Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

74. emagdi (válaszként erre: 69. - Michelle.r)
2012. júl. 16. 14:56
sok ruhaboltban már nincs is 44-es méret...
73. 130454e42d (válaszként erre: 72. - Olgi78)
2012. júl. 16. 14:50
A kölyök korfüggetlen, vannak akik sose nőnek fel. De az is lehet, hogy neki tényleg a sovány nők tetszenek, mint ahogy másnak az átlagosak, megint másnak a kövérebbek. A lényeg, hogy ne a haverok véleménye legyen mérvadó.
72. olgi78 (válaszként erre: 66. - 130454e42d)
2012. júl. 16. 14:49

:)

Hasonlóan vélekedhetünk ezekről a ,,kölykök’’-ről...

Az idézőjelet meg azért használom, mert az 54. hozzászólásomban leírt molett=ronda párhuzamot egy 41 éves férfi(?) vázolta ,,poénosan’’ számomra... Mondjuk, nem tudott meggyőzni az ,,igaz’’-áról ;) - de okozott néhány kellemetlen percet, bevallom...

71. 34c48a3825 (válaszként erre: 55. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 14:48

Én inkább azt tartom szánalmasnak, hogy a te szavaddal éljek, hogy ha egy férfi meg akarja csalni a feleségét, akkor mindig talál olyan kövér nőt, aki önbizalomhiány miatt könnyen kapható alkalmai szexre. És még el is hiszi szegény, hogy azért, mert ő az igazi, a teste az igazi-de annyira azért nem, hogy elváljanak miatta, csak használni kell.


Érzed már az okfejtésed hatalmas logikai hibáit?!


Egyébként:

A kövér, azaz hurkás, zsíros, egészségtelen, tunya testalkat csak nagyon keveseknek vonzó, azon az egészség miatt sem ártana változtatni.


Amúgy meg a balerina alkattól egészen mondjuk Lorenig és Belucci-ig egyéni ízlés kérdése, hogy a "nagy átlag" mit szeret a leginkább.


Véleményem szerint az egészség a legfontosabb, nem a jelenlegi, hanem a hosszú távú, egyszóval, heti négy óra testmozgás még nem ártott meg senkinek, de nagyban növeli mind az élettartamot, mind a tetszési indexet a másik nem körében.

70. emagdi
2012. júl. 16. 14:48

ööö...azért ne csúsztassuk a dolgokat, itt most nem arról van szó, ha valakin van 5kg felesleges zsír:)

nem muszáj mindenkinek rubintrékának lenni minimális testzsírszázalékkal, és náluk "zsírosabb" nők sem kövérek még. egy bizonyos határig... csak sokszor nehéz észrevenni hol ez a határ, aztán ha meg már elszaladt a ló, akkor vagy összekapja magát az ember, vagy leül a többi kövér nővel a cukiban, és megtárgyalják, hogy a világ nagyon igazságtalan és kegyetlen :D

69. michelle.r (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. júl. 16. 14:47

És mi van akkor, ha 44-es a ruhaméretem? Az égvilágon semmi! Legfeljebb nem a gyerekosztályon vásárolok, mint a többiek.


Hehe, még sose jutott eszembe a gyerekosztályon keresni a 38-as méretű ruháimat ;)

68. tundike77 (válaszként erre: 54. - Olgi78)
2012. júl. 16. 14:47
itt is van a kis betyár, az inzulinrezisztencia...Én is ezért ajánlottam a cikk írójának az endokrinológiát,sajnos én is ezzel a betegséggel élek,de meg lehet tanulni ezzel is együtt élni,de tudni is kell róla,hogy kezelhető legyen :)
67. zsoka1984 (válaszként erre: 59. - Olgi78)
2012. júl. 16. 14:43

Régen a soványság a betegség jele volt az emberek számára, most ha már 2 kiló plussz van az emberen már beteg, mert minek eszik annyit.

Igen a média meg a rossz indulat és hogy mit mondanak a haverok, pedig épp nem ez tetszene neki, de így nézik valamibe.

66. 130454e42d (válaszként erre: 59. - Olgi78)
2012. júl. 16. 14:39
Na, az olyan pasikról akiknek a haverok véleménye meg a villogás a döntő megvan a véleményem. Egy férfi van annyira magabiztos, hogy a saját feje után menjen a párválasztásban, a kölykök meg kit érdekelnek?
65. zsoka1984 (válaszként erre: 57. - 85a4a01a64)
2012. júl. 16. 14:37

Igazából Rubint Rékára gondoltam, aki hülyére eddzi magát és nincs benne egy csepp nőiesség.

Rosszindulatú te vagy szerintem és ha észre vetted volna 60 kiló voltam plussz sportoltam sokáig elég szép eredményekkel. Tökéletes alakom volt átlag csaj voltam a férjem pedig egy átlagos hapsi nem ronda mint ahogy te gondolod. Mert hát jó hapsi csak a vékonyaknak jár.

Akiket meg felsoroltál azok átlagos anyukák, átlagos külsővel és alkattal én nem rájuk gondoltam. Számotokra egy 156 centis 60 kilós ember is kövér 10-15 plussz kiló nem kövérség.

2012. júl. 16. 14:35

Nehéz igazi párt találni, de én is duci vagyok...ill duci voltam, amikor összejöttem a párommal. Most már kövér vagyok :D

De nekem is sikerült. 20 éves voltam mikor összejöttünk és most fogjuk ünnepelni a 3. évfordulónkat, 2 éve közös házban élünk. És sztem nem minden esetben igaz, hogy a duci lány könnyű prdéa. Én is ki voltam éhezve egy férfi szeretetére, én is álmodoztam, hogy a suli leghelyeseb sráca randira hív stb...de én nem ugrottam soha ágyba senkivel. Sőt a párommal is sokáig vártam mire oda adtam magamat.

Én is egyet értek abban, hogy ez a vékony divat, csak a média miatt lett ekkora életforma. Nem azt mondom, hogy legyen mindenki 100 kiló, mert az nem egészséges, de ha van vkin 5-10 kiló plussz azt se kell szégyelni. És lehet naív vagyok, de ha én megtaláltam a szerelmet, egy férfit aki imád és mindent megtesz értem, akkor más duci lánynak is sikerülhet! Lehet később, lehet nehezebben de nem lehetetlen! Csak nem szabad az első pasinak oda dobni magunkat aki 1 szép szót szól, előtte meg kell ismerni! Sztem! =)

2012. júl. 16. 14:35
Meg a férfiak egy párkapcsolatba főleg nem fogják mondani a párjuknak, hogy kövér vagy.
62. 85a4a01a64 (válaszként erre: 58. - Bcicus)
2012. júl. 16. 14:33

Én voltam 14 kg több is. Most 162/52 vagyok.

Én magamat nagyon nem szerettem és másban is csak a rosszat láttam, utáltam mindenkit. De annyira egyszerű lefogyni, mint egy pofon csak sokan megijednek tőle.

Nincs szó koplalásról. Lehet szülés után egy ideig meghízik az ember, de aki nem szült vagy már rég szült az, ha nem is csontsoványra(mert sose ez a cél), de arányos, csinos nővé lefogyhat(na).

rossz látni amikor egy szép arcú lány, nő el van hízva, sokkal jobban érezné magát és tényleg "kinyílna a világ előtte".

61. olgi78 (válaszként erre: 60. - Emagdi)
2012. júl. 16. 14:31

Ha nem is azonmód taszítónak, de tény, hogy nem rajtunk akad meg a szemük alapból... :)


Arról meg, hogy ki könnyű préda és ki sem – igazán a férfiak mondhatnak véleményt (szerintem). ;) :) Azok a férfiak, akik be merik vallani, hogy ilyen és olyan alkatú nőhöz is volt szerencséjük – vagy ha úgy tetszik: pechjük! :)

60. emagdi (válaszként erre: 59. - Olgi78)
2012. júl. 16. 14:24

meg talán azért is, mert legtöbbjük a topik írójához hasonlóan eléggé megkeseredett, kiábrándult, és egy kedves szó után már ugranak is a pasi ágyába. szóval könnyű préda:)


mindenesetre akármennyit is bizonygatja itt bárki, a férfiak döntő többsége taszítónak találja a kövér nőket. ez van.

59. olgi78 (válaszként erre: 55. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 14:19

,,de van egy duci vagy telt szeretője''


Na, igen... A duci nők egyik legfájóbb pontja, hogy csak a szeretőt, alkalmi partnert látják benne a férfiak.

Hogy miért?

Talán mert hiába odaadó, szeretetteljes és remek társaság – nem lehet vele villogni férfitársaik előtt... (?!)

58. Bcicus (válaszként erre: 56. - 85a4a01a64)
2012. júl. 16. 14:18
ez valszeg azert van mert nem vagy kover. en tengeteg ilyet ismerek es mikor lefogytam igen csak nem tetszett neki. soha nem volt olyan,hogy a sulyom miatt ne kapjak meg egypasit.
57. 85a4a01a64 (válaszként erre: 55. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 14:16

Nem szánalmas, ha 30-40 éves nő, vonzó, feszes és szexi. Mondok neked 30-40 közötti nőket akik anyukák és kívánatosak: Várkonyi Andi, Détár Enikő, Szandi, Farkasházi Réka, Zséda, Szekeres Adrienn...

ők 35-40 közöttiek és nem látom őket szánalmas csitrinek. Egyébként még az is jobb lenne, de nincs így.

Belőled elég nagy rosszindulat lehet a hsz alapján. Ilyen tippet ne adj senkinek csak azért, mert te kifogtál 1000 ből 1 pasit aki a kövér nőket szereti. Lehet, ha látnám a párod (bocsánat) azt mondanám csinos nő nem is jutna neki csak te. Szóval erre ne alapozzon a topicnyitó. Én 30 vagyok és nagyon sok pasit ismerek/időst fiatalt) senki nem a kövéreket szereti. De, ha neked jobb ámítsd magad és szidd a fent említett vonzó 35-40 nőket.

2012. júl. 16. 14:13

Sziasztok!

Én még egy pasival sem találkoztam aki a duci nőket szereti. Itt most nem Tolvaj Renire gondolok aki formásan duci, hanem aki formátlanul, nagy husos karokkal.

Topicnyitó egy édes tündér!

Diétázzál, fogyjál le. Ha reggelizel, ha ebédelsz 1-1 adag, este ne egyél. Nem kell a diétától megijedni, nem tragédiaként kell felfogni és megvonásként, hanem egy olyan dologként ami SEGÍT Neked, hogy aztán jobb, szebb életed legyen.

Ne állj a magad útjába! Egy fiatal lány aki még nem szült nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy kövér legyen, h tele legyen zsírpárnával, hogy ormótlan legyen a teste.

Szeresd a tested és szeresd magad és ezért tegyél meg mindent, hogy a "várad" szép legyen.

A Te arányaidhoz képest fogyj le- 5 kg nem baj, de 10 már igen.

Szóval egy nő nem engedheti meg magának 45 éves koráig, hogy elhízott és kövér legyen. szerintem.

Egy kis odafigyelés nem tragédia és napról napra közelebb kerülsz a célodhoz!!

Sok szerencsét és szerelmet kívánok, de tégy is érte és ne várd, hogy fogadjanak el, ha te sem fogadod el saját magad!

55. zsoka1984 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. júl. 16. 14:00

Mikor megismerkedtem a férjemmel 60 kiló voltam, azt mondta nekem: szép vagy meg minden, de kellene még tíz kiló. A 10-ből 25 lett.

Az életem során annyi, olyan pasival találkoztam akinek a duci volt igazából a zsánere. Csak ez az átkozott divat, meg mit szólnak mások.

Hozzá teszem igen jó pasik. Otthon várja a cica baba, akit egész nap a haja a ruhája a súlya érdekel, de van egy duci vagy telt szeretője akiben a nőt keresi a megnyugvást.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a vékony lányok buták isten ments. Mindenkinek meg van mi tetszik és azért, mert valakin van 10-20 kiló túl súly attól még nem bálna vagy disznó.

Szánalmasnak tartom, hogy 30-40 éves családos anyák, úgy akarnak kinézni, mint egy 16 éves csitri. És mind ezt súlykolja belénk az átkozott média.

54. olgi78
2012. júl. 16. 13:59

Sziasztok!


Hosszú leszek, előre is bocsánatot kérek! :)


Egész életemben a túlsúlyos emberkék csoportjába tartoztam. Oka lehet egyrészt az ,,apai örökség’’ gének formájában, másrészt a nem megfelelő életmódom és még sok egyéb tényező. Voltam nagyon kövér, voltam duci – csak vékony, normál testalkatú nem.


Volt 7 éves párkapcsolatom, melynek kezdetén egészen csinos, a végén szörnyen kövér voltam. Voltak férfiak, akiknek csak alkalmi légyottra kellettem volna; olyan is akadt, akivel nem tudtuk átlépni a barátság szintjét – igen, a külsőm miatt (neki, akkor is, most is nagyon hálás vagyok, mert elindított egy úton – elsősorban önmagamért!); és olyan is akadt, akivel megpróbáltuk, de ő sem tudott elfogadni teljesen (még ha akkor is éltem önmagamhoz mért legvékonyabb korszakom) – és visszament a volt párjához...

Minden ilyen helyzet megviselt, és szinte mindegyikre másként reagáltam: előfordult, hogy erőre kaptam, és belevetettem magam a sportba, olyan is, hogy depresszióba süllyedtem. A súlyom pedig a lelkiállapotomnak megfelelően ingadozott...

A 7 éves kapcsolat után, és a fentebb említett fiúnak hála 35 kg-tól szabadultam meg egy év alatt; majd 10 hónap alatt visszaszaladt 20 kg – és akkor már hiába volt edzés, életmódváltás, semmi sem segített, hónapokon át 2-3 kg ment le s jött vissza... Kiderült: inzulinrezisztencia áll(hat) a háttérben. A gyógyszernek hála lassan megindultak a kilók lefelé...


Most valahol félúton tartok – a súlyomat illetően...


Az életemet, a vágyiamat tekintve meg gyakorlatilag sehol...


Hogy a külsőm miatt, vagy valami más, benső, negatív tulajdonság miatt – nem tudom...

Csak azt, hogy a 7 évig tartó kapcsolatot a volt párom a szakítást követően mégis folytatni szerette volna; hogy az a fiú, aki visszament az exéhez, ismét szeretett volna találkozni stb. (Az más kérdés, hogy ezt hogyan éli meg a nő: sikerként, vagy inkább elkeseredik, mert a cikkíró által is említett ZS-variációnak érzi magát...)


És, igen... Olyan is előfordult, hogy a molett-kövér kifejezésről, amivel jellemezetem a külsőmet, azonnal egy rondanős vicc jutott eszébe a férfinek. Hát, nem volt mit tennem, mint ,,hálás szívvel’’ megköszönni ,,kedves iránymutatás’’-át arra vonatkozóan, hogy hol (lenne) a helyem a társkereső oldalak dzsungelében... ;) Már csak derülök rajta, de akkor és ott – nem erősítette az önbizalmam...


Mindenek ellenére azért mégis hiszem, hogy minden leányzót vár egy Társ (és egy csinos menyasszonyi ruha ;))... :) De nem szabad megfeledkezni az erőfeszítésről sem a mielőbbi észrevétel érdekében! :)

2012. júl. 16. 13:53

Talán nem csak a házasság miatt kellene lefogyni.. Attól, hogy van valakinek párja/férje attól még jó neki elhízottan?


ld:

cat..e..rina: "Most már jól esik a mozgás is, mert sajnos muszáj fogynom, ugyanis a térdeim és a repedt gerincem lázad a súlyom ellen."

Hoppá...

52. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. júl. 16. 13:22

"Boldognak kell lennem, mert nincs okom panaszra."

Ez minden, csak nem boldogság. Az egész cikk csupa panasz, mások lesajnálásával megspékelve, akik nem tudják megjegyezni a hódolóik nevét :P A homály még messze nem oszlott fel benned.

2012. júl. 16. 13:02

Naná hogy elveszik!

Sőt a nem sminkelő, nem műkörmös, a nem sportoló, és a diplomás nőket is elveszik. És még sok minden másfélét is. Ha az első pillantásra valami megfog a másikban, és utána lehet vele beszélgetni is, akkor tutira. Én azt látom, hogy a pasik többnyire megnézik a 'szupercsoda' nőket, aztán tovább mennek és keresnek egy normálisat. Csak légy "látható" a férfiak számára. Marha sok a netes társkereső oldal, mehetsz a barátnőddel csavarogni és közben is lehet találkozni pasikkal. És igenis légy igényes, hogy ne legyen 'kvazimódó', meg bunkó az a szerencsés férfi, akivel összejössz, mert különben nem tudnál velemaradni. Ha ilyen aranyosan tudsz írni, biztos magad is aranyos vagy, és ez biztos, hogy a külsődön is látszik. Nekem is van vékony barátnőm is meg duci is. Van köztük férjezett és magányos. De marhára nem a méretük az ami miatt egyik vagy másik oldalon vannak. A palik az életvidám nőket kedvelik. Én voltam 45kg is és voltam 75 is. Mindig ugyanaz az ember voltam. Az egészség érdekében valóban érdemesnek tartom a fogyókúrát, de inkább a szép lassú kényelmes módját. A kicsit kevesebbet kajálok, mint előtte módszert. A kicsit többet mozgokkal kombinálva. Én sokáig azt hittem, hogy örökre magányos maradok (pedig vékony voltam), aztán a legváratlanabb pillanatban, amikor a legnagyobb szükségem volt rá, egy netes oldalon megtaláltam a páromat. Már azt gondolom, hogy minden zsák megtalálhatja a foltját, csak türelmesnek kell lenni, és akarni! Képzeld el, hogy milyen párt szeretnél és előbb utóbb előbújik. Talán ő is már keres téged! Sok szerencsét kívánok a társtaláláshoz, akár 44es, akár 36os mérettel, csinosan öltözködni mindig lehet.

2012. júl. 16. 12:52

unokanövérem mindig duci volt és 14 éves korától 100 kg felett (156 cm magas), rengeteget fogyózott (ik) mozog mégse mennek le neki a kilók. Megtalálta az igazit 11 éve vannak együtt, 2 éve házasok, boldogok.

A srác jóképű "csinos", nem qvazimódó.

Igenis a ducik is férjhez mehetnek!

49. ea9c1e506c (válaszként erre: 29. - Emagdi)
2012. júl. 16. 12:45

Ha vékony lányra gondoltál jó nő alatt, igen, olyat is ismerek. Meg olyat is, aki nem.


Azt akartam kifejezni, hogy nem ezen múlik.


Megjegyzem duci nő is lehet jó nő.

2012. júl. 16. 12:42
a cikk jó,vélemények vegyesek :) de ez így van rendjén...egy tanács,ha megfogadod,ha nem boldogulsz a túlsúllyal,célszerű lenne felkeresni egy endokrinológust. tudom miről beszélek,158 cm vagyok és voltam 83kg :( de ha nem ettem akkor is híztam,ha nem működik a hasnyálmirigy rendesen,sajnos egy csomó mindent vonz maga után.gyógyszeres kezelés mellett már a diétáim és tornám eredményes,nem könnyű,de legalább most már van eredménye. most 64 kg vagyok,és kirobbanó formában,de ha nem megyek el a dokihoz évekkel ezelőtt,ki tudja most hol tartanék....
47. 9d7907a17a (válaszként erre: 20. - Gumicsirke)
2012. júl. 16. 12:41
A lányok mindig kegyetlenebbek, pláne ha külsőről van szó.
46. 9d7907a17a (válaszként erre: 17. - B7f7648620)
2012. júl. 16. 12:39
Akkor én vagyok a kivétel. Voltam nagyon vékony (170/45) és nem igazán kapkodtak a pasik utánam. A normál súlyom (170/60) már kezdte megmutatni, hogy másként is lehet, akadt pár pasi, de a 42-es méretem (170/73) nyitotta meg az utat a pasikhoz és ezzel a mérettel mentem férjhez is. Azóta felszedtem 7kg-ot, amiből édesség kiiktatásával három hónap alatt 5kg-ot leadtam. Most már jól esik a mozgás is, mert sajnos muszáj fogynom, ugyanis a térdeim és a repedt gerincem lázad a súlyom ellen.
45. a14deb9047 (válaszként erre: 39. - 1e9e08955f)
2012. júl. 16. 12:38
Ez jó... Nyilván visszaadtad sokaknak a reményt :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook