségeinek.

higgyj nekem!

nem lesz soha jobb vele.

105. tothcsilla87 (válaszként erre: 104. - 441b7dc459)
2011. márc. 6. 16:19

Az is van bennem hidd el, megalázottság, becsapottság érzése bőven...

Az a baj, h annyira ragaszkodom valamihez, ami az eszem tudja h már nincs. A 6 évhez, az elképzelt jövőhöz. Nagyon rossz érzés és nagyon nehéz ebbe beletörődni.

Fáj iszonyatosan és úgy érzem sok mindent meg kell még magyaráznia, hogy megértsem, feldolgozzam és végre tovább tudjak lépni.

Ma hajnalban is megkérdeztem és azt mondta velem akar lenni. Ezért nem értem ezt az egészet. Mivel folyton ilyeneket mondd a szívem remélni akar.

Nagyon rossz. De nem tudok felejteni, nem tudok megbocsátani, nem tudok bízni. ezért tudom, hogy nincs értelme. Csak még erőm kevés hozzá, most azt próbálok gyűjteni ezerrel.

És persze nagyon rossz érzés belegondolni, hogy mással volt és mással lesz.

104. 441b7dc459 (válaszként erre: 103. - Tothcsilla87)
2011. márc. 6. 16:02

szia kiscsillag!

látom őrlődés van keményen!

meg tudnád nekem magyarázni hogy miért a szeretet érzése van benned és miért nem a haragé és a megszégyenültségé???

mert akkor valószínű egyből el tudnád dönteni hogy mit kell tenned!

mit érzel??

2011. márc. 6. 12:59

köszönöm, igazad van, tudom az eszemmel.

csak miért ilyen iszonyatosan nehéz elhagynom? miért ragaszkodik a szívem ahhoz az emberhez, aki hat évig volt és miért akarja hinni, h visszajöhet az az ember? nagyon fáj, őrlődöm és szenvedek. és amiatt is h nem tudok véget vetni ennek az egésznek.

2011. márc. 6. 12:33

Amúgy ezek után mit akarsz vele megbeszélni? Ezen már nem lehet mit. Ez nem 1 szóbeli félreértés, amit utólag meg lehet beszélni. Itt tettlegesség történt, amit már nem lehet visszacsinálni.

Ja, és ne feledd: csak MONDJA, hogy szeret, de másképp CSELEKSZIK.

Sajnálom! :(

101. de65993010 (válaszként erre: 96. - Tothcsilla87)
2011. márc. 6. 12:32

Drága, ne legyél a kutyája, se a lábtörlője... Nagyon megalázod magad ígyis.

Mellesleg, a nem tudom mindig = NEM.

2011. márc. 5. 22:32
én sem vagyok boldog tőle...
99. 07c4794583 (válaszként erre: 96. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 21:56

már most olyanok vagytok, mint a rossz házasok, ahol anya mos-főz-takarít-tálcán viszi a cuccost, apának meg annyira fussa, hogy rámordul, hogy "megmondtam, hogy blabla"?!


velem így beszélne a partnerem, hamar kívül találná magát az ajtón...


ez a jövőtök? :s

2011. márc. 5. 21:48
nagyon nehéz és rossz h még nekem kell kűzdenem? csak azért csinálom, mert én szeretnék nyerő pozícióba lenni és dönteni...
2011. márc. 5. 21:44
szegénykém. Attól félek, hogy azért nem szól neked, mert kerüli a konfliktust:(
2011. márc. 5. 21:37
Mondtam neki, h kísérjen ki az állomásra, azt mondta h minek mennék el. Én meg elkezdtem beszélgetni a tesójával és közben elkészült a kaja. Bevittem neki pezsgővel, azt mondta, megmondta, h nem kér. kérdeztem,h holnap este tudunk-e normálisan beszélni, mert ha nem én holnap de. elmegyek (ő dolgozik). azt mondta nem tudja...
2011. márc. 5. 21:32
Ugye, nagyon gáz...
94. 07c4794583 (válaszként erre: 92. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 19:13
az milyen szép, hogy a távkapcsolatban a hétvégé arról szól, hogy mosogatás, meg mosógép...
93. 07c4794583 (válaszként erre: 85. - Tothcsilla87)
2011. márc. 5. 19:12

ez mégis mijaf..t képzel? pasi létére is megpróbálhat főzni, ott az internet, lehet dolgozni. enyim is főz, nem esik le a karikagyűrű az ujjáról. még el is mosogat utána.


egyes férfiak nem tudom, hol élnek?! nem kéne elkényeztetni őket a folyamatos utánuk való ganézással, ez viszont a nők hibája...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook