Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
212. Nitus1982 (válaszként erre: 210. - Sensitiv)
2011. márc. 10. 14:28

az sajnos...naaagyon nehéz...és szomorú hogy ennyi lány küzködik a pasik miatt(köztük én is)

Pedig nélkülünk mik lennének,,????!!! :P

211. Nitus1982 (válaszként erre: 207. - 441b7dc459)
2011. márc. 10. 14:27

itt a tökéletes ötlet...persze a szemét pasik nevével lenne a könyv így tudnánk kit kell elkerülni!:)

És veled amúgy mikor történt ez? hol tudom elolvani a storid?mert tényleg rengeteg a hozzászólásod :)!

Bocsánat hogy eltértem a forumindító problémától!!!!!

Hogy alakult a mai napod Tóthcsilla??

2011. márc. 10. 14:25

és azért ne feledjük el azt sem, hogy amikor rádöbbentik arra az embert, hogy mi lenne a helyes út, sokszor tényekkel alátámasztva, még az sem elég ahhoz, hogy meglépjék a megfelelő lépést, sőt ilyenkor szokott előjönni egy olyan szindróma, hogy "tuti nekem sikerül megváltoztatnom, és biztos nekem akarnak rosszat mások"

rengetegszer találkoztam már ilyennel sajnos. nagy úr a függés......

209. Nitus1982 (válaszként erre: 205. - 441b7dc459)
2011. márc. 10. 14:22

persze reméljük jól dönt a lány :)

én is úgy írtam amit én tennék...ha nem bírnék elszakadni(mert én is sajnos nehezen szakadok el)..persze ha van annyi ereje akkor lépjen...és nyisson és tuti jön egy kincsetérő pali :)

208. 441b7dc459 (válaszként erre: 206. - Sensitiv)
2011. márc. 10. 14:09
szerinted? ha az előzőmet olvastad..szerintem nagyon ott vagyok! helyen:-DDDDDDDDDDDDDD
207. 441b7dc459 (válaszként erre: 204. - Nitus1982)
2011. márc. 10. 14:08

lehet hogy nyomozó irodát kéne nyitnunk?

a sok hülye sztoriból könyvet irhatnánk és a bunkó pasikon akik lebuktak jókat nevetnénk!

a megcsaltaknak vigaszt nyujtó szolgálatot üzemeltetnénk és a sok szomorú csaj lefogyna egy csomó kilót így megdöntenénk a legrövidebb idő alatt legtöbb kilót lefogyók világrekordját????

a nyereményből/már ha van pénz is/

csinálnánk egy nnaaaaagggyyyy bulit.egy csomó csippendél fiút odarendelnénk,jól megtapiznánk őket,lelocsolnánk őket koktéllal aztán a végén nem fizetnénk kia gázsijukat hanem elvennénk a ruhájukat és elkergetnénk őket haza meztelenül.. :-D

206. Sensitiv (válaszként erre: 205. - 441b7dc459)
2011. márc. 10. 14:04

igen, amikor az ember keresztül megy ezen, akkor ha ilyesmivel találkozik, azonnal beindul a védelmezési mechanizmus, azaz óvni akarjuk a másikat ettől a fájdalomtól.

remélem, helyre fogsz rendesen rázódni.........

205. 441b7dc459 (válaszként erre: 203. - Sensitiv)
2011. márc. 10. 14:01

igen de annyira sajnálom ezt a csepp leányt hogy mennyi és milyen nagy lelki fájdalmakon fog keresztül menni.ezért adom neki a tanácsot.hátha belátja,ha sok embertől ugyanazt hallja,hogy jól fog cselekedni.

én tudom magamról hogy nagyon maradandó és mély sebeket kaptam.

az őrület határán voltam.tehetetlenül és ráadásul ugy hogy gőzöm sem volt a románcról.ehhh..hagyjuk is.még most is sz.r...ha eszembe jut.de ami haladás az az hogy mostanában már éjjelente álmomban nem késelem őket halalra!

durva nem?kifelé ne mutass semmit de befelé őről a fájdalom!

ma már nyugodt vagyok.kb.két hete.

ennyi időbe telt hogy ne zokogjak fel egyik percről a másikra. mostmár süt a nap..:-D

2011. márc. 10. 13:59

Nem baj nem haragszom senkire...szerintem mindenki segíteni akar itt úgyhogy nincs baj!:)

Túl összetett az ember és az érzései ahhoz hogy egyszerűen lezárjon vagy túllépjen a dolgokon!

És hülye ez a szerelem..nehéz dönteni..és olykor nem látja az ember hogy igen is van más aki értem élne..csak utólag csapja magát homlokon :)

A fórum indítónak tényleg a lezárás lenne a legjobb de ha nem bírja akkor arra is írtunk nyomozási tanácsokat!!

203. Sensitiv (válaszként erre: 202. - 441b7dc459)
2011. márc. 10. 13:53

ez az egyből szétmenni dolog azért nehéz, mert amikor benne van az ember nem akarja elfogadni, hogy ez már egy lejátszott meccs, boritékolható a veszteség, és megpróbálja a végsőket.

és teljesen más úgy rövidre zárni vmit, amikor az ember már tapasztalattal rendelkezik, és az ésszerűség az egyértelmű végeredmény gyorsítását szorgalmazza. :)

2011. márc. 10. 13:46

akkor értjük egymást.

mert az én 187.hsz-em is arról szólt hogy hiába próbáljuk szegényt ellátni jó tanáccsal hiába próbálunk meg mindent hogy megmentsük a kapcsolatot,mivel a pasin múlik és az csaló jellem igy nem fog menni.tehát jobb ah egy-két fájdalmas fázistól inkább megóvjuk a leányt!

meg az ilyen szemetektől is meg kell óvni mert sokkal de sokkal jobbat érdemel!

nekem olybá tűnt a hozzászólásod/általánosítottam,mert sokszor megkapom/hogy nem helyesled a végleges lezárást és nem kell egyből szétmenni.

de igen szét kell ha ilyen szitu van!

ugyhogy Nitus félreértettelek,NEHARAGUDJ!

201. Sensitiv (válaszként erre: 200. - Nitus1982)
2011. márc. 10. 13:46

tökéletesen értelek téged. :)

és akinek egy csók nem megcsalás, az miért nem az? és ez egy természetes dolog számára? vagy a megcsalásnak vannak fokozatai? szerintem hamár másfelé kacsingat egy fiú, másvalaki érdekli, másvki kelti fel az érdeklődését, az rossz, mert akkor testileg, és lelkileg is máshol jár.

200. Nitus1982 (válaszként erre: 198. - Sensitiv)
2011. márc. 10. 13:43

nekem is teljes mértékben megcsalás!!csak olvastam hogy valakinem nem az...ami érthetetlen...de az ő élete :)!

és én is úgy gondolom...de ha nyomozni akart énn arra mondtam ötletet..mert ha neki az a jó abban segítek!szóval én csak arra írtam amit kérdez..és amit én gondolok!

199. Sensitiv (válaszként erre: 193. - 441b7dc459)
2011. márc. 10. 13:40
az tény, hogy sokkal nehezebb vmit úgy végrehajtani amikor érintett felek vunk, vagy mint akkor, ha csak külső szemlélődők vunk.
198. Sensitiv (válaszként erre: 195. - Nitus1982)
2011. márc. 10. 13:37

nekem minden megcsalásnak minősül. ha vki az én párom, akkor nem is értem, hogy miért keresné más hölgy társaságát, miért érne hozzá, minek csókolná meg, és miért kellene tőle bármit is eltűrnöm?

nem vok eléggé jó neki? akkor szia, és ennyi.

az tény, hogy elváláskor belehal az ember, de még mindig jobb az elválás tényétől picit szenvedni, mint a napi megaláztatásoktól hosszú éveken keresztül.

2011. márc. 10. 13:26

így szólt a gondolatom vége amit elfelejtetté bemásolni!:. . . . és ha szakítanának lehet 2 hónapra rá azt mondja. . . basszus miért nem tudtam előbb megtenni!!

Persze ahogy Babe38 mondta saját magad megnyugvása a legfontosabb :)!

2011. márc. 10. 13:19
és nem tudom mitől jött le hogy én nem segíteni akarok????hidd el én is azért írtam mert rokonszenves..meg beletudom élni is magam....
2011. márc. 10. 13:18

"ugyhogy ne jöjjön nekem senki azzal hogy ne befolyásoljunk senkit. "

Őöööö....ki mondta hogy ne befolyásoljuk???Annyit mertem mondani hogy tanácsot kért(és mivel minden ember különböző) és különböző tanácsokat kap!

Mindenki volt már "ilyen"(ÉN IS) helyzetbe és mindenki mást lát jónak!És azt mondja el....én is voltam szarba ...lehet nem ekkorában de érdekelt a sok különböző vélemény...de mégis magamra hallgatok!persze az a tökéletes ha hagyja a picsába de nem mindenki tudja csak úgy...valakinek le kell szakadni valaki egy pillanat és tovább lép! És jelzem nem mondtam hogy azt vagy ez KELL csinálni...hanem az egyéni gondolatain írtam le..mert azt kérdezte hogy buktassa le!Jah és attól hogy valaki benne van a helyzetbe nem minden embernek ugyan az az érzés...valakinek ez semmi(a hoxán nem egyszer írták hogy a csók nem megcsalás(amúgy szerintem bőven az)) másnak világ vége!

Ezért írnak ide az emberek hogy sok különböző embertípus véleményét lássák!Minden ember különböző!

194. 441b7dc459 (válaszként erre: 190. - Sensitiv)
2011. márc. 10. 12:56

nemsokára irok erre is csak el kell szaladnom!

:-D

193. 441b7dc459 (válaszként erre: 189. - Nitus1982)
2011. márc. 10. 12:55

"Persze aki nincs benne annak természetes hogy a legegyszerübb a hagyd a picsába. . . de benne lenni nem könnyű. . akkor nem olyan egyértelmű. ."

nos nem tartozom magyarázattal..egyébként,de mivel szegény csilla azért IS rokonszenves nekem mert azt éli át amit én 4 hónapja nos csakis ezért elmondom neked hogy pont benne vagyok!!!!!

nyakig a sz.rban.

(ha visszaolvasnád az eddigi hsz-eimet a regisztrálásom ota,ami nagy meló lenne mert men vagyok szűkszavú,akkor tudni fogod hogy én milyen variációban élem át ezt)

a különbség nálam annyi hogy az én mostmár volt pasim felcsinálta a c.gány k.rvát/mert sajnos ilyennel állt össze/

és a nő zaklat!most márciusba születik a fattyú!

szóval nekem még az az esélyem sincs meg hogy én valaha 100%-an meg tudok nyugodni mert nap mint nap van konfliktus,kerülgetem őket itt a városban,rámkiabál..stb.

próbáltam igy is ugy is.mentség ide mentség oda.

jött egy újabb megaláztatás és majdnem beledöglöttem!saját kezemtől!

de volt pár ember aki megmentett mentálisan.

itt a hoxán,ugyhogy ne jöjjön nekem senki azzal hogy ne befolyásoljunk senkit.

minden pasi egyforma csak nem mind mutatja ki.

a szitu ugyanaz,tehát az emberi jellem is ugyanolyan ami ezt generálja.

és higyjétek el a legjobb megoldás innen a 100%-os elszakadás.

mert ha változik is valami csak ideig óráig aztán minden kezdődik előről.és ahogy az ember öregszik ugy a rossz tulajodnságai hatványozódni fognak.tehát a rossz még rosszabb lesz.

a durva hogy nálunk két éve kezdődőtt igy a dolog

megbocsátottam,ujra és ujra kezdtük.uj és uj hazugság mindig került elő.szoval nem a legegyszerűbb hagy a p.csába módszert csináltam én sem!

csilla te dolgod mit teszel.de egy év mulva szertném tudni hol és kivel tartasz!:-D

192. Sensitiv (válaszként erre: 191. - Tothcsilla87)
2011. márc. 10. 11:45

csilla. miért nem próbálsz más fiúkkal ismerkedni? elterelni a figyelmedet? tessék megtanulni flörtölni, kacérkodni, ez jót tenne a hiúságodnak az önbecsülésednek.

nagyon lealacsonyítod magadat, szinte lenézed magadat, és bebeszéled magadnak, hogy te csak ennek a fiúnak vagy jó. hidd el, mások is odalesznek érted.

gyönyörű és csinos nőnek fognak tartani, meg fognak majd becsülni.

de amíg kiszolgáltatod magadat mások kénye-kedvére, amíg aggódással telnek a napjaid, az csak felemészti az energiáidat. elemészt....

2011. márc. 10. 11:29

Igen, igazad van. nehéz nagyon-nagyon elszakadni. főleg, h teper...

de meg fogom tenni, egyre jobban érzem magamban az erőt hozzá!!!

viszont nagyon nehéz ezeket a gondolatokat kiszorítani az agyamból és a szívemből... de próbálom tényleg!

190. Sensitiv (válaszként erre: 187. - 441b7dc459)
2011. márc. 10. 11:28

nagyon igazat adok neked, teljes mértékben egyetértek veled. ez az igazi megoldás, csak ennek az elfogadásához rengeteg időre lesz szüksége, és ami a legfontosabb: a BELÁTÁSTUDAT.

na, ez az amire sokan képtelenek, mert inkább keresnek egy kapaszkodó magyarázatot, ahelyett, hogy szembenéznének a valósággal. a magyarázat keresése az arra szolgál, hogy magában fel tudja menteni a másikat, és még mindig őhozzá tartozhasson. ez megy egy darabig, aztán mégjobban megalázzák őt, többször belerúgnak, és csak amikor összeroppant, akkor hajlandó magától elhagyni a fiút. önsorsrontó, önsanyargató magatartás. aki akaratgyenge, ezt az utat csinálja végig sajnos......... :( :(

2011. márc. 10. 11:28

Persze aki nincs benne annak természetes hogy a legegyszerübb a hagyd a picsába...de benne lenni nem könnyű..akkor nem olyan egyértelmű....és ha szakítanának lehet 2 hónapra rá azt mondja...basszus miért nem tudtam előbb megtenni!!

Persze ahogy Babe38 mondta saját magad megnyugvása a legfontosabb :)!

2011. márc. 10. 11:26

igen ellátjuk tanácsokkal....mert ezt kérte..itt mindenki másképpen gondolkodik.ő elolvassa és dönt neki mi a jó!

Ő kérdezte hogy hogy nyomozza ki...elmondtuk a dolgokat...amit a legjobb szándékkal és nem a szenvedés miatt tanácsoltam :)!!!

De abban teljsen igazatok van ez a bumeráng dologban....ha vissza jön hozzád téged akar..de ha letojod és nem fog utánad futni akkor nem!

2011. márc. 10. 09:45

figyelj ide te tothcsilla....annyit gondolkoztam rajtad.

ellátunk itt mindenféle jótanáccsal hogyan nyomozz,hogyan leckéztess,hogyan visels el ezt az óriási szenvedést.

de a dolognak mindeképpen egy végkifejlete van.

ezek egyébként mind mind neagtív lélelölő dolgok.

neked pedig most nagyon sok pozitív érzésre erőre gondolatra volna szükséged.

tudod mit?

hagyd a csudába az egész embert!

tul sok energiát pazarolsz rá.még ha negatívat is de a te energiád megy rá.a te lelked fáj.a te agyadba cikáznak sötét gondololatok.

nem érdemli meg.hiszen ezt az erőt fordíthatnád magadra hasznos dolgokra és szeretetre méltó emberekre is.

egyszerűen ugy ahogy butternut irja 0 KAPCSOLAT VELE.ne kommunikálj, ne telózz vele,ne beszélgess és egyáltalán ne magyarázkodj neki hogy miért döntöttél így.

egyszerűen közöld vele hogy részedről lezártnak tekinted az ügyet.vége.nincs tovább kapcsolat.ha kérdezi miért max.annyit mondj neki :azért mert igy döntöttem.

és viharosan kezdj el egy csomó dolgot csinálni.

új életet hoz.új érzéseket.de ne ez legyen a fő szempont.

először a megnyugvás a kiegyensúlyozottság.várd meg amig ujra bízni tudsz.

2011. márc. 9. 23:27

persze látszatra mi kértünk időt, és mi nem akarunk kapcsolatot tartani, az önbecsülés kevésbé sérül. de ez csak tényleg a férfi valódi döntésre való kényszerítése. csak akkor tedd, ha tényleg fel vagy rá készülve, bármi lesz a vége.


jés még ez is elbukhat, mert vannak "ragaszkodóbb" típusú férfiak, akik nem a szívük mélyén érzettek miatt akarják újrakezdeni, hanem mert nem tudnak mit kezdeni a lelkiismeretfurdalásukkal és a maradék szeretettel, amit irányunkban éreznek. ezt viszont csakis tudod kivédeni, beazonosítani a női antennáiddal, hogy erről van-e szó.

185. 07c4794583 (válaszként erre: 184. - Tothcsilla87)
2011. márc. 9. 23:24

ehhez kell egy kis önfegyelem.


ami egyébként magától jön, ha kellően elkeseredett az ember. olyankor már nem kell taktika, meg kamu indokok, "majd azt mondom, hogy".. semmi ilyen.


csak az érzés, hogy most választanom kell, döntenem kell. illetve a másikat döntésre bírnom, hogy mit cselekszik, mit reagál, ha tényleg megvalósítjuk a szakítást - részben -? tehát elkezdünk nem beszélni, saját életet élni?


elmegy-e a maga útjára, vagy visszakéreckedik?


tulajdonképp esélyt adunk ilyenkor a partnernak arra, hogy szíve szerint válasszon: velünk akar-e élni, vagy inkább külön, de a "hat év", az idegelölő lelkizések, a számonkérés nyomása nélkül.


szóval ez az egész csak akkor működik, ha fel vagyunk készülve a negatív válaszra, a komoly - esetleg tényleg szétmenős - lehetőségre, anélkül, hogy MI gyakorolnánk nyomást a partnerre, hogy mi mit szeretnénk. döntsön ő tényleg, és mi elfogadjuk.

184. tothcsilla87 (válaszként erre: 183. - 07c4794583)
2011. márc. 9. 22:46

igen. ez az. ezt kell tennem.

már próbálgatom, nem keresem, nem hívom. de felveszem ha hív és beszélgetünk bár keveset.

szerintem előbb-utóbb sikerül ezt is, ezt szeretném.


egyébként a többi is jó ötlet, köszi csajok, aranyosak vagytok!

Az e-mailes verzióra én is gondoltam, h valaki "névtelenül" megírta és még "képet is csatolt"... (mármint a csókról)

183. 07c4794583 (válaszként erre: 173. - Tothcsilla87)
2011. márc. 9. 22:37

jajj te szegény, ha már a hajszálaknál tart az ember, az nagyon szar. után a jönnek a zsebek, a szemét átnézése, a facebook meg iwiw, meg a többi. és minden ilyen kérdéssel, kutatással csak egyre rosszabbul érzi magát az ember. hát nem is tudom, mit mondjak.


én a mai tapasztalatommal előállnék a férfiak saját fegyverével, az "időkéréssel", persze indoklás nélkül, no telefon, no msn, no sms, csak eltűnés "gondolkozom" címszóval. régies nevén bumerángpróba :)) dobd el, és nézd meg, visszajön-e.

de ezt csak teljes gőzzel lehet csinálni, tehát mondjuk 3 hétig tényleg semmi kapcsolat, és a haverokat sem kérdezgetjük vagy lessük bociszemekkel, hogy csöpögtessen infókat. tehát 0 kapcsolat, közvetve sem.


mint látod, engem már kitanított az élet :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook