Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2010. jan. 3. 12:59

cicaanya!

regizni kellene valahová, hogy babust felvidítsuk?

2010. jan. 3. 12:58

Sziasztok lányok!

Mizu?

Hú, itt nagyon hideg van, kis se mozdulok, de hó nincs.

horvkris! Az adagot nem tudod kiszámolni, mert teljesen egyénfüggő. Én csak Gonalt és Decapot kaptam, de Gonalból egy lórugásnyit. :-)

Nem lesz semmi baj!

11783. cicaanya
2010. jan. 3. 12:31

sziasztok csajjszik


van egy kis közös isimink BABUS!(tündéri csajszi)

ki akar regizni,de........ aki nem szerné vagy bár mi is segítsetek abban hogy jobb kedve legyen csajjszik ok???????????


sziasztok

11782. bibócska
2010. jan. 3. 10:31

szia drága...

én nem vagyok oda érte mármint a telet nem szeretem..persze megint akkor lesz hideg amikor ki kell mennem a lakásból..holnap megyek ugyanis a tp. papírért és megint akkor mondja a nappali minus fokokat..

így jártam két hete is amikor nappal is -10 fok volt...

bizony-bizony hamarosan itt a kedd...és én is nagyon izgatott vagyok mi újság Lali-manóval....:)

11781. smarti8 (válaszként erre: 11774. - 08e46ada5d)
2010. jan. 3. 10:26

Sziasztok Lányok!

Szia Kékmeggy!

Egy kalappal kedden:)Ha jól emlékszem a dokinőhöz fogsz járni?Sok szerencsét!!!Küldök is egy 4 levelűt:D

Szivikém!!Abi jó fej,szeretem olvasni a bolondságait.

Horvkris,ne izgulj,minden rendben lesz.Én úgy tudom,hogy a hormonkezelés 7,max 10 napig kaphatod.Mert úgy jön ki az időrend természetes úton is:D

Igaza van Bibócskámnak,hogy mindenki egyénre szabva kapja,hiszen fontos a vv,és az uh is,hogy mit látnak.Ne izgulj,minden rendben lesz.Én olyan jól reagáltam mindenre,hogy nem emelni hanem csökkenteni kellett az adagomat:)

Csak pozitívan!!!!!!:DD

Bibóm jól látom én is,hogy most mindenkinek kedd lesz a befutó???Akkor várom a jó híreket.Én igazából nem kedden mennék,hanem csütörtökön,mert a klinikán modernebb az uh,de mivel kedden van magánrendelés,így hamarabb elmegyek,mert látni akarom,hogy 3 hét alatt mekora lett és mit produkál:DD

Jut eszembe,itt esett az éjszaka a hó,most is szakad,és fújja a szél:D

Szeretem a havat,csak maradjon meg.

11780. bibócska
2010. jan. 3. 09:58

pontosan ezt nem tudni..

majd a dokinőd rendezi ezt és ő állapítja meg az adagokat..hogy ez hány napra elegendő ezt minden orvos másképp csinálja...

11779. horvkris
2010. jan. 3. 09:50

Köszi Bibócska!


Igen sejtettem, hogy nagyon egyénre szabott a hormonkezelés. Csak kb. próbálok kalkulálni, hogy hány injekció kell még a punkcióig...de akkor ezek szerint ez bejósolhatatlan.

11778. bibócska
2010. jan. 3. 09:44

szia horvi....buék neked is

nos a szexet illetően a program alatt nincs kizárva...legalábbis én nem tudok róla hogy nem lehetne...semmilyen hatása nincs a hormon kezelésre...

a suprafactot nem ismerem mert én azonnal gonal-al kezdtem de azt mindig a doki állapította meg hogy mennyit kell kapjak.

Pl:mentünk hétfőn vv.-re az alapján kiírta a gonalt.ez 3 napi adag volt mondjuk 150 egység.

csütörtökön megint mentünk reggel vv. abból megnézte hogy állunk és ez alapján emelte vagy csökkentette az adagot..közben uh.hogy lássa hogy érnek a tüszők...

szóval ezt elvileg ellenőrzés mellett adják.

11777. horvkris
2010. jan. 3. 09:29

Sziasztok!


Lányok megint szeretném a segítségeteket kérni, lombik menet ügyében.

Elsején kezdtem a Suprefact injekciókat és 12.-én megyek UH-ra a doktornőhöz. A Kaáliban kaptam 10 tűt, gondolom függetlenül ettől szúrnom kell magam az UH napjáig.

Amikor a Kaáliban konzultáción vagyunk olyan gyorsan pörögnek a percek, van ezer kérdésünk, a doktornőnek is sok dolga van, elfelejtek dolgokat megkérdezni..(legközelebb felírom)...és ő is siet. Most konkrétan azt felejtettem el megkérdezni, hogy szabad e szexuális életet élni a program alatt.

Amikor laparoszkópos műtét után megtudtam, hogy meddő lettem, az egyik betegtársam vigasztalt, vele is ez történt, már van egy 17 éves lánya, lombikkal...és elmesélte az egész menetét. Akkoriban -az elmesélése alapján- kizárták azokat, akikről megtudták, hogy együtt voltak, de hát ez jó rég volt...ez az előzménye a dilemmámnak, és persze elfelejtettem megkérdezni. Szóval hálhatunk e apuval vagy sem? Ez itt a kérdés.:)

Bocsánat, hogy hosszú voltam.

A másik pedig...olvasgatom, hogy Suprafact után Gonal-F jön. Abból nektek hány db-ot kellett beszereznetek?

Leírnátok, hogy a Suprafact után milyen menetet alkalmaztak nálatok, milyen gyógyszerből hányat?

Csak ha nem fáradság és nagyon köszönöm!

Mindenkinek boldog, babás 2010-et kívánok!

11776. bibócska
2010. jan. 3. 09:10

szia meggy...

buék neked is minden jót kívánok neked az idei évhez..

úgy látom mindenkinek a kedd a nagy napja:-)

mi is akkor megyünk uh.-ra..jaa de várom már

11775. bibócska
2010. jan. 3. 09:08

igen anita már válaszolt is az utro kérdésre...

bár azt nem tudtam hogy házi doki is felírja de minden nőgyógyász fel tudja írni hiszen nem csak lombikhoz lehet használni.

ha term.úton jön a baba de alacsony a hormon szint vagy van egy kis barnázás vérezgetés akkor is ezt adják...

szóval smártikám nem kell emiatt a kaáliba menned ami eléggé utálatos helynek tűnik a leírásod alapján...

nekem úgy hiányzik mi a kaálink..ahogy szivi írta nem szivesen jöttem ki úgy hogy egyenlőre nem kell menjek:-(

11774. 08e46ada5d
2010. jan. 3. 09:08

Sziasztok, bejövök ide is boldog új évet, minden csodaszépet és jót kívánni Nektek! :)


Holnapután teszem először tiszteletemet a szegedi Kaáli Intézetben.

11773. bibócska
2010. jan. 3. 09:05

sziasztok kislányok....

szép vasárnapot kívánok nektek..

szia anita remélem az idén már kismami leszel sőt talán anyuka is:-)drukkolok érted hogy sikerüljön.


hát csajok itt tegnap ragyogóan sütött a nap most meg fúj a szél és esett a hó is...

na ezen igazidjon ki az ember...

2010. jan. 2. 21:26
Látom már pihentek! Jó éjt!
2010. jan. 2. 21:26

Most tudtam jönni!

Anita gyere máskor is!

Fincsi volt a saláta?


Olyan jót nevettem, muszáj leírnom!

Fürdés után Abi még behabzsolt egy nagy adag palacsintát, de majdnem félrenyelt. Rászóltam, hogy jól rágja meg nehogy megfulladjon. Válasza:

Jó, anya, de tudod jött egy adag nyál és a fogammal nem tudtam félrecsatolni, így ez történt! :-)

11770. smarti8
2010. jan. 2. 20:56

Jó éjt Anita:)

Gyere máskor is:D

Szivikém én is kilépek,majd holnap beszélünk.

Puszi,és jó éjt neked is.

11769. Anita2.
2010. jan. 2. 20:32
Jó éjt Lányok, köszi a beszélgetést!:))
11768. smarti8
2010. jan. 2. 19:57
Megvárlak hátha visszajössz.
11767. smarti8
2010. jan. 2. 19:55
Már itt is vagyok:)
11766. Anita2. (válaszként erre: 11765. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 2. 19:44
Oké, szia addig is!:))
2010. jan. 2. 19:38
Elviszem Abit fürdeni, megpróbálok még visszajönni!
2010. jan. 2. 19:37
Ez a jó! Egyszer olvastam egy riportot az egyik meddőségi szakemberrel. Azt mondta, hogy az orvos- paciens viszonynak nagyon bensőségesnek kell lennie, hiszen neki mindent kell tudnia a házaspár életéről, ami egy kicsit is befolyásolhatja a folyamatot. És ha a bizalom nem teljes, akkor sokszor felesleges az egész, mert egy jó szakember sokszor a megérzéseire hagyatkozik.
11763. Anita2. (válaszként erre: 11759. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 2. 19:32

Ezt akár én is írhattam volna...


Most nagyon bízok ebben az évben, most már tényleg össze kell jönnie!


Eddig még nincs okom arra, hogy ne bízzak a dokimban, szerintem nagyon jó szakember és mindent megtesz a "páciensekért".

11762. Anita2. (válaszként erre: 11760. - Smarti8)
2010. jan. 2. 19:29
Egyetértek!:))
2010. jan. 2. 19:28

oké! siess!


Egy barátnőm is pestre fog járni. Ő 13-án meg első konzira.

Az jó, ha bízol az orvosodban, szerintem ez nagyon fontos!

11760. smarti8
2010. jan. 2. 19:26
SZERENCSÉS LESZ!!!NA!:D
2010. jan. 2. 19:25
Hát ez a 2009-es év egy nagy kalap sz..r volt! Annyi rossz történt ebben az évben, hogy össze se tudom számolni. Remélem, hogy az idei év már sokkal, de sokkal jobb és szerencsésebb lesz mindenkinek4
11758. smarti8
2010. jan. 2. 19:25

Biztosan így lesz szerintem is:)

csúcs ez a kiscsaj,de milyen igaza van:D

Apa öltözik,indulunk.Sietek remélem még lesztek.

11757. Anita2. (válaszként erre: 11755. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 2. 19:24
Pestre. Nagyon meg vagyok elégedve egyébként velük, kivétel nélkül mindenki kedves, segítőkész.
11756. Anita2. (válaszként erre: 11753. - Smarti8)
2010. jan. 2. 19:22

Köszi!

Az biztos, hogy ráfér egy kis szerencse mindannyiónkra. Remélem, ez az év sikeres lesz mindenkinek, aki babára vár. Én is csak ezt az egyet kívántam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook