Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

164. Styxia
2012. júl. 17. 09:34

Ah még elfelejtettem:

ami a fiúkat illeti: én az elsö barátomat úgy ismertem meg hogy otthon építkeztünk én is segitettem,és este még le kellett ugranom a boltba, és éppen munkás cuccban, begipszelt kézzel, kicsit kócós hajjal és egy vekni kenyérrel a hónom allatt sétáltam haza, amikor egy közös ismerössel találkoztam és az eslö barátom éppen ennél az ismerösnél volt látogatóban..azonnal belém szeretett.Majdnem 2évig voltunk együtt, ö már feleségül is kért volna, de aztán szakítottunk de még mindíg jóban vagyunk.Nekem a többi ismerettségem is hasonló volt, és a házasság is felmerült:) De már 8éve együtt vagyok a mostani párommal és remélem hogy még sok év van elöttünk:)

A munkahelyen van egy kolléganöm ö nagyobb darab mint én, most éppen 7hónapos terhes kb. két és fél hete volt az esküvöje és nagyon boldog, a plusz kilóvival, a férjével és a kisfiával a szíve alatt, úgyhogy szerintem a dagikat is elveszik igen...

163. 9d7907a17a (válaszként erre: 156. - Grácia)
2012. júl. 17. 09:33
Pedig a "kvazimódok" között nagyon sok a kedves, szerethető ember.
162. belladonna3 (válaszként erre: 161. - Styxia)
2012. júl. 17. 09:32
Éééés itt a pont! ;)
161. Styxia
2012. júl. 17. 09:21

Annyi minden eszembe jutott miközben a cikket olvastam, és itt a hozzászóásokat olvasva is.Hirtelen nem is tudom hogy hol kezdjem.

Igen nekem is van súly feleslegem, és hazudnék ha néha nem gondolnék arra hogy milyen jó is lenne, ha én is csak úgy felkapkodhatnám a 34-36-os nadrágokat, ruhákat..hogy nem lenne jó pont olyannak lenni mint mindenki más.De aztán csörög a láncos bili.

Én egészen kicsi gyerekkoromtól fogva nem voltam olyan sovány mint a többi kislány, nem nem voltam túlsúlyos gyerek, de valahogy alkatilag vastagabb voltam.Aztán elkezdtem sportolni is, és erös vádlim, és vállizmaim lettek,így aztán végképp nem néztem ki úgy mint a többi osztálytárs....Igaziból én mindíg azt gondoltam hogy a sovány emberek olyan marha boldogok, de aztán az évek folyamán rájöttem hogy nem így van.


Söt arra is rájöttem hogy nagyon sok ember hiába sovány egészen egyszerüen undorító és primitív karakter. A dagadtság-soványság nem mondd el senkiröl SEMMIT!!!

A szokásos: "dagadt vagy megfogsz halni a zsírban meg magasvérnyomásban és stb...." dumát pedig egyáltalán nem bírom már hallani sem....most öszíntén: a túlsúly nyílván egy kockázati tényezö...de(!) a dogányzás/alkoholhofogyasztás/drogozás/extrém sport/stressz és stb...talán kevésbbé beolyásoló tényezök???Hát nem! És hány de hány sovány ember issza le magát tök részegre bulikban...hány de hány gyújt rá vagy akár láncdohányos???A sort lehetne folytatni...de ugye amig az ember újjal mutogat a másikra addig sem kell a saját háza táján söprögetni.

Igen én is irígykedtem elször a szomszéd lányra mert a fiúk egymásnak adták a kilincset nála, és mindenki vele akart lenni, aztán elkezdtem megnézni a fiúkat és rájöttem hogy, azokkal akikkel az a lány együtt volt én nem tudtam volna mit kezdeni, pontosabban szólva még akkor sem kellettek volna ha valaki utánnam dobta volna öket.

Tény hogy eléggé önfejü is vagyok, mert mindíg tartottam magam ahhoz az elvhez hogy egy fiú vagy olyan akivel jól érzem magam és akivel eltudom magam és a jövöm képzelni, vagy inkább hagyom a dolgot, a legrosszabb amit az ember tehet hogy "mindegy csak legyen valaki" alapon kezd el kapcsolatot valakivel. Csak azért mert valaki túlsúlyos nem kötelezö az elsö jelentkezövel leélni az életét.Inkább egyedül mint társas magányban. Ja még valami ami a fiúkat illeti: manapság egyáltalán nem vagyok irígy söt, igaziból csak szánlmasnak tartom a zselézett fejü, magukat felfújt, macák után füttyentgetö, kocsányos szemü tirpákokat.

A FÉRFIAK igen a nagybetüsek - mert ugyan kihalóban vannak de még akad belölük- azok elöször is beszélgetnek veled, kialakítanak egy képet rólad magukban, aztán lehettek barátok vagy több....ezt nekem is meg kellett tanulni évek alatt, mert abban a közegben ahol éltem sajnos túlnyomó rézst a tirpák bunkók voltak többségben...tudjátok az a " jó a segged kö kóla??" típusú hímek.


Nem nem azt mondom hogy, csak a duci/kövér emberek a napsütés és vidámság, és a soványok csúnya belül mind gonosz emberek..mert nem így van!

Ahogy fentebb már írtam az hogy valaki sovány/kövér nem mondd el a másikról semmit, de semmit!!


Itt a jó idö, és én mint magára valamit is adó ember, ha kell többször is lefürdök naponta, használok testápoló termékeket, mert igényes vagyok nem csak a túlsúly miatt. Viszont öszíntén mondom hogy, a büdös, összeizzadt szagú sovány emberek többségben vannak.(és azok is akik dezodorban fürdenek víz helyett)...de ezt megint csak azért írom, mert igenis lehet egy duci ember is ápolt, söt divatos és csinos is. Viszont látok olyan sovány lányokat is akik, úgy vannak felöltözve mintha mennének müszakváltásra a rákóczi térre...vagy mintha a kukából húzták volna ki öket.


Azok a kedves hozzá szólok akik a duci kérdést elintézik annyival hogy "rengö hájú, lusta disznó...meg fogsz fulladni a zsírban"..nah azok meg szerintem a saját "lelki" szegénységi bizonyítványukat állítják ki, és ilyen emberekkel nem is érdemes törödni, mert aki egy témához ennyit tud hozzászólni, az bölcsebb maradt volna ha hallgatott volna.

160. snijder
2012. júl. 17. 09:21
Sziasztok! Én csak annyit szeretnék hozzászolni a témához, a hangsúly azon van, hogy mennyire vagy elégedett önmagaddal. A pasik pedig ezt észre veszik. Én 169 cm magas és 67kg-71kg között mozogtam fiatal lány koromban. Mindig azt hittem, hogy kövér vagyok, pedig nem, de próbáltam elfogadni magam. Tiszta izom voltam, szinte minden nap usztam, ez nem azt jelenti, hogy fél óra. Munka után 3 körül kimentünk a strandra es zárásig vízben voltunk. Plussz nagy cicik. Volt 1 nagyon szexi barátom, együtt voltunk 2 évig, de a tavolság elszakitott minket 1500 km. Csak 17 évesek voltunk. 10 évvel késöbb megtalált a facebookon és feleségül kért, pedig még kép sem volt fent. Félreértés ne essék akkor 85 kg voltam és úgy talalkoztunk. Az esküvö miatt kezdtem dietazni, ujra kezdtem sportolni is, napi 1 ora kerekpar. Elertem újra a súlyomat, azota nincs dieta, de megmaradt a sport estenkent.Azt mondta, hogy soha sem tudott elfelejteni, test, kisugárzás, belsö értékek, elsö szerelem. Az esküvönk után, amire azért vártunk 2 évet még, de most már összeköltözve, mert 1 pillanatra sem akart ujra elvesziteni, kiderült, hogy a környezetemben a fiúk 80%-a szerelmes volt belém, csak én nem vettem észre. Ok mondták el az esküvö után, hogy a vékony barátnömön keresztül próbáltak kapcsolatba lépni velem, én meg azt hittem,hogy mindenkinek ö tetszik, csak én félénk voltam. Ezt a férjem mondja, és hozzá teszi szerencsére. Azóta 1500 km-re élek, házassagba, nem csont soványan, de nem hájasan. A munkahelyemen, még mindig kapok bókokat, de mit mondjak 32 évesen is szeretem a férjem. Ha nem vagy divatosan sovány, de egészseges, még akár 15oo km-röl is megtalál a te lovagod.
159. bigris
2012. júl. 17. 09:09
Hülyeség, hogy duciság miatt kellene valakinek lemondani a normális párkapcsolatról. Vannak férfiak, akik a husi nőket szeretik. Nekem szerencsém volt mindkét férjemmel. Ugyan vékonyan ismertek meg (időnként jojózom 20-30 kg-t is), de sem a volt férjem nem akarta, hogy lefogyjak, miután összeszedtem magam, sem a mostani. Mind a kettő azt mondta, hogy sokkal jobban nézek ki ducin, mert van rajtam mit fogni. A férjem azt mondja, hogy szerinte sovány voltam amikor megismert, most 20 kg-val többel sokkal szexibb vagyok. Ennek tanújelét is adja mind szóban, mind tettekben. A nővérem soha nem volt igazán vékony, de nagyon csajszis, nagyon csinosan öltözködik, szereti magát és jobbnál jobb pasik epedtek utána mindig. Soxor több pasi is szerelmes belé egyszerre.
158. indah (válaszként erre: 157. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 17. 09:05

Sztem egy ilyen súlyú nő vagy már frigid, vagy pont az ellenkezője és bármit megenged/élvez...

Éppen az előbb leírt lelki dolgok miatt gondolom így.

157. 74f8c12b8e (válaszként erre: 149. - Spinneli)
2012. júl. 17. 08:56

fuhh..:S

öö..az a baj,hogy elképzeltem,hoygan szexelhetnek egy olyan nővel,aki mondjuk 150 kg..mit lehet vele csinálni? ill ő mit tud tenni?

...elnézést,ez már túl naturális ide,asszem...

156. Grácia
2012. júl. 17. 08:51

"kvázimódók" vajon milyen cikket írnának? Nem valaki szeresse őket nem akarok duci csajt?


Félre ne értsetek én is duci csaj vagyok, csak ilyenkor elgondolkozom... "kvázimódón" és az ő életén :)

155. sipumsipum (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. júl. 17. 08:35

szia!


31 éves vagyok. Én is folyton üzdök a súlyommal... most 44-46 a ruhaméretem... és múlt hét pénteken férjhezmentem... :D

Ahhoz a férfihoz, akit 7 éve ismerek és szeretek, aki majd' 15 kg-val kevesebb formámban ismert meg, akinek gyönyörű vagyok, aki azért szeret, aki vagyok!


Pedig nagyon nem akartam vele lenni anno 7 éve... de mégis legyintettem egyet... vágjuk bele, majd lesz vhogy és látod így lett ;)


Járj nyitott szemmel és néha merj ugrani!

Beleugrani bármibe!

Ne légy mindig biztonsági játékos!!!


Csak rajtad áll! (Ahogy te is írtad a cikkben!)


puszi!

154. indah
2012. júl. 17. 08:34

Sziasztok!

Én is 45kg fogyáson vagyok túl+hasplasztikán a megnyúlt bőr miatt... és nem vagyok igazán boldog (a testemet illetően)... belül mindig is a dagi kislány/kamasz/nő leszek, azzal az irdatlan sok pofonnal amit kaptam az életben a súlyom miatt.

Egészség? A testi egészség egy dolog... a lelki sebek talán sosem fognak begyógyulni. Hiába mondják, hogy szép vagyok, hogy olyan vagyok, mint akit kicseréltek - a tükörben ugyanaz a nő néz vissza rám, aki elkezdett anno fogyókúrázni...

Igen, már felvehetek bikinit... de sosem fogom magam jól érezni benne :( Még mindig takargatom azt, ami nincs is már ott... Az agyammal tudom, a szememmel nem azt látom.

Igen, elvettek engem is. Kövéren. Gyermeket is szültem. Még kövérebben... Igen, elveszik a ducikat is...


Az egyetlen dolog, amit tehetek, hogy a gyermekemet nem hagyom, h ugyanazt élje át, amit én.

Igenis figyelek, hogy mit eszik! Igenis figyelek, hogy mozogjon. Igenis figyelek, hogy elhitessem Vele, Ő a legszebb, a legokosabb és a legbelevalóbb a világon!

Figyelek, hogy neki ne kelljen majd életmódot váltani, hanem az egészséges életmód legyen a természetes - és bízok benne, hogy lelkileg egészséges felnőttet tudunk nevelni belőle, mert hiszem, hogy a testi bajok a lelkiekből erednek.

153. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 18. - B7f7648620)
2012. júl. 17. 08:16
Én nem vagyok sovány, nem is duci, hanem kövér. Átmentem a poklon is amíg el tudtam fogadni magamat. 20 éves koromban 7 hónap alatt lefogytam 30 kg-ot. Jól néztem ki, volt önbizalmam és jöttek a pasik is, DE egyikben sem éreztem azt, hogy szeret. Csak szórakoztak velem. A fogyókúra végére bulémiás lettem. Teljesen máshogy láttam magamat, mint amilyen valójában voltam. Addig fajult a helyzet, amíg kórházba kerültem. Infúzióztak. Aztán jött valaki, aki éreztette velem, hogy fontos vagyok neki. Most volt 10 éve, hogy együtt vagyunk és van egy 7 és fél éves fiunk is. Küzdöttünk a babáért másfél évig a bulémia miatt. Kaptam hormon gyógyszereket amiktől 30 kg-ot híztam, de ekkor már nem ez volt a fontos. Most még mindig nem adtam le, de így is szeret engem. Nem mondom azt, hogy nem szeretnék lefogyni, de most már magam miatt.
2012. júl. 17. 08:07

Nem olvastam el a hozzászólásokat, nem tudom, hogy írta e valaki, de nekem 2 dolog jutott eszembe:

1: a cikkíró óriási önámításban él

2: amennyiben keményen diétázott, de nem adott le csak kínkeservesen néhány kg-ot, akkor ott problémák vannak, ergo megdőlt az a rész, amiben írta egészséges vagyok.


Ettől függetlenül: boldogságot kívánok a cikkírónak ill erőt, hogy ebből az állapotból ki tudjon törni mielőbb, mert lehet hogy még maga se sejti mennyivel jobb lenne neki úgy. Tudom miről beszélek 52-es méretből lettem 40-es és életem legjobb döntését hoztam meg mikor az új életmód útjára léptem.

2012. júl. 17. 00:23
Sziasztok!Rám az egyetem alatt jött fel 15 kg plusz, viszont ami a férfiakat illeti, ugyanúgy jókat fogtam ki, külsőre, belsőre, és egzisztenciára egyaránt (jóképű focista- informatikus;jóképű testépítő-könyvvizsgáló;jóképű villamosmérnök). Jobbakat vékonyabban se találhattam volna. Közülük a legutóbbi a mostani párom, ideális társ minden szempontból, és pont ő ismert meg ugye a legnagyobb súllyal. Év végéig összeházasodunk.Már visszafogytam 13,5-öt, de nem azért mert ő megjegyzést tett volna, magam miatt. De szerintem a párválasztást nem a súly befolyásolja. És aki azt állítja, hogy a moletteknek csak a maradék jut, az nagyon el van tévedve. Semelyik vékonyabb barátnőm pasijával se cseréltem volna. És állíthatom, még 15 kiló plusszal lehet csinosan, igényesen és ízlésesen öltözködni. Csak nem zsákot kell magára húznia az embernek..
150. 68067fcf21 (válaszként erre: 149. - Spinneli)
2012. júl. 16. 23:48
:S
2012. júl. 16. 22:58

Ezt én javaslom elolvasásra:


[link]


Ennyit arról a csodálatos szerelmespárról.

148. spinneli (válaszként erre: 146. - Belladonna3)
2012. júl. 16. 22:55
Egyébként szerencsére az emberek még nem annyira fuldokolnak a hájban, hogy az hazudozzák maguknak, hogy egy tonnásnak lenni normális dolog.
147. spinneli (válaszként erre: 145. - Belladonna3)
2012. júl. 16. 22:54

Ja, ha vannak olyan részei a világnak, ahol normális dolog 250 kilósra hízni és hizlalni valakit akkor nagy szerencsém van, hogy én itt élek.

:)

2012. júl. 16. 22:39

Ezt is érdemes megtekinteni. :)


[link]

145. belladonna3 (válaszként erre: 142. - Spinneli)
2012. júl. 16. 22:32

Ez tipikus magyar felfogás.

Ha hiszed ha nem,a világ más részein erről másként vélekednek. :)

144. erikpipi (válaszként erre: 2. - Lili bárónő)
2012. júl. 16. 22:30
Ez nagyon kedves hozzászólás:)
143. 130454e42d (válaszként erre: 141. - Cepheus)
2012. júl. 16. 22:18
Itt nem családról volt szó, hanem arról, hogy bárki legyen aki elveszi.
142. spinneli (válaszként erre: 140. - Belladonna3)
2012. júl. 16. 22:17
Azért ők mindketten pszichiátriai esetek vélhetően.
141. Cepheus (válaszként erre: 139. - 130454e42d)
2012. júl. 16. 22:17
Igen, a boldog család egy lehetséges életcél.
140. belladonna3 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2012. júl. 16. 21:59

Persze hogy elveszik és bármily furcsa,vannak pasik akik kifejezetten arra buknak! :)


[link]


van ilyen is.. :))

2012. júl. 16. 20:59
Mondjuk nem értem a címet sem. Mindegy, hogy ki, de valaki vegyen el? Az esküvő az életcél?
2012. júl. 16. 20:53
A ducikat is elveszik?hmm...,nem tudom.De ha az a duci,kedves és kiegyensúlyozott,valamint igényes és ápolt akkor bizonyára több esélye van mint egy oltári csinos nőnek akinek minden második műkörme letört és a vörös hajfesték alól még kikandikál az előző 3 hajszíne.Szerintem
137. korteforma (válaszként erre: 8. - B235ac96d5)
2012. júl. 16. 20:46
Nagy bölcsességet mondtál... :)
136. korteforma (válaszként erre: 2. - Lili bárónő)
2012. júl. 16. 20:40
Mázlista vagy, jó ilyet olvasni... :):)
2012. júl. 16. 20:03

Duci és sovány alkatban is van nagyon sokféle, ezért nehéz megítélni, hogy mi a jó.

Van, aki bánatában és boldogtalanságában fogy, van aki meg zabál... Egyik sem ad pozitív kisugárzást, boldogságot, vagy egészséget az embernek.

Hogy szebb-e egyik a másiknál, ez megint egyénileg megítélhető dolog. Látni nagyon szép duci nőket (itt most nem a 150 kg-os kategóriára gondolok!), akik nőies formájúak, ugyanakkor meg látni szögletes, piszkafa, fiús lányokat is. Szóval relatív.

Az egészséggel megint nincs közvetlen összefüggés. Én hormonális probléma miatt felszedtem 20 kilót tavaly, miközben folyamatosan sportoltam. Tény, hogy a túlsúly megterhelte a szervezetem, de ennek ellenére minden vékony ismerősömnél edzettebb voltam akkor is, most is. Vannak olyan sovány ismerőseim, akik már egy-két kilométer gyaloglás miatt nyavalyognak, én meg simán letekerek 50-70 kilométer. Ennek megfelelően aztán nem is az az igazi "hurkás" típus vagyok, viszont a sovány ismerőseim között vannak kifejezetten "löttyedtek", rájuk aztán biztos nem mondanám azt, hogy szépek.

Tehát ezekben a kérdésekben nincs abszolút igazság szerintem. Az viszont fontos, hogy önmagáért mindenki megtegye, amit lehet, a külsejéért és az egészségéért is.

Én sem tekintem alibinek az edzettségemet, vagy hogy betegség miatt híztam meg, hanem keményen dolgozom rajta, hogy fogyjak - és már 10 kiló le is ment. De mindezt nem azért, mert elvárás, hogy sovány legyek, vagy hogy legyen, aki elvesz, hanem hogy nekem, a szervezetemnek könnyebb legyen...

Mindemellett vannak, akik genetikailag kissé teltebbek, azaz nem bírnak csontosra fogyni, ezzel viszont szerintem semmi gond nincs, a BMI-táblázatot nem Isten találta ki, úgyhogy nem is mindig veszi figyelembe a teremtésnél. Szóval néhány kiló miatt - ha valaki amúgy egészségesen él és nem kap szívrohamot, ha fel kell mennie a negyedikre - nem kell kútba ugrania.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook