Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1507. Sünciné
2009. ápr. 5. 12:27

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Timi!

Az én lányom is ilyen volt!!!!! Pedig kiskorába, ha nem odatettem vissza valamit ahol előzőleg volt olyan mérges volt! Változni fog hidd el!


A buli fantasztikusra sikerült!! A lányom tortája pedig egyenesen a CSÚCS!!!!!!! Éjjel fél egykor mentek el az utolsó vendégeink, nagyon éreztül magunkat! Rengeteget nevettünk!!!!!!


Puszillak Benneteket!!!!!


Gabi

2009. ápr. 5. 11:35

Sziasztok!


A gyerkőcöket tegnap este elvittük a mamához, mi pedig a nővéreméknél grilleztünk egy kicsit, hátha feldobjuk egy kicsit a sógit. Hát nem volt pont ugyanolyan, mint ősszel amikor még nem volt kerekesszék, kissé szomorúra sikerült, de így is sokat jelentett neki végre kicsit mást csinálni, mint az állandó TV nézés.

Ma reggel elkezdtem (ill. folytattam a tegnap reggelit) a lányom szobájával a nagytakarítást, és sírni tudnék, mert KATASZTRÓFA!!!!, hogy milyen rendetlen, pedig kértem már szépen, csúnyán, nyilván én csinálok rosszul valamit.

Gyönyörű az idő, mára abba is hagyom, mert a párom ragaszkodik hozzá, hogy várjam meg a lányomat ezzel a takarítással, bár a nagyja már kész. Irány a jó levegő!!!



Mindenkinek gyönyörű hétvégét, remélem, jól vagytok Mindannyian!!!



Puszi: Timi

1505. Sünciné
2009. ápr. 4. 10:05

Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Jó hétvégét kívánok!

Csodálatos idő van!!!!!

Képzeljétek, most hívott a lányom! Kész a torta! Annyit mondott, hogy az a tipikus: " ronda és finom! Nem tudom mitől lehetne ronda! Állítólag fantasztikusan finom a krém, szépen megkente a tortát, gyümölccsel díszítette!

Itt nem a kinézet, hanem a gesztus a fontos!!!!

Azt mondta: " Én akarok az apukámnak tortát sütni"!!


Puszilok Mindenkit!!!!!!!!!!!

Gabi

1504. Sünciné
2009. ápr. 3. 14:11
Vagy csinálhatsz Neki egy szép fotóalbumot, persze ha vannak régi képek a családról!
1503. Sünciné (válaszként erre: 1502. - Angyalkák)
2009. ápr. 3. 14:04
Nem tudom, hogy találsz e, de vannak ilyen képeslapok! Évszámmal ellátva és van benne néhány dolog ami akkor tőrtént!
1502. angyalkák (válaszként erre: 1501. - Sünciné)
2009. ápr. 3. 13:37

Köszönöm!

jó ötlet.

Most keresgélem a neten ,hogy mik történtek az nap amikor született ,kiszeretném neki nyomtattni. 1939 es ujságokat is keresek de nem sok sikerrel.

1501. Sünciné (válaszként erre: 1499. - Angyalkák)
2009. ápr. 3. 13:07

Szia Angyalka!!!!

Az én anyósomnak tavaly volt a 70. születésnapja! Neki is meg van mindene mi egy csodálatos arany pecsétgyűrűt vettünk Neki és a közepébe belegravíroztattunk egy 70-est! Azóta le sem veszi!!!!!!

1500. Sünciné
2009. ápr. 3. 13:04

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

Köszönöm, hogy nem ítéltetek el!!!!!!

Már nagyban készülődöm! Igaz nem nagyon kell mert csak süteményt kell sütnöm, mert az én DRÁGA férjem rendelt egy nagy hidegtálat!

Nagyon szépen köszöni a jókívánságokat!!!!!!!!

Remélem minden jól sikerül!!!!!!


Millió puszit küldök Mindenkinek!!!!!!

Gabi

2009. ápr. 3. 09:11

Kedeves 70 évesek!

Anyosom 04.04 én tehát holnap lesz 70 éves. Rengeteget gondolkodunk ajándékon de nagyon nehéz mert mindene meg van. Segítsetek ,van ötleteitek!?

2009. ápr. 3. 08:57

Karcsinéni és csörgökém! Amennyiben benéztek hozzánk,akkor tudjátok,hogy Rátok is szeretettel

gondolok! Kívánok Nektek kellemes hétvégét.

Puszi: Éva

2009. ápr. 3. 08:55

Timikém! Remélem most nem idegeskedsz? Légyszíves a kedvemért,ha szeretsz egy csöppet,akkor tedd félre és légy nagyon jókedvű,történjen bármi is.Tudod vannak olyan emberek,akik kifejezetten élvezik azt,ha másokat bosszanthatnak,vagy kárt okozhatnak nekik.Nem tudom az ilyen embert mi hajtja és milyen lelkiismerete van,ha van egyáltalán.Ezekkel nem kell törődni,mert csak örülnek annak,ha látják,hogy elérték galád céljukat.Kívánok nyugodt és kellemes hétvégét.

Puszillak: Éva

1496. 82f54af148 (válaszként erre: 1493. - Alfoldi13)
2009. ápr. 3. 08:51

István! A kávé finom volt! A lábad hogyan van,lohadt már,vagy még mindig szenvedsz tőle.

A kertetek majd csak elkészül,de az unoka az unoka.Az Ő érdekében és miatta mindent félretudunk tenni.Így van? Puszilom az egész családod és kívánok nektek kellemes hétvégét: Éva

1495. 82f54af148 (válaszként erre: 1492. - Sünciné)
2009. ápr. 3. 08:48

Gabikám! Miért kellene Neked elnézést kérned bárkitől is,mert szórakozol? Az élet ilyen! Megszületünk,tanulunk,jól,vagy rosszul élünk,

szórakozunk s aztán amikor a szervezet teljesen elhasználódik,akkor elmegyünk.

Ettől még az ismerősök,szomszédok mulathatnak!

Szegény Istvánt nézd meg mily méltóságteljesen ír a szomorú esemény után.Nem szabad sokáig gyötörni magunkat és a környezetünket sem.Felejteni kell,

még akkor is,ha este sírunk.Mondom mind ezt én aki ezt nem tudja megtenni.Természetesen csak azért monológozok itt,hogy tudd attól még Te lehetsz vidám,hogy más szomorú,azzal nem sértesz semmit és senkit sem meg.Puszillak: Éva

1494. 82f54af148 (válaszként erre: 1491. - 2d539db31c)
2009. ápr. 3. 08:42

Klárikám! Megnéztem a képeket,ügyes vagy.Kedves számodra ez a kis család.Sok boldogságot a körükben.

Édesem! Amit tudok mindig megteszek és meg is fogok tenni amit mások,főleg barátok kérnek,vagy azok érdekeit szolgálja,hiszen én is rengeteg szépet és szeretetet kapok Tőled és sok mindenkitől.Hidd el ez nagyon sokat segít nekem,melyért nagyon hálás vagyok az itteni kis családomnak.Sok puszikát küldök Neked és családodnak: Éva

1493. alfoldi13
2009. ápr. 3. 06:38
nálunk az élet persze nem áll meg...teszük a dolgunkat ahogy tudjuk ... a kert persze messze nem olyan mint szeretnénk.. közel se..az unokám miatt a kerti dolgok állítása folyamatosan de halad... jó reggelt ilyenkor a második kávémat iszom...tartsatok velünk..
1492. Sünciné
2009. ápr. 2. 21:59

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a férjem nevében a jókívánságokat!

Klárikám!

Megnéztem a képeket, FANTASZTIKUSAK!

Olyan ügyesek vagytok Évikével együtt!!!

Most egy kicsit lelkiismeret furdalásom van amit az előzőekben írtam!

István!

Ne haragudj!

Te szomorkodsz, én meg itt a bulizásról írok! Tényleg ne haragudjatok rám!!!!!!!!!

Timi!

Vannak bébi holmik is? Van a lányomnak egy barátnője és nővére nagyon nehezen esett teherbe! 38 évesen végre összejött nekik, de sajnos 7 hónapra született! Elég rosszul állnak anyagilag ) lett volna még két hónapja addigra egy kicsit helyre álltak volna ) és most minden követ megmozgatunk!


Puszillak Benneteket!

Gabi

2009. ápr. 2. 21:20

Szép estét kivánok!


Gabika jó bulizást, boldog szülinapot ismeretlenül is a férjednek.


Timike, igen hétfőn megyek Vácra. Kicsit leengedtem, de igérem megrázom magam és újra a régi leszek.


István erőt, egészséget kivánok nektek. Olvasom a naplódat. Együtt érzek veletek. Szépek a versek.


Drága Évike, te egy igazi angyal vagy. Köszönök mindent.


(Új képeket tettem fel, tetszik?)


Puszi mindenkinek, Klári

2009. ápr. 2. 08:01
Minden kedves család tagomnak szeretettel kívánok kellemes napot.Puszi: Éva
2009. ápr. 1. 12:57
Szép Napot Mindenkinek!
1488. 82f54af148 (válaszként erre: 1485. - Sünciné)
2009. ápr. 1. 08:34
Gabikám jó szórakozást s kedves férjednek így ismeretlenül is boldog születésnapot kívánok: Éva
1487. alfoldi13
2009. márc. 31. 20:17
sajnos erősen dagad a térdem a jobb.. de nem merem megpiszkáltatni pedig már lassan nincs nadrág mibe beleférne... ma tavasz volt kinn égettünk
1486. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1485. - Sünciné)
2009. márc. 31. 18:05

Drága Gabi!


Isten éltesse az Uradat, húzgáld meg sokszor a fülét!!!

1485. Sünciné
2009. márc. 31. 11:09

Sziasztok!

Eltelt a hétvége, ami nagyon jól sikerült!

A mostani hétvégén is bulizunk, a férjem szülinapját ünnepeljük!

Belehúzunk rendesen! Csak az ajándékkal voltunk gondban. Meglepit akartunk, de neki sajnos nem megy! Mindene megvan! Aztán egy ADIDAS jogging mellett döntöttünk! Persze azt nem vehettük meg nélküle!

Képzeljétek a tortát a lányom süti. Tiszta izgalomba van!


Vigyázzatok Magatokra!!!!!

Millió puszi Mindenkinek!

Gabi

1484. Sünciné
2009. márc. 31. 11:02

István!

Megnéztem a naplódat és elsírtam magam!!!!

Légy erős!!!!!!!!! A családodnak szüksége van Rád!!

2009. márc. 31. 10:26

István!


Megnéztem a képeket, nagyon szép a Várnai vers is!


Sok erőt Nektek!

1482. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1456. - 2d539db31c)
2009. márc. 31. 10:24

Szia Klári!


Akkor 6-án mész Vácra is?


Remélem, már kicsit könnyebb, kérlek ne emészd magad, sajnos ez az élet rendje! Nézd meg, István milyen erős!

1481. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1479. - Alfoldi13)
2009. márc. 31. 10:21
Jó reggelt, jó kávézást!
1480. ae12cc5be5 (válaszként erre: 1473. - 82f54af148)
2009. márc. 31. 10:20

Szia ÉVi!


Köszönöm, nagyon aranyos vagy!

Én meditációval próbálkozom, ami arról szól, minden ember intelligens, csak más a megnyilvánulási forma, és hogy mindenkit szeretek, aki bántott, annak megbocsájtok, és magamnak is. Igyekszem így élni, és hihetetlenül sokat segít, nem is gondoltam volna, de tényleg.

Való igaz, az érdekeim ezt a fajta megnyilvánulást kívánják!


Puszi, és köszönöm!

1479. alfoldi13
2009. márc. 31. 09:50
halgatjuk ezeket a reform megszorításokat és nem tudjuk mit hoz a jövő.. igyunk egy kávét talán ez még biztos
1478. alfoldi13
2009. márc. 30. 20:07
sajnos az élet persze nem áll meg...a naplómba persze feltettem egy csomó képet róla de most épp az érettségizőnk tabló képét és a férjhezmenni készülő lányomat...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook