Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
254. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. júl. 17. 21:34

Van egy kis félreértés amit tisztázni kellene.


A férfiak nem szeretik a duci nőket, a kövér nőket.


A kövér nő veszít a vonzerejéből, márpedig a férfiak minden nőben a vonzerőt keresik.


Ha valaki ad magára, ápolt, csinos, jól néz ki, az kell legtöbbször a férfiaknak.


6 kövér és 4 karcsú nő közül a 4 karcsún fognak veszekedni.


Mindkét nem táborában vegytisztán megfordultam az évek alatt, ismerem mindkét oldalt.


A palik mindig a jó nőkről beszélnek, de gondolom ez érthető.


A dagikat egymás között kibeszélik, viccet csinálnak belőlük.


Ez nem azt jelenti hogy minden pali kerüli a dagadt nőket. Ez korántsem így van. Csak nagyobb eséllyel indul egy csinos nő, mint egy kövér, igénytelen.


Igen, ezt a szót használtam. Igénytelen.


A legtöbb kövér nő igénytelen, nem ad magára, sajnáltatja magát, és lehazudja maga előtt a dolgokat. Úgymond nagyon dühösek, elégedetlenek és sokat szenvednek.


Bizony a lelki ok, nagyban meghatározza a testsúlyt. Ugye ismerünk olyat aki alig eszik, mégis hízik.


Mert elsősorban a lélek az, ami fenntartja a testi állapotot.


Tehát ha lelkileg változik, akkor testileg is fog.


A legtöbb kövér nő félelem és elutasítás-központú.


És mivel a világ tükör, ő is elutasítást és félelmet fog visszakapni.


Tehát egyénileg kell változni.


Több elfogadás, több lágyság, több igényesség, több figyelem. Elsősorban önmaga felé.

253. Styxia (válaszként erre: 249. - Snijder)
2012. júl. 17. 20:07

Hali, megint itt vagyok meló után...:)


Igen ami a bevásárlást illeti, nem akarom magunkat magyarokat gányolni de külföldön nem talákoztam ezzel a "frusztrált, én vagyok az atyaúrísten és különben is hogy mertél ide belépni" stílusú eladóval, úgy érzem hogy ez sajnos egy kicsit a mi "hungarikumunk".

A nagy melleket én is a nagymamától örköltem és nekem 95E most..soványabban 85-90D-E volt tehát nem sokkal kevesebb..ez van.

Otthon szinte csak nagymama melltartókat lehetett kapni rá, most viszont nagyon klassz divatos jó szabású melltartóim vannak. És ha kint bemész a boltba akkor az eladó - legyen akármennyire fiatal és csinos- tényleg igyekszik hogy, valamit találjatok neked, nem pedig gúnyosan kiröhög...Mondjuk tudom hogy nem ebbe a topicba tartozik de a gazdasági válság közepette igaziból nem is tudom hogy, ezek a kisboltok hogy is tudnak ilyen "piacromboló, versenyképtelen" buta libákat megengedni maguknak, mert én pl. az életbe nem megyek többet abba a boltba ahol megaláztak, de a barátaimnak sem fogom javasolni...

Amúgy internetröl is lehet szuper cuccokat és olcsón megrendelni. Az egyik cég ahol dolgozom kimondottan nagyméretü divatárukkal foglalkozik 42es mérettöl 68-as méretig lehet náluk mindent kapni, a bugyitól az estélyi ruháig.


Ami pedig a lelki sebeket illeti: ma már csak nevetek az ilyen dolgokon, és tényleg úgy vagyok vele hogy ha nem tetszi, akkor el lehet fordulni.


Tény hogy azért nem fogok hotpants-ben futkosni, de nem is takargatom magam, egy térdig érö bermudát és toppot én is simán felveszek egy jó kis szandival, elvégre nyár van, nem fogok sátrakban járkálni:))

252. e54bdecb05 (válaszként erre: 251. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 17. 20:04
sajnos igazad van
251. ae8f040a2b (válaszként erre: 249. - Snijder)
2012. júl. 17. 19:57

nem tudom..de szerintem ez csak minálunk divat,hogy kinézik az embert az üzletből és hogy mi is az oka ennek?mert nem megfelelő embereket alkalmaznak.


én kereskedelmibe jártam,vásárlói lélektant is tanultunk,hogy hogyan kell bánni és viselkedni egy emberrel.

mert emberek vagyunk elsősorban.

ezt felejtik el nagyon sokan,,hogy embernek lenni milyen is.


én levonom a konzekvenciát az effajta eladókról és ennyi..szóra se méltóak..mert elég szegénységi bizonyítvány az,ha egy ember nem tud viselkedni..ez olyan dolog,,amit tanulni lehet és kell is..de akinek nincsen ennyi intelligenciája,azzal nincs mit kezdeni.


egyébként nem jó üzletpolitika folyik a kereskedelemben,nem így kellene csinálni,,az üzletek teli vannak 50kilós emberekre tervezett ruhákkal,de ha végignézünk a lakosságon...nem ott áll meg a világ a többi mihez kezd?kajtatja a ruhákat szégyen szemre.

tiszta tortúra egy egy vásárlás..én nem kaptam magamra 100kilósan ruhát..nem baj..gondoltam leszek kevesebb majd kapok..voltam 80..nem kaptam megfelelőt..voltam 70..és megint ruha nélkül voltam..akkor kérdem én,ilyenkor mi is a teendő?és mindegy mennyi voltam..állandóan leszóltak,kinéztek az üzletből.


nincsen ma már szakmásítás...legyen csini ,dekoratív a hölgyemény és fel van véve eladónak..szakértelem meg a fasorba se..

na ez van.

2012. júl. 17. 19:14

Karinthy írja, hogy "Ha egyedül vagyok a szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába."


Szerintem ez fordítva is igaz. Egy férfi mellett szépnek láthatjuk a szépséghibáinkat is..


Az igazi férfit megtalálni: nekünk is igazi nőnek kell lenni. S ez nem a külsőséget jelenti csak..

249. snijder (válaszként erre: 232. - Styxia)
2012. júl. 17. 18:17
Ha ez vigasztal, én is jártam igy, pedig soha nem voltam extra kövér, csak nem csontváz. Nekem a melleimmel is problémak voltak a mérete miatt. 80 D-E. Nem volt kedvem boltba menni. Ami a mellemre jo volt, a hasamon lebegett. Melltarto fekete, feher és testszinü. Volt olyan, hogy közölték ebben a méretben, nincs majd elvonultak röhögve, hogy vegyek sapkát a mellemre. Most Hollandiaban lakom, van kb. 10 különféle szinü melltartom. Itt nem problema. Söt a ruhaméret sem. Az eladók normálisak. Soha nem hallottam még, hogy beszóltak volna valakinek legyen az csontsovány vagy nagyon kövér. Illetve amit pozitivumként élek meg, itt nem csak a tökéletes nök láthatóak a tv-ben, értem ezalatt a kort, testet, mindent. A lényeg az ápoltság és az önbizalom.
248. 130454e42d (válaszként erre: 247. - AlBundy)
2012. júl. 17. 14:41
Köztük te is. Úgy-ahogy, de hozzászóltál :D
247. AlBundy
2012. júl. 17. 14:37
Hihetetlen, hogy ehhez a témához ennyien hozzászóltak...:)
246. indah (válaszként erre: 232. - Styxia)
2012. júl. 17. 14:02

Látod, ezt mondtam, hogy olyan lelki sebek, amik talán sosem gyógyulnak (a mai napig úgy megyek ruhát venni, hogy előtte 2 nappal már minden bajom van :S)


Gyerek: Lehet, hogy rosszul látom (mert nem voltam soha a másik oldalon), de én most úgy érzem, inkább önző és önmagától elszállt legyen (amúgy valszeg ő is fog kapni pofonokat az élettől, amik majd arany középútra vezetik), mint olyan, aki azt képzeli magáról, hogy ronda, kövér, mindenki beszél a háta mögött stb. (én)

Azt nem mondtam, hogy kikaparom neki a gesztenyét. Sőt, bizonyos szempontból sokkal szigorúbb vagyok, mint a barátnőim a gyerekeikkel. Hagyom, hogy megdolgozzon a dolgokért, hogy Ő érje el amit szeretne, hogy Ő valósítsa meg amit éppen kigondolt (:D nagy dolgokra ne gondolj, csak pl felmászni egy mászókára :D) Persze, ott vagyok mögötte, ezt mindig tudja... De segíteni csak akkor segítek, ha úgy látom, egyedül tényleg nem tudja megoldani. Viszont ha megoldja magától, na akkor agyondííííícséééérem :)

2,5 évesen is megvannak a maga kis feladatai, amit tudja, hogy Neki kell megcsinálnia (pl szobájában portörlésnél játékok lepakolása, utána anyának visszaadogatni) Apróságokra gondolj csak, de akkor is feladatok.

245. indah (válaszként erre: 228. - 130454e42d)
2012. júl. 17. 13:55
Lehet félreérthető vagyok... Nálam sem központi kérdés, csak jó lenne, ha :) Ez a cikk kapcsán kezdtem el gondolkozni az egészen, addig is elvoltam a kis állóvizemben :D
244. indah (válaszként erre: 225. - Enéh1)
2012. júl. 17. 13:53

Köszi szépen, kipróbálom ezt a folyamatos fotózást, hátha... Még úgy 10kg kellene, de meg sem mozdul a mérleg :S


"rájöttem, hogy szép vagyok" - látod, én pont múltkor mondtam a férjemnek, hogy ha nem lenne más gondom, csak a kinézetem, és mindemellett mondjuk még milliomos is lennék, akkor nem lenne olyan dolog magamon, amit nem csináltatnék meg... Az egyedüli dolog, amit szeretek magamon, az a műkörmöm :D De az is mű... :S

2012. júl. 17. 13:19

nagyon tetszett a cikk!!

és még nem olvastam el minden hozzászólást,de nagyon ott van mindenki!

2012. júl. 17. 13:02
Jaj és még annyit,van egy nagyon jó fej csaj a barátnőim között,humoros,intelligens ,és tök jól öltözik,a társaságunkból a férjek mindig vele példálóznak mekkora jó fej.Sose volt pasija.Egyszer csak benyögi,hogy holnap bemutat valakit.Mindenki csak nézett.Huh mondanom sem kell 2 diplomás vállalkozó,de ez még hagyján,sportos és ajaj igen csak jóképű srác.ennek már 4 éve,pár hónap múlva összeházasaodtak,és még mindig ragyognak :)
2012. júl. 17. 12:53
ó nem kell ahhoz nagy méret,hogy kinézzen egy buta(szerintem inkább frusztrált)eladó a boltból.Engem a Jóisten 38-as mérettel áldott meg,de a cicik nagyobbra nőttek(amiért egyedül a férjem hálás)75D.Szerencsém van,hogy két gyerek után is ugyan olyan mint 16 évvel ezelőtt.sokáig ugyanazt a boltot választottam,igaz kicsit már bosszantott,hogy láttam az eladónők feszt bekukucskáltak a függöny mögé,egyszer az egyik megjegyezte,hát kislány ugye milyen kár volt ilyen nagyra csináltatni,mert így nehéz lesz ám méretet találni.hmmm...gondoltam.Amikor már nagyon zavart,hogy beleskelődtek kicsaptam a függönyt félmesztelenül,na mondom ezen is túl vagyunk,esetleg meg szeretnék nézni közelebbről is?Többet nem mentem be.Egyébként a fogyásról még annyit,hogy a második babával 86kilósan mentem be szülni,most 10 hónapos és már csak 60 pár kg vagyok.Nem azért mert annyira ügyes lennék.Most hagyta abba a szopcsit és a hormonok nálam így dolgoznak.Ha valaki nagyon le akar fogyni van megoldás.Én elmentem dokihoz,azt mondta nálam ez hormonális,két hét diéta(orvosi)és megindulnak lefelé a kilók.Igaza lett.Ja és amikor a férjemnek megtetszettem(én nem is tudtam)42 volt a méretem.(igaz ez csak fél évig volt így vizsgaidőszak)Összejöttünk.De akkor is elmentem orvoshoz és azt a diétát végigcsináltam,lement a méret 36-ra,na úgy már nem tetszettem neki annyira.A 38-as méret beállt.Na jó most picit több,de megindult lefelé.Én így is úgy is boldognak éreztem magam,mert szerintem ha valaki csak azért szeret mert nagy a cici,vagy pici,meg stb.akkor megette az egészet a fene.Én én vagyok itt belül,persze kell a külső is,de szeretném ha 75 évesen is szeretne,hmmm,akkor meg ez a cici már nem gondolnám,hogy ilyen feszes lesz,meg a szerelmem feneke se lesz olyan kemény.Azért szeretem mert szeret,ő azt mondta azt szereti bennem a legjobban,hogy tisztelem és soha nem kérdőjelezem meg.
2012. júl. 17. 12:35
Hat ha ez megnyugtat, en nem vagyok duci, megsem mentem meg ferjhez... bar van egy parom de eszebe sem jut megkerni a kezem, èdig mar van egy 2 es fel hetes kisfiunk is... En is az eskuvorol almodoztam mindig, fiatalon szepen csinosan akartam ferjhez menni meg szules elott. Sajnos nem igy alakult. De a kisfiam karpòtol mindenert!A kislanyok sok mindent elterveznek, de sajnos az elet sokszor maskepp alakitja a dolgokat. Hidd el, nem a kilok szamitanak! Lehet, hogy holnap talalkozol egy ferfival, aki beled szeret igy ahogy vagy, es talan par honap mulva a kezed is megkeri. En mar kezdek lemondani az eskuvoi almaimrol, de Te meg ne tedd! Minden eselyed megvan a boldogsagra, eskuvore!
2012. júl. 17. 12:25
Ami az önbizalmat illeti, volt általános iskolában egy évfolyamtársam hatalmas mellekkel, kerek fenékkel, hurkás hassal, vastag karral,viszont szép lábakkal. Igényesen öltözködött, a mellét kiemelte, hasát palástolta, szőrtelenített naponta, szolibarna volt, szépen sminkelt, ápolt körmei voltak. Minden srác odáig volt érte, jóképű sportoló fiúkkal járt. Osztálytársam viszont szintén hasonló alkattal, hatalmas mellekkel, szép babaarccal, gyönyörű hullámos hajjal volt megádva, DE ő lelki beteg volt a súlya miatt, folyamatosan diétázott,aztán depressziós lett hogy nem fogy eleget és telezabálta magát bánatában, a gyönyörű haját kifésülte emiatt szénaboglya hatását keltette, nem előnyös ruhákat hordott és hát nem is volt udvarlója. Higgyétek el nekem semmivel sem voltak jobb adottságai az első lánynak, csak elfogadta önmagát és kihozta magából a maximumot. Mi nők képesek vagyunk apróságokon lovagolni, "kicsi a mellem, elállnak a füleim, hurkás a hasam stb.." De a férfiak az összhatást nézik, nem úgy mustrálnak minket, ahogy mi magunkat. Ha azt sugározzuk hogy szexis magabiztos jónőnek érezzük magunkat, a férfiak is így fognak látni. Ha pedig begörbítjük a hátunkat és lehajtjuk a fejünket hogy ne tűnjön olyan nagynak a mellünk akkor az összhatás is borzalmas lesz..
238. belladonna3 (válaszként erre: 237. - Spinneli)
2012. júl. 17. 12:14

Oké! :) Nem konkrétan rád értettem a fújjolást,hanem nagy általánosságban.

Természetesen a véleményed a tiéd!

237. spinneli (válaszként erre: 236. - Belladonna3)
2012. júl. 17. 12:08

Nem emlékszem, hogy fújoltam volna, azt írtam, hogy valószínűleg pszichiátriai esetekről van szó-ezt nem a szó laikus, hanem tényleges értelmében értettem.

Elfogadom, hogy valaki másképpen látja, de ettől a véleményem nem változik, ahogy gondolom a tied sem-ennyi.

236. belladonna3 (válaszként erre: 231. - Spinneli)
2012. júl. 17. 12:05

Azért linkeltem be,mert van ilyen is.Ki hogy látja az ő dolga.

Nem kötelező elfogadni,de mire jó a fújjolás?

Ha valaki nem tudja elfogadni,csak egyet tehet,vigyáz magára hogy ő ne legyen olyan.

Persze elfogadoom hogy Te másként látod a világot,hogy szükséged van e rá azt nem tudom,de nem ártana ha te is elfogadnád ezt fordítva.

Coelhoval semmi bajom,de nem ő az oka annak hogy úgy látom a világot ahogy látom. ;)

235. Gabci68
2012. júl. 17. 12:03

Kedves Ildikó!

Hála Istennek, aki mindannyiunkat különbözőnek teremtett. És különböző ízléssel áldott is meg! Vannak olyan férfiak, akik a telt idomokat szeretik. A fő, hogy Te el tudd magad fogadni. Ha boldog vagy, lesz kisugárzásod- és ez tesz vonzóvá valakit, nem az S-es méret.

Biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni azt a férfit, akire mindig is vágytál, csak sugározz! :)

Szép napot!

234. Enéh1 (válaszként erre: 232. - Styxia)
2012. júl. 17. 12:00
Minden tiszteletem a Tiéd! :)
233. Styxia
2012. júl. 17. 11:58

opsz..nem küldte el rendesen...

Szóval a butikos hölgy beszólt:

- Mit akarsz????

- Farmert szeretnék vásárolni. - mondom én

- Te iiiittt???

232. Styxia (válaszként erre: 195. - Indah)
2012. júl. 17. 11:56

Hali, gondoltam még bekukkantok ide mielött elindulok dolgozni...

Ami az önbizalomhiányt illeti mindegy kinek milyen a teste, ha nincs önbizalma alapvetöen boldogtalan.


Én olyan szinten voltam önbizalom hiányos hogy, a végén már egy boltba sem mertem bemenni vásárolni mert úgy éreztem hogy annyira undorító vagyok hogy nem érdemlem meg hogy én ilyen szép helyre belépjek. Ma csak nevetek magamon, viszont akkoriban történt velem olyan hogy vennem kellet új ruhát, és a vásárlás elött egy nappal nem tudtam aludni annyira ideges voltam, mert a boltokban sokszor rém bunkó feltuningolt, butik csajszik vannak...nekem egyszer be is szólt az egyik mikor odamentem hozzá hogy, segítséget kérjek, erre ilyet szól: mit aka: Te iiiittt????...és eléggé bunkón végigmért.Nah ez volt az a pont ahol végleg padlóra kerültem, nah de annak is van elönye ha valaki nagyon méllyre kerül, ugyanis onnan már csak felfele lehet jönni...én meg szépen odasétáltam a tulajhoz és mondtam neki nagyon kedvesen hogy : Oh elnézést kérek többet nem fordul elö...

Kérdezte hogy : mi, mert nem érti hogy miröl beszélek...

Mondom: elnézést nem tudtam hogy itt csak 38-as méretig szolgálnak ki, bocsánat többet nem fordul elö hogy azt a 25ezer forintot amit most éppen kiakartam adni, maguknál költsem el.Ja és csak meg akartam köszönni a kollegina kedves felvilágosítását. És szépen kisétáltam az üzletböl.

Utánna volt ám kezicsókolom már a butikból ki az utcára is ha elsétáltam az üzlet elött de én többet nem mentem be oda.

Amúgy az önbizalom egy olyan dolog amit nem mások, sem a környezeted, sem a szép ruhák...azt csak te tudod magadnak megadni.

Én a szerelmem miatt feladtam a munkahelyeimet, és teljesen egyedül barátok és család nélkül kijöttem egy idegen országba....hogy milyen nehéz is egyedül az a következö években derült ki. Viszont nagyon igaz az a mondás hogy "nyomás alatt nö a pálma" amint észre vettem magamon hogy mennyi mindenre vagyok képes egyedül úgy nött az önbizalmam is.


Én nem szóhatok bele abba hogy ki hogyan nevelje a gyerekét, de én pl. nem vagyok híve annak hogy egy szülö csak pozitív dolgokkal tömje a gyerek fejét mert pont az ilyen gyerekekböl lesznek önzö és önmaguktól elszállt egyének..nem mindíg de nagy rá az esélyük.

Szerintem egy gyereknek fontos hogy érezze a szülei mindíg ott lesznek neki, és biztos támaszok a számára, de sok minden van amit saját magunknak kell elérni.


de ez csak az én véleményem.


Most viszont megyek tényleg dolgozni, további jó csevegést, este megint jövök!

Szióka

231. spinneli (válaszként erre: 229. - Belladonna3)
2012. júl. 17. 11:52

Természetesen az ő baja, viszont pont te linkelted be, mint pozitív érdekesség ezt a hírt-én azt gondolom, hogy egy bizonyos határig az ember sok mindent elfogad-számomra az, hogy egy nő egy tonnára akarja tudatosan hizlalni magát az esküvőjére túlmegy ezen a határon.


A világ meg nem szép úgy ahogy van, de elfogadom, hogy sokaknak nagy szüksége van arra, hogy ezt higgyék.

(Ők olvassanak még több Coelho-t.:)

230. spinneli (válaszként erre: 221. - Indah)
2012. júl. 17. 11:48

Pont erre nem kéne sajnálnod, a lelki egészség az alapja egy jól működő embernek, ha ez nincs, jönni fognak a testi bajok is, természetesen ne legyen így, de szerintem-pláne ha bulimiás is voltál nagyon foglalkozni kéne...


Sokan küzdenek testképzavarral, szerintme ha rákeresel a neten, meg fogod találni az ezzel küszködőket...nekem nem volt ilyen problémám.

229. belladonna3 (válaszként erre: 212. - Spinneli)
2012. júl. 17. 11:43

Őszintén szólva relatíve az én szemszögemből nézve nem,de minden viszonylagos.

Nem kapargatnám inkább a dolgot,mert én úgy gondolom,hogy kapargassa mindenki a saját "szemétdombját"azon is biztosan található valami. :)

Én arra tippeltem,lehet hogy a csaj hasznot akar húzni a dologból és bekerülni a guiness rekordok könyvébe.Megtanultam semmin sem csodálkozni,a világ nagyon színes és változatos,úgy szép ahogy van.Csak meg kéne tanulni nem ujjal mutogatni egymásra és akkor nem lenne ennyi önbizalomhiányos ember.

228. 130454e42d (válaszként erre: 221. - Indah)
2012. júl. 17. 11:38
De igen, csak nekem nem központi kérdés. 20 kiló hízást se látok, de ugyanannyi fogyást se sajnos. Vagy a ruhák vagy egy fénykép térít észhez csak.
227. Müller Kata (válaszként erre: 213. - Indah)
2012. júl. 17. 11:38
Szép magas vagy! (és szerintem csinos)
226. Enéh1 (válaszként erre: 224. - Indah)
2012. júl. 17. 11:37
van! :D de azt most kardio edzéssel formálom
225. Enéh1 (válaszként erre: 223. - Indah)
2012. júl. 17. 11:37

magamba szálltam és elgondolkodtam dolgokon! rájöttem, hogy szép vagyok, megnéztem, hogy mi az ami szép rajtam, mit szeretek magamon és arra koncentrálok! a súlyomon ha nem tetszik, változtathatok! ami velem van, ahogy kinézek az én hibám nem a tüköré.

mivel, hogy sokszor bebeszéltem magamnak, hogy csúnya vagyok, kövér vagyok stb, el is hittem és azt is láttam. Majd egyszer amikor nekiálltam a fogyinak lefényképeztem magam, és folyamatosan fényképeztem...és rájöttem, hogy semmi se olyan vészes és szépen alakulok! a tükör meg biztos, hogy a valósat mutatta, csak az agyam miatt mást láttam!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook