Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 70 évesek beszélgessünk! fórum

70 évesek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


7. ae12cc5be5 (válaszként erre: 5. - 82f54af148)
2008. okt. 22. 12:05

Szomorúan hallom, hogy a párod elment, részvétem, (ettől én is nagyon félek, de akár a szüleim halálát sem tudom, hogy fogom majd feldolgozni.) és le a kalappal, hogy egyedül neveled az unokáidat, így már azért más a helyzet.

Mennyi idősek?


Igen, boldoggá teszem a szüleimet, ezt hangoztatják is sokszor, amitől meg én leszek boldog, mert imádom őket, szeretem megkönnyíteni az életüket, és amit ők megtehettek értem, azt anno -és persze még ma is- ők is megtették, megteszik. Azért, hogy tudd, van nekem 3 testvérem, akik nem követik példámat, de ez engem cseppet sem zavar, azért szeretjük egymást.

6. e178e93bc0 (válaszként erre: 5. - 82f54af148)
2008. okt. 22. 12:00
Üdvözlöm! Nagyon szépkislány az unoka, remélem, hogy még sok-sok éven keresztül élvezhetik egymás társaságát szeretetben és egészségben!! Ha nem indiszkrét a kérdés, a gyermek szüleire egyáltalán nem számíthat?? Részvétem a férje elvesztése miatt!!
5. 82f54af148 (válaszként erre: 3. - Bernuska)
2008. okt. 22. 11:52

Igazad van Bernuska,de sajnos mi már nagyon az életünk végén vagyunk.Nem tudunk munkát vállalni.

Nem kívánnám Neked,hogy bár ki is"el menjen" a családból! Én két unokát nevelek,szülök nincsenek, párom három hónapja " ment el" Kívánok nektek igen boldog és hosszú életet.

4. 82f54af148 (válaszként erre: 2. - Ae12cc5be5)
2008. okt. 22. 11:45

Nagyon örülök,hogy írtál! Becsületes gyermeke vagy szüleidnek!Sajnos sok olyan 70-es van aki nég

unokát nevel,szülök nélkül,vagy a gyermekeik nem olyan rendesek és jók mint Te vagy.Boldogok lehet- nek a szüleid,hogy így szereted Őket!

2008. okt. 22. 11:37
Én még "csak" 29 vagyok, de nekem inkább olyan gondolataim taámadnak, hogy ha én "elmegyek, elmennék", akkor miket kell a páromra bízni. Egészségesek vagyunk, de a mai világban sose lehet tudni...
2008. okt. 22. 11:33

Kedves Bingonagyi!


Én ugyan nem vagyok 70 éves, de ha megengeded, hogy hozzászóljak (és tegezzelek) azt gondolom, hogy te nem fogsz egyedül maradni, hiszen aki ilyen jó kedvű, annak biztosan sok barátja van, a képeken unokát is láttam, tehát máris nem maradhatsz egyedül.

Én legalábbis idős szüleimet sosem hagyom egyedül, (vagy hogy magányosak legyenek). Nem lakunk együtt, de ha rámszólnak, hogy hiányzunk, a lehető leghamarabb megyek, megyünk, és mindenben számíthatnak rám, ránk, kérés nélkül is.

2008. okt. 22. 11:22

Nehéz beszélni arról amitől esetleg tartunk és talán kissé félünk is!Ezért meg kellene osztanunk gondolatainkat.Mi lesz akkor,ha egyedül maradunk?

Nem lesz aki anyagilag segíthet minket?Nektek mi a véleményetek erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook