Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

134. revi11
2012. júl. 16. 19:12

Persze,ismerek pár hölgyet,aki "duci",de olyan kisugárzása van,hogy csak na!

A belső harmónia az meglátszik,a kiegyensúlyozottság,önmagunk szeretete,elfogadása szintén.

2012. júl. 16. 19:08

Nagyon tetszik a cikked!

Igen, a ducik is megtalálják a párjukat!

Én az ellenkező táborba tartozom, de nem saját akaratból. Ilyen géneket örököltem, és bármit is teszek, ilyen maradok. Nekem azt kellett elfogadnom, hogy 75A-nál nem lesz nagyobb a mellméretem (kivéve a terhességeket). Engem azért csúfoltak, mert "elől deszka, hátul léc" vagyok.


Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. A lényeg, hogy nem szabad túlzásokba esni ( gondolok itt az evésre, de ugyanígy a diétára is).

A én mottóm, hogy 1x élünk, érezzük jól magunkat! Na meg, milyen ciki lenne egészségesen meghalni. :p

2012. júl. 16. 19:01
Vannak azért pasik akik rúzsozzák magukat :)
131. szilisári (válaszként erre: 130. - Anna0411)
2012. júl. 16. 19:00
Pont ezt akartam irni, hogy valszeg a sorhasas, kopaszodo pasik kevesbe aggodnak azon, hogy hozzajuk megy-e valaki. De ez mar csak egy ilyen vilag, hozzajuk mennek a nok, mert ugye csak kicsit kell szebbnek lenniuk az ordognel.
2012. júl. 16. 18:44
Annyira idegesít, hogy ebben a témában, legtöbb esetben csak a nőkről van szó. Mivan a pasikkal? Nálunk nem számít a súly, csak igényeik vannak? Teljesen idevág Csernus idézete: "a férfiak egy csomó mindent elvárnak a nőktől, miközben nem segítik őket. Elvárják az is, hogy a nő megfelelő külsővel is rendelkezzen, miközben a pasi meg egy dagadt, elhanyagolt disznó. . . " :D
2012. júl. 16. 18:29
Én életem javát kiegyensúlyozottan, vékonyan és sportosan életem le. Nem voltam egy nagy pasi hajkurászó, de mindig előkerült valaki innen-onnan. Aztán egyszer csak bumm, híztam 40 kilót, majdnem 100 voltam már, amikor észbe kaptam. Megmondom őszintén, hogy kedvem sem lett volna pasihoz, mert magam előtt sem szerettem levetkőzni, nemhogy más előtt. Aztán tavaly életmód váltás, stb, lement 20 kiló, nyilván sokkal jobban éreztem magam, de a 80 kiló még mindig nem 60. Aztán stagnáltam egy kicsit, most 2-3 hónapja heti minimum 6x60 percet sporttal töltök, 75 kiló körül tartok, de sokkal formásabb vagyok és ezerszer jobban érzem magam ennek köszönhetően. Jó a kedvem, büszke vagyok magamra és ezt mások is meglátják, oh, yeah. Nekem nagyon sokat számít, hogy a többlet ellenére látszanak az izmaim már illetve az még többet, hogy tudom, megteszem, amit tudok magamért.Illetve előbb-utóbb lemegy még az a kis plusz, ami rajtam van, mert soha többé nem szeretném abbahagyni a mozgást, nem sietek sehová, mert már jól érzem magam és ennél már csak jobb lesz. Szóval hajrá mindenkinek!
128. spinneli (válaszként erre: 127. - An-Drea)
2012. júl. 16. 18:20

Mert ezek a cikkek egy társoldalon jelennek meg, a netbarátnő nick mögött nincsen senki.

(Az eredeti cikket persze vélhetően egy valódi személy írta, de ő nem valószínű, hogy reagálni fog.)

127. an-Drea
2012. júl. 16. 18:10

Sziasztok....érdekes, hogy a cikk írója, a fórum indítója nem nagyon reagál a kommentekre. Crimson-nak maximálisan igaza van....mindenkivel lehetnek problémák és kételyek. Én 15 éves korom óta nem voltam 65kiló alatt. Ez 25éves koromra 82 kiló lett, az 164es magasságomhoz. Tudom, mi az hogy duci...de nem tudom, mik a "ducik kételyei" 15éves korom óta voltak udvarlóim, több mint a csinos, de flegma barátnőmnek. Annó ő kérdezgette a bálokban..miért van, hogy hozzám jönnek oda a pasik, és nem hozzá...pedig ő soványabb. Mondtam, lehet...de messziről bűzlik a kisugárzásod. És ez így is volt. 16évesen jöttem össze az exemmel, 6évig tartott, otthagytam...már nem szerettem. Az eredmény 82kiló..hondoltam, most vagyok 23, se pasi, se hatalmas szingli haveri kör akikkel pasizni lehetne...erre 2 hónappal később összejöttem a jelenlegi párommal, akivel egy hónap múlva lesz az eljegyzésünk.

Jelenleg fogyózom...mert az eljegyzésemre szeretném magam úgy látni, ahogy azt gyerekkoromban elképzeltem. Nem lesz A vonalú ruhám....lesz tündérmesém!!!! Most 68 vagyok. Nem akarok gebe lenni, 62körül megállok a fogyóban.

Van egy fogyós naplóm, ott mindez, amit leírtam képekkel van illusztrálva..... meg lehet győzödni, még csak igazán szép se vagyok...de vagyok, amilyen vagyok. Szerintem minden csak azon múlik, hogy adod el magad, és azt a szintet, amin eladod magad, azt tudod-e évekig tartani. Csak mert a jellemet nem megjátszani kell...élni. És akkor valaki úgyis meg fog szeretni....csak önbizalom kérdése.

Ez az én véleményem, tapasztalatom. By

126. Crimson
2012. júl. 16. 17:25
Bár nekem már voltak kapcsolataim, most 22 évesen, 50 kilósan,normál testalkattal, szép arccal is baromira kételkedem, hogy engem valaha elvesz valaki...vagy végre találok olyat, aki megbecsül. Szóval biztosan nem csak ducik élnek ilyen kételyekkel, de remélem, hogy mindenki találkozik azzal a férfival majd, aki eloszlatja ezeket a kételyeket :)
125. Milus07
2012. júl. 16. 17:13

Szia Drága!!Nagyon jó írás:):)

Ha tudnád,h nekem is hányszor,de hányszor voltak ilyen gondolataim,kétségeim stbstb. Mára ott tartok,h van egy gyönyörű kislányom(8hós),vőlegényem,akivel a közös életünket tervezgetjük(egyenlőre anyósoméknál lakunk). Nem volt sok férfi az életemben,de nem is az számít. A mai napig duci vagyok,vagyis már inkább kövér,sajnos a hirtelen jött terhesség és 1betegség miatt eléggé sok maradt/lett rajtam. De most épp változtatok ezen(egészséges életmód és torna). Nem azért,mert a párom akarja,hanem mert én akarom.

Ha érdekel,én ezeket tettem/tudom tanácsolni..

Legyél magabiztos(tudom,h sablonnak hangzik) és optimista.Vagyis kicsit szorítsd vissza a negatív gondolataidat. Mert igenis neked/nekünk is jár a boldogság! Lesz még habos-babos menyasszonyi ruhád,lesznek férfiak az életedben!Csak legyél nyitottabb!!Végy egy nagy levegőt és úgy lépj az utcára,kávézóba,buliba(...) húzd ki magad és ne szégyenkezz azért aki vagy.Nagyobb ruhát hordasz mint 36/38..na és? Olyan szép és divatos ruhákat hordhatsz nagyobb méretben is..és hidd el,lesznek olyan pillanatok is,h a vékonyabb barátnőid "irigykedni" fognak..

Azt a mondatot ne felejtsd csak (néhai drága anyukám mondta sokszor),h "Nem attól vagy szép vagy boldog,ha minél vékonyabb vagy,hanem ha ragyogsz..ha ragyogsz az életkedvtől,a magabiztosságtól.És ezt úgy érheted el,ha hiszel önmagadban."

Kicsit hosszú lett,ne haragudj!Nem akarok semmibe beleszólni,csak nagyon megindított az,amit írtál.Minden jót!!

2012. júl. 16. 17:09

Honnan tudtam, hogy ennek a cikknek vita lesz a vége? Véznák kontra dagik? :)))))


Pedig a cikk tetszett, aranyos. Főleg, amit a gyerekkorról írtál, mert sajnos én is csak későn kaptam észbe, hogy a tündérmesék nem a kövér nőkről szólnak.


(És titkon elárulom, hogy nem minden kövér ember azért kövér, mert zabál, mint egy malac, ahogy nem is minden vékony ember azért vékony, mert keveset eszik, vagy sokat sportol.)

2012. júl. 16. 16:52

Jó cikk,jó fogalmazás.Kívánom,hogy félre tudd tenni a negatív gondolatokat,és nagyon sok örömed teljék az életedben.

Teljesen biztos,hogy a duci lányok,nők is megtalálják a párjukat.És tényleg úgy van,hogy nagyon csinosak és szépek tudnak lenni.

Nem az egyszálbél,anorexiás nők a minden.

Van olyan,akinek a vékony tetszik,van olyan akinek a husisabb,de a legfőbb dolog tényleg a belső.

Ha valaki jó lelkű,jó szívű,helyén van az esze,tudja mit akar,annak a nőnek biztos hogy eljön az igazi.És nem a 36-os,38-as méret a mérvadó.

Lehet valaki kívülről bombázó,szuper alak,szép arc,ha belül gonosz,lelketlen.

122. zsoka1984 (válaszként erre: 116. - 4392c3e6f7)
2012. júl. 16. 16:11

Lehet hogy kicsit túl pörögtem az egyik hozzá szóláson még az elején át gondolva és rosszul vezettem le.

Én viszont nem sértegettem senkit.

2012. júl. 16. 16:10
klassz lett! tetszik a stílusa :)
120. 4392c3e6f7 (válaszként erre: 118. - Spinneli)
2012. júl. 16. 16:08
"boldog és elégedett" :))
119. 4392c3e6f7 (válaszként erre: 115. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 16:07

pszihopata vagy esküszöm

kezeltesd magad-agyára ment a boldog élete :))

118. spinneli (válaszként erre: 115. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 16:07

...akkor viszont nem értem, hogy kivel akarsz vitatkozni.

:)

Egyébként az emberek többségét abszolút nem érdekli, hogy hogy néz ki a másik, az ellenkezőjét azok gondolják, akik nincsenek megelégedve magukkal, és azt hiszik, hogy "mindenki őket bámulja".

117. 4392c3e6f7 (válaszként erre: 110. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 16:07
ez hülye!!
116. 4392c3e6f7 (válaszként erre: 91. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 16:05

Ez egy nagy hülyeség. Ezt senki nem szajkózza rajtad kívül..

Te csak támadsz, vádaskodsz, szélsőségekben gondolokozol és nem olvasol a sorok között.

erre mondják, hogy buta vagy ostoba.

A borda és a zsír között van izom és hús, de mindegy. Én biztos nem vitatkozom veled.


"még jó, hogy boldog vagy és elégedett a férjeddel"

115. zsoka1984 (válaszként erre: 113. - Spinneli)
2012. júl. 16. 16:05
Nem is írtam, hogy valaki ezt írta volna valaki ez a saját véleményem volt.
114. spinneli (válaszként erre: 112. - B7f7648620)
2012. júl. 16. 16:00
Persze, természetes, hogy nagy motiváció az, hogy tetszeni akarunk a másik nemnek, de szerintem nem ez kell, hogy az elsődleges legyen, ha változtatni akarunk, elég nagy közhely ma már az, hogy magunkért változtassunk, de tartósan és egészségesen csak így lehet, szerintem.
113. spinneli (válaszként erre: 110. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 15:58
Én nem láttam itt olyat, hogy csak sovány ember, ember, ezt nem állította senki.
112. b7f7648620 (válaszként erre: 97. - Spinneli)
2012. júl. 16. 15:58
Nem mindegy, csak itt ebből a szemszögből írkáljuk hoogy mi a helyzet. A párkeresési nehézségeken kívül igen uncsi még a nehézkesség, fájó lábfej, összedörzsölődő combok, izzadás, vörösödés, fáradékonyság stb...
111. emagdi (válaszként erre: 110. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 15:57

senkinek nem kell fejbe lőnie magát:)))

még akkor sem, ha betolt egy tepsi zserbót:))

110. zsoka1984 (válaszként erre: 105. - Emagdi)
2012. júl. 16. 15:54

Én azt próbáltam az elején írni, hogy nem csak soványan lehet az ember ember. Ismerem mind két oldalt. Nem csak akkor lehet az ember beteg ha kövér mert a who azt mondta.

Az ön sajnálat nem jó ha nincs magával megelégedve foggyon le, de azért mert duci még nem kell a bányába menekülnie. Mert egy gusztustalan ember, 100 kiló fölött már lehet, de 20 kiló miatt még nem kell fejbe lőnie magát.

2012. júl. 16. 15:54
sok embernek de jo,ilyen hülyeséget kérdezni hogy a ducikat is elveszik-e??és ha nem??örülj neki,eggyel kevesebb gondod lessz.
108. 34c48a3825 (válaszként erre: 106. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 15:53

Vagy idézd be, hol írtam ezeket a szavakat, vagy ne rajtam kíséreld meg leboxolni a frusztrációdat.


SEHOVÁ nem írtam ilyet.

107. emagdi (válaszként erre: 106. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 15:52

"Azt akartam evvel mondani vagy írni, hogy nem kell ahhoz kövérnek lenni, hogy az embernek legyenek betegségei és nem csak soványan lehet valaki egészséges."


de hát pont ezt írta ő is!!!! :))

hozzátéve, hogy azért az esélyek a soványaknak kedveznek. (de ettől nyilván van sovány beteg ember is, csak a kövérek között nagyságrendileg több)

106. zsoka1984 (válaszként erre: 102. - 34c48a3825)
2012. júl. 16. 15:50

Művészien forgatod ki az ember szavait.

Azt akartam evvel mondani vagy írni, hogy nem kell ahhoz kövérnek lenni, hogy az embernek legyenek betegségei és nem csak soványan lehet valaki egészséges. A sportról meg annyit, hogy versenyszerűen sportóltam több országos versenyen indúltam egyénileg és csapatban fociztam, kéziztem és jó sprinter voltam van egy pár érmem.

Igen baj, hogy abba hagytam a suli után, én is sajnálom.

Te gondolod azt, hogy csak soványan lehet az ember szép, okos és egészséges.

105. emagdi (válaszként erre: 100. - Zsoka1984)
2012. júl. 16. 15:47

????


nem tudom, hogy te mit hogyan értelmeztél a topikban elhangzottakból (ez végül is a te dolgod), de szerintem itt az emberek egy része arra próbál rávilágítani, hogy talán nem a legjobb út az, ha valaki az önsajnálatba, hamis önigazolásokba menekül, hanem ha le szeretne fogyni, akkor tegyen is érte. (mert annak elég kicsi az esélye, hogy este elalszunk kövéren és reggel már modell alakkal ébredünk)

aki nem szeretne lefogyni, oké, ő dolga, ha jól érzi magát úgy, éljen nagy testben. nincs ezzel baj. a baj csak akkor van, amikor a nagyobb test helyett valaki kisebbet szeretne, de nem tesz érte semmit. vagy maximum annyit, hogy megmagyarázza, mégiscsak jó ez neki így is, amúgy sem tud lefogyni, és neki majd a belső értékei fognak kitűnni stb stb... (megjegyzem a belső értékek akkor is megmaradnak, ha az ember egy kisebb testben él:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook