Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

14. agis
2012. júl. 16. 10:50
Nem ertettem meg a cikkbol, hogy a magany zavar vagy a ducisag? Mert hogy egymasra fogod a kettot.
13. b7f7648620 (válaszként erre: 12. - Gumicsirke)
2012. júl. 16. 10:50
Nem is akarom már elfogadni. -20 kg és sokkal egyszerűbb az élet.
12. Gumicsirke (válaszként erre: 11. - B7f7648620)
2012. júl. 16. 10:48

Egyetértek. Én is mindig duci voltam. Próbáltam elfogadni, de nem tudtam. Úgy látom, hogy Te sem igazán tudod elfogadni, inkább csak nyugtatod magad, hogy persze, a belső értékek meg stb., de szerintem, ha az embernek van módja tenni a kilók ellen, akkor tegyen:)

A cikk egyébként nagyon tetszik, sok helyen tudtam vele azonosulni:D

2012. júl. 16. 10:30
Igen, de főleg olyanok, akik nekik sem tetszenek. Nagy ritkán persze van kivétel ezalól is. De aki valamilyen szinten válogatási lehetőséget akar magának, az tegyen róla ,hogy ne legyen túlzottan duci. Nem kell soványnak lenni, de álszentség lenne állítani hogy ma kapkodnak a férfiak a duci nők után.
2012. júl. 16. 10:13
................
2012. júl. 16. 10:10
Szerintem a 44-es méret még nem az ami elijeszti a pasikat. Jönni fog neked is előbb-utóbb.
2012. júl. 16. 10:04

Szia! Nagyon megfogott a cikked! Mélyen átéreztem azt, amit írtál. De tudod mi az érdekes? Hogy nem kell hozzá ducinak lenni, hogy hasonló gondolatok kavarogjanak az ember fejében. Elég annyi, hogy valaki szolidabb életvitelű vagy éppen egy visszahúzódóbb személyiség és talál okot, hibát magán. A vékony szálú haját, a kicsi mellét, a keskeny vállát, a szeplőit vagy bármit.

Hidd el még a "barbibabák" is találnak magukon olyan hibát, amivel megkérdőjelezik a szerethetőségüket. De tudnod kell, nem ezen múlik.

A legfontosabb, hogy te magad jól érezd magad a bőrödben! Legyél összhangban önmagaddal. Legyenek céljaid, terveid amelyekért hajtasz, légy önmagad! Az ember idővel megtanulja, hogy nem lehet mindenkinél egyformán jó, de ahol jó, ott szeretik.

Nagyon jó a cikked! Gratulálok!:)

2012. júl. 16. 09:52

Tetszik a cikk! :)

Ne aggódj, vannak még pasik, akik a kilóid mögé látnak. Nekem 31 év kellett, hogy elfogadjam magam, és lám jött a férfi is. Nem keresgéltem, nem aggódtam, egyszerűen csk ott volt mellettem. Ennek 9 éve. Hét éve összeköltöztünk. Adtam neki időt, hogy fusson ha akar, de nem tette. Azt mondtam, nekem a házasság, csak a gyerek miatt lesz fontos, ha egyáltalán akar gyereket. Annyi kiskaput hagytam Neki, amennyit csak tudtam, mégis maradt. Tavaly összeházasodtunk, mert kopogott a gólya. Boróka Anna tegnap volt 11 hónapos. A világ gyönyörű, az élet kerek.

Igaz az út nekem tovább tartott, de nem a pasik miatt, hanem mert én nem tudtam elfogadni magam, és megbízni bárkiben is a csalódások után.

De érdemes esélyt adni magadnak. Rájössz, ha majd Te is a gyereked szemébe nézel... :)

2012. júl. 16. 09:51

Nagyon klassz cikk!

Igen, a ducikat is elveszi valaki, szeretik, ráadásul akár egy mások számára is jóképű pasi. A legszebb, hogy megajándékoz az Isten a szerelem gyümölcsével. Itt vagyok élő példának. Most várjuk a kis "gyümölcsöt".

Kívánom, hogy Te is átélhesd ezt! :)

2012. júl. 16. 09:50
Mindenki megtalálja a párját előbb utóbb,és nem gondolom, hogy a duciság lenne az oka, hogy te még nem találtad meg a tiédet. A cikkedben érezhető, hogy te nem érzed jól így magad, márpedig egy kapcsolat alapja, az, hogy az ember önmagával is jól kijön, mert csak utána tud teljesen megnyílni egy másik ember előtt. Én igenis azt mondom, hogy ne add fel, miért fogadnád el így a helyzetet, amikor van a változásra remény, és nem is kicsi, mert akin van felesleg azt le is tudja adni, ki így ki úgy. És akkor őszintén mondhatod, hogy megcsináltam, úgy nézhetsz a tükörbe, hogy nem azt figyeled, hol buggyanik ki a husika, vagy hogy az előző felső az többet takart. 20 kiló ez az, ami két év alatt jött fel rám, és már megszabadultam tőle, de ez nem csak kiló volt, hanem szomorúság, nehézség, egészségtelenség, bánat keserűség, fájdalom. És miért akarnánk így élni, ha érezhetjük jól magunkat?
2012. júl. 16. 09:42

Nagyon jó a humorod, klassz a cikk. :))

Igen, a pasik szeretik a ducikat. Szellemes kellemes társalgó lehetsz, amit díjaznak a férfiak s ha jól főzöl akkor nyert ügyed van, mert van az a mondás: a szerelem a gyomron keresztül halad... : )

2012. júl. 16. 09:39
Nagyon szép a cikked, de nekem az jött le belőle, hogy nem fogadod el magadat olyannak amilyen vagy. Próbálod, mondogatni magadnak, hogy így is jó, de szerinem nem így érzed és amíg ez nem lesz így, addig tényleg hiányzik a kisugárzás, amit Lili is írt és hidd el, hogy az tényleg kell. Sok sikert kívánok neked. Még egy gondoltat, a herceg a fehér lovon tényleg akkor jön, amikor nem számítasz rá.
2012. júl. 16. 09:30

Tüneményesen édes cikk:-))

Nos rögtön a lényegre térek:-)

Igen, a ducikat is elveszik:-) Akár többször is. Sőt imádják is őket:-))

Értetlenül állok a probléma előtt.De komolyan.

45 éves vagyok, nem kicsi, pár kilós pipi hájjal, hanem valós túlsúllyal.

25 éves korom óta, a második szülésem óta vagyok telt , majd egyre teltebb alkatú.

Nem mondom azt, hogy ha jönne egy jó tündér, akkor nem akarnék hipp-hopp manöken alkatú lenni. De az évtizedek során beláttam, hogy ez nekem nem megy, max 10-15 kilók mennek le, jönnek fel újra...Nincs értelme. A sokat hallott módszert választottam:Megtanultam elfogadni magam és szeretni.

Ebben nagy szerepe volt az életemben egy férfinek, aki kimondott duciimádó volt, és rajongásával belém sujkolta, hogy szép vagyok, gyönyörű, hovatovább Istennő...

S lőn: Valóban az lettem:))

Megtanultam magamra csinos ruhákat találni, megtaláltam a frizurámat, a sminkemet. Alkattól függetlenül is alapból vagyok optimista, vidám, mosolygós, barátságos, nőként szenvedélyes és érzéki. Ha ez párosul azzal, hogy szereted és elfogadod magad, akkor sugárzol, s ezt a pasik leveszik. Nekem soha, hangsúlyozom SOHA nem volt pasi gondom. Jelenleg is óriási szerelemben élek egy számomra álompasival, aki nem hogy nem Quzimodo, de egy jó képű, sármos exsportoló. Az élet szép, függetlenül a kilóink számától. Elrontani mi magunk tudjuk azzal, hogy folyton aggodalmaskodunk , miközben elmegy mellettünk az élet!

2012. júl. 16. 09:08
Kislánykoromban azt gondoltam, tudom, hogyan működik a világ.
A kislányok először babákkal játszanak, aztán iskolába mennek, barátnőik lesznek, lassan felnőnek, hosszúra növesztik a hajukat, megnő a mellük, és ezzel egy időben megtetszenek a fiúknak.

Ugrás a teljes írásra: A ducikat is elveszik, ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook