Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen fórum

A megcsalás megbocsátása, avagy lehet-e a kapcsolat olyan mint régen (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
242. Sensitiv (válaszként erre: 214. - Tothcsilla87)
2011. márc. 11. 13:06
csilla. meg kell tanulnod egyedül élni. sokkal többre fogod magadat becsülni. nem szabad rettegni az egyedülléttől, főleg, ha nem vagy kiszolgáltatva senkinek sem!
2011. márc. 11. 09:05

köszia privit.

megtörtént:-D

240. Nitus1982 (válaszként erre: 239. - 441b7dc459)
2011. márc. 11. 09:04
Jah :)!
2011. márc. 11. 09:02
hát van ez így ha az ember összekeveri a nickjeit:-D
2011. márc. 11. 08:54
bocccs nem értem???!!! 2 név ugyan az a történet?
237. 441b7dc459 (válaszként erre: 236. - Tothcsilla87)
2011. márc. 11. 08:53

szia csilla!

mindez azt jelenti hogy ő is ízlelgeti a szabad létet.lehet a szakítást fogja előnyben részesíteni.

ne most akard hogy teperjen utánad.volt rá 6,5éve hogy megbecsüljön.most hogy belekakált a palacsintába most már egye meg ő.vegyél mély lélegzetet,mert eltart egy darabig mire vége lesz.a hétvégét az utazást felejtsd el!

magyarázkodjon csak a családnak ő.viselje a tettei következményeit.tarts ki!soke rőt mára is puszi

2011. márc. 11. 08:17
Sziasztok, nálam nincs új fejlemény. gyakran eszembe jutnak a dolgok meg sajna továbbra is azon pörög az agyam, h vajon lefeküdtek-e... de próbálok nem erre fókuszálni mert csak magamat bántom. azért teperhetne jobban is, bár így könnyebb lesz lezárni, csak jól esne a pici meggyötört lelkemnek...
2011. márc. 10. 23:18

Háát a "hátránya" az az, hogy elég zárkózott és kívülről mogorvának, de minimum érzéketlennek látszik:) Nem is túl empatikus másokkal, de a két csaját imádja:)

Egyébként én cégen belül találtam, belső chat-en:)

2011. márc. 10. 22:48

Köszi Georgina, semmi gond.

jöjjön mindenki, aki egy kis vígaszra vágyik!

Panna, hol lehet ilyen rendes embert találni? :D én elvesztettem a reményemet... az én párom is tényleg rendes ember volt nagyon sokáig, tiszteltem is érte, h olyan értékeket képvisel, mint én. erre kiderült, h ugyanolyan férfi mint a többi és még ráadásul nem is élte ki magát, amire szüksége lett volna, hiába akartam hinni, ha mindent megadok, akkor nem lesz rá szüksége...

2011. márc. 10. 22:45

Csajok, én most elkezdtem pislogni, hogy mit keresek itt, hiszen itt csupa olyan lány van, akit épp most csaltak meg, mi a fenét keresek itt... Igaz, én is átéltem, de nagyon régen... De tudom, rájöttem! Nekem már megvan az igazi:)) Van remény! Ő tudom, hogy csak engem szeret, megbecsül (na jó, a mosogatást nem csinálja meg:D) ő a TÁRS a mindennapokban.

Szóval ne adjátok fel. Lehet pont azért jönnek ezek a sebek, hogy meglássátok azt, akiben lehet hinni. Mert eljön!

2011. márc. 10. 22:28

elnézést, nem ide akartam írni, csak megtaláltam ezt a fórumot és annyira hasonló dolgokat írtok, mint amin én mentem keresztűl, hogy elkezdtelek titeket is olvasni. nyomoztam, még én tepertem a kapcsolatért. de elhagytam a hűtlen pasimat, aki meg most folyamatosan nyomul. nálunk az volt a különbség, h párhuzamosan tartott egy másik csajt is, mikor én kidobtam egyből ki volt rakva mindenhova közös képek a csajnál róluk...


most van egy titkos kis csapatunk (mert ugye sosem tudni ki olvas), akikkel próbáljuk tartani egymásban a leklet. tothcsilla ha bármiben segíthetek, vagy csak mesélni szeretnél valakinek, írj bármikor nyugodtan!


nagyon sajnálom ami veletek történt. csajok, nekem is azt tanácsolták és FOGADJÁTOK MEG lépjetek tovább!!!!

2011. márc. 10. 22:18

sziasztok drágáim!

elmesélem a történteket. annyit szeretnék előre mondani, h semmit nem azért írok, h mentegessem, a tényeket mesélem, elhatároztam, h időt kérek tőle és megvalósítom jövő héttől amit tanácsoltatok, no tel., no érdeklődés, no nyomozás, mintha megszűnne számomra. a barátnőmmel le is beszéltünk egy csajbulit, pasi mustrát.


szóval felhívtam egy órája, h elmondjam neki, h elmegyek bulizni és mindjért indulok (tényleg így volt, csak végül nem jött akivel én mentem volna, a többiek meg túl későn mennek de neki ezt nem akarom mondano:D). nem vette fel, ő is haverokkal van. mondom jó nem érdekel. visszahív, beszélünk pár szót, mondja vigyázzak magamra, elköszönünk, mondja h csókollak szivem, én meg szia :) még mondja gyorsan, (őszintének tűnt, de ez már nem számít, úgyse tudok hinni neki...) h szeretlek babám, szia :)

és nem érdekel mit csinál, kivel, nem fogom rosszul érezni magam. legalábbis próbálom :)


kínoztam magam, megnéztem újra a képeket a csajjal, ezt sem azért írom, h mentegessem, mert nem számít, de mindegyik képen ittas rendesen. de ez továbbra sem mentség, csak meg akartam veletek osztani.


és bocsánat a sok hülye, üres fecsegésemért, már csak leírni is jó volt, mert kiadhatom magamból az érzéseimet.


jó éjt lányok, szép estét nektek!!!

2011. márc. 10. 20:41

egész héten és előző hétvégén őrlődtem, tépelődtem, merre menjek, mit érzek, mik fájnak, miért mit tett.


most a legnagyobb a kiborulás... a négy napos hétvégét együtt töltenénk a családjainknál... eddig nem volt erőm borítani, de erőm sincs már tovább menni... és még nem is mondtam, hogy március végére van egy külföldi utunk...


nekem meg csak azon jár az agyam, hogy már nem úgy szeret, lehet, hogy érez a csaj iránt, szexeltek-e és még mennyi hazugság vár rám...

2011. márc. 10. 20:37
sajnálom, hogy veled is megtörtént, sok erőt kívánok, bárhogy is döntesz.
2011. márc. 10. 18:32
Elakarom felejteni ezt az egészet,és túllenni rajta.de ez úgyis időkérdése,nem vagyok az a bosszúállótipus.Már énis gondoltam rá hogy egy időre külön menni de nics hova se neki és se nekem.külön pakoltam az ágyunkat hogy aludjunk külön de az se megy aligvárom hogy megölejen.
227. 441b7dc459 (válaszként erre: 226. - Kovácseri)
2011. márc. 10. 18:12
hát igen a bizalom az megszakadt.neked kell eldönteni hogy tul lépsz-e ezen és nem emlegeted fel.ha ugy döntöttél vele maradsz akkor tul kell lépned.és nem megkeseríteni egymás életét.ha mégsem vagy túl ezen akkor mégis külön kell menni ha csak időlegesen is.
2011. márc. 10. 17:56
Nagyon sokat sírtam és őis,nics amit megne adna nekem csak hogy én jobban érezzem magam,már virágot és aranygyűrüt is vett.
2011. márc. 10. 17:54
Tudom hogy mindenki lebeszélne róla de az baj hogy én szeretem,a család nemtud semmit csak egyik testvére és ettől olyan nehéz.Szóval nemelég hogy hónapokig hazudozot és megcsalt még tartom is a hátam neki én vagyok a legnagyobb barom a világon tudom de ez van.De belehalnék a szégyenbe ha kiderülne.
224. 441b7dc459 (válaszként erre: 223. - Kovácseri)
2011. márc. 10. 17:50
és neked mit jelent?
2011. márc. 10. 17:48
vele maradtam ő sem akar hagyni minket ez kilencév házaság és két gyereket jelent
2011. márc. 10. 17:47
a neten ismerte meg és egyszer történt meg a dolog még az őszel de telefonon tartoták a kapcsolatot,az aszonyka férje hívott hogy mire jött rá ez a múlthét kedden történt.
221. 441b7dc459 (válaszként erre: 220. - Kovácseri)
2011. márc. 10. 17:46
mondd.beszéld ki magadból nyugodtan.hallgatlak.
2011. márc. 10. 17:45
igen elmondom végülis ezért jöttem
219. 441b7dc459 (válaszként erre: 218. - Kovácseri)
2011. márc. 10. 17:43

szia kovácseri!

üdv a klubban :-((

nagyon sajnálom.

elmondod?

2011. márc. 10. 17:40
Sziasztok.Sajnos engemis megcsaltak.Egyhete tudttam meg,nem hagytam el.de nagyon szeretnék beszélni róla valakinek.
217. 441b7dc459 (válaszként erre: 216. - Tothcsilla87)
2011. márc. 10. 17:39

gyere csibe.. ölelés!

nekem is volt/van kihez jönnöm.

de te csak ne engem biztatgass:-D magadat csepp lány!

majd inkább én téged,jóóó??

meg mi mindannyian.:-D

igaz csajok?

2011. márc. 10. 17:17

Babe, erőt ad látni, hogy neked sikerült tovább lépned! nagyon ügyes vagy, csak így tovább! most h ilyen helyzetben vagyok, most látom mekkora dolog ez! büszke lehetsz magadra!


köszönöm, hogy van hova jönnöm!!!! :,(

215. 441b7dc459 (válaszként erre: 214. - Tothcsilla87)
2011. márc. 10. 17:15

szia csillám Csillám!

sirdogálj csak.ne maradjon bent a fájdalom.

látod én október vége ota küzdök a démonaimmal.talán mostmár megnyugszom.ugyhogy nem egyszerű,de minél előbb kilépsz annál előbb kezdesz uj életet és gyógyulnaka sebek.amig van kontaktus kettőtök közt mindig visszafog tartani és zaklatja a lelkedeta bizonytalanság.

sok idő kell hidd l.kérdés hogy mennyit adsz még a haszontalan embernek a te idődből.

2011. márc. 10. 16:57

Jaj csajok...

végig sírtam a hozzászólásaitokat.

szarul vagyok, nagyon nehéz a melóban és így még nehezebb ez az egész. Pedig komolyan a hét első napjaiban sokkal jobban voltam, erősebb voltam.

annyiszor megkaptam a barátaimtól, hogy csak a páromra fókuszálok és nem veszek észre senkit. és tényleg nem. pedig néha próbálok figyelni. de 6,5 év alatt nem keltette fel senki az érdeklődésemet, pedig voltak rossz időszakaink.

tovább kell lépnem, tudom. próbálok. de nagyon fáj. meg az is ami történt. olyan nyomorultnak érzem magam és szégyen, de bevallom, hogy rettegek a magánytól és hogy nem kellek olyannak, aki nekem is kell.

ráadásul olyan nagyon szerettem én ezt a fiút. és nagyon szar érzés, hogy már sosem fogom tudni úgy szeretni. mert ez a büdös nagy igazság.

nem azért akartam nyomozni, h akkor vele maradok, ha nem történt meg, hanem mert annyira tudni akartam az igazságot. de igaza van Pannának.

Babe neked is, és tudom, h ez lenne jó, sőt tudom, h ez lesz a vége. de annyira lennék már egy évvel öregebb kivételesen.

a "buta" asztrológus meg váltig állította, h ő lesz a férjem meg irigylésre méltó házasságunk lesz meg karmikus kapcsolat van köztünk... rá pár hétre szakított. felhívtam utoljára életemben az asztrológust, h ez mi, azt mondta h továbbra is fenntartja és ez nem végleges. ebben akkor igaza lett... de ezt csak elmesélem, tényleg minden erőmmel azon vagyok, h ne ragaszkodjam valamihez, ami szar és ami megbukott. de nem megy pár nap alatt, elszakadnom. de előbb-utóbb el fogok!!!

2011. márc. 10. 15:19
Az a baj, hogy azt, hogy nem történt meg az aktus azt nem lehet bizonyítani, csak az ellenkezőjét. A nem történt meg az mindig nyitott kérdés lesz.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook